What's new

Op?aca si? kupi? Soft boots'y?

Status
Not open for further replies.

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Jak myslicie czy oplaca mi sie kupic softy na 59 rp ? skile 85/70 ... chce wbic szybko 80 lvl ale tez cos zarobic i wlasnie zastanawiam sie czy jak kupie te softy to jak bede na 4-godzinnym huncie [soft 4h] to odnowienie softow 10k.. i czy w te 4h zarobie wiecej niz odnowienie softow zebym np. wbijal 1-2 lvle w te 4h i wynosil wiecej kasy zeby mi starczylo na naprawe i takie tam ... Dlatego moje pytanie brzmi czy oplaca sie kupic softy na ten lvl... [np. na dragi]


Notka moderatorska:
Zmieni?em lekko nazw? tematu. :)
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Softy oplaca sie?

Odp: Softy oplaca sie?

Nie op?aca si? wydaj t? kas? na poty a potem softy z poi

To moje zdanie
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Softy oplaca sie?

Odp: Softy oplaca sie?

Softy op?aca si?, tracisz ma?o pot?w, exur? gran/san ogarniasz all z softami z minimaln? ilo?ci? pot?w, jednak proponuj? z softami na dl, pewnie ju? si? obrobisz na darashii :))
 

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Odp: Softy oplaca sie?

Odp: Softy oplaca sie?

ja wlasnie sie zastanawiam czy nie zrobic tak zekupuje softy , wbijam na szybko 80 lvl , ide na poi mam 2x softy i biore arbalesta i wtedy sprzedaje 1 softy i arbalesta zostawiam i kupuje bp power boltow i ide na dle / wymry ; ) co o tym myslicie? ; d
 

Cre3sh

User
Joined
Aug 4, 2010
Messages
26
Reaction score
6
Odp: Softy oplaca sie?

Odp: Softy oplaca sie?

czy w te 4h zarobie wiecej niz odnowienie softow

Pewnie ?e tak ;d Przy takich skillach mo?esz ora? na jaki? dragach ogolnie to zbieraj wszystko co ma warto?? wieksz? ni? 30gp i robi? lootbagi+nowe g?wna po updacie.

Ja powiem Ci z do?wiadczenia ?e kupywanie soft?w na tym lvlu jest nieoplacalne ;p gdy? nie jest to potrzebne a jak ju? bardzo potrzebujesz regeneracji many i hp to kup sobie life ringi.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Op?aca si? kupi? Soft boots'y?

Zale?y na czym expisz.
Jak dragony to powinno si? zwr?ci? lecz nie musi.
 

kampo2

User
Joined
May 14, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Op?aca si? kupi? Soft boots'y?

Jasne,?e si? zwr?ci.Jak kupisz teraz softy,to z poi mo?esz sprzeda? (co do 1 posta).Idzie troche mniej pot?w,a minuta soft?w na przeliczenie to grosze :) Tylko id? przynajmniej na dragi,nie jestem pewny co do slabszych mob?w.
 

Lorej

Active User
Joined
Aug 9, 2010
Messages
73
Reaction score
1
Odp: Op?aca si? kupi? Soft boots'y?

Tak kup softy.
Wzruci ci sie jesli nie bedziesz afkowac i maronowac ich.
Zakladaj je zawsze gdy nie masz 90% many.
 

Marozii

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
81
Reaction score
8
Odp: Op?aca si? kupi? Soft boots'y?

softy to jest ?wietna inwestycja .. nie do?y? ze b?dziesz mia? lepszy m lvl to i expic b?dzie si? szybciej :]
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Op?aca si? kupi? Soft boots'y?

Na razie nie op?aca ci si? kupowa? soft?w. Lepiej wydaj na poty a potem i? na poi. Takie jest moje zdanie ale zrobisz jak uwa?asz.
 

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Odp: Op?aca si? kupi? Soft boots'y?

Hm mysle ze nie oplacalne jest wydawac ciagle na te poty i stracic cala kase niz kupic softy , bo kupie softy - zle bedzie to je sprzedam i nic na tym nie strace ; d a kupie poty , wypije i ich nie sprzedam ; ) wiec jednak wybiore chyba opcje kupienia softow i zobacze jak bedzie jak bedzie waste czy cos to je poprostu sprzedam ; ) dzieki za pomoc i jak ktos mial podobnego palka itd. to moze sie tez wypowiedziec ;d

Notka moderatorska:
Temat zamykam, w razie problem?w pisz na pw.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top