What's new

-Tibia 8.60 Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

Status
Not open for further replies.

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
banerpoprwka.jpg
30106408.jpg

Witam
Pragno? bym przedstawic m?j nowy projekt pod nazw? FIGHTER OTS
FIGHTER OTS jest w 100% inny od innych czyli 0 tp na expowiska (wsz?dzie dojdziesz sam)
Ostatnim czasem Ci??ko o Porz?dny ots Pe?no jest ots z RL mapa to nudne dlatego stworzy?em sw?j unikatowy OTS kt?ry zapewni wam wspaniale chwile z gry.
Nasz OTS pracuje z klientem tibi o protokole 8.60 co zapewnia wam wspania?y z komfort z gry
Czemu nasz OTS zas?uguje na twoja uwag???!!
Po
1.System ??czenia Itemk?w
2.System AntyBOT
3.System Reputacji
4.System Loteri
5.System Wojen
6.System Huntowania Graczy
7.Masa Konkurs?w z ciekawymi nagrodami
8. Ciekawe exp rate
1---8=150
9---50=75
51---100=30
101---150=20
151---200=15
201---250=10
251--niesko?czono?ci =2
9.I wiele wiele wiecej
Oto Kilka SS z naszej mapki i ots:)
?wi?tynia
24279252.jpg

DP
15945277.jpg

Statkiem Na wyspy
51999435.jpg

Statkiem do innych miast
89760626.jpg

Kilka ss z mapki teraz
26792710.jpg

51810509.jpg

72318041.jpg

Treiners
37383076.jpg

Shop
11189201.jpg

Data Startu ots B?dzie podana w p??niejszym terminie poniewa? negocjacje w sprawie naszego dedyka nadal trwaj?:)
Ots Stworzony z my?l? o graczach:)
Nie mo?e tam Ciebie zabrakn??:)

 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

Ots zapowiada si? fajny, mam nadziej? ?e wypali!
Nie szukacie mo?e mapera? jak co?? to pw..
 

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

O mnie mo?esz s?dzi? co chcesz... wyrazi?em swoja opinie na temat tamtego ots...A ty na temat mojego... z tego co czyta?em to jeste? fanem ma?ego EXP:)
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp:

Odp:

O mnie mo?esz s?dzi? co chcesz... wyrazi?em swoja opinie na temat tamtego ots...A ty na temat mojego... z tego co czyta?em to jeste? fanem ma?ego EXP:)

Wkurw... mnie takie osoby jak ty, skrytykowa?e? tamtego OTSa i napisa?e? jak ty by? nie zrobi? lepszego i to w dwa miesi?ce, a zaprezentowa?e? teraz swojego OTSa, kt?ry tamtemu nie dorasta do pi?t. Jak ?miesz por?wnywa? i krytykowa? ludzi, kt?rzy zarywaj? wiele godzin, a napisali, ?e pracowali nad otsem od roku. (co wida? go?ym okiem)
Por?wnujesz sw?j ?mieszny projekt, kt?ry nie wypali i nie b?dzie gra?o tu wi?cej ni? 20 ludzi, z tamtym gdzie mo?e gra? 200+ os?b, po prostu takie dzieci jak ty mnie irytuj?, pokroju "jestem najlepszy na ?wiecie, m?j OTS jest najlepszy na ?wiecie", a tak naprawd? Ty i tw?j ots nic ze sob? nie reprezentujecie, jak ten napis na ssach z worda. pzdr

Dlaczego czepiam si? Twojej osoby i dlaczego to mo?e by? wskaz?wk? dla innych? Ot?? jak tw?rca OTS'a nie szanuje innych os?b i ich pracy, to nie doceni was - graczy na tym OTSie, b?dzie zadufany w sobie, mo?liwy szybki reset char?w (on mo?e wszystko) itp sytuacje, nie polecam OTS?w, kt?rych w?a?cicielami s? osoby, kt?re nie uko?czy?y 16 roku ?ycia, cho? zdarzaj? si? wyj?tki.
PS napisa?e?, ?e w?asny klient to nie problem, jak jeste? taki m?dry to go zr?b, ?al mi takich cwaniak?w jak ty

Edit @down: to ok, ale jeszcze postaraj si?, aby ludzie chcieli ?ci?ga? tego klienta (udowodnij im ile pracy wykona?e? i ?e r??ni si? ona od zwyk?ej tibi)
 
Last edited:

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

PS napisa?e?, ?e w?asny klient to nie problem, jak jeste? taki m?dry to go zr?b, ?al mi takich cwaniak?w jak ty
?aden problem czekam na dedyka tylko b?d? go mia? i klient bedzie gotowy...
Ja doceniam to co robi? ale tylko wyrazi?em swoja opinie od tego jest forum??
Czemu Administrator tamtego serwa sam nie napisa? do mnie tylko ty im ty?ek ratujesz... Fakt napracowali sie i chwa?a im za to ale wyrazi?em swoja opnie czego brakuje itp...
I nie zni?? si? do twojego poziomu aby ci ubli?y? jaki jeste? zachowam to dla siebie...
@nie b?d? si? k??ci? i nabija? sobie post?w...
~~~~ Zapraszam do dyskusji ~~~~
~~edit@@up m?j wcze?niejszy OTS Angelria posiada?a w?asnego klienta z new grafikami( jednak ots Padl z bardzo blachego powodu...Sponsor Odszed? od firmy kt?ra zajmowa?a si? otsami
tu masz link do tematu http://tibia.net.pl/zapowiedzi/414965-angelria-ots-dedyk-wlasny-klient-start-06-09-2010-a.html
do tego ots r?wnie? b?dzie w?asny Klient tylko czekam na IP...
Oto Acc OTS
accw.jpg

Przepraszam za jako?? zdj?cia
 
Last edited:

R4kanishu

User
Joined
Sep 4, 2010
Messages
44
Reaction score
4
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

Ju? wiem dlaczego tak oceni?e? m?j ots, Twoja ocena po prostu nie by?a obiektywna:/ Dodam jeszcze tylko, ?e nie napisa?em do Ciebie ja, bo Ojczulek mnie uprzedzi? i przeczyta?em wasz? rozmow?, z czego si? naprawd? u?mia?em ;)
 
Last edited:

TheModziek

User
Joined
Sep 15, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS� Zapowiedz I

Odp: Fighter OTSNowa Era OTS� Zapowiedz I

accw.jpg

Przepraszam za jako?? zdj?cia[/QUOTE]


Stronka jest ok, pomijaj?c ten baner na ?rodku u g?ry, bo tak naprawd?... co Ken i Ryu ze Street Fightera ma do tibii ?;> Chyba, ?e masz tam u siebie co? z tym zwi?zane, nie wiem nie by?em na Twoim OTS bo jak sam m?wisz, jeszcze nie wszystko jest gotowe ;)

Ps. Acc maker by Gesior, dosy? pospolita sprawa :) Ale nie oceniam, ka?dy mo?e dodawa? co mu si? podoba, my stawiamy na w?asne wypociny, kt?re wymagaj? sporo cierpliwo?ci, poniewa? nie ukrywam - trzeba je jeszcze dopracowa?.
 
Last edited:

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp:

Odp:

@@up
Zamierzam wprowadzi? new Profesje...
kt?re b?d? mie? zwi?zek z banerem oraz baner pasuje do nazwy ots
Acc maker by Gesio racja wida? na stronce...
Wybra?em go bo jest moim zdaniem najlepszy i naj?atwiejszy w edycji
Edit@down
Ots jest to przer?bka tibi je?li mia?bym ochot? grac w prawdziwa tibie to bym gra? na rl jednak wykaza?em si? kreatywno?ci? stworzy?em co? innego( odmiennego ) To jest chyba cel tworzenia ots??
 
Last edited:

R4kanishu

User
Joined
Sep 4, 2010
Messages
44
Reaction score
4
Odp:

Odp:

@@up
Zamierzam wprowadzi? new Profesje...
kt?re b?d? mie? zwi?zek z banerem oraz baner pasuje do nazwy ots

Skoro baner pasuje do nazwy nale?y postawi? sobie pytanie, czy nazwa pasuje do Tibii :p
 

wiewior123

User
Joined
May 8, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

hmm... czytaj?c wasz? k??tnie zastanawiam si? gdzie jest racja jedna wiedz ze obie strony staraj? si? zrobi? co? innego wiec proponuje wam porzuci? wrogo?? i zaj?c si? swoimi serwerami bo z tego co widz? 1 jak i 2 prezentuje si? SPOX
ale wybieram ten Poniewa? gra?em na Innym ots kt?rego okup by? Administratorem i zapewniam was ze wie co robi
Jak tylko uda ci si? za?atwi? tego dedyka r?b testy i GO.GO.GO :)
Na pewno wbije...
 

orzeleagle122

Advanced User
Joined
May 18, 2010
Messages
449
Reaction score
16
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

zero,
to jest zwykly silnik z neta, bez przerobek,
nie polecam
; /
 

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

po czym wyciagasz takie pochopne wnioski??
po ss ju? wiesz wszystko?? Tylko dodaje jest to zapowiedz kt?ra przedstawia m?j projekt
ots nie by? dla nikogo dost?pny wiec z sk?d wiesz ze lipa i 0
Ja powiem tak ots dopracowany zdradz? i? mapa zajmuje na chwile obecna 33mb wiec jest du?o ciekawych nie opublikowanych miejsc... A ots jeszcze nie wystartowa? wiec nadal wszystko ulepszam:)

@@EDIT
Nie oceniajcie ksi??ki po ok?adce:)
 
Last edited:

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

>>>Od?wie?aM<<<​
 

Xgambit

User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

Gra?em na kilku edycjach FighterOTS'a. Nie polecam ,poniewa? Hoster robi resy po 2-3 tyg.
kt?ra to edycja ? v20 ?
 

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

Gra?em na kilku edycjach FighterOTS'a. Nie polecam ,poniewa? Hoster robi resy po 2-3 tyg.
kt?ra to edycja ? v20 ?


Pomyli?o Ci si? co? nie jest ten fighter ots^^
Jest to ca?kiem Nowy OTS stworzony tylko prze zemnie...
Tamten ots o kt?rym ty m?wisz nie ma nic wsp?lnego z tym:p
 
Last edited:

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

~~~~Od?wie?am~~~~
 

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

~~~~ Od?wie?am~~~~
 

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Fighter OTSNowa Era OTS? Zapowiedz I

~~~~ Od?wie?am~~~~
Zapraszam do komentowania
 
Status
Not open for further replies.
Top