What's new

Pomys?y na OTS!

Status
Not open for further replies.

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Witam, dzi? zaczynam tworzy? OTS'a, i mam do was pytanie, co by?cie mi proponowali doda? na OTS? Zaczn? od ma?ego regulaminu Tematu:

START
1. Na pocz?tku postu napisz: Mapa/Skrypt(itp) czyli np.
Mapa

Mam taki pomys?...

2. Jak wiesz ?e to g?upi pomys? nie pisz go.
3. Skoro istnieje taki pomys? nie pisz go. (B?dzie tutaj KT?RE ZOSTAN? U?YTE, I TE KT?RE NIE ZOSTAN? U?YTE.
END

Wyniki:

  • Zostan? u?yte (1):

  • kakashininja - Ukryte miasta, expy, questy (ciekawostki).
  • _
  • _



  • Nie zostan? u?yte (2):

  • Wyli - Nie b?d? robi? metina...
  • zabka229 - Zn?w metin...
  • _
 

Wyli

User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
43
Reaction score
0
Age
29
Odp: Pomys?y na OTS!

Mapa
M?j pomys? jest prosty por?b r??ne kraje. W tych krajach by?y by kilka miast i ka?de by mia?o inne zalety i wady ;)
 

zabka229

Advanced User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
371
Reaction score
7
Odp: Pomys?y na OTS!

Mapa
a ja mam pomys? taki:
zr?b trzy kraje/wioski czy co tam wolisz, gracz mia?by do wyboru ka?d? z nich, te 3 kr?lestwa toczy?y by ze sob? wojny, je?li gracz atakuje kogo? ze swojej wioski to robi pz itp a je?li tych z innej to wtedy dostaje expa lub co? podobnego :D
 

kakashininja

Advanced User
Joined
Jul 9, 2008
Messages
257
Reaction score
2
Odp: Pomys?y na OTS!

@up,up2
Wasze pomys?y a? ?mierdz? metinem, nie pojmuj? dlaczego w og?le warto traci? czas na tak bezsensown? gr?...
@topic
Mapa
M?j pomys? jest nast?puj?cy.Na mapie dowolnie stworzonej zr?b ro?nego typu ukryte miejsca typu wyrwy w czasie(po wej?ciu w takie co? pojawiasz si? np. u jakiego? maga, kt?ry daje ci zadanie),jaskinie czy lochy a nawet ca?e ukryte miasta(ofc pasowa?oby tutaj zrobi? jaki? d?u?szy quest kt?ry to mia?by na celu stworzy? zw?j teleportacji do takowego miasta).Wtedy gracze b?d? zaciekawieni zagadkami(przynajmniej Ci o duszy RPG) i b?d? chcieli je rozwi?zywa?.Dalej id?c tym ?ladem b?d? opowiadali kumplom z kt?rymi grali/graj? ?e tu to s? takie fajne questy etc i oni te? b?d? chcieli do was przyj??.
########
Ofc to m?j punkt widzenia a jako ?e ?yjemy w "wolnym" kraju mia?em prawo napisa? to co napisa?em;].Chcesz skorzystaj nie chcesz nie ruszaj.
Pozdro Avengar
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: Pomys?y na OTS!

@up

Zgadzam si? ich pomys?y ?mierdz? metinem, dla tego ich nie u?yje.

A co u?yje?

U?yje pracy
kakashininja. ?wietny pomys?, bardzo ma?o OTS'?w ma taki o 'SYSTEM'.

~~REFRESH~~
 
Status
Not open for further replies.
Top