What's new

-Tibia 8.54 moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

Status
Not open for further replies.

krauzja

Advanced User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
362
Reaction score
15
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

Jedynie co zrobili, to chyba zmienili pod?og? w depo. Kolejna ju? ods?ona MoonOTS.
Je?eli pobra?e? je st?d lub z innych forum tibi, spodziewaj si? du?o bug?w, poniewa? Jeden "kole?" kt?ry to dodawa? zrobi? pe?no bug?w na mapie hah > Pozatym pewnie nie mia?e? NPC ^^ to jest w?a?nie ten bug
Og?lnie nie oceniam tego "ots'a" poniewa? wy tam nic prawie nie wnie?li?cie
Ale, za wasz? prac? daj? 5/10


Mam znajomego kt?ry powiedzia? mi o wszystkich bugach ! ?eczywi?cie by?o ich do?? sporo... Ju? wszystkie poprawione ;)

ZAPRASZAM !
 

givera12

Active User
Joined
Jul 3, 2010
Messages
121
Reaction score
4
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

Mapa moon odrzuca od razu
Tak mo?e i odrzuca ale s??chajcie ludzei gra?em na minimum 3 moonotsach i przynam ze tamte byly takie same za to ten jest bardzo dobrze przerobiony nowe expowiska, wszystko superowo ?miga a do tego tani sms shoop s??chajcie ludzie naprawde warto zagrac nie patrzcie na to ze mapa Moonots patrze na to kto j? przerobi? i jak j? przerobi?. To tyle z mojej strony dzi?kuj? ;) :)
 

Abys

New User
Joined
Sep 5, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

OTS cudo gdyby nie to, ?e Knight jest udupiony na ka?dym kroku. Wszystkie profy maj? po 2-3 nowe spelle a Ek tylko 1 ;/ Pozatym UHy powinny dawa? 2-3x wi?cej ni? Manaruna bo to wko?cu Knight ma by? blokerem ;o
 

krauzja

Advanced User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
362
Reaction score
15
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

OTS cudo gdyby nie to, ?e Knight jest udupiony na ka?dym kroku. Wszystkie profy maj? po 2-3 nowe spelle a Ek tylko 1 ;/ Pozatym UHy powinny dawa? 2-3x wi?cej ni? Manaruna bo to wko?cu Knight ma by? blokerem ;o

Bardzo ostro pracuje nad balansem a w szczeg?lno?ci nad knightem !
Uh b?dzie dawa? wi?cej...dostanie jeszcze 1 czar knight i "sword dancing" b?dzie by? na takim obszarze jak exori ,b?dzie mozna bic i si? manasowa?/uhac ! Co narazie nie dzia?a ,ale to wkr?tce !
 

XxXIceManXxX

New User
Joined
Aug 12, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

A ja powiem tak ?wietny OTS do zmarnowania twojego czasu + pieni?dzy. Nie polecam go osobi?cie jak i mnie odpycha. Typowy serwer by zarobi? i zwin?? manatki bo pami?tam jak to by?o z 1 edycj? EVO. Po za tym mn?stwo bug?w, kt?re s? zg?aszane a nikt z kadry nawet nie chce na nie odpowiedzie?. Po za tym w supporcie s? takie uposlady, kt?re nie powinny mie? dost?pu do internetu...
 

cyborg19

Advanced User
Joined
Mar 20, 2009
Messages
276
Reaction score
14
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

Nie Polecam ocena -99999999999999/1
a co do mapki du?o si? nie napracowa?e? ?e w rme porobi?e? expowiska i pozmienia?e? ?ciany wtf
O to mi wielka robota zr?b co? w?asnego to dopiero pogadamy a nie zrobione skrypty z neta i sie cieszy
 

krauzja

Advanced User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
362
Reaction score
15
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

rekord 107 active
razem z afk na trainach to 140
 

krauzja

Advanced User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
362
Reaction score
15
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !




REKORD 116 ACTIVE

ZAPRASZAM​
 

krauzja

Advanced User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
362
Reaction score
15
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

Zanied?ugo wi?ksze UPDATE !

zapraszam !
 

krauzja

Advanced User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
362
Reaction score
15
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

rekordy nawet po 250 online
 

krauzja

Advanced User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
362
Reaction score
15
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

zapraszam !

Codziennie event w kt?rych do wygrania itemy z sms shopu !!!​
 

MuhaziR

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
110
Reaction score
3
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

Elo.
Server dopracowany, dobry balans profesji, du?o tp jak i questow.
Zapraszam na ten server, naprawd? warto ; ).
Denerwuje mnie tylko 1 rzecz, mam 650lvl ek bije 450lvl ek i nie mog? ubi?(licz? na poprawienie tego b??du). Po za tym na wy?szym lvl s? s?abe potwory(mowie o hitach jak i expie).
Pozdrawiam Rzulf.
 

Lorej

Active User
Joined
Aug 9, 2010
Messages
73
Reaction score
1
Odp: moonot.cintraworld.com - START ?RODA 11.08. godz.18.00 !Musisz To Zobaczy? !

No widz? , ?e kto? si? sporo napracowa? przy tym serwerze.
Zapowiada si? bardzo ciekawie, z pewno?ci? zagram.

powiedz mi co zrobil ? dodal krzaka pod dp conajwyzej bo nic nie jest zmienione..
 
Status
Not open for further replies.
Top