What's new

B?ad W Silniku Z NPC.

Status
Not open for further replies.

Mormoo

New User
Joined
Oct 28, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Witam gdy odpalam silnik w konsoli wyskakuje taki b??d..

[12:58:55.146] [Error - LuaInterface::loadFile] cannot open data/npc/scripts/Sell/Distance.lua: No such file or directory
[12:58:55.146] [Warning - NpcEvents::NpcEvents] Cannot load script: data/npc/scripts/Sell/Distance.lua
[12:58:55.146] cannot open data/npc/scripts/Sell/Distance.lua: No such file or directory

Mam dedyka i m?wili ?e mam np sprawdza? literki czy z du?ej czy z ma?ej spr?bowa? ale to nic nie da poniewa? gdy napisa?em w Sell/Distance.lua z ma?ej distance.lua to mi ten b??d a jak znowu z wielkiej to mi b??d ten wyskakiwa?

[12:58:55.146] [Error - LuaInterface::loadFile] cannot open data/npc/scripts/Sell/distance.lua: No such file or directory
[12:58:55.146] [Warning - NpcEvents::NpcEvents] Cannot load script: data/npc/scripts/Sell/Distance.lua
[12:58:55.146] cannot open data/npc/scripts/Sell/distance.lua: No such file or directory

Niewiem co jest grane czekam na wasze odpowiedzi.
 

19ovner92

Banned
Joined
Dec 23, 2008
Messages
121
Reaction score
1
Odp: B?ad W Silniku Z NPC.

Witam mam ten sam problem co u?ytkownik up prosz? o pomoc wynagradzam repucikem z g?ry dzi?kuje.
 

Hilary

Active User
Joined
Aug 13, 2010
Messages
99
Reaction score
9
Odp: B?ad W Silniku Z NPC.

Umiesz czyta? ?
B??d nie mo?e otworzy? pliku.
Sprawdz czy napewno masz distance.lua w tych folderach:
data/npc/scripts/Sell/distance.lua

Je?eli nie to musisz doda? ten skrypt.
Lub mo?e masz linuxa, a on odr??nia litery, w takim razie musisz zmienic np:
z sell na Sell

Pozdrawiam.
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: B?ad W Silniku Z NPC.

Witam gdy odpalam silnik w konsoli wyskakuje taki b??d..
[12:58:55.146] [Error - LuaInterface::loadFile] cannot open data/npc/scripts/Sell/Distance.lua: No such file or directory
[12:58:55.146] [Warning - NpcEvents::NpcEvents] Cannot load script: data/npc/scripts/Sell/Distance.lua
[12:58:55.146] cannot open data/npc/scripts/Sell/Distance.lua: No such file or directory
Mam dedyka i m?wili ?e mam np sprawdza? literki czy z du?ej czy z ma?ej spr?bowa? ale to nic nie da poniewa? gdy napisa?em w Sell/Distance.lua z ma?ej distance.lua to mi ten b??d a jak znowu z wielkiej to mi b??d ten wyskakiwa?
[12:58:55.146] [Error - LuaInterface::loadFile] cannot open data/npc/scripts/Sell/distance.lua: No such file or directory
[12:58:55.146] [Warning - NpcEvents::NpcEvents] Cannot load script: data/npc/scripts/Sell/Distance.lua
[12:58:55.146] cannot open data/npc/scripts/Sell/distance.lua: No such file or directory
Niewiem co jest grane czekam na wasze odpowiedzi.


Z?a lokalizacja pliku distance.lua z?a nazwa w twoim NPC w kt?rym podajesz nazw? skryptu do npc.

Poka? co masz napisane w npc XML.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top