What's new

Tibia.net.pl - temat rzeka!

Status
Not open for further replies.

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Ja mo?e tak delikatnie nie na temat. Proponowa?bym wypierdoli? na zbity pysk wszystkich kolorowych kt?rym si? forum nie podoba. Po co siedzie? w g?wnie i narzeka? skoro mo?na z niego wyj??? Prawda jest taka, ?e u?ytkownicy ?rednio raz na 2-3 miesi?ce wylewaj? ?ale, konkretnie wylewa jeden, reszta jak ko? z klapkami na oczach idzie jego ?ladem, bo chcia?by mie? co? do powiedzenia na forum, tym czasem mo?e tylko p?aka? jak to si? ?le traktuje u?ytkwnik?w i jacy oni biedni. Nie mam tu na my?li tego, ?e u?ytkownicy s? pionkami, nie, nie, gdyby nie oni, to tego forum by nie by?o, nie by?o by admin?w, nie by?o by tego z?ego Ognistego tego Speedera i haxiora Jogiego. Ale oni s? i pracuj? (z w?asnej woli) na to, ?eby u?ytkownicy mieli swoje forum, a, ?e cz??? jest tak pierdolni?ta, ?eby szuka? dziury w ca?ym to jest ich indywidualny problem. Radzi?bym Wam si? nad tym zastanowi? i pomy?le? zanim co? napiszecie. Kto? takki jak Szara Eminencja to zwyk?y, cholerny desperat kt?ry usilnie pr?buje co? znaczy? - nie znaczy i st?d ten p?acz.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

#Frags
I tak nikt Twego przes?ania nie zrozumie, bo u?ytkownik nie wie, jak to jest zapierdala? za friko i marnowa? sw?j czas, by by?o, czy to lepiej, czy gorzej - idealnego forum nie znajdziecie, cho?by?cie mieli sra? na mi?towo. Siedzimy i czytamy Wasze lamenty kombinuj?c, co zrobi?, zapierdalamy dodaj?c jakie? pierdo?y, czyszcz?c dzia?y i organizuj?c konkursy, by?cie mieli to swoje forum, a i tak dowiadujemy si? na koniec, ?e jeste?my pizdami, kt?re siedz? i Wam przeszkadzaj?. Jeszcze raz wychodz? z propozycj? do Was - dam Wam szans? bytu w kadrze i poka?cie, ?e jeste?cie lepsi od nas - bardzo ch?tnie zobacz?, czy to jedynie szczekanie, czy te? naprawd? jeste?my tacy beznadziejni i nie widzimy Waszych niezwyk?ych talent?w.

Je?li to jest jednak tylko szczekanie, to zaoszcz?d?cie klawiatury i id?cie tam, gdzie nie b?dzie Wam nic przeszkadza?o, bo Jogi z kadry nie pofrunie, poniewa? nam pomaga, bez wzgl?du na to, czy by? hackerem, morderc?, gwa?cicielem, czy te? m??em Billa Gatesa - nic w tej chwili z?ego nie robi i mo?emy mu ufa?, a skoro my mu ufamy, to i Wy powinni?cie, a je?li nie potraficie - c??, nikt na si?? nie trzyma, forum jest dla Was, kadra jest dla Was, a i tak nie rozumiecie tego, ?e kto? za darmo siedzi i tyra, by p??niej przeczyta? obelgi lec?ce w nasz? stron?.

Dzi?kujemy za wsparcie z Waszej strony i ciesz? si?, ?e jeste?cie lepsi od nas, tylko nie pokazali?cie tego nigdy. Przypomn? tylko, ile szans dostawa? od nas wielki Archimonde - i udowodni? nam cho? raz, ?e by?a to racja? Nie, wi?c nie pierdolcie, ?e jest ?le, bo mo?e by? gorzej.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

u?ytkownik nie wie, jak to jest zapierdala? za friko i marnowa? sw?j czas

To mo?e czas, aby uzytkownicy si? dowiedzieli, a nie do kadry trafiaj? ca?y czas te same wypalone osoby?

Naliczy?em chyba 4 osoby nowe.

@down.
Ale nie ka?dy jest doskona?y, je?li uwa?a, ?e nie da sobie rady to degradacja, a nie ban... I sko?czy pierdolic jaka ta kadra jest z?a.
 
Last edited:

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

To? w?a?nie dlatego Speeder wychodzi z inicjatyw?. Jak kto? si? sprrawdzi - ok, jak nie to kreska na nicku i cze??.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Ale? ja bym ch?tnie da? szans? nowym osobom, gdyby ogarnia?y chocia? troch? ?ycie - mieli?cie nab?r, z ktorego tak naprawd? skorzysta?o mo?e 10 os?b - podania typu:

* Imi? i nazwisko (nie jest konieczne nazwisko) -
* Wiek 12 :/
* Rangi, kt?re ewentualnie piastowali?my na Tibia.net.pl lub innych forach support
* Dzia?y, kt?re chcieliby?cie moderowa? download,mity i legendy,zespoly
* Co Was interesuje i na czym si? znacie - chodzi tu bardziej o powi?zanie z forum wiem za co kara? za co nie,znam regulamin,i wiem ?e modernator to nie tylko zielony kolorek to te? obowi?zek
* Wasza prywatna opinia na sw?j temat nieda sie samemu ocenic
* Dlaczego w?a?nie Ty masz by? wybrany mam du?o czasu,nie k?amie,mam mi?? osobowo??
* Co? o sobie mieszkam na osiedlu na kt?rym miszkaj? 15-16 latki i z nimi mamy bande dzi?ki ich towarzystwie umiem zachowa? sie jak 15-16 latek

maj? nas przekona? do tego, ?e jeste?cie dobrymi osobami na to stanowisko?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Bo ja mia?em dopracowac swoje podanie do perfekcji, a ty przed czasem zamkn??e? nab?r ;x

@down. Tutaj wyra?amy ka?de ?ale : )
 
Last edited:

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Jedno pytanie - wcze?niej przeszkadza?o Wam, to, ?e Jogi hakowa?, za to teraz macie na to wyjebane? Czym jest spowodowana taka zmiana?
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Jedno pytanie - wcze?niej przeszkadza?o Wam, to, ?e Jogi hakowa?, za to teraz macie na to wyjebane? Czym jest spowodowana taka zmiana?
Tym, ?e trzeba rozwa?a? wszelkie za i przeciw, a za w tym przypadku jest wi?cej, bo przeciw jest tylko taki, ?e hackowa? i ewentualnie jest chujem, bo nie chce si? przyzna? ; ) Jednak jest z niego wi?cej po?ytku ni? z bandy j?cz?cych u?ytkownik?w, kt?rym regularnie co 3 miesi?ce co? nie pasuje. Jak nie Uncross i Norbert, to Jogi. Poczekajmy do stycznia, znajdzie si? kolejna sytuacja, w kt?rej przeczytamy zarzuty, od tego nie uciekniemy. No.. jest jedna mo?liwo?? ; d Uzytkownicy zaczn? sobie sami wybiera? kadr?, ale to b?dzie bardzo zabawne i pr?dzej si? pozabijacie : )
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

@up. Nostradamus?

No ok. skoro ju? wychodzisz z inicjatyw? na moderator?w. Co mam zrobic? Napisac podanie? :D

@down
Jakie? ograniczenia czasowe?
@again down
Arghhhh, ale chodzi o dzie?..
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Mo?ecie pisa? podania wszyscy po kolei - p??niej zweryfikuje je kadra i nie b?dziecie mieli ?adnych zarzut?w, ?e administratorzy wybieraj? koleg?w. Chcecie tworzy? atmosfer? po swojemu - droga wolna, tylko nie narzekajcie p??niej, ?e w kadrze zdaniem Waszym jest jaki? pajac ; )

No chyba, ?e chcecie sami sobie powybiera? moderator?w, b?dzie jeszcze ciekawiej, dowiemy si? wtedy, co u?ytkownicy o sobie my?l? i ile jest w Was hipokryzji - a to b?dzie ekstremalnie zabawne, bo b?dzie to wygl?da?o jak wielka wojna.

Ja wychodz? do Was z ga??zk? pokoju, do Was nale?y wyb?r - wojujecie dalej, czy chcecie czego? innego ; ) Chcecie bunt?w, to nie ma sprawy, popierdolimy smutki jeszcze cho?by miesi?c, a i tak do niczego to nie doprowadzi, bo zgrzytanie z?bami i ustawki niczym dresi na osiedlach niczym ciekawym nie s?, tylko pokazuj? brak argument?w niekt?rych os?b.

Let's fight!

#up
Nie przeczytam wiadomo?ci mi?dzy 23:00 a 8:00 : )
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Skoro musieli?cie rozwarzy? wszystkie za i przeciw, to dlaczego nie zrobili?cie tego odrazu, tylko zbanowali?cie Jogiego?

//Bo post?pili?my pochopnie i wyci?gn?li?my wnioski p??niej ; )
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Kto? z koleg?w powiedzia? ?e je?li kto? co? zle zrobi, a potem to naprawi z wi?kszym zyskiem to, o strych winach wypada zapomnie?, ale gdy dana osoba zn?w pope?ni ten sam b??d, i nawet je?li go wynagrodzi to i tak musi ponie?? odpowiedzialno??. Staram si? by? obiektywny, widz? to z mojej strony - jako u?ytkownik kt?ry te? pobiera? "sprawdzone i czyste pliki" oraz z strony administracji kt?ra musi wyja?ni? spraw?, uspokoi? u?ytkownik?w, i przywr?ci? dobr? opinie forum.

Ka?dy widzi to w inny spos?b, ka?dy chce jak najlepiej - dla niekt?rych jest najlepiej wyrzuci? dane osoby, dla innych zostawi? i wyja?ni? spraw?. Nie b?d? tu pisa? wielkich wyk?ad?w, ale ludzie zastan?wcie si?...

Ostatnio widzia?em par? dupereli, je?li Jogi to zrobi? to bardzo dobrze ?e co? robicie, wed?ug mnie je?eli taka sprawa si? nie powtarza to ten temat jest nie potrzebny, najlepiej ?eby ju? nikt nie edytowa? sprawdzonych post?w i b?dzie spok?j, po?owa z was nawet nie wie ile trzeba w?o?y? pracy by powsta?o co?, co przyci?gnie innych ludzi, gdzie si? mi?o sp?dzi czas na konkursach, rywalizacjach mi?dzy u?ytkownikami itp. Zastan?wcie si? jeszcze raz..
 
Last edited:

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Mo?ecie pisa? podania wszyscy po kolei - p??niej zweryfikuje je kadra i nie b?dziecie mieli ?adnych zarzut?w, ?e administratorzy wybieraj? koleg?w. Chcecie tworzy? atmosfer? po swojemu - droga wolna, tylko nie narzekajcie p??niej, ?e w kadrze zdaniem Waszym jest jaki? pajac ; )
No chyba, ?e chcecie sami sobie powybiera? moderator?w, b?dzie jeszcze ciekawiej, dowiemy si? wtedy, co u?ytkownicy o sobie my?l? i ile jest w Was hipokryzji - a to b?dzie ekstremalnie zabawne, bo b?dzie to wygl?da?o jak wielka wojna.
Ja wychodz? do Was z ga??zk? pokoju, do Was nale?y wyb?r - wojujecie dalej, czy chcecie czego? innego ; ) Chcecie bunt?w, to nie ma sprawy, popierdolimy smutki jeszcze cho?by miesi?c, a i tak do niczego to nie doprowadzi, bo zgrzytanie z?bami i ustawki niczym dresi na osiedlach niczym ciekawym nie s?, tylko pokazuj? brak argument?w niekt?rych os?b.
Let's fight!
#up
Nie przeczytam wiadomo?ci mi?dzy 23:00 a 8:00 : )
Chcesz powiedzie?, ?e lepsza jest wojna pomi?dzy u?ytkownikami ni? normalne rozwi?zanie sprawy? ; ) Gratuluj? zajebistego podej?cia i por?wnywania spraw forumowych z tymi dobiegaj?cymi do osiedli - mowa o dresach. Dobra, zamiast pierdoli? dalej swoje smuty mo?e czas por?wna? to, czego do tej pory Ognisty, nie napisa??

Ka?dy wie, ?e na pocz?tku tego fajtu Ognisty, nie przyznawa? si? do niczego. Rzecz jasna chodzi o sprawy w kt?rych macza? palce Jogi, to bardzo dziwne bo nagle Ty wielki mistrz i ikona w ?wietle walk forumowych przekazuje nam ca?kiem co? innego. M?wisz, ?e on na prawd? okrada? ale m?g? odpokutowa? swoje winy, nawet nie macie wsp??graj?cych ze sob? zda? to kolejny znak tego jak bardzo tnet si? stacza maj?c na czele kogo? takiego jak Ty ; ).

Kolejny punkt zajebisto?ci, ?e Jogi nadal b?dzie okrada? kiedy wszyscy b?d? musieli siedzie? cicho bo niekt?rzy zbijaj? na tym kokosy. Powiedzcie mi do cholery jasnej, to chodzi o wasze pierdolone ty?ki i o kas?, czy raczej mowa tutaj o dobru Tibia.net.pl? Mi si? zdaje, ?e wszystko opiera si? na kasie.

Z pozdrowieniami Szara Eminencja!
Na pohybel skurwysynom.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Pewnie, stacza si? - racja. Ciekawe tylko, dlaczego Jogi pracuje z nami, zamiast hackowa? kolejn? rzesz? fanboy?w Tibii? Sko?cz ju? pierdoli? swoje wywody, chcecie wojowa?, to Wasz indywidualny problem, bo poza kilkoma jednostkami, kt?re poza pierdoleniem nic innego nie potrafi?, nie widz? tu ?adnego sensu.

Po raz kolejny pisz?: JOGI ZOSTAJE NA POZYCJI TECHNIKA.
 

adamsa1

User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
17
Reaction score
2
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Szary, gdybym ja mia? si? przejmowa? ka?dym z?ym posuni?ciem kadry, to uwierz mi ?e by?bym bez w?os?w, b?d? bym je mia? ale ca?e siwe.
Do Jogi'ego nic nie mam i Ty te? nie powiniene? mie? do puki nie b?dzie swoich key'?w umieszcza? na forum.
Co do wypowiedzi Speedera, bez komentarza.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Wypada?oby doda?, ?e zostaje tylko dlatego bo da? troch? kasy, ale o najwa?niejszym fakcie zawsze zapominacie ; ). Pomy?l, ?e to chyba u?ytkownicy powinni decydowa? te? o tym kto jest w szeregach kadry bo je?li wybraliby?cie jakiego? kretyna kt?rym w tym wypadku jest Jogi, trzeba by?oby rozs?dzi? to poprzez ankiet? i poda? argumentu obu stron w tym wypadku, mojej oraz Don Wakefula, a Twojej i reszty tych przydupas?w z ma?ymi wyj?tkami.

//Nie odpowiada Wam byt na forum Tibia.net.pl - przenie?cie si? tam, gdzie b?dziecie kochani i b?dziecie mogli rz?dzi? administracj?. Jogi za nic nie p?aci? i nie zap?aci. Koniec tematu, ka?dy nast?pny b?dzie usuwany, autor banowany i uwa?ajcie nas za kogo Wam si? ?ywnie podoba.
 
Status
Not open for further replies.
Top