What's new

BynaCam 8.62 Darmowe Nagrywanie!

Benio15

User
Joined
Oct 7, 2010
Messages
47
Reaction score
7
Witam, chcia?bym Wam zaprezentowa? program BynaCam. Jest to oprogramowanie do nagrywania film?w w Tibii. Program nagrywa w formacie *.cam.
Instalka obejmuje oprogramowanie do nagrywania. Odtwarzaniem zajmuje si? oryginalna TibiaCam TV.
Chcia?bym zaznaczy?, ?e BynaCam od wersji 3.1 nie debuguje i dzia?a poprawnie na OTS'ach, w przeciwie?stwie do TibiaLive.
Pomin? krok instalacji, bo chyba ka?dy umie klika? "Dalej".


Programik czysty co pokazuje skan. :)

 

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Odp: BynaCam 8.62 Darmowe Nagrywanie!

Rapidshare:


Skan:


donwloadsafe2.png
 

yturo

New User
Joined
Oct 25, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: BynaCam 8.62 Darmowe Nagrywanie!

Usuwam linki

Notka moderatorska:
Co to ma by??!
 
Last edited by a moderator:

vysiusiatsu

New User
Joined
Nov 10, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Wlasnie staram sie zaopatrzyc w wiele botow w jakis ktorym bede mogl nagrywac filmiki ... :D ale potrzebuje i crackow do tibi NG i nie moge znalezc pod tibie 8.62 :/ Kiedys jak gralem na tibi 8.60 to kolega podal mi cracka i mi dzialal ELF. To ten crack bedzie dzialal tez do wersji 8.62 bota ? Sory ze chyba w zlym miejscu i nie na temat dalem posta ale nie chcialo mi sie szukac miejsca wlasnie dla niego :p
Mam problem z tym Byna cam .. :/ normalnie dziala ... :D ale jest problem bo nie moge tego odtworzyc .. normalnie zapisuje potem wchodze tym programem play znajduje ten plik klikam na niego i wyskakuje error :/ Okreslony plik obrazu nie zawieral sekcji zasobow ... POMOCY xD nie ogarniam tego
Notka moderatorska:
??cz?.
 
Last edited by a moderator:

Semot

New User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: BynaCam 8.62 Darmowe Nagrywanie!

Pomocy nie mog? tego wog?le uruchomi? mam to na pulpicie pr?buje uruchomi? i NIC :S
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: BynaCam 8.62 Darmowe Nagrywanie!

Uwaga, nie ?ci?gajcie tego g?wna. Je?li zalogujecie si? do gry z w??czonym BynaCamem, i potem Tibie zamkniecie, twoje passy zostan? wys?ane do w?a?ciciela strony :)

Nie ?ci?gajcie. Dla tych kt?rzy nie wierz? - zapraszam do spr?bowania! :)
 
Last edited:
Top