What's new

eots.pl - opinie

Status
Not open for further replies.

rafcio_100

Advanced User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
218
Reaction score
8
No a wi?c, co s?dzicie, czy macie jakie? do?wiadczenia z hostowni? Ka?da opinia si? przyda lol
 

Sinner

ChoSen|One
Joined
Apr 6, 2008
Messages
350
Reaction score
58
Age
30
Odp: eots.pl - opinie

Hostownia eots.pl, to firma za?o?ona, przez mojego znajomego, kt?ry wyrobi? sobie u mnie pe?n? i pozytywn? rekomendacj?. Jest on osob? prywatn?, kt?ra bardzo powa?nie traktuje swoich "klient?w". Najwi?kszymi atutami tej "firmy" s?:
-dotrzymywane i przyjazne terminy wyp?aty pieni??k?w
-zabezpieczenia hostu
-bardzo dobry kontakt
-wyp?ata w formie, jakiej chcecie (prosz? bez zboczonych skojarze?)

Wsp??pracuj?c z za?o?ycielem firmy, gwarantuje Wam pe?n? satysfakcj? p?yn?c? z "podpisanej" umowy.
 

rafcio_100

Advanced User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
218
Reaction score
8
Odp: eots.pl - opinie

Aha, rozumiem, ale wyp?ata w jakiej formie, przelew, przekaz pocztowy? No i rozumiem, ?e firma pobiera jedynie cz??? zarobk?w z SMS Shopu?
 

Sinner

ChoSen|One
Joined
Apr 6, 2008
Messages
350
Reaction score
58
Age
30
Odp: eots.pl - opinie

Aha, rozumiem, ale wyp?ata w jakiej formie, przelew, przekaz pocztowy? No i rozumiem, ?e firma pobiera jedynie cz??? zarobk?w z SMS Shopu?
Firma pobiera dany % z sms shopu, kt?ry najcz??ciej podlega negocjacji. Wyp?at? z tego co wiem, mo?na uzyska? poprzez wp?at? na konto, przelew pocztowy, do?adowanie telefonu.
 

rafcio_100

Advanced User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
218
Reaction score
8
Odp: eots.pl - opinie

Aha, no to wielkie dzi?ki, chyba skorzystam z forty eots.pl :)
 

sharki7

Advanced User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
157
Reaction score
11
Age
29
Odp: eots.pl - opinie

Napisa?em podanie ?adne, przejrzyste do eots i trzeci dzie? 0 odpowiedzi :(
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: eots.pl - opinie

Nie polecam, kole? chcia? ze mn? wsp??pracowa? gor?co, odpowiada? co godzin? i nagle zamilk? na tydzie? pisz?c, ?e "zakupili serwer, ale maj? op??nienia...".

Nie chc? ocenia?, bo wydawali mi si? bardzo mili, ale nagle za?amanie si? kontaktu i tylko jedna forma kontaktu przez jednego email'a, ?wiadczy o braku profesjonalizmu.

Radz? by? ostro?nym.
 

Tares

Active User
Joined
Dec 2, 2009
Messages
111
Reaction score
5
Odp: eots.pl - opinie

Moim zdaniem nikt kto chc? naprawd? daleko zej?? z Serwerem nie powinien dawa? tam swojego OTS'a. Dlaczego?

- Kuli zale?y tylko i wy??cznie na kasie.
- Przy okazji on nie umie dobrze zabespieczy? dedyka :p. Wida? to po moonots.pl kt?ry ju? mo?na znale?? gdzie? na necie...
- S?aby kontakt.
- Bardzo du?y % pobiera z sms shop. Oko?o 50%.
- Nie ufa? bym Kuli...

Pozdrawiam Tares
 

Akyga16

Advanced User
Joined
Apr 16, 2010
Messages
214
Reaction score
12
Age
29
Odp: eots.pl - opinie

Moim zdaniem nikt kto chc? naprawd? daleko zej?? z Serwerem nie powinien dawa? tam swojego OTS'a. Dlaczego?
1. Kuli zale?y tylko i wy??cznie na kasie.
2 Przy okazji on nie umie dobrze zabespieczy? dedyka :p. Wida? to po moonots.pl kt?ry ju? mo?na znale?? gdzie? na necie...
3 S?aby kontakt.
4 Bardzo du?y % pobiera z sms shop. Oko?o 50%.
5 Nie ufa? bym Kuli...
Pozdrawiam Tares

1. Mo?e i robi dla kasy ale ka?dy zarabia jak umie - On te? musi op?aci? dedyk, podatek i inne pierdo?y.
2. To nie jego wina, ?e administrator moonots.eots.pl wrzuci? ca?ego ots'a na otlanda. Kula dobrze zabezpiecza. !
3. Czy ja wiem, Posiadam tam ots'a i jak mam jaki? problem odpisuje do maxymum 1-2h
4. No ale co chcesz. Masz za darmo dedyka kt?ry kosztuje ok. 500 z?
Jak ci nie pasuje, to kup sobie samemu dedyka.
5. Bo co ? Bo robi co? czego ty nigdy nie osi?gniesz ?

Ja osobi?cie bardzo polecam eots.pl . Posiadam tam serwer i jest ok

$ PozdrO $
 

Doctor Who

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
221
Reaction score
7
Odp: eots.pl - opinie

@UP - musia?em to skomentowa?, przepraszam

1. Nikt nie kaza? tobie komentowa? opini innych u?ytkownik?w. Wyrazi?e? swoj? opinie, ok ju? wiecej nie musisz si? tu udziela?.

2.
5. Bo co ? Bo robi co? czego ty nigdy nie osi?gniesz ?
Jakim prawem go os?dzasz szczeniaku, mo?e to ty si? niczego wiecej nie dorobisz oprucz g?upich, nieodpowiednich post?w na forum.

@Topic

Moje odczucia zwi?zane z eots.pl
1. Kontakt z administaratorem jest bardzo bardzo trudny, czasami wr?cz nie mo?liwy.

2. Rz?daj? do?? du?ego % z sms shopa (odemnie zarzadali 70% [mo?e poprostu kiepsko si? targuj?])

Wi?c ja gor?co ODRADZAM KORZYSTANIA Z OWEGO 'SPONSORINGU'
 

Roguar

User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
12
Reaction score
2
Odp: eots.pl - opinie

Mam pytanie czy na tym eOTS.pl si? p?aci??
Czy kto? zna hosting ots?w za friko ? :D
 

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Odp: eots.pl - opinie

Najlepiej, mie? bez p?acenia, a? chce mi si? ?mia? jak widz? ludzi jak ty.

Jak tak bardzo zale?y ci na hostingu bez p?acenia to polecam otos.pl.
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: eots.pl - opinie

Hmmm.
Nie wiem dok?adnie jak ocenic eots.pl, poniewa? niby hostuj? ka?dy ots, a jak w podaniu napisa?em ?e jest on pod 8.4 odm?wilimi bo maj? inn? wersj? "czego? tam" nie pami?tam dok?adnie czego. Tak wi?c ka?dego ots nie hostuj? :/ Jak panowie UP pisali du?o pobiera z sms shop'u.
Osobi?cie nie polecam.
 

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: eots.pl - opinie

Pozwol? sobie odpowiedzie? w tym temacie na oskar?enia u?ytkownik?w:

Hmmm.
(...)odm?wilimi bo maj? inn? wersj? "czego? tam" nie pami?tam dok?adnie czego. Tak wi?c ka?dego ots nie hostuj? :/
Inn? (nowsz?) wersj? biblioteki boost. Oczywi?cie, je?li dostosowa?by? j? do tej, kt?rej u?ywamy nie by?oby problemu.

Hmmm.
Jak panowie UP pisali du?o pobiera z sms shop'u.
2. Rz?daj? do?? du?ego % z sms shopa (odemnie zarzadali 70% [mo?e poprostu kiepsko si? targuj?])
Bior?c pod uwag? do?wiadczenie w sponsoringu serwer?w ?mia?o mog? stwierdzi?, ?e 90% z nich nie osi?ga zysk?w, kt?re wystarczy?yby na pokrycie koszt?w poniesionych przeze mnie.
St?d w PIERWSZYM MIESI?CU moja prowizja wynosi 80%. W kolejnych uzale?niona jest od liczby graczy online. (Zamyka si? w przedzia?ach 70 - 30 %)

Moje odczucia zwi?zane z eots.pl
1. Kontakt z administaratorem jest bardzo bardzo trudny, czasami wr?cz nie mo?liwy.
Kontakt jest naprawd? mo?liwy, ?redni czas oczekiwania na odpowied? w panelu zg?osze? to nieco ponad 5h, nie licz?c godzin "wolnych" (22:30-9:30) czas oczekiwania na odpowied? to 1,5h.

Nie polecam, kole? chcia? ze mn? wsp??pracowa? gor?co, odpowiada? co godzin? i nagle zamilk? na tydzie? pisz?c, ?e "zakupili serwer, ale maj? op??nienia...".
Nie chc? ocenia?, bo wydawali mi si? bardzo mili, ale nagle za?amanie si? kontaktu i tylko jedna forma kontaktu przez jednego email'a, ?wiadczy o braku profesjonalizmu.
Radz? by? ostro?nym.
Je?li dobrze kojarz? przypadek to pojawi?o si? kilka nowych projekt?w, kt?re okaza?y si? lepsze i to je postanowi?em hostowa?.
Do kontaktu jest zar?wno adres email, panel zg?osze?, forum. Mo?liwy jest r?wnie? kontakt telefoniczny (numer telefonu widnieje na stronie).

Moim zdaniem nikt kto chc? naprawd? daleko zej?? z Serwerem nie powinien dawa? tam swojego OTS'a. Dlaczego?
- Kuli zale?y tylko i wy??cznie na kasie.
- Przy okazji on nie umie dobrze zabespieczy? dedyka :p. Wida? to po moonots.pl kt?ry ju? mo?na znale?? gdzie? na necie...
- S?aby kontakt.
- Bardzo du?y % pobiera z sms shop. Oko?o 50%.
- Nie ufa? bym Kuli...
Pozdrawiam Tares
Tares prosz? rozwi? stwierdze? "Nie ufa? bym Kuli..." oraz "S?aby kontakt".


Co do pieni?dzy - nigdy nie ukrywa?em,, ?e to istotna kwestia. Nie trzymamy serwer?w, kt?re si? nie op?acaj?.

Serwery s? dobrze zabezpieczone, kradzie? moonots to przyk?ad zaufania nieodpowiedniej osobie (Crypton dosta? lepsze warunki od tych zaproponowanych przez eOTS, postanowi? przenie?? serwer i zosta? oszukany).



Pragn? przytoczy? artyku? 212 Kodeksu karnego: "kto pomawia inn? osob?, grup? os?b, instytucj?, osob? prawn? lub jednostk? organizacyjn? nie maj?ca osobowo?ci prawnej o takie post?powanie lub w?a?ciwo?ci, kt?re mog? poni?y? j? w opinii publicznej lub narazi? na utrat? zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju dzia?alno?ci podlega grzywnie, karze ograniczenia wolno?ci albo pozbawienia wolno?ci do roku".
 

maly69

User
Joined
Dec 24, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: eots.pl - opinie

Jak dla mnie jest bardzo dobra, oraz ceny te? na wysokim poziomie.
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: eots.pl - opinie

ja napisa?em post o eots dawno, mia? po prostu swoje prywatne problemy, st?d utrudniony kontakt by?. Tak naprawd? wsp??praca z eots by?a naprawd? dobra, ten cz?owiek jest naprawd? wyrozumia?y, potrafi pom?c, po?wi?ca sw?j czas i pewnie du?o kasy. Bo jak napisa? 90% projekt?w si? nie zwraca, tak jak m?j si? nie zwr?ci?. Pewnie na moim jak i na innych projektach straci? du?o kasy i czasu.

Wielki szacunek dla tego cz?owieka i gor?co polecam EOTS.pl

Naprawd? mo?ecie mu zaufa?.

PS z mojego projektu, pomimo oko?o 500 kont, w sms shopie gracze zostawili jakie? max 50 z?, a wiecie ile mam hostowanego otsa? ju? jakie? kilka tygodni, cho? prosi?em ju? o jego usuni?cie.

Czy to mu si? op?aca? NIE, wi?c kupcie sobie dedyka sami jak co? wam nie pasuje...

Pr?bowa?em wsp??pracowa? z konkurencj? eots.pl, ale naprawd? nie polecam, bo s? to oszu?ci.
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: eots.pl - opinie

Wi?c po co stawia otsy skoro mu si? to nie op?aca??
Ja na jego miejscu najpierw bym przetestowa? silnik i sie porz?dnie zastanowi? czy dany serwer oplaca sie uruchamia?.
 

Mr0z3k

User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
40
Reaction score
3
Odp: eots.pl - opinie

@up
A jak ma sprawdzi? ots'a ile graczy na nim b?dzie etc, nie w??czaj?c go?!


@temat
Jak najbardziej polecam:)
 

Zmudzixx

User
Joined
Dec 14, 2009
Messages
37
Reaction score
2
Odp: eots.pl - opinie

Moim zdaniem eots jest bardzo s?awn? i porz?dn? firm?. Maj? do?? dobry kontakt co prawda troch? trwa zanim kto? odpowie poniewa? to osoby doros?e musz? za?atwia? du?o spraw. Lecz po moich oczekiwaniach na zgod? najpierw powiedzieli ?e zgodzili si? na wsp??prac? lecz musz? poczeka? do pocz?tku sierpnia az mickula wr?ci z wakacji, p??niej po powrocie napisa? mi w odpowiedzi ?e mamy ma?y problem z serwerowni? poniewa? nie mamy wolnych ip i prosz? o wyrozumia?o?? i abym czeka?, dobra ok poczeka?em z 5 dni i po grzecznym spytaniu si? czy jest ju? ip odpowiedzia? mi ?e niestety tw?j ots nie b?dzie hostowany poniewa? s? inne ots na pewno lepsze od twojego.

Tego ju? nie zaakceptowa?em poniewa? w kulki se polecia? m?wi? ?e nie ma go itp.
Zamiast powiedzie? prawdy to bym jako? to wiarygodnie zaakceptowa?.
Tera patrz?c na eots mog? stwierdzi? ?e jego otsy lepsze od mojego graj? tam po 30 os?b a na moim gra?o 400 os?b wi?c to jest du?a r??nica tera gra powy?ej 100.

Osobi?cie nie polecam wsp??pracy z t? firm?. Lecz prosz? mnie nie krytykowa? poniewa? to jest moje zdanie, ka?dy ma inn? opini?.
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: eots.pl - opinie

Dobra pomys?, z tego co s?ysza?em od mojego kolegi zarz?dali od niego ogromny procent z sms shopu, ten odm?wi?, a wi?c mu podzi?kowali. Z tego co widzia?em, to hosting maj? niez?y.
 
Status
Not open for further replies.
Top