What's new

Maper do Wynajecia!!

Status
Not open for further replies.

eidos098

Active User
Joined
Jun 15, 2010
Messages
71
Reaction score
1
...........::::::::::::::::::: WITAM :::::::::::::::::::.................
Witam jestem maperem od 1 roku poszukuje zaj?cia troch? ju? potrafi? za chwile zobaczycie moje prace ni?ej :)

Kontakt ze mn? :
GG: 7646954

Moje Prac? :
1.
...........:::::::::::::::::::Wyspa:::::::::::::::::::................. :)

wyspae.jpg




2.
...........:::::::::::::::::::Katedra ;>:::::::::::::::::::.................​

katedrat.jpg


3.
...........:::::::::::::::::::Exp z DL i Dragon:::::::::::::::::::.................​

beztytuuvih.png


4.
...........:::::::::::::::::::Kolejna Wyspa :):::::::::::::::::::.................

mmmms.png
 

maska1991

Active User
Joined
Sep 3, 2009
Messages
140
Reaction score
1
Odp: Maper do Wynajecia!!

...........:::::::::::::::::::Exp z DL i Dragon:::::::::::::::::::.................

H@h@ ale si? u?mia?em poprawi?e? mi szefie humor :) Widz?, ?e mapper z Ciebie bardzo lichy - to co da?e? chocia?by na tym expowisku to jest jakie? nieporozumienie. Mapy wszystkie oceniam 2/10 :D

@Co do tematu:

GG: 16288849 - abym warna nie dosta? mo?esz napisa? pogadamy :)
 

eidos098

Active User
Joined
Jun 15, 2010
Messages
71
Reaction score
1
Odp: Maper do Wynajecia!!

Powiem tak ja nie da?em tego do Oceny tylko do tego ?eby kto? chcia? ?ebym mu pom?g? w robieniu mapy.I ja nie prosi?em o ?adne komentarze ten kole? sobie posty nabija i tyle powiem. Wi?c Prosz? nie robi? tego co pan UP bo to Idiotyczne .... PS: Pozdro dla tego pana UP haha
 

maska1991

Active User
Joined
Sep 3, 2009
Messages
140
Reaction score
1
Odp: Maper do Wynajecia!!

Powtarzasz si? pisz?c co chwile "Up", z tym mappingiem mo?esz co najwy?ej evolutiony przerabia?. Rozumiem, ?e chcesz zap?aty za taki mapping z tego co widz? w Tytule to Tak. Potrzebuje kogo? kto przerobi mi Evo napisz do mnie na PW. Potrzebuje paru ludzi do tworzenia low evolution.
 

eidos098

Active User
Joined
Jun 15, 2010
Messages
71
Reaction score
1
Odp: Maper do Wynajecia!!

Nie chce nic za maping ja mapuje za freee 100% free ja lubie to co robi? i robi? to co lubi? i nie chce ?adnej kasy za to ...
 

Chill

Active User
Joined
Dec 24, 2009
Messages
61
Reaction score
1
Odp: Maper do Wynajecia!!

Napsiz na gg 1978630 to pogadamy
 

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: Maper do Wynajecia!!

Prywatnie nie polecam dawa? go do ekipy poniewa? przy pierwszej lepszej okazji wywi??e si? z projektu lub b?dzie chcia? kas? i z ni? ucieknie.Nie radzi? bym wierzy? temu u?ytkownikowi
 

eidos098

Active User
Joined
Jun 15, 2010
Messages
71
Reaction score
1
Odp: Maper do Wynajecia!!

Wiec tak za czo?em si? ?mia? jak czyta?em tego posta up :D On to napisa? poniewa? podpisa?em sie pod jego projektem :p i dlatego ?e odesz?em od niego bo on nic nie robi? i czekal na gotow? i nie chcia?em ?adnej kasy ani nic :p i teraz tez nie chce :D mapuje za Free:p 100% free
 

tinchyfcb

Active User
Joined
Jan 19, 2010
Messages
78
Reaction score
0
Odp: Maper do Wynajecia!!

Eidos napisz mi na gg - 8974289
Potrzebuje mappera do powaznego projektu.
Start serva 15.09.2010 godz 17:00
 
Status
Not open for further replies.
Top