What's new

-Tibia 8.57 DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Status
Not open for further replies.

Ruuudik

User
Joined
Aug 29, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Tutaj jest zaje**?cie to przedstawione JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA TYM POMYS?EM ! EDYTOWA?BYM REGENERACJE SOFT?W na 30 hp/s i 45 mana/s DO ZOBACZENIA NA SERVIE !
 
Last edited:

GM_Szulcyk

Active User
Joined
May 13, 2008
Messages
133
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Up skasuj link :D

Citizen


+30 speed

Hunter


+2 distance

Mage


+1 magic level

Knight


+2 melee atack

Summoner


+110 max mp

Warrior


+3 sword

Barbarian


+3 axe

Wizzard


+10% max mp

Druid


+10% max hp

Oriental


+5% protection fire

Pirate


+5% protecion energy

Assasin

+40 speed

Beggar


+5 fist

Shaman


+1 magic level

Norseman


+5% protection ice

Nightmare


+3% protection death

Brotherhood


+5% protection earth

Demonhunter

+5% protection fire

Yalahari

+350 max mp

Warmaster


+7% protection death

Wedding


+250 mx mp

Nobleman


+30 speed
 

Seminari Master Kaga

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
181
Reaction score
6
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Wkleili?cie false minimape.
Nie mo?ecie nie? ogrod?w imperatora itp. na wersji client 8.57 pozdro.
 

meler28zbw

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

+350 max mp - o co w tym chodzi ? mam rozumiec ze ten full addon daje 350 many na sekunde ? czy jak ;/// ? ;|
 

Seminari Master Kaga

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
181
Reaction score
6
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Tu chodzi pewnie, ?e dodaje Ci do Twoich X many jeszcze 350 czyli jak masz np. 500 many to jak masz outfa to masz 850...
 

zaglada90

Active User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
148
Reaction score
6
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Tak naprawd? to kolejny RL MAP :) nic ciekawego moje zdanie :p wyrazi?em jaki to problem doda? 6 w?asnych miast zobaczycie moj? zapowiedz nied?ugo. To b?dzie co? :D
 

GM_Szulcyk

Active User
Joined
May 13, 2008
Messages
133
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Up
Nie interesuje nas twoja zapowied? to tyle, za przeproszeniem wypier*alaj z tego tematu jak chcesz reklamowa? inne servery mam nadziej?, ?e mnie wys?uchasz...

ADMINIE PRZENIE? TEN TEMAT DO SERVERY PROSZE!!
 

meler28zbw

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

GM_Szulcyk nieodpowidzia?e? na moje pytanie do cholery ;/ !

+350 max mp - o co w tym chodzi ? mam rozumiec ze ten full addon daje 350 many na sekunde ? czy jak ;/// ? ;|
 

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
29
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Tu chodzi pewnie, ?e dodaje Ci do Twoich X many jeszcze 350 czyli jak masz np. 500 many to jak masz outfa to masz 850...

kolega ladnie to opisal.

to samo tyczy sie np.

+40 speed
Beggar(biegasz szybciej. dziala na tej samej zasadzie co bohy, time ringi itp..)


+5 fist
Shaman(dodaje +5 fist, czyli jak masz np. 20 fist to jak ustawisz ten addon masz 25 fist. to samo co power ring)


JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA TYM POMYS?EM ! EDYTOWA?BYM REGENERACJE SOFT?W na 30 hp/s i 45 mana/s DO ZOBACZENIA NA SERVIE !

zostanie zwiekszone. na razie mam duzo spraw na glowie, ale do piatku na pewno to zrobie. ;)

Tak naprawd? to kolejny RL MAP :) nic ciekawego moje zdanie :p wyrazi?em jaki to problem doda? 6 w?asnych miast zobaczycie moj? zapowiedz nied?ugo. To b?dzie co? :D

a ten twoj server to to ile wlasnych miast bedzie miec? bo zakladam, ze skoro krytykujesz real mapy to zrobisz jakis custom. Co pewnie bedzie totalna klapa. Po czym wnioskuje? A po tym, ze owner "super zapowiadajacego sie otsa" musi tak naprawde uciec sie do takich metod reklamowania swoich serverow. Jesli twoj ots bedzie dobry to nie bedziesz musial chodzic po zapowiedziach innych otsow calkowicie z innej beczki=\ zakladam, ze bedzie to cos innego, poniewaz moj projekt najwyrazniej nie przypadl Ci do gustu.
 
Last edited:

tjusjes91

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
32
Reaction score
0
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Dzizys... Kolego kilka up napisa? o co chodzi z addonami. Je?eli masz ten out, to nie daje Ci on 350 mp/s tylko do danej ilo?ci many X powiedzmy 3000 dodaje kolejne 350 many CZYLI ILE?= 3350 GRATULUJE!.
 

meler28zbw

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

:D to faaajnie xd ... jeszcze 2 dni :D i weekend i granie na draneriiiiiii
 
Last edited:

GM_Szulcyk

Active User
Joined
May 13, 2008
Messages
133
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Rejstrujcie si? ju?;D
o 20 w pi?tek przypominam :D
Pisa? komenty :>
 

bossek12

Advanced User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
303
Reaction score
8
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Bardzo fajne si? zapowiada zobaczymy jak to b?dzie o ile b?d? mia? czas to zobacz? jak si? b?dzie gra?o na tym serwerze.
 

GM_Szulcyk

Active User
Joined
May 13, 2008
Messages
133
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Hmm no wiesz jak zbierzecie ekipy to duzo :D
 

GM_Szulcyk

Active User
Joined
May 13, 2008
Messages
133
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

----Refresh----
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Witam wszystkich w planach jest dodanie Apocalypse- najsilniejszego boss'a na servie.
Eq z niego by?y by unikatowe niedost?pne z sms shop :>
np.
Golden helmet,dsl,blessed shield, mls etc.
Nie nie po?owa serva by nie lata?a w takich eq by?y to unikaty czemu?
Boss b?dzie respiony przezemnie lub hostera w city (venore,oken etc.) p??no + jest niemal?e nie mo?liwy do pokonania! Wyblokuje go spokojnie 600lvl a z mo?e 3-4 sioherami ogarni?ty 440lvl ;>.
W planach jest r?wnie? dodanie questu od 300lvl kt?rego nagrod? jest...
no c?? jeszcze nie ustalili?my jednak taki quest wykona ekipa 10 osob z 320lvl+ :D
Prosze aby admin skasowa? moj temat o noreli i ten doda? do dzia?u g??wnego zapowiedzi :>

Haha padne ze ?miechu. Na legion ots pilnowa? on klucza do questu z great shieldem ale mniejsza o to. Zbloczy?em go na 180 lvl z pomoca 160 ms 210 druida i 170 paladyna. Pad? w 3 min max.
 

GM_Szulcyk

Active User
Joined
May 13, 2008
Messages
133
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

Mo?e i tak...
Ale my robimy w?asnego Apocalypto to nie legion ots!
Pzdr
 

meler28zbw

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

xddd niekluczcie sie tylko reklamujcie ots bo narazie widze ze tu sza?u nieb?dzie i narazie niewarto robi? event?w gdy nie ma ludzi ! ja juz spamowalem na niektorych otsach jak np. premiera, k44 czy sadora... wiec powinno byc juz wiecej osob :)
 

GM_Szulcyk

Active User
Joined
May 13, 2008
Messages
133
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

meler28 Dzi?kuj? za pomoc mo?e hoster ci si? odwdzi?czy :D
 

meler28zbw

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: DRANERIA.PL Edited Real Map with 6 new cities | sprawdz! zobaczysz ze warto!

sam kiedys bylem gm-em i tutorem wiec wiem jak sie to robi i co sie powinno robic :)
 
Status
Not open for further replies.
Top