What's new

Nie moge sie alogowac na rl tibie

Status
Not open for further replies.

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Witam , nie moge sie zalogowac na rl tibie [8.61] otoz loguje sie i wyskakuja mi postacie , wybieram biore connect i po chwili wyskakuje :
"Connection Failed"
Cannot connect to the game server.
Error:Connection timed out.[10060]

A po chwili wyskakuje " Wystpail problem z aplikacja Tibia.exe i zostanie ona zamknieta.Przepraszamy za klopoty. [i mam do wyboru wyslij lub nie wysylaj]

YY co to moze byc ? jeszcze 1h temu wszystko dzialalo poprawnie.. A kolega moze sie zalogowac na ten serwer... Prosze o szybka pomoc!
 

arkadzik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
272
Reaction score
25
Age
29
Odp: Nie moge sie alogowac na rl tibie

Spr?buj reinstaln?? Klienta. Usu? doszcz?tenie go z dysku i ponownie zainstaluj, powinno pom?c.
 

Aire Zena

Active User
Joined
Aug 23, 2010
Messages
126
Reaction score
3
Odp: Nie moge sie alogowac na rl tibie

Start > Wszystkie programy > akcesoria > narz?dzia systemowe > przywracanie systemu
Mniej wi?cej co? takiego ;p

Przywr?? system np przed kiedy ci si? zepsu?o ;P Ale backupa zr?b bo b?dziesz mia? wszystko cofni?te
 

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Odp: Nie moge sie alogowac na rl tibie

Zrobilem tak i nic ...


@Edit Aire przywracanie systemu mam wylaczone ; p i co to jest backup ? ;p i jak to zrobic.. [jestem zielony w tych tematach]

@Edit2 Juz wiem jak zrobic te przywracanie systemu tylko powiec mi co z tym backupem ;p

@Edit3 Przywracanie systemu nie pomoglo ; (((
 
Last edited:

Aire Zena

Active User
Joined
Aug 23, 2010
Messages
126
Reaction score
3
Odp: Nie moge sie alogowac na rl tibie

Backup to kopia danych

"Error:Connection timed out."
Zbyt d?ugo si? ??czysz z serwerami tibia.com mo?e ?ci?ga?e? jaki? bot i syfa zassa?e? z neta ;d kiedy? kumpel te? tak mia? i chak xD Ja ani razu chaka nie mia?em i nie bede mia? ;)

Dzia?a ci strona tibia.com ??
 

Posz

Advanced User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
199
Reaction score
9
Odp: Nie moge sie alogowac na rl tibie

Mo?e internet ci poprostu pada xD a tak powaznie to ja tak samo mialem ale po formacie przeszlo. jaki masz system?
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Nie moge sie alogowac na rl tibie

Spr?buj reinstaln?? Klienta. Usu? doszcz?tenie go z dysku i ponownie zainstaluj, powinno pom?c.
Are you fucking kidding me?

"Connection Failed"
Cannot connect to the game server.
Error:Connection timed out.[10060]
Czas min??, czyli za d?ugo czeka?e?. Mo?liwe, ?e pada Ci net, albo server na rl jest po prostu off, kt?ra by?a godzina gdy si? to sta?o?

Ps. Zrestartuj neta.
 

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Odp: Nie moge sie alogowac na rl tibie

To ja powiem tak ... Zrobilem windowsa bo sie za przeproszeniem wkurwilem... I jest do chuja to samo !! -.- net nie pada bo wszystko dobrze chodzi , serwer nie jest offline a kurwa nie dziala!! Juz nie wiem czego to jest wina ; / chyba dzisiaj nocki nie pogram a pacc leci !

@Edit A i logowalem sie na 2 konto na Antice tez nie dziala... Ani na Morganie ani na Antice ,a kolega moze.

@Edit 2 Yyyyy na ots 8.54 normalnie moge sie zalogowac i wszystko dziala...A na rl nie ;/ prosze o szybka pomoc bo nie mam juz cierpliwosci co do tego ;/

@Edit3 Dowidzialem sie ze jest to od internetu tzn. kolega ma to samo ip i nie moze sie na rl zalogowac... a ja na otsa moge a na rl tez nie i mu wyskakuje ten sam blad.. Moze wiecie co w takiej sytuacji zrobic?

@Edit4 Naprawione! Zrestartowalem prad u sasiada ktory prad dawal i wszystko dziala temat do zamkniecia!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top