What's new

Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

Status
Not open for further replies.

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Witam, tak jak w temaci. Jak mog? zmieni? kolor czcionki i ustawi? tak jak np:
GOD - czerwony tekst
GM - zielony tekst
Gracz - Bia?y tekst
Tutor - Fioletowy tekst
Bardzo prosz? o pomoc, mo?e by? ona w dowolnej postaci. Oczywi?cie poprosz? o konkretne wyt?umaczenie co i jak.
Pozdrawiam
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

Chodzi ci o kolor pisania na jakims kanale czy zawsze pisania czy na forum jakims czy cos? Opisz o co ci chodzi bo nie da rady zgadywac... Jesli o pisanie na jakims kanale to ustaw opcje tego kanalu jakos. Moze sie da to jakos zmienic we flagach grup albo w chanel.xml nie wiem nie moge teraz myslec, jestem zmeczony ide spac elo :>
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

Chodzi mi o to ?eby zamiast z??tej czcionki by? inny tylko przypisany danej randze...administrator,gm,tutor. I chodzi mi tu o gre !
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

Ale na jakims kanale konkretnym np jak help czy na default i w grze? Nie wiem czy da sie takie cos zrobic ja nie umiem, lae wydaje m isie ze latwo tego nie bedzie zrobic, albo pogrzebac w silniku albo w kliencie ale nie wiem wiec sie dalej nie wypowiadam. Musisz czekac az ktos kto cos wie odpowie na twoje pytanie.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

O bo?e ty mnie rozumiesz ??, wyt?umaczy?em ci ?e chce zmieni? kolor czcionki z ???ty na inny i przpisa? kolory danej randze !!?. Chodzi mi o tekst kt?ry napiszesz np.
Kto? Tam: Hello ; D

Ja my?le ?e to jako? w silniku i cliencie... ale nie wiem jak ; (
Pozdrawiam
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

Od?wie?am, to dla mnie bardzo wa?ne !!
 

Yoxino

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
478
Reaction score
51
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

Szczerze m?wi?c pierwszy raz si? spotka?em z tak? spraw?, cho? nie ukrywam ?e by?o by to ciekawe szczeg?lnie na serverach RPG. Tutaj masz to: . Nie jest to dok?adnie to o co chodzi?o, ale zastan?w si? nad tym i mo?e ida ci si? go przerobi?...

Pozdrawiam!
Yoxino
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

Niestety, ten skrypt dzia?a tylko na "Kanale" mi chodzi o to aby czcionka by?? widoczna w tle gry. Ka?dy powinien mnie tutaj zrozumie?. Widzia?em na pewnym otsie t? rzecz, ale niestety nie by?o ona przypisana rang? tylko wszystkim.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

Od?wie?am ~*~~*~~*
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

Jest to raczej niemo?liwe, gdy? czcionka przypisana do kana?u Default, czyli napis, kt?ry wy?wietla si? nad graczem jest zrobiona tylko w oryginalnym ???tym kolorze. Aby to co chcesz by?o mo?liwe trzeba by bawi? si? w kliencie, a do tego trzeba jednak nieco bardziej zaawansowane osoby.

Je?eli by? si? upar? my?l?, ?e jest mo?liwo?? zrobienia czego? takiego dla GOD'a, bez grzebania w kliencie jednak dzia?a?o by to na tej samej zasadzie jak wymawianie r??nych rol poprzez potwory, czyli niezbyt zr?czne.

Gdybym potrafi? to bym napisa? skrypt, kt?ry umo?liwia pisanie w taki spos?b jak g?osy potwora dla danego Accessu. Zg?o? si? do jakiego? po??dnego skryptera, kt?ry ma jakie? poj?cie na ten temat to powinien zrobi?, bo Ci zaawansowani maj? inne sprawy ni? zagl?danie i pomaganie na forach internetowych.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Zmiana koloru czcionek dla danej rangi

O?wieci?e? mnie ; D, dzi?kuj?za pomoc. Do Zamkni?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top