What's new

Peja

Status
Not open for further replies.

hiber

New User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Peja

Pami?tam te czasy. Najlepszy kawa?ek to M?j Rap.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Peja

Jedn? z ulubionych dla mnie jest "Peja na dnie "

i RPS Peja vs Hip Hop
 

Morena

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Peja

Nie daj sobie wm?wi? POLSKI RAP JEST NAJWA?NIEJSZY !! [Peja] (;])
[R]yszard [A]ndrzejewski [P]eja [RAP] on jest urodzonym raperem :D
 

Pako13

Advanced User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
188
Reaction score
10
Age
29
Odp: Peja

Moim zdaniem jego najlepsze kawa?ki to :
(z tych nowszych)
-Diss na Tede (wszystko na m?j koszt),
-Diss na ?uroma (jedna runda),
-Diss na Parias (tylko peja),
-Ludzie z mojej rzeczywisto?ci,
-Cz?owiek kt?ry podzieli? hip-hop,
-Mamy ten flow,

Starsze to :
-Definicja pener,
-Regulamin zabijania,
-By? nie mie?,
-Na dnie,
-Jest jedna rzecz,
-Nie kocham hip hop
I du?o du?o innych... Peja to m?j ulubiony raper :D Prawie wszystkie jego kawa?ki mam na fonie i wszystkie mi si? podobaj? (prawie czyli 9/10 jego piosenek :D).
 

piwoszwaryjat

Active User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Peja

1) Rychu Peja Solufka , Bylem Jestem Bede feat. Wozik ( Na Serio - 2009 )

2) Rychu Peja Solufka - Kontrargumenty Diss Na Tede [Czarny Wrzesie?]

Kozackie Brzmienie
 

Tomekkk1

New User
Joined
May 11, 2009
Messages
3
Reaction score
1
Odp: Peja

Najlepszy kawa?ek peji

Peja - jest jedna rzecz i Peja - Frajerhejt 9.12/DTKJ
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Peja

Dla mnie to CA?Y CZARNY WRZESIE? jest zaje*isty ; D lubi? te? "Nie-bo ja kocham hiphop"

 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Peja

Wi?kszo?? tematu zosta?a nagrodzona ostrze?eniami za ma?owarto?ciowe posty, dlatego ostrzegam - ka?dy post ma mie? sens jak i rozwini?cie, nie b?d? tolerowa? samych tytu??w z linkami.
 

Keryot

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
30
Reaction score
6
Odp: Peja



Dlaczego ulubiona? Bo daje do my?lenia. Peja nigdy nie grzeszy? ?yciowymi tekstami, zdecydowanie za du?o hejtowa? zamiast przemawia? do rozs?dku, ale ten utw?r ma w sobie... co?.

macie tekst do piosenki. Warto jej pos?ucha? wczytuj?c si? w s?owa. Polecam.
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Peja

@up
Jak ona zmusza do my?lenia?Przecie? to s? s?owa poustawiane byle jak, i niby ona ma dla Ciebie przekaz? No to gratuluj? m?j drogi panie!

@topic
Co do Peji - nigdy skurwysyna nie lubi?em, on w moich oczach jest zerem, uczepi? si? Tede, ci?gle na niego dissuje, o co mu do cholery chodzi? Dla mnie w jego muzyce za du?o przekle?stw, wyzwisk itd.

Jedyna piosenka jego jaka mi si? podoba to:



Ale i tak dla mnie najlepszym raperem by? Magik
magik


By?,poniewa? w 2000 roku skoczy? z 9-pi?tra.
 

Keryot

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
30
Reaction score
6
Odp: Peja

Heliton Pall said:
@up
Jak ona zmusza do my?lenia?Przecie? to s? s?owa poustawiane byle jak, i niby ona ma dla Ciebie przekaz? No to gratuluj? m?j drogi panie!
Fakt, ?e Tw?j ograniczony umys? i bezsensowne uprzedzenia nie pozwalaj? Ci zrozumie? przekazu tej piosenki nie znaczy, ?e owa piosenka tego przekazu nie ma. "Nie rozumiesz? Nie oceniaj!" - pe?no takich pr??b na demotach, komixxach, mo?e warto pomy?le? o tym i przy muzyce, bo szlag mnie trafia, jak jaki? pajac wyskakuje ze swoimi z dupy wzi?tymi teoriami i na si?? pr?buje obrazi? czyj? gust muzyczny. Doro?nij.

Tak, zapomnia?em wspomnie? o tym w poprzednim po?cie. Nie lubi? Rycha, nie lubi? jego awanturniczego stylu, flow, tekst?w. Jako raper stoi poni?ej poziomu, ale kurwa - mieli?my tu wstawia? kawa?ki, kt?re nam si? podobaj?. I pomijaj?c fakt, ?e w moich oczach Peja jest kiepski, to podoba mi si? jego "Pozw?l mi ?y?" i mam do tego prawo, kt?re pan wy?ej usi?uje nieudolnie zakwestionowa?.

Btw. nie musia?e? wspomina? o Magiku, temat go nie dotyczy. Mog?e? jeszcze dopisa?, ?e lubisz pierogi z grzybami i p?ywanie kutrami rybackimi. Chwa?a Ci za to, ?e nie postawi?e? ?wieczki.

M?j post to apel, ?eby nie zaczyna? tak t?pych dyskusji, jak Heliton Pall. Przypominam, ?e ka?dy ma prawo s?ucha? czego mu si? podoba.
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Peja

Fakt, ?e Tw?j ograniczony umys? i bezsensowne uprzedzenia nie pozwalaj? Ci zrozumie? przekazu tej piosenki nie znaczy, ?e owa piosenka tego przekazu nie ma. "Nie rozumiesz? Nie oceniaj!" - pe?no takich pr??b na demotach, komixxach, mo?e warto pomy?le? o tym i przy muzyce, bo szlag mnie trafia, jak jaki? pajac wyskakuje ze swoimi z dupy wzi?tymi teoriami i na si?? pr?buje obrazi? czyj? gust muzyczny. Doro?nij.
Tak, zapomnia?em wspomnie? o tym w poprzednim po?cie. Nie lubi? Rycha, nie lubi? jego awanturniczego stylu, flow, tekst?w. Jako raper stoi poni?ej poziomu, ale kurwa - mieli?my tu wstawia? kawa?ki, kt?re nam si? podobaj?. I pomijaj?c fakt, ?e w moich oczach Peja jest kiepski, to podoba mi si? jego "Pozw?l mi ?y?" i mam do tego prawo, kt?re pan wy?ej usi?uje nieudolnie zakwestionowa?.
Btw. nie musia?e? wspomina? o Magiku, temat go nie dotyczy. Mog?e? jeszcze dopisa?, ?e lubisz pierogi z grzybami i p?ywanie kutrami rybackimi. Chwa?a Ci za to, ?e nie postawi?e? ?wieczki.

M?j post to apel, ?eby nie zaczyna? tak t?pych dyskusji, jak Heliton Pall. Przypominam, ?e ka?dy ma prawo s?ucha? czego mu si? podoba.

Ja nikogo gustu nie obra?am, ale wypowiedzia?em swoje zdanie na temat Peji, co o nim s?dze i o jego piosenkach.Jak kogo? obrazi?em to przepraszam, ale nast?pnym razem staraj si? czyta? posty pod innym k?tem.

Notka moderatorska:
Mog?e? po prostu edytowa? wcze?niejszego posta.
 
Last edited by a moderator:
Joined
Aug 10, 2009
Messages
49
Reaction score
4
Odp: Peja

Jak ona zmusza do my?lenia?Przecie? to s? s?owa poustawiane byle jak, i niby ona ma dla Ciebie przekaz? No to gratuluj? m?j drogi panie!

Ja nikogo gustu nie obra?am, ale wypowiedzia?em swoje zdanie na temat Peji, co o nim s?dze i o jego piosenkach.Jak kogo? obrazi?em to przepraszam, ale nast?pnym razem staraj si? czyta? posty pod innym k?tem.


Mo?e teraz przeprosisz za to ?e za cz?sto przepraszasz?;). Uwa?asz ?e sarkastyczne odzywki to nie obraza ? "No to gratuluj? sw?j 'tani' panie!"
Pod jakim k?tem ? Mo?e b?d? siedzia? 90' przed monitorem ?;>. Ju? wida? ?e nie masz o niczym poj?cia.

Peji, nigdy nie lubi?em i raczej nie b?d? lubi?. Jego muzyka jest dla mnie zwyczajna, traktuje to jako rap bo jest jednym z tych, kt?rzy utrzymuj? Pozna? na najwy?sz? Polsk? scen? Hip-Hop'ow?. Lecz i tak szczerze m?wi?c jego kopiowanie(Wzorowanie to kompletnie co innego) Tupac'a jest na najni?szym poziomie. U?ywa jego bit?w, zachowania na koncertach, podobnych tekstach oraz temat?w kawa?k?w. Na dodatek za?lepieni fani Peji wybaczaj? mu kopiowanie gdy si? do tego czynu przyzna. Ale kto zap?aci np. Fat Joe'owi za zajebanie mu ok?adki ? Mo?e fani ? Bo Peja nie ma zamiaru, a jego inteligencja ko?czy si? na kopii Tupac'a. Ale c?? odnosz?c si? do pocz?tku mojej wypowiedzi, to jednak niech robi to co robi.

Rych? Breja Surufka!
 
Last edited:

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Peja

@up
Signed.

@top.
Peja to najbardziej prymitywny artysta, o ile mo?na go tak nim nazwa?. Podpierdoli? bit z kawa?ka Tupac'a, kt?remu sk?adam niskie pok?ony za to co robi? i robi, bo dowod?w na to, ?e ?yje jest mn?stwo.

Por?wnajcie sobie:



To ?wiadczy tylko o tym, ?e jest kserokopiark?. Nigdy, go nie szanowa?em i szanowa? nie zamierzam, a tym bardziej s?ucha?.

Pseudo-raper z Poznania. Jak na razie polski rap nie jest w stanie zast?pi? nam Paktofoniki <3.
 

Szusi

Advanced User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
196
Reaction score
17
Odp: Peja

Zgadzam si? z moim poprzednikiem, Peja, kiedy? mo?na by?o go pos?ucha?, teraz wydaj? mi si?, ?e wszystkie te jego dissy, sa robione dla kasy, aktualnie, moim ulubionym polskim raperem jest Ten Typ Mes.

Pozdrawiam, Szusi.
 

adamsa1

User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
17
Reaction score
2
Odp: Peja

Zgadzam si? z moim poprzednikiem, Peja, kiedy? mo?na by?o go pos?ucha?, teraz wydaj? mi si?, ?e wszystkie te jego dissy, sa robione dla kasy, aktualnie, moim ulubionym polskim raperem jest Ten Typ Mes.
Pozdrawiam, Szusi.
LOL.
Powiedz mi czym si? r??ni tera?niejszy Peja od wcze?niejszego? Nie wiesz? Powiem Ci:
  1. Nie wchodzi ju? w stary dres
  2. Nie stoi pod ?ab?
  3. Dobiera lepszych wydawc?w
  4. Sta? si? po prostu dojrzalszym artyst?
Je?eli m?wisz ?e robione s? dla kasy, to w jaki spos?b zdoby? 3 z?ote p?yty i 1 platyn? ?
Co do bitu, to jest Rap. Ka?dy sobie podpierdala bit, 2 - Pacc na pewno si? nie obrazi, zreszt? po?yczy? bit jeden z paru mistrz?w polskiego rapu.
Dla mnie najlepszym kawa?kiem jest. Staszica Story 3/4.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Peja

Kolega up chyba wszystko wyja?ni?.
wszystkie te jego dissy, sa robione dla kasy
Pierdolisz? Gdy kto? nazywa ciebie idiot? to pewnie przyznajesz mu racje? Wychodzisz z nim na solo i za?atwiacie swoje. Rychu robi to podobnie, rozwalaj?c przeciwnika s?owami. Podoba mi si? jak peja pojecha? Tedego tym kawa?kiem: podoba mi si? te? RPS Tylko PEJA.
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Peja

Wszystkie jego dissy s? dla kasy i s?awy, tu musz? sie zgodzi?, dostaje hajs od Terrorymu a przez t? ca?? afer? jest jeszcze bardziej znany w mediach. Sprawa w?a?ciwa i osobista obu raper?w zostaje tak na prawde odsuni?ta na bok.
 

Demrumrus

Active User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
50
Reaction score
2
Odp: Peja

Peja spiewa dla pieniedzorow tak jak kazdy piosenkarz.


Ta piosenka jest najfajowsza
 
Status
Not open for further replies.
Top