What's new

Droga Na wie?? z expowiskiem.

Status
Not open for further replies.
Joined
Aug 22, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Witam :p
A wi?c tak. God mojego ots'a da? mi zlecenie na jak?? ?adn? mapk?. Porobi?em 3 dni. Mi si? podoba jednak poprosz? o zdanie ekspert?w ;) Powiedzcie prosz? co zmieni?/ doda?/ czy si? podoba. Z g?ry dzi?kuj? :]
738017.jpeg

To ca?o?? mapki.
738018.jpeg

Temple
738019.jpeg

Wyj?cie na expowisko.
Prosz? o surowe oceny, wytykanie najdrobniejszych b??d?w.
 

Xavizou

Advanced User
Joined
Dec 26, 2009
Messages
176
Reaction score
20
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Sir Shishek said:
Prosz? o surowe oceny, wytykanie najdrobniejszych b??d?w.
Okej.


Praca okropna, wprost odra?aj?ca. Zero szczeg???w, zero niczego. Woda jako kafelki? Okropie?stwo. Mapa chujowa nawet na otsy exp x 99999999999999. Robi?e? j? 3 dni? Co? niesamowitego, bo takie g?wno robi si? przez 5-10 minut. Nie wychod? z takimi pracami w internet bo cie ludzie jedynie wy?miej?.
Co ?le? - Wszystko! ?ciany z?e, pod?oga z?a, wszystko zuee.

0/10.
 

Tlos

User
Joined
May 3, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

God twojego otsa? czyzby noob otsa? pod wielki exp sie by nawet nie nadawalo jak kolega up powiedzial?s?upy zamiast ?cian?sam sie dopiero ucze mappowac ale taki shit nigdy by mi niewlazl czyzby 0/10?
 
Joined
Aug 22, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Ehh :/ Kur2 wybaczcie mi. Nie uda?o mi si? doda? all screen?w. Gdyby?cie je widzieli mo?e by?cie zmienili zdanie. Ta woda zamiast kafelek mia?a by? "ogrinalna" Ale widocznie wam si? nie podoba :/ To temple robi?em oko?o 20 minut. Za 2 dni zedytuj? ten w?tek to mo?e zmienicie zdanie... ;)
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Napisa? Sir Shishek
Prosz? o surowe oceny, wytykanie najdrobniejszych b??d?w

Chujnia w chuj, b??d na b??dzie, full autoborder, nic do siebie nie pasuje, wszystko ?le zrobione i porozwalane na odwal, 0/10.
 

Drakee

Advanced User
Joined
Oct 8, 2009
Messages
152
Reaction score
14
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Co ty sobie ?artujesz ?
Gdy pierwszy raz robi?em map?, zrobi?em lepiej ni? ty teraz pokaza?e? swoj?...
We? wgl. 0 kamczk?w, okropne linie brzegowe !
Co to za ko?ki wgl. ? Zmie? na ?ciany ... Zmniejsz troche to tak jakby temple bo jest okropnie wielkie! Z tego miejsca by by?o solidne expowisko... Wiesz ile graczowi by zaje?o przej?cie tej mapy?
Mapa do niczego...
0/10
Popracuj troche, popatrz si? na prace innych, mo?e czego? si? nauczysz...
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Robisz sobie strojenie ?art?w ze mnie? Tyle poradnik?w kurzy si? tutaj, a prawie nikt nowy ich nie czyta. Temple ta? Jakbym si? zalogowa? na otsie z takim temple, to bym wyszed? od razu. Dobra, za???my, ?e ta woda, to niby kafelki, tak wi?c sk?d tam si? kurwa wzi??y te ro?linki? Tutaj nie ma co ocenia?, gdy? wszystko jest ?le. Polecam zajrze? tutaj:
Mapping - Tibia.net.pl
 
Joined
Aug 22, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Dobra. Dzi?ki wam. Ostro mnie pojechali?cie. Teraz troszeczk? si? ogarn? w mappingu. To moja mo?e 3 mapka. To temple robi?em oko?o 5 minut. Mo?na zamkn?? ten temat.Nie wysz?o, ma?o kamyczk?w, szczeg???w. Po?wicz? troszeczk?... Za miesi?c poka?? 2 wersj?... Dzi?ki wielkie ;)
 

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Powiem tyle... Brak szczeg???w troch? na odwal , 2/6 jedyne co jest fajne to pomys?...
 

kamarm

Active User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
117
Reaction score
2
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Co to ma by?? P?aka? mi si? przy tym chce, poniewa? jestem mapperem a jak widz? takie co? to..0/100
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Poprostu jak to otworzy?em ... to moje oczy zrobi?y si? wielkie jak 5 z?otych . Poprostu jedna wielka masakra ... cz?owieku po co ty takim czym? za?miecasz forum . S?upy zamiast ?cian same kwadraty , te tzw. " ozdoby" porozwalane byle gdzie . Popracuj podkre?lam popracuj nad mapperstwem je?li ci naprawd? bardzo na tym zle?y . A wi?c powodzenia !
 

Torrance

New User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Troche krytyki nigdy nie zaszkodzi, ale czemu wy odrazu tak po nim je?dzicie? Postawcie si? na jego miejscu. Powiedzia?, ?e mo?ecie powiedzie?, co jest nie tak, co jest ?le itp.

Co do tematu - je?eli robisz pierwsz? map?, nie patrzysz czy si? da po tym chodzi?, czy to b?dzie u?yteczne, czy cos. Fakt faktem, z?e bo z?e. Widzia?em post z poradnikiem, polecam, sam si? w ten spos?b wiele nauczy?em. Czekam na twoje nast?pne prace, napewno je skomentuje. Jestem pewien, ?e cos lepszego zmajstrujesz :D
 
Joined
Aug 22, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Powracam !
Dzi?ki wielkie koledze z g?ry za wsparcie :hah: a wi?c tak- Poszuka?em ciekawych prac, poczyta?em poradniki, ogarn??em si? troszeczk?. Postanowi?em strzeli? jakie? bagienka a wi?c prosz?.
740977.jpeg

To jest 1 pi?tro.
740978.jpeg

A to pi?tro 2.
Mam nadzieje ?e tym razem lepiej mi wysz?o i b?dzie mniej krytyki :hah:
 

Torrance

New User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

Na bagnach nic nie ma. Te czarne bagna nie pasuj? zbytnio do otoczenia, trzeba si? zdecydowa? czy robisz mapk? zieleniast? czy mroczn?, zawsze mo?na cos doda?, ale nie odrazu wszystko miesza? :) Te rury, ktore powinny by? wype?nione lav? - te? nie pasuj?, tak samo m?yn. Z tymi detalami to ju? troche lepiej, ale z tego co widz? to s? tylko kamienie i jakies paj?czyny nie pasuj?ce do niczego.
1 pi?tro mo?e by?, ale drugie to ju? nie.

Polecam: http://tibia.net.pl/mapping/281306-tworzenie-efektownej-natury-dla-poczatkujacych.html
R?b narazie ma?e miejsca, ma?e przestrzenie, robi?c wszystko du?e trudno b?dzie Ci si? cokolwiek nauczy?.
@edit
Znalaz?em jeszcze to: http://tibia.net.pl/mapping/266201-krok-po-kroku-do-perfekcji-rozdzial-i-jaskinie.html
 
Last edited:

AceAge

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
115
Reaction score
3
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

UP @@@@

zgadam si? ale ogulnie z t? wie?? pomys? ciekawy ... zrob z 20 pi?ter i labirynt xD ;P a co do tych bagien , powiniene? je usun?? ;)))
 

ManiekQqQ

User
Joined
Sep 10, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Droga Na wie?? z expowiskiem.

co to **** ma byc ? hahaha zalosne asz... skoncz prosze cie !!!!!!!!!!!! 1/10 za chec rozbienia map !!!!!!!!!!!!1 odechcialo mi sie juz robic mapy jak na to spojzalem
 
Status
Not open for further replies.
Top