What's new

-Tibia 8.50 Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Status
Not open for further replies.

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

my?l, zamys? i pomys? to gratulacje dla was, je?li acc mayker dzia?a to podajcie go, ?eby ludzie konta zak?adali wcze?niej 3-4 dni, je?li nie macie dedyka, to ja na waszym otsie nie zagram, wybaczcie, je?li OTS jest warty uwagi, to napiszcie do cz?owieka, kt?ry sponsoruje dedyki i jest bardzo dobry w tym co robi, napiszcie na eots.pl.
B?dziecie mieli dobrego dedyka, zr?bcie lepsz? zapowied? i dajcie ludziom mo?liwo?? zapoznania si? z otsem i zr?bcie beta testy, bo chod? nie wiem jak dopracowany OTS zawsze ma bugi na pocz?tku.
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Mam dobr? wiadomo?? dla wszystkich!
Serwer powinien stan?? na nogi do ko?ca tygodnia, a co najwa?niejsze b?dzie sta? on na serwerze dedykowanym czyli
24/7. Nie musicie si? ju? obawia?, tak jak ju? kilka os?b napisa?o, ?e serwer b?dzie czynny do 24 i koniec.

Wraz z czasem, kt?ry musicie czeka? b?d? trwa?y prace, serwer b?dzie aktualizowany do puki nie ujrzy ?wiat?a dziennego, na Otserwlist. No c??, trzymajmy wszyscy kciuki, oby serwer wypali? jak najlepiej!
Pozdrawiam.
 
Last edited:

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Jak juz jest dedyk to zrob start servera na jutro wieczorem... i odpal strone
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Nie posiadamy jeszcze dedyka, wyra?nie napisane jest ?e do ko?ca tygodnia wi?c po co nabijasz zb?dne posty?
Nie odpalamy strony, serwer przechodzi testy z wybranymi osobami, jak by? zrobi? konto to i tak zosta?o by usuni?te.
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Mo?emy ju? powiedzie? wam, tym czasow? dat? startu serwera.
Wszyscy wiecie, ?e mieli?my problemy z Internetem, konkretnie z odblokowaniem port?w, serwer by? by i tak nie zawsze 24/7. Serwer dedykowany pozwoli wam na gr? nocami, startu spodziewamy si? mniej wi?cej w dniach Pi?tek/Sobota. Wszystko zostanie napisane w?a?nie w tym temacie, oraz serwer zostanie dodany w dziale stoj?cych serwer?w.
Mam nadziej? ?e, b?dzie sporo graczy, serwer b?dzie r?wnie? zareklamowany na Angielskich forach, wi?c mo?ecie spodziewa? si? obcoj?zycznych ludzi.
Pozdrawiam wasz Dark Magican oraz Daron.
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Radze da? start p??niej, a wcze?niej mo?liwo?? zak?adania kont, poda? dok?adne informacje o serwerze i jego zalety w kr?tkiej formie. Wi?cej ss?w czy jaki? filmik.

Lepiej od?o?y? start nawet tydzie?, ni? pu?ci? szybciej i b?dzie gra?o ma?o graczy.
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

&up
Masz zupe?n? racj?, dzisiaj ju? baza danych b?dzie sko?czona, wszystko jest ju? praktycznie przygotowane, zosta?o tylko ogarni?cie programu Putty.
Na serwerze zostanie nagrany film, przez kilka dni b?dzie widnia?a reklama, mo?liwe ?e zrobimy start w Weekend - wtedy ludzie maj? wi?cej czasu.
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

w weekend proponowa?bym beta testy, a w nastepnym tygodniu start, bez beta test?w nie b?dzie komentarzy, pojawi? wam si? bugi, bo zawsze si? pojawiaj? przy starcie, a jak raz zniech?cicie graczy to ju? ich nie odzyskacie i nie pomo?e "ju? wszystko jest naprawione", a nowych zniech?cicie.

Zawsze macie czas, aby jeszcze bardziej wszystko dopracowac, czy dodac nowe expowiska.

Ja wiem ?e jak si? nad otsem pracuje setki godzin czy dziesi?tki to ka?da minuta do startu nape?nia eufori? i chce si? to pu?cic jak najszybciej, bo nie mam 1 ots'a za sob?.

Radz? jednak rozwa?yc moje s?owa, aby te setki godzin nie posz?y na marne, je?li macie nowe pomys?y zr?bcie do nich poradniki, aby wszyscy z nich skorzystali.

Je?li macie now? mapk?, zr?bcie mapk? respawnu, ju? si? nie sprawdzaj? bardzo trudne otsy, gdzie nie wiadomo co gdzie jest, ani questy, kt?rych nie wiadomo jak wykona?, radz? to porobi?, aby jak najwi?cej os?b mog?o gra? na wszym OTSie.

Bo je?li robicie otsa dla intelig?tnych graczy, takich np jak ja, to fajnie, ja mog? poznawa? nowe tereny i szuka? quest?w i g?uwkowa? nad nimi, wszystko fajnie i mi si? podoba, ale zwykle na takich otsach gra ma?o os?b, a w tedy ja odchodz?, bo najwa?niejszy czynnik to ilo?? graczy online i nie macie nikogo.

PS zwi?kszcie exp do x4 je?li ma by? sta?y... Naprawd? radz?, chyba ?e macie pomys?y na to aby ten exp r?s? szybciej (np. exp za questy).
 
Last edited:

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Exp razy 3 jest wystarczaj?cy;] Nie ma po co zwiekszac bo to bedzie orsh
Exp x 3 jest wystarczaj?cy i nie oplaca sie robic ze ze questy szybciej idzie nam exp bo to bez sensu..
Przeciez niechcemy zeby w ciagu 2 dni biegali noby z sd i bili 10 lvle
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

No tak, masz racj? exp x3 wystarczaj?cy.
Od samego pocz?tku byli?my nastawieni w?a?nie na taki rate'y, i to si? nie zmieni.
Przypomn? jest setki ludzi kt?rzy kochaj? taki exp, a wi?kszo?ci NOOBOW gra na expach +20. Questy b?d? r?wnie? opisanie, wi?c nie musicie si? obawia?, poradniki b?d? na forum serwera.
 

seab

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

no mapa ma?o zadowalaj?ca, ale jak to mam w zwyczaju na pewno zajrz? na nowy OTS na polskiej arenie w stylu RPG :]
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

&up
Serwer nie opiera si? na samej mapie, liczy si? tak?e ca?a fabu?a gry.
Jak to si? m?wi, mapa do gry - nie do ogl?dania.
Zobacz na Necroma...Ots kozacka mapa, ma?o ludzi :)
 

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Tylko mam pro?be;] Nie opisuj wszystkich expow trolli , rotow i dwarfow
Questy to wiadome ze wszystkie albo wieksz???.
I jak bedzie z botami? 3 warny czy odrazu ban?
Nas na server wbija 40-65+
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Ja jestem ?agodny je?li chodzi o boty, oczywi?cie ode mnie dwa warny za trzecim ban na tydzie?. Je?li spotka cie drugi w?a?ciciel, obawiam si? ?e sko?czy si? natychmiastowym banem. Questy wszystkie nie b?d? opisane, wi?kszo?ci expowiska tylko grubsze.
Pozdrawiam, mam nadziej? ?e nie k?amiesz z tymi graczami.
 

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

ehh powodzi ci si? ots^^ co? czuje ze to b?dzie super otek :p
Pzdr:p
 

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Napisz na priv dam ci zdjecia z vt;]
A nazwa gildii to We Ride
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

To si? bardzo ciesze, ?e a? tyle os?b mo?e wej??.
Mam nadziej?, ?e b?dzie gra?o wi?cej ludzi ni? twoja Grupka.
Zapraszam wszystkich do komentowania, no i oczywi?cie do zapraszania koleg?w do tematu!
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Zapowied? - The Three Demons RPG - Ju? nied?ugo!

Witam wszystkich.
Nasz aktualny sponsor opu?ci? sw? posad?, lecz nie martwcie si? ju? po pi?tnastu minutach zosta?em zaskoczony wiadomo?ci? od innego sponsora, mo?e i lepiej ?e zmienili?my.
Wybory na skryptera PHP.​
Skrypter mia? by zajmowa? si? g??wnie Acc Makerem, stworzeniem nowego kodu czy te? przerobienie swojego, mo?e macie jakie? Layouty, kt?re nie s? dost?pne w sieci. Prosz? o zg?aszanie si? do mnie na PW.
Acc Maker powinien posiada?.​

1. Highcores
2. Spells
3. Monsters
4. Wbudowany Sms Shop.
5. Galleria
6. Opcja "Download"
7. Bug Tracker
8. News itp
I co jeszcze uwa?acie za s?uszne.
Acc Maker tak jak napisa?em, mo?e by? BARDZO z edytowany G?sior.
Pozdrawiam.

PS.
(Dla osoby kt?ra da nam takowego acc makera, szykuje si? nagroda w postaci Tutora i sporo punkt?w w sms shop, nie mamy zrobionego sms shop wi?c nie podamy jak? ilo??) - je?eli jednak b?dzie to Dzie?o osoba ta dostanie Senior Tutora, lecz musi by? Ogarni?ta nie chcemy noob?w.
Pozdrawiam.



400 POST
 
Status
Not open for further replies.
Top