What's new

Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Status
Not open for further replies.

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Ankieta nr 37:

Pytanie: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Je?eli wybra?e?/-a? odpowied?, napisz jeszcze post z rozwini?ciem swojej opinii na ten temat (zgodnie z wybran? wcze?niej odpowiedzi?):

1. Portalu - bez niego odstajemy w du?ym stopniu od innych for o tej tematyce.

2. Ciekawych konkurs?w z interesuj?cymi nagrodami.

3. Bardziej obszernej kadry i grup pomocniczych - zdecydowanie powinno by? w nich wi?cej os?b.

4. Innowacyjnych zmian - wprowadzanie ciekawych plugin?w, dodatk?w dla u?ytkownik?w.

5. Nowej grafiki, kt?ra wyr??nia?aby znacznie nasze forum.

6. Niczego nie brakuje, wszystko idzie w dobrym kierunku.

7. Inne - wymieni? w po?cie.​

Zapraszam do g?osowania i wypowiadania si? przez najbli?sze siedem dni. Miejmy nadziej?, ?e b?dziemy mogli spe?ni? Wasze wymagania ; )
 

Vatorek

New User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Wed?ug nie powinno by? wi?cej :
4. Innowacyjnych zmian - wprowadzanie ciekawych plugin?w, dodatk?w dla u?ytkownik?w.
A Co do focus93. Masz jednego posta co oznacza ?e zrobi?e? konto i od pocz?tku masz jakie? problemy z kadr? etc.
Cz?owieku co Ty tuta wyprawiasz ?
Daj kadrze chwile na pokazanie ?e jest du?o warta a nie....
PzDr.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Nie chc? wam psu? tej ciekawej k??tni, ale jako? nie mam ochoty w niej uczestniczy?, wi?c przejd? od razu do sedna.

1. Portalu - bez niego odstajemy w du?ym stopniu od innych for o tej tematyce.
Portal by?by ciekawym urozmaiceniem, ale wed?ug mnie nie jest niezb?dny. Co prawda dawa?by mo?liwo?? stworzenia spis?w przedmiot?w, potwor?w, czar?w itp. Poza tym m?g?by powsta? schludniejszy download czy system news?w, ale to wszystko. Spis?w przedmiot?w jest od cholery i jeszcze wi?cej a dzia? download na forum bardzo dobrze spe?nia swoj? rol?. Du?o roboty i ma?o po?ytku, wi?c wed?ug mnie lepiej sobie odpu?ci?.

2. Ciekawych konkurs?w z interesuj?cymi nagrodami.
To jak najbardziej, ostatni konkurs zorganizowany na forum by? co najmniej denny. Nie chodzi tu tyle o nagrody, kt?re swoj? drog? te? pozostawia?y wiele do ?yczenia, ale bardziej o samom idee. Organizowanie konkursu, kt?ry polega na zapraszaniu u?ytkownik?w na forum, kt?re posiada ich ju? 297.630 to wed?ug mnie mijanie si? z celem. Poza tym da?o si? ?atwo oszukiwa?, wystarczy? internet ze zmiennym adresem ip albo proxy. ?eby by?o ?miesznie wi?kszo?? zaproszonych u?ytkownik?w najpewniej zalogowa?a si? raptem raz.
Lepsze by?yby konkursy na przyk?ad na najlepsz? poradnik albo solucje questu (kt?rych do?? du?o brakuje).

3. Bardziej obszernej kadry i grup pomocniczych - zdecydowanie powinno by? w nich wi?cej os?b.
Os?b do pilnowania porz?dku jest wed?ug mnie wystarczaj?co, ale przyj?cie jeszcze jednej, dw?ch os?b nie by?oby z?ym pomys?em. Ale je?li chodzi o support to wed?ug mnie jest ich za ma?o, ale aktualnie trwa nab?r. Na temat kompetencji kadry nie b?d? si? wypowiada?, poniewa? nie znam niewielu jej przedstawicieli i nie spotka?em si? jak na razie ostrze?eniem, wi?c nie mia?em styczno?ci z ich prac?.

4. Innowacyjnych zmian - wprowadzanie ciekawych plugin?w, dodatk?w dla u?ytkownik?w.
Nie zaszkodzi doda? jednego czy dw?ch plugin?w, ale jak to m?wi? co za du?o to nie zdrowo. Najlepiej jakby by?y to pluginy u?atwiaj?ce prac? z forum lub zwi?zane ca?kowicie z tematyk? forum. A nie tak jak to kiedy? proponowa? system blog?w czy inne podobne duperele nie maj?ce ?adnego zwi?zku z tibi? czy ots, zapychaj?ce serwer tylko ?eby by?o fajnie.

5. Nowej grafiki, kt?ra wyr??nia?aby znacznie nasze forum.
Jak najbardziej przyda?by si? nowy, schludny layout, poniewa? ten jest stary i jedyne co by?o w nim zmieniane to kolorystyka i headery. Do tego przyda?yby si? nowe obrazki rang, chocia? to nie jest ju? tak wa?ne.

@Edit
Chcecie ?eby forum si? rozwija?o a pozwalacie ?eby konkurencja plu?a wam w twarz? To? to jawna prowokacja, a ?e przeprowadzona w spos?b godny dziecka z podstaw?wki z ilo?ci? wulgaryzm?w, kt?rej nie powstydzi?by si? tak zwany dres to chyba nikt nic na to nie poradzi. Focus93 gdyby? by? osob? inteligentn? to przeszed?by? na OT i nigdy wi?cej tu nie wchodzi?. Na miejscu Antka bez s?owa wyja?nienia wyjeba?bym ci? z OT, poniewa? swoim zachowaniem o?mieszasz tylko tamto forum.
 
Last edited:

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Speeder said:
Nowej grafiki, kt?ra wyr??nia?aby znacznie nasze forum.
Na forum ta grafika jest mniej wi?cej ju? 6-7 miesi?cy czas na zmian?.

Speeder said:
Ciekawych konkurs?w z interesuj?cymi nagrodami.
Du?o ciekawszych konkurs?w , z nagrodami rzeczowymi.
Aktualnie na forum s? tych konkursy w postaci reputacji/rangi/medalu.
Mo?na by wprowadzi?: Medal , nagroda rzeczowa.
Wtedy wiele os?b bra?o by udzia? w tych konkursach.

Pozdrawiam.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Niczego nie brakuje, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Moim zdaniem wszystko jest ok.
Moderatorzy s? na poziomie, oczywi?cie znajd? si? jakie? wyj?tki.
Global moderatorzy szybko rozpatruj? podania i r??nego typu przewinienia, gdy moderatorzy s? offline.
Administratorzy zawsze s?u?? pomoc? i rad?.

Wiadomo zawsze s? jakie? niedoci?gni?cia, b??dy i banda dzieciak?w spamuj?ca hack-linkami i wulgaryzmami, ale rozwijamy si? !

Pozdrawiam.
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Innowacyjnych zmian - wprowadzanie ciekawych plugin?w, dodatk?w dla u?ytkownik?w.
Kadra jest w porz?dku, bo w razie czego mo?e si? zgra? i naprawi? b??dy.
Konkursy s? organizowane, wi?c w czym problem?
Grafika jest OK, na inny forum nie znajdziecie tyle zielonego ;>
Jestem za innowacyjnymi zmianami, bo na forum powstaje rutyna. Robi si? coraz nudnej i nudniej, nie ma gdzie pisa? post?w, bo wsz?dzie to samo, a w ciekawszych tematach ju? si? wypowiada?o. Tak wi?c zmiany!
 

Niunio

Advanced User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
154
Reaction score
12
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Jak napisa?a Kate post Up^, kadra jest w porz?dku.
Brakuje mi jednak czego?, hmm nowego...
Jakiej? wielkiej zmiany (nie kadrowej), dodania, odj?cia czego? zb?dnego.
Zaznaczam:
Innowacyjnych zmian - wprowadzanie ciekawych plugin?w, dodatk?w dla u?ytkownik?w.
 

Keryot

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
30
Reaction score
6
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Focus, wyluzuj. Na ka?dym forum mo?na dojeba? si? do kadry, w ka?dej grupie trafi si? kilku idiot?w, z tym, ?e im d?u?ej dzia?a dana w?adza tym wi?cej jej b??d?w wychodzi na wierzch. Nie ma w tym nic dziwnego. S? moderatorzy ogarni?ci i s? tacy, kt?rzy nie bardzo znaj? swoje miejsce i kompetencje. To samo tyczy si? wszystkich innych grup forumowych, r?wnie? u?ytkownik?w. Nie znajdziesz ludzi idealnych na forum o tibii :d

Oto co zaznaczy?em.
Portalu - bez niego odstajemy w du?ym stopniu od innych for o tej tematyce.
Jak pisa? Nioh - ciekawe urozmaicenie. Po co tibijczycy wchodz? na strony o tej tematyce? Szukaj? informacji. A nic nie podjara tak kogo?, kto planuje zrobi? Desert Questa, jak pi?kna solucja umieszczona w witrynie z eleganckim portalem.

Nowej grafiki, kt?ra wyr??nia?aby znacznie nasze forum.
Forum nadal ma logo z napisem "Wypas OT", chocia? przekierowanie z obrazka ju? nie dzia?a, poza tym layout zosta? stworzony przez - o ile dobrze pami?tam - by?ego administratora. T?picie wszystkie przejawy op-tibii na forum, a korzystacie z logo b?d?cego efektem ci??kiej pracy jednego z ich g??wnych kadrowicz?w?

O konkursach nie pisz?, ludzie nauczyli si? ju?, ?e nagrody i organizacja s? chujowe i w 1/4 przypadk?w w og?le si? nie udaj?. ?aden konkurs nie b?dzie cieszy? si? ju? du?ym zainteresowaniem, a nie s?dz?, ?eby kt?ry? administrator si?gn?? do portfela i wyci?gn?? troch? floty na co? porz?dnego.

Xinx said:
Poza tym nie hejtuj.
I kto to m?wi
 
Last edited:

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Prawd? m?wi?c, ?adne forum nie jest idealne. Wsz?dzie znajdzie si? jakie? "ale", aby si? przyczepi?, poprawi?, skrytykowa?. Wg. mnie, forum powinno rozwija? si? na bierz?co, by? przyjazne u?ytkownikom, a co najwa?niejsze: sprawi? aby by?o im przyjemnie ;)
Mo?na doda? jakie? ciekawe pluginy, ale nie mo?na nimi zasypywa? ca?ego forum bo to si? mija z celem tak naprawd?... Bardzo dobrym wyj?ciem by?oby w?a?nie stworzenie portalu. Ludzie mogliby dowiedzie? si? o potworach, czarach itp. lecz i tak nigdy nie pobijemy Tibia.Pl, oni sw?j portal wypromowali bardzo dobrze, ale nikt nie m?wi, ?e nam si? mo?e nie uda?. Troszk? fantazji, mi?e legendy zwi?zane z rzadkimi przedmiotami przyci?gn? u?ytkownik?w. Grafiki te? by si? przyda?y, aczkolwiek stracili?my jednego z najlepszych grafik?w: Ivelliosa... Konkursy to rzecz wzgl?dna, przyda?y by si?, lecz nie s? konieczne. Raz na jaki? czas mo?na zorganizowa? jaki? event w r??ne gry. Kadra niech b?dzie przyjazna dla u?ytkownika(wiem, ?e niekt?rzy s? ale, niech moderatorzy te? wiedz?, ?e s? nieomylni i te? pope?niaj? b??dy, a co za tym idzie, dadz? jakie? ostrze?enie nies?usznie). To jest moja opinia w tej sprawie, gdyby nie by?o nawalone mini konkursami takimi jak "Pixel art of the month" Tylko czym? ciekawszym, sp?dza?oby si? czas na forum du?o milej. ;) Pozdrawiam. Wasz Virtelio.
 

Afrati

Active User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
137
Reaction score
26
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Bardziej obszernej kadry i grup pomocniczych - zdecydowanie powinno by? w nich wi?cej os?b.

Nie oszukujmy si? ale obecna kadra nadaje si? do wytarcia dupy ;). Tak to prawda, nie ma ?adnej pomocy ze strony moderator?w etc. Hmm, nie jestem aktywnym u?ytkownikiem lecz po kilku dniach zauwa?y?em ?e moderatorzy trzaskaj? upomnieniami/ostrze?eniami na prawo i na lewo.
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Nie oszukujmy si? ale obecna kadra nadaje si? do wytarcia dupy ;). Tak to prawda, nie ma ?adnej pomocy ze strony moderator?w etc. Hmm, nie jestem aktywnym u?ytkownikiem lecz po kilku dniach zauwa?y?em ?e moderatorzy trzaskaj? upomnieniami/ostrze?eniami na prawo i na lewo.

Jak si? nie umie zastosowa? do regulaminu, to si? otrzymuje warna, hello?? Poza tym nie hejtuj.

2. Ciekawych konkurs?w z interesuj?cymi nagrodami.

Moim zdaniem dobrym rozwi?zaniem by?oby rozdanie paru pacc?w, reputy i medale wysz?y z mody ;<
 

witkos

User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

wg mnie mozna bylo by ograniczyc osoby ktore oszukuja : tzn wypierdzielaja ludzi na postacie itemy. jakos trzeba by temu zaradzic.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Nie oszukujmy si? ale obecna kadra nadaje si? do wytarcia dupy ;). Tak to prawda, nie ma ?adnej pomocy ze strony moderator?w etc. Hmm, nie jestem aktywnym u?ytkownikiem lecz po kilku dniach zauwa?y?em ?e moderatorzy trzaskaj? upomnieniami/ostrze?eniami na prawo i na lewo.

Tak, tak - najlepiej krytykowa?, jestem ciekaw czy ty b?d?c moderatorem, robi?c to za darmo - pragn??by? pomaga? u?ytkownikom, wystarczy to ?e moderuje, dobrze moderuje - ostrze?e? bez powodu nie daje, a gdyby tak by?o zosta?bym upomniany a gdyby si? to powt?rzy?o, zdegradowany.
Nie martw si?, nie jeste? wyr??niony ze stada u?ytkownik?w, ka?dy ma nas za idiot?w, kt?rzy si? na was wy?ywaj?, a przynajmniej wi?kszo??.



4. Innowacyjnych zmian - wprowadzanie ciekawych plugin?w, dodatk?w dla u?ytkownik?w.

Troch? nudno je?eli chodzi w?a?nie o dodatki dla u?ytkownik?w, rzadko jaka? z propozycji jest wprowadzana w ?ycie.

Poza tym, ze strony graficznej jest do?? monotonnie.
 

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

wg mnie mozna bylo by ograniczyc osoby ktore oszukuja : tzn wypierdzielaja ludzi na postacie itemy. jakos trzeba by temu zaradzic.

Zawsze mo?esz napisa? administratorowi na prv, ?e zosta?e? oszukany i prosisz o ip tego u?ytkownika, a administrator je?eli b?dzie mia? czas mo?e Ci je da? (lecz nie jestem pewny czy tak zrobi).

A pozatym pisze w regulaminie dzia?u "handel", ?e tnet nie ponosi odpowiedzialno?ci za oszustwa.

Pozdrawiam,
vBio.
 

Keryot

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
30
Reaction score
6
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

vBio said:
Zawsze mo?esz napisa? administratorowi na prv, ?e zosta?e? oszukany i prosisz o ip tego u?ytkownika, a administrator je?eli b?dzie mia? czas mo?e Ci je da? (lecz nie jestem pewny czy tak zrobi).
Nie da. Nie ma ani takiego prawa, ani tym bardziej obowi?zku. Mo?e jednak zbanowa? oszusta, oczywi?cie pod warunkiem, ?e otrzyma niepodwa?alne dowody ze strony ofiary.

Don Wakeful said:
Nie martw si?, nie jeste? wyr??niony ze stada u?ytkownik?w, ka?dy ma nas za idiot?w, kt?rzy si? na was wy?ywaj?, a przynajmniej wi?kszo??.
Niezupe?nie. Po prostu ci, kt?rzy nie maj? zastrze?e? do Waszej pracy siedz? cicho. Po co maj? si? odzywa?, skoro jest dobrze, a we flame'ach nie bior? udzia?u, ?eby nie wysz?o na to, ?e si? podlizuj?. Zwyk?y u?ytkownik nie wie, jak to jest by? moderatorem - Wy byli?cie kiedy? u?ytkownikami. Skorzystajcie z tego do?? istotnego faktu w odpowiedni spos?b, a wszystkim b?dzie si? ?y?o du?o lepiej.

Wszystkim b?dzie ?y?o si? lepiej, gdy u?ytkownicy zaczn? czyta? regulamin zanim dostan? ostrze?enie, bo najpierw ?ami? jego zasady, a potem maj? wielkie ?ale do kadry, ?e warnujemy / banujemy "za nic" //Ognisty

Sukces wymaga ch?ci z obu stron =d //Ja
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Niezupe?nie. Po prostu ci, kt?rzy nie maj? zastrze?e? do Waszej pracy siedz? cicho. Po co maj? si? odzywa?, skoro jest dobrze, a we flame'ach nie bior? udzia?u, ?eby nie wysz?o na to, ?e si? podlizuj?. Zwyk?y u?ytkownik nie wie, jak to jest by? moderatorem - Wy byli?cie kiedy? u?ytkownikami. Skorzystajcie z tego do?? istotnego faktu w odpowiedni spos?b, a wszystkim b?dzie si? ?y?o du?o lepiej.
Owszem, by?em kiedy? u?ytkownikiem i jestem na innych forach, i nie mam problem?w z ostrze?eniami, a jak je wy?apuj?, to wiem, ?e zas?u?y?em - je?eli u?ytkownik b?dzie pisa? zgodnie z regulaminem forum, to nie b?dzie ?adnych problem?w - za darmo ostrze?e? nie rozdajemy, a tym bardziej ban?w. Zwyk?y u?ytkownik mo?e nie wiedzie? jak to jest by? moderatorem, ale wie, jak uczestniczy? w ?yciu forum, by albo pozosta? na stanowisku u?ytkownika, albo pi?? si? w g?r? - nie powinien brn?? w drug? stron?, w kierunku bana.
 

janyhere

New User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Niczego nie brakuje, wszystko idzie w dobrym kierunku. ale download powinnienes lepsze zrobic > takie jest moje zdanie
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Inne.

Czyli co? Bardziej szczeg??owych regulamin?w poszczeg?lnych dzia??w, Mod?w umiej?cych ich u?ywa? we w?a?ciwy spos?b i rozumiej?cych co dany punk regulaminu oznacza. Odno?nie regulamin?w najbardziej chodzi mi o zmienienie g??wnego regulaminu, a mianowicie przerobienie go w spos?b bardziej szczeg??owych punkt?w i warunk?w przy kt?rych dany pkt. nie zostanie z?amany. Wiele rzeczy w regulaminie powinno by? bardziej sprostowanych.

Przyk?ad: Moje stare konto zosta?o zbanowane na amen , za to i? da?em temat w kt?rym si? pyta?em czy wiadomo?? otrzyma w tibii by?a od CipSoftu czy te? nie. By?a w niej tre?? wiadomo?ci i link z niby Tibi?.com . Chcia?em si? upewni? ?e to jest hack link ale nawet nie zd??y?em bo dali mi od razu bana. (A w po?cie bardzo wyra?nie napisa?em ?e chce si? dowiedzie? co to jest).
Za takie co? nie powinienem dosta? bana.

To tylko jeden argument. A naprawd? jest ich wi?cej. Ja nie m?wi? o ca?kowitej zmianie regulaminu tylko jego sprostowaniu, je?eli by kto? mnie nie zrozumia?.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Portal na pewno przyci?ga du?o u?ytkownik?w, szczeg?lnie gdy s? ?adnie posortowane pliki do pobrania, poradniki i inne artyku?y. Kiedy? pami?tam by?y prowadzone prace nad portalem, ale to by?o dosy? dawno. Co si? sta?o? Wszystko stan??o w miejscu? Jak by?em w supporcie to pami?tam, ?e ca?kiem dobrze prace sz?y.
 

Yarech

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
117
Reaction score
10
Odp: Czego Waszym zdaniem brakuje na Tibia.net.pl najbardziej?

Cze?? ;)

No ja zaznaczy?em:

Bardziej obszernej kadry i grup pomocniczych - zdecydowanie powinno by? w nich wi?cej os?b.

i

Nowej grafiki, kt?ra wyr??nia?aby znacznie nasze forum.

Dlaczego chce obszernej kadry ?

Code:
Chcia?bym aby kadra si? powi?kszy?a ;) Widz? w?a?nie, ?e jest nab?r na Support?w na forum.
Du?o ludzi mo?e wys?a? podanie i jak si? uda osi?gn?? t? rang?.
Potrzeba na pewno ludzi z wykszta?ceniem, ortografi? i ludzi kt?rzy pisz? po Polsku!
Trzeba na pewno jak najwi?cej takich ludzi!

Co do drugiego mojego wyboru to:

Code:
Te grafiki, kt?re posiada ju? to forum s? przestarza?e...
Istniej? ju? bardzo d?ugo na forum i chyba czas aby co? po zmienia? tutaj :)

Na pewno w Kadrze Tibia Net PL znajduj? si? osoby o wykszta?ceniu Graficznym i stworzy?y by jakie? nowe grafiki kt?re by wyr??nia?y nasze forum :)

To na tyle,

Dzi?kuje za Uwag?.

Pozdrawiam,
Yarech
 
Status
Not open for further replies.
Top