What's new

zadanie domowe

Status
Not open for further replies.

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Siemka zawsze z informatyki mia?em 6 na koniec je?dzi?em na konkursy itd ale pani nam zada?a aby zrobi? strone lub co? na cba.pl i ja ju? mam konto tylko w?a?nie w tym problem ?e jak si? zaloguje to u mnei nei dzia?a a np u kumpla dzia?a stronka czy jak dam has?o i login na cba kto? mi zrobi forum phpBB odwdzi??ze sie reput lub dam konta w grach otsach lub na tibi real


mam web gadu jak cos akurat jestem na nim gg:25451024
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: zadanie domowe

Problem? Powiedz, ?e nie mog?e? dosta? si? na stron?.
Zr?b zadanie np na yoyo.pl, lub najlepiej wykup serwer na chocia?by boo.pl
Drugi pomys? to wejd? przez bramk? proxy: bramkaproxy.com (np)
 

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: zadanie domowe

a mo?e pomo?e kto? mi zrobi? to albo ma jakom? swoj? star? strone na oddanie bo to jest nie tyle co zadanie ale konkurs szkolny i ka?dy kto ma internet ma to robic a ja nie umiem zrobi? fajnego forum ;/ a ngrody to jakie? p?ate antyvirusyitd
i to ma by? forum nie strona
 
Last edited:

Kuzara123

Advanced User
Joined
Nov 28, 2008
Messages
184
Reaction score
8
Odp: zadanie domowe

Przecie? masz 6 z Informatyki, poradzisz sobie. Mamy Ci dawa? co? za darmo, aby? Ty zbiera? laury? Skoro czego? nie umiesz = nie zabieraj si? za to. Poszukaj poradnik?w, popr?buj sam... Skoro dzia?a u kumpla (wow?), jed? do niego i zr?b to tam. Ja osobi?cie m?g?bym Ci zrobi? forum, pod warunkiem, ?e zap?acisz kilka $. Kontakt - PW.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: zadanie domowe

LOL to ty na 6 z informatyki masz zrobi? forum na darmowym hostingu? Pwned! Ja musia?em zrobi? system zarz?dzania baz? danych w PHP. Ale skoro chcesz mie? to 6, to sam sobie rad?. Nikt ci nie da gotowego rozwi?zania.
 
Last edited:

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: zadanie domowe

M?g?bym ci pom?c ale skoro nie odpisujesz na gg ... Pisa?em kilka razy ale nie to nie nic na przymus rad? sobie sam ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top