What's new

Samo obrona - narz?dzie .

Status
Not open for further replies.

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Witam co polecacie na na??dzie do samo obrony ? Mo?e by? co? ?eby nawet kogo? po?ama? zwisa mi to . za oko?o 200-150z? ale ?eby napewno go unieszkodliwi? . I ?eby mo?na by?o j? szybko wyci?gn?? i schowa? .
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Dobry jest gaz pieprzowy. Kole?anka opowiada?a mi, ?e kupi?a taki bajer i leciutko prysn??a w mieszkaniu. Prawie si? podusili. Jak psikniesz komu? w oczy i szybko si? oddalisz, to sukces gwarantowany. Btw. mo?esz te? kupi? ka?acha, gdyby gaz nie zadzia?a?. Polecam przedwojenn? pepech? ;]
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Aha i zapomnia?em doda? musi byc bez zezwolenia ;)
 

Pan bolwa

User
Joined
May 2, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Age
29
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Istnieje cos takiego jak gaz usypiaj?cy mozna kupic drogi nie jest szybko sie go wyci?ga i chowa ;]

Pozdro ^^
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Gazy, paralizatory i wibratory xdd Mo?ecie sobie w dupe wsadzic te rzeczy osobi?cie ci polecam tylko wtedy jak jeste? jakim? lamusem. Kastet ! To jest to nie du?y ani nie lamerski mia?em przez pewien okres czasu przydatna rzecz teraz mam, lole no ale jej nie wsadzisz do kieszeni ja j? wo?? na ty?ach w aucie. albo pa?k? teleskopow?. Najbardziej tobie polecam kastet kolekcjonerski hehe ;]
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

no , ja osobiscie chodze ze scyzorykiem : d ale slyszalem ze palka teleskopowa tez dobra i kosztuje ko?o 50zl max
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Najlepszym wyj?ciem b?d? wszystkie bronie nie wymagaj?ce si?y fizycznej. Hm... na twoim miejscu zaopatrzy?bym si? w gaz pieprzowy i paralizator.
 

GoD Liver

Active User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
53
Reaction score
2
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Ja polecam kastet, gaz pieprzowy, taka pa?ka co maj? psy taka metalowa podaj?e bo ona si? chowa i wyjmuje w 1 sec machniesz itd...ja jak bd mia? 18 lat to si? bd bi? z kumplami z liceum i z gimnazjum jest ju? tydzie? szko?y a ja ju? pobi?em z 5 os w szkole jestem 1 klas ist?. 1 gim ka?dy si? mnie boi mam tylko 177cm i mog? pobi? ka?dego -.- a takie kozaczki s? u mnie w szkole ?e lepiej nie m?wi? ju? mnie dzisiaj chcieli wywali? ze szko?y musz? si? troszk? ogarn??... szkoda hehe ale polecam najbardziej to co? z pr?dem, celuj w jaja/cipe hehe to bd dopiero bola?o ;] pozdrawiam
 

Bezzye

User
Joined
Jun 8, 2010
Messages
25
Reaction score
7
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

@up urzek?a mnie twoja historia.

@topic co do tematu, tak jak inni pisali, paralizator, gaz pieprzowy. Ja sam nic takiego nie u?ywam, bo umiem troch? techniki i takim tam.
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Ja polecam kastet, gaz pieprzowy, taka pa?ka co maj? psy taka metalowa podaj?e bo ona si? chowa i wyjmuje w 1 sec machniesz itd...ja jak bd mia? 18 lat to si? bd bi? z kumplami z liceum i z gimnazjum jest ju? tydzie? szko?y a ja ju? pobi?em z 5 os w szkole jestem 1 klas ist?. 1 gim ka?dy si? mnie boi mam tylko 177cm i mog? pobi? ka?dego -.- a takie kozaczki s? u mnie w szkole ?e lepiej nie m?wi? ju? mnie dzisiaj chcieli wywali? ze szko?y musz? si? troszk? ogarn??... szkoda hehe ale polecam najbardziej to co? z pr?dem, celuj w jaja/cipe hehe to bd dopiero bola?o ;] pozdrawiam
A w tej bajce by?y smoki??

@topic
Najsilniejsz? broni? jest m?zg oraz zr?czno?? jak i si?a fizyczna. Nie potrzebne nam s? do samo obrony jakie? pa?ki no?e chuje m?je dzikie w??e. Od tego s? sztuki walki, je?eli ?apiemy o co chodzi to raz dwa nauczymy si? samo obrony i w dw?ch chwytach mo?emy skutecznie unieszkodliwi? napastnika. Po drugie bro? bia?a tzn. pa?ki kastety itp. w r?kach cywila jest nie legalna i mo?na ja tylko u?ywa? do ?wicze?, a sztuki walki nikt Ci nie zabroni. Tak wi?c powodzenia z tymi kijami itp.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Dok?adnie, popieram Skalara w stu procentach. Poza tym sam kastet du?o nie da jak nie umie si? nawet serii cios?w dobrej zada?, a z cepami na kogo? kto jest agresorem jest g?upie, kto? bez do?wiadczenia w?tpi? by szuka? zaczepki, a kij u?ywaj? tylko debile, to g?upie - kole? na Ciebie z samymi r?koma, a ty mu kijem chcesz macha? przed twarz?? Jak dla mnie nie fair, nawet je?eli to on jest agresorem, w?tpi? by gimnazjali?ci mieli w g?owie zab?jstwa, wi?c wszelakie kije czy kastety do obrony s? zb?dne, dop?ki walczysz jeste? zwyci?zc?.

Poza tym sprecyzuj po co Ci te zabawki.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Pierdzielicie g?upoty, ka?dy z was gdyby by? w sytuacji gdzie spotka? mo?e go ?mier? i mia?by tak? zabawk? w kieszeni nie ma mo?liwo?ci aby jej nie wyci?ga?, takie docinki jak "dop?ki walczysz, jeste? zwyci?zc?" s? nie na miejscu bo ?yje si? raz, umiera te? raz. Je?eli wracasz cz?sto z imprez w p??nych godzinach i najcz??ciej idziesz sam, bo inni znajomi mieszkaj? ca?kowicie gdzie indziej, proponuj? mie? przy sobie jakikolwiek rodzaj gazu, proponuj? ?zawi?cy albo usypiaj?cy, moja mama opowiada?a mi, ?e za ma?olatk? zawsze mia?a taki w kieszeni na wszelki wypadek, nie wnika?em w szczeg??y. ; )
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Dok?adnie, popieram Skalara w stu procentach. Poza tym sam kastet du?o nie da jak nie umie si? nawet serii cios?w dobrej zada?, a z cepami na kogo? kto jest agresorem jest g?upie, kto? bez do?wiadczenia w?tpi? by szuka? zaczepki, a kij u?ywaj? tylko debile, to g?upie - kole? na Ciebie z samymi r?koma, a ty mu kijem chcesz macha? przed twarz?? Jak dla mnie nie fair, nawet je?eli to on jest agresorem, w?tpi? by gimnazjali?ci mieli w g?owie zab?jstwa, wi?c wszelakie kije czy kastety do obrony s? zb?dne, dop?ki walczysz jeste? zwyci?zc?.
Poza tym sprecyzuj po co Ci te zabawki.
Cios?w mo?na si? zawsze nauczy?. Wystarczy pokaza? kij albo w pi?ciu to kozaki zwiewaj? ; ) a kolesie nie stoj? z samymi r?koma. Zab?jstwa? To ty chodzisz do jakiego? prywatnego gimnazjum/podstaw?wki/lo/technikum ja chodzi?em do gimnazjum najgorszego (no przynajmniej ka?dy mi odradza?, cyganie itd.) w moim mie?cie. No i by?y no?e... r??ne rzeczy a zab?jstw nie by?o.

Dalej polecam kastet i przypomnia?o mi si? o no?u te? do kieszeni, por?czny ;- )
 
Last edited:

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Pokazesz kij i uciekaja? Haha, rozpierdalacie mnie. W moim miescie jak pokazesz kij to nie dosc ze Ci wpierdola to jeszcze dostaniesz po mordzie swoja palka.
Najlepiej jak jestes pizda to nie nos nic ze soba, lepiej uciec niz wdawac sie w jakas konfrontacje z pojebami.

Jesli juz na prawde mialbys okazje spotkac taka bande jp to bierz ze soba gaz pieprzowy i psikaj gdzie popadnie.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

O, natkn??em si? na co? ciekawego. Co wi?cej, jest promocja, wi?c warto kupi? :)

 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

...ja jak bd mia? 18 lat to si? bd bi? z kumplami z liceum i z gimnazjum jest ju? tydzie? szko?y a ja ju? pobi?em z 5 os w szkole jestem 1 klas ist?. 1 gim ka?dy si? mnie boi mam tylko 177cm i mog? pobi? ka?dego -.- a takie kozaczki s? u mnie w szkole ?e lepiej nie m?wi? ju? mnie dzisiaj chcieli wywali? ze szko?y musz? si? troszk? ogarn??... szkoda hehe ale polecam najbardziej to co? z pr?dem, celuj w jaja/cipe hehe to bd dopiero bola?o...


Haha tym mnie rozwali?e? jak wi?kszo??. Pierwszy tydzie? pierwszego roku (klasy) i boi si? ciebie ca?a szko?a. Sorry ale jestem realist?.

Co do tematu je?eli chcesz co? skutecznego i podr?cznego to polecam tradycyjne i niezawodne rzeczy kastet, finka. Przy dobrym zamachu mo?esz nie?le rozwali? komu? g?ow?, fink? za? jak trafisz w odpowiednie miejsce mo?esz okaleczy? a nawet zdj?? go?cia.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Cios?w mo?na si? zawsze nauczy?. Wystarczy pokaza? kij albo w pi?ciu to kozaki zwiewaj? ; ) a kolesie nie stoj? z samymi r?koma. Zab?jstwa to ty chodzisz do jakiego? prywatnego gimnazjum/podstaw?wki/lo/technikum ja chodzi?em do gimnazjum najgorszego (no przynajmniej ka?dy mi odradza?, cyganie itd.) w moim mie?cie. No i by?y no?e... r??ne rzeczy a zab?jstw nie by?o.

Przeczytaj pogrubiony tekst, a nast?pnie zastan?w si? czy mo?na to zdanie zrozumie?, a, przeczytaj tak?e m?j post. Chodz? do publicznego gimnazjum.

Nie b?d? ?mieszny, masz kij, ich jest pi?ciu - podejd? do ciebie w pi?ciu, to co z tym kijem zrobisz? Nie problem go wyrwa?, a nast?pnie... dopisz sobie reszt?.

Gaz nic nie za?atwia, mo?e tylko chwilowo - zreszt? nie wiem ile dzia?a, ale naprawd? to Wam nic nie da, bo co z tego ?e raz si? wybronicie, skoro potem i tak b?dziecie obrywa??

Zapisz si? na co?, kto? poleca? karate, odradzam - jak ju? masz zamiar co? ?wiczy?, to typowo pod samoobron?, np. Krav maga.
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Samo obrona - narz?dzie .

Co do tematu je?eli chcesz co? skutecznego i podr?cznego to polecam tradycyjne i niezawodne rzeczy kastet, finka. Przy dobrym zamachu mo?esz nie?le rozwali? komu? g?ow?, fink? za? jak trafisz w odpowiednie miejsce mo?esz okaleczy? a nawet zdj?? go?cia.
Co wy z tym kastetem, to jest ?cierwo i je?eli policjant znajdzie go przy tobie od razu bay bay. Ty wyskoczysz do mnie z kastetem ja do Ciebie z nogami i zanim ty mnie si?gniesz kastetem to ja ju? zd??? doprowadzi? Cie do parteru kopi?c po mi??niach jak i po twarzy, nogi s? d?u?sze tak wi?c maj? wi?kszy zamach i przy okazji wykopu twarz mo?emy chroni? g?ow?. Podsumowuj?c zanim ty dolecisz z kastetem to go?ciu co zna dajmy na to CravMaga to ju? dawno Ci? z niego rozbroi i jeszcze Ci dojebie ^^ Tak wi?c ?adna bro? tupu pa?ki no?e kastety nie mo?e r?wna? si? ze sztuk? walki.
 
Status
Not open for further replies.
Top