What's new

Op?aca si? kupi? softy ?

Status
Not open for further replies.

Rejzer

Advanced User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
453
Reaction score
21
Witam. Posiadam druida 31lvl Facc i chcia?bym kupi? softy. Czy na tym lvlu jest to op?acalne ? G??wnie chodzi mi o palenie many, m?j aktualny mlvl, to 35
 

Miau

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
142
Reaction score
8
Age
30
Odp: Op?aca si? kupi? softy ?

Wg mnie u?ywanie soft?w tylko do palenia many jest KOMPLETNIE nieoplacalne ;) robienie run owszem, ale do zwyklego palenia many?
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Op?aca si? kupi? softy ?

oczywi?cie, ?e si? op?aca tylko czy bd mia? potem pieni?dze na ?adowanie ich i czy bd z nimi expi? ?eby nie straci?.
 

arkadzik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
272
Reaction score
25
Age
29
Odp: Op?aca si? kupi? softy ?

Softy s? bardzo przydatne dla ka?dej profesji. Przyjemnie si? w nich expi na paccu oraz Faccu(profesjami magicznymi. Bardzo rzadko u?ywasz manas?w je?eli umiesz korzysta? z soft?w.
 

Rejzer

Advanced User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
453
Reaction score
21
Odp: Op?aca si? kupi? softy ?

Wg mnie u?ywanie soft?w tylko do palenia many jest KOMPLETNIE nieoplacalne ;) robienie run owszem, ale do zwyklego palenia many?


Mi oczywi?cie chodzi o robienie run :p
 

hortensja

User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Op?aca si? kupi? softy ?

Jak Na Robienie Run To Bardzo Dobra inwestycja :p
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Op?aca si? kupi? softy ?

Wg mnie na faccu softy s? zb?dne. Nawet do robienia run. Wyjdzie ci wi?ksze waste za zakup i za ?adowanie ni? normalnie. Lepiej podbij lvl, zakup pacc i wtedy softy idealne na exp.
 

OTSiarz13

Advanced User
Joined
Sep 21, 2009
Messages
178
Reaction score
6
Odp: Op?aca si? kupi? softy ?

Ja gra?em na rl 60 MS.
Kupi?em softy robi?em SD i przyokazji skillowalem magic wiec oplaca sie bardziej kupic SOFTY niz ma ci kase zrzerac na Manasy :)
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Op?aca si? kupi? softy ?

Ja te? uwa?am, ?e na faccu softy s? zb?dne, no i nie wiadomo czy p??niej b?dzie Ci? stac na ich odnow?, p?ki co masz dobry magic jak na ten level, wi?c odradzam.
 

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: Op?aca si? kupi? softy ?

My?l?, ?e odpowied? zosta?a udzielona. Imho softy do robienia run, przydadz? Ci si? na takim poziomie. Zamykam i ?ycz? powodzenia.
 
Status
Not open for further replies.
Top