What's new

-Tibia 8.54 Naruto Legend Online

Status
Not open for further replies.

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Start Naruto Legend Online

Rozpocz?cie Ofiicial Version Nastapi?o 05.09.2010r o godzinie 22:15

Wkrocz w niezwyk?y ?wiat Naruto. Poznaj przyjaci?? i prze?yj z nimi niepowtarzalne przygody. Rozwijaj swoj? posta?, wybierz jej przeznaczenie. Sam zdecyduj o losach swojej postaci ! Umozliwiamy CI spedzic niezapomniane chwile na naszym serwerze !

Co NLO oferuje graczom:

-niezwykle mi?? atmosfer? w realiach Naruto
-?wietnie przygotowane spelle(graficzne)
-w?asn? unikaln? mape tworzon? od 0 na wz?r z Naruto
-W?asny balans profesji
-W?asny Client gry
-Specjalnie przygotowane questy
-Cz?ste eventy z nagrodami
-zmierz sie z nowymi pot?znych mobami pocz?wszy od wolf?w po Shinobi u?ywaj?cych jutsu przeciwko tobie
-ciekawy systemy:
*System ?apania bijuu
*system tworzenia w?asnych jutsu
*Kompletne Sagi
*Wiele r??nych innych
-wykonywanie r??nych misji u hokage
-Najazdy demon?w oraz akatsuki
-serwer na 100 os?b bez lag?w 24/7
-cz?ste updaty mapy, skrypt?w
-wiele wiecej przer??nych aktrakcji
-Jeste?my otwarci na nowe pomys?y kt?re mo?ecie prezentowa? na forum(link ni?ej)

Informacje:
Adres:
IP: 77.46.3.48
Port: 7171
Klient: 8.54
Mapa: W?asna od 0 tworzona na wz?r Naruto Anime


Loot rate: 3x
Magic rate: 5x
Skills rate: 20x

Prosesje:

Uzumaki Naruto
Sasuke Uchiha
Sabaku no Gaara
Rock Lee
Neji Hyuuga
Haruno Sakura

Organizowane b?da eventy oraz cz?ste updaty dodaj?ce nowe profesje kraje bronie etc w okresie 1-2tygodnie.

Screeny












 

Parkour

Advanced User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
258
Reaction score
15
Odp: Naruto Legend Online

Pr?bowa?em na to wej?? to 1.Nie mog?em wej??-debug.2.W kliencie mia?em wirusa :/.
W 4 s?owach-FAKE!
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

hah dziecko smieszne jestes jaki virus? zwykly zedytowany client tibi, i jakos tyle typa gra i nie narzeka prosze nie sluchac
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
Odp: Naruto Legend Online

Nic ciekawego. Grafiki p?askie, niekt?re ?ci?gni?te z jakiej? gry online - nie pasuj? do reszty. Potwory paski stanu zdrowia maj? na ?rodku brzucha :)confused:). Co do samego serwera to po newsie jaki mia?em (w?tpliw?) przyjemno?? przeczyta?, stwierdzam, ?e serwer postawiony dla kasy...

W?asny Client gry
Chyba ci? ambicja ponios?a ;p

Kompletne Sagi
Znane z innych serwer?w (btw, liniowo?? razi niemi?osiernie) ;/

Tak wi?c, nie specjalnie jest co poleca?.

Podsumowuj?c: rozwalacie brakiem profesjonalizmu.
 
Last edited:

Parkour

Advanced User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
258
Reaction score
15
Odp: Naruto Legend Online

hah dziecko smieszne jestes jaki virus? zwykly zedytowany client tibi, i jakos tyle typa gra i nie narzeka prosze nie sluchac


Jaki virus?Nie wiem jaki ale i tak jest Fake.
?al mi ci? nawet klienta nie umiesz zrobi? w?asnego.
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

Odezwali sie dwoje co postawili by z neta otsa i cieszyli dupe. Jak pokazesz cos swojego od 0 to wtedy pogadamy a ty parkour co? Ty moze nawet nie wiesz co znaczy client bo po twoich postach mozna wnioskowac ze sprit?w nie umiesz wklejac......Co do sharkiego.. sagi liniowe? czepiaj sie Anime a nie innych ots?w robimy wed?ug anime wiec stul...
 

Parkour

Advanced User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
258
Reaction score
15
Odp: Naruto Legend Online

Odezwali sie dwoje co postawili by z neta otsa i cieszyli dupe. Jak pokazesz cos swojego od 0 to wtedy pogadamy a ty parkour co? Ty moze nawet nie wiesz co znaczy client bo po twoich postach mozna wnioskowac ze sprit?w nie umiesz wklejac......Co do sharkiego.. sagi liniowe? czepiaj sie Anime a nie innych ots?w robimy wed?ug anime wiec stul...

A sk?d wiesz ?e nie umiem.To co kiedy? pisa?em to moja sprawa teraz umiem.
I nie b?d? si? k??ci? z tw?rc? Fake otsa i nabija? posty.
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
Odp: Naruto Legend Online

Bynajmniej nie czuj? si? niedowarto?ciowany, dlatego nie potrzebne mi stawianie serwera. C??, brak argument?w i fakt, ?e nie mo?esz znie?? krytyki dowodzi tylko, jak niski poziom prezentuje wasz serwer.

sagi liniowe? czepiaj sie Anime a nie innych ots?w robimy wed?ug anime wiec stul...
Najpierw zobacz do s?ownika (w twoim przypadku wyraz?w obcych) i sprawd? znaczenie s?owa liniowo??. Nie wykr?caj si? anime, bo naprawd? nie trzeba wiele, by zrobi? ciekawsze zadania oparte o seri? Naruto.

Jak pokazesz cos swojego od 0 to wtedy pogadamy
Jak ju? pisa?em, nie mam potrzeby si? dowarto?ciowywa?. Zreszt?, czas chyba dorosn?? i nauczy? si? wyci?ga? wnioski z krytyki, a nie pyskowa? do ka?dego, kto ma inne zdanie.
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

R?bcie co chcecie mam wyjebane na was bo krytykowac kazdy umie ale zrobic to niestety nie ma takich m?drali i denerwuje mnie fakt ze ktos sie czepia do czego? o czym nie ma poj?cia
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
Odp: Naruto Legend Online

Uwierz mi, ?e mam baaaardzo du?e poj?cie o tym projekcie. Nawet nie wiesz jakby? si? zdziwi?, gdyby? wiedzia? kim jestem... Oj chyba za du?o powiedzia?em. Mniejsza z tym, zaakceptuj fakt, ?e na cudzej pracy daleko nie zajedziesz. Nie twierdz?, ?e nie w?o?y?e? w ten projekt zapa?u i czasu, jednak bez profesjonalnego zespo?u ten projekt nie ma szans na powodzenie.

A OTSa nie robi? z prostego powodu, nie mam zamiaru pracowa? z dzieciakami, a bez ich pomocy (praca na etacie murzyna ];->) prace nad projektem trwa?yby miesi?cami. (Mowa tu o maperach i po cz??ci pikselarterach)

#edit
Wa?ne s? te? powody dla kt?rych tworzysz serwer. Mo?na wmawia? innym (a nawet sobie), ?e cel jest utopijny, jednak pod?wiadomie i tak b?dziesz d??y? do czego? innego... Cho? w tym wypadku, wasze sposoby na kas? przesz?y same siebie hahaha.
 
Last edited:

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

a tak moge sie domyslac kim jestes i pewnie sie domy?le nie robisz na mnie wrazenia i nie na cudzej pracy nie na cudzej
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
Odp: Naruto Legend Online

Wi?c sami stworzyli?cie wszystkie grafiki? (Pomijam fakt, nielegalnego wykorzystania klienta Tibii.)
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

nie stworzylismy ale ten client od kt?rego pobralismy tez nie stworzyl tylko fakt dobra doda? je do clienta.Nic wiecej
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
Odp: Naruto Legend Online

Co z tego, ?e ich nie stworzy?? To nie daje wam mo?liwo?ci przyw?aszczenia sobie ich.
client od kt?rego pobralismy tez nie stworzyl tylko fakt dobra doda? je do clienta
Boskie zdanie ;p
Czas ko?czy? dyskusj?.
Odszed?em od was w?a?nie dlatego, ?e zrozumia?em fakt, ?e nic z tego projektu nadzwyczajnego nie wyjdzie. Jeszcze te pomys?y na zarabianie kasy na brazolach, osobne forum (pewnie wszystkie informacje za pomoc? translatorka tam trafia?, wi?c brazole mia?yby niez?? frajd? czytaj?c to xD) i najlepsze postacie dost?pne za kas?.
Dodaj?c do tego brak dedyka i pomys?, ?e to wujek b?dzie hostowa? i kas? na lepszy sprz?t przeznacza?... ;/ Masakra, a szkoda, bo na pocz?tku wi?za?em z NLO nadzieje.
Trzeba uczy? si? na b??dach, jak wida? na szcz??cie zrozumia?em to w por?...
EOT

No i wreszcie mo?na wypowiedzie? swoje zdanie i nie zosta? zbanowanym ;)
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

hym by?es w naszym projekcie? ciekawe bo nie przypominam sobie ciebie jako nick sharky


PS. nie daje takze mozliwosci przywlaszczenia sobie im tego co jest dost?pne w sieci, ale zawsze znajdzie sie ktos kto krytykuje wi?c taki juz swiat jest
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
Odp: Naruto Legend Online

Oczywiscie, ?e nie pod nickiem Sharky, moje g??wne konto zosta?o zbanowane ;]. Dobra mia? by? koniec tematu, wi?c ko?cz?. Prze?ledz? losy NLO, jednak spodziewam sie szybkiego zniech?cenia autor?w do pracy nad nim z powodu ma?ej ilo?ci kasy, yyy graczy.
R.I.P. [-]Deaven[/-]
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

Jedyne osoby co byly w team to Deaven oraz Sunshine co do tego drugiego to nawet nie wiem sk?d sie wzia? i ile by? i co zrobi? wiec napewno ty deavenem nie jestes chyba ze sunshine
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
Odp: Naruto Legend Online

Jestem i si? zaraz przekonasz ;]

#no to polec? ostrze?enia, ostatnie jakie tu dosta?em by?o ze 2 lata temu ;/

Notka moderatorska:
Je?li si? nie ogarniecie, usun? temat.
 
Last edited by a moderator:

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: Naruto Legend Online

@popieram sharkyego
dlaczego ?
Bo naprawde OTS shit, a tw?rcy jeszcze gorsi..
Czemu ?
Nie umiecie znie?? krytyki, i latacie po necie szukaj?c innych projekt?w po to ?eby je krytykowa? i wmawia? ?e wasz PRO ELO ?CIERWO OTS jest TE BESTTT (nobkiii)

Tyle odemnie i pozdrawiam.

P.S. Grafiki bardzo denne wszystkie z neta, nawet nie postarali?cie si? i nie wyci?li?cie bodaj?e z GBA


POZDRO&PO?WICZ
 
Status
Not open for further replies.
Top