What's new

Dom Maga!

Status
Not open for further replies.

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Siemka!

Dzi? zaprezentuj? wam pierwsz? prace na powa?nie.

Ma?y opis pracy:
Praca kt?ra jest przedstawiona ni?ej nazywa si? Dom Maga. Jak widzicie w trumnie jest zej?cie w d?? a obok trumny przykrywka na trumn?. Zej?cie prowadzi do Labolatorium Maga. Labolatorium by?o ukryte poniewa? w tamtych czasach karano za robienie mikstur run itp... Gdy Kr?l przyje?d?a? po pieni?dze za dom, widz?c trumn? wcale si? nie dziwi?, ?e j? ma, poniewa? Mag by? w mie?cie uwa?any za dziwaka. Natomiast na strychu/pi?trze s? stare pud?a i zabytki, kt?re pozosta?y po ojcu.

Labolatorium:



Uploaded with


Parter:



Uploaded with


Pi?tro/Strych:



Uploaded with


Widok z g?ry:



Uploaded with


Licz? na dobre oceny jak i na krytyk?...

Pozdrawiam!!
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Dom Maga!

Bardzo mi si? podoba . Naprawd? . Bardzo ?adny ... Oddaje ten taki sw?j urok .Troszk? musisz popracowa? nad u?o?eniem tego 'lasu" czy te? "ogrodu" bo tak jest troszk? nie ?adnie ... :* ?ycz? powodzenia w dalszym mapperowaniu , pozdrawiam !
Ziom303
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Dom Maga!

?adny domek i opis :)
Tylko kilka malych brakow np. nie ma wogole kepek trawy i kamyczkow nigdzie i jest tak pusto. Troche msui byc nawet jak nie chcesz zeby bylo zasmiecone to malo ale cokolwiek tam daj bo tak pust od okola :/
I dlaczego jakies tam antyki po ojcu sa za kratami bez wejscia? mogles tam wrzucic jakies magiczne dzwi co tylko ten mag moze otwierac taki dodatek albo cos i napisac o tym :)
Ale ogolnie jak na pierwsza "powazna" prace to jest super :)
 

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Odp: Dom Maga!

Kolejna praca, a mianowicie Anni :)



Uploaded with

Prosz? ocenia? i krytykowa? ;)


Do moderatora: Prosz? o przeniesienie mojej pracy do dzia?u Galerie Mapperskie, oraz o zmian? tematu z Dom Maga na Galeria Diablo <!>
 
Last edited:

marcel2223

User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Dom Maga!

Pierwsza mapka ma to co?... za pierwsz? bym da? 7/10 ale druga ju? mi si? wog?le nie podoba.. Druga mapka mi przypomina quest na jakim? noob otsie typu 10000x expa..
Za drug? daje 2/10 a 2 za ch?ci :)
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Dom Maga!

Dom Maga jest ca?kiem dobrze wykonany, lecz nie jest zrobiony dok?adnie, du?o jeszcze mog?e? tam doda?. S?aba natura w ok??, kwadratowy stawik, og?lnie no przepraszam ale nie ma co ocenia?, praca na ?rednim poziomie.
Co do anhi, jest ono ca?kiem inne od wszystkich, lecz brak natury niczego ciekawego tam nie widz?, na moje oko 5 minut Roboty.
Pozdrawiam.
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Dom Maga!

Prace nie s? z?e ale gdyby? robi? pod nowsz? wersj? by? mia? wi?ksze pole do popisu:]
I tak mapy robisz po to ?eby robi? a nie do ots'a bo nic nie napisa?e?.
 

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Odp: Dom Maga!

Bardzo dzi?kuj? za szczer? opini?. Czekam na kolejne opinie <!>
 

luksus214

User
Joined
Nov 4, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Dom Maga!

Bardzo mi si? podoba mapka,bardzo dobrze rozudowana :) daje 10/10
 

rtoip

Active User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
96
Reaction score
12
Odp: Dom Maga!

Domek maga: 5/10, dobry pomys?, wykonanie ?rednie - s?aba natura
Anni: 1/10, autoborder i kwadraty
Skup si? na robieniu ma?ych prac, takich jak domek maga, lecz popracuj nad szczeg??ami
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Dom Maga!

Bardzo interesuj?ce prace. Najbardziej zainteresowa? mnie Dom Maga. Idealnie dobrany opis pracy ; o
Ten "Anni" Nie przypad? mi do gustu ;p

Dom Maga
[evil]9/10[/evil]
Anni:
[evil]4/10[/evil]
 

Guuze

New User
Joined
Aug 18, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Dom Maga!

<<<Refresh>>>
Co tak ma?o komentarzy??!!

Ma?o Ci? Od razu wielk? s?aw? chce si? zgarn??, ale to tak nie dzia?a...

Co do mapki to... Domek nie najgorzej urz?dzony z pasuj?cymi pod?ogami i meblami... Nie wiem czy Wiesz, ale te grzyby co po?o?y?e? przed domkiem to s? do jedzenia, ale mo?na dekorowa? tylko dziwnie si? poczu?em jak to zobaczy?em, ale co innego widz?, ?e nie ma innych grzybk?w (nie jadalnych), nie ma tak?e kamyczk?w i k?pek trawy co bardzo mi si? nie podoba gdy tego nie ma... Mog?e? bardziej si? postara?, ale nic czas na Prace Drug?...
Nie wiem, nie rozumiem i na pewno nie b?d? wiedzia? ani nie zrozumiem, ale po jak? choler? robi? kolejny "Anihilator" Nie podoba mi si? nic w tej pracy... Nawet nie mam s??w ?eby skomentowa? bo nie mam czego, anihilator ju? nie jeden raz widzia?em... Pracuj nad natura i og?lnymi narz?dziami z czasem b?dzie coraz lepiej... Powodzenia wi?c Ci ?ycz? ;)

1 Praca - Ocena 3/10.
2 Praca - Ocena 1/10. (Nic nowego...)
 

gufi124

Active User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
124
Reaction score
4
Odp: Dom Maga!

Fajna historia, ale ten ca?y dom maga nieudany totalna pora?ka..
@edit
Anihilator o po?owe lepszy od tego Domu Maga

1 Praca - Ocena 4/10
2 Praca - Ocena 7/10
 

Yoke1

Active User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
124
Reaction score
9
Odp: Dom Maga!

Wszystko ?adnie no tylko ta natura nie bardzo, ale mam jedno pytanie poco komu trumna
w domu ? o_O
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Dom Maga!

S?abe prace, pope?niasz banalne b??dy, masa kwadrat?w, prace jednolite i robione przy pomocy autobordera, nawet nie potrafisz dostosowac odleglosci do zrobienia screena, 2/10.
 

Flipper

Active User
Joined
Sep 4, 2010
Messages
93
Reaction score
2
Odp: Dom Maga!

Fajny ten domek i ca?y pomys?, opis te? fajny. Ja bym zrobi? inaczej, a mianowicie te laboratorium w podziemiach a nie na parterze. Mog?e? zrobi? te laboratorium i pokaza? je, by?o by wi?cej do oceniania. 9/10 za staranno??.
 
Status
Not open for further replies.
Top