What's new

PHP Automatyczny system sprzeda?y postaci

Status
Not open for further replies.

xxxfilipekxxx1

Advanced User
Joined
Jul 1, 2009
Messages
215
Reaction score
5
Age
32
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Dzia?a dzia?a :) na tfs 0.3.6 przynajmniej mi dzia?a xD
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Skrypt poprawiony. Odt?d nie b?dzie on uwzgl?dnia? graczy, kt?rych id jest mniejsze od 6 (god, sample, account manager).
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Skrypt bardzo przydatny i mo?na bardzo dobrze na nim wyj??, bo s? ludzie, kt?rzy b?d? kupowa? owe postacie. Jak najbardziej mo?na taki skrypt zainstalowa? na evofun. Fajna sprawa, ?e Kowol takie co? udost?pni?.
 

zashy

Active User
Joined
Apr 13, 2010
Messages
95
Reaction score
3
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Wy?mienite : ) wi?cej takich kodziaq?w
 
T

Tairens

Guest
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Co? nieciekawa ta poprawka. Po prostu musisz sprawdza? to po nazwie, a nie po id bo mo?e si? zdarzy?, ?e id b?dzie wi?ksze ni? 6.Polecam stworzy? co? takiego:
PHP:
$disabled_names = array("Account Manager")
if(in_array($player['name'], $disabled_names))
{
continue;
}
 

zmudzix

Advanced User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
372
Reaction score
10
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Moim zdaniem skrypt powinienem by? bardziej rozwini?ty chodzi mi oto ?e kto? kto ma nie wiem 200 lvl i drug? posta? 150 lvl na kt?rej nie gra to nie powinno konta dawa? tylko posta? oraz po zakupie usuwa? list? ded?w oraz zmieni? nick tak jak jest to na Drugie zastrze?enie.Skrypt powinienem usuwa? ownera jego domku i kasowac eq z bp oraz cala zawartosc dp i banku.
Podpowied? Mo?na by by?o zrobi? te? zak?adk? b?d? co? innego gdzie b?dzie mo?na sprzeda? swoj? posta? dobrowolnie z itemami i itp za spraw? akceptacji tego przez kogo? co na acc ma acces powy?ej 0+(samemu mo?na ustawi?) tak jak jest w namelocku. Na sprzedanej postaci nie bd fragow oraz bd mo?na zmieni? nick jednak nie traci si? item, z banku kasy, domku oraz dp item. Mo?e nie jeste? w stanie tego napisa? ja te? nie ale kto? inny mo?e si? pokusi. Jednak prosz? nie zrozum mnie ?le chc? po porostu aby skrypt by? bardziej rozbudowany.
P.S Skrypt dzia?a jak nale?y jednak przeczytaj wszystkie komenty i popraw rzeczy.
 
Last edited:

zygzagZ

Advanced User
Joined
Aug 14, 2008
Messages
281
Reaction score
34
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Mo?na by te? doda?, ?e nie sta?e 500 pkt, ale np 1 lvl = 1 pkt, lub wi?cej/mniej, bo tak to troch? g?upio, mo?na kupi? 50 lev, albo mo?na za t? sam? cen? kupi? 400 lev...
 

meridox

User
Joined
May 8, 2010
Messages
32
Reaction score
1
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Poda kto? skrypcika na lvle tzn inna ilo?c punkt?w za lvl tzn od 100 do 200 np 10 punkt?w od 200 do 300 20 itp..
 

Bombardier

User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

ja mam znow taki blad :(
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1' in D:\Programy\Xampp 1.7.3\xampp\htdocs\sellcharlist.php:4 Stack trace: #0 D:\Programy\Xampp 1.7.3\xampp\htdocs\sellcharlist.php(4): PDO->query('SELECT id FROM ...') #1 D:\Programy\Xampp 1.7.3\xampp\htdocs\index.php(235): include('D:\Programy\Xam...') #2 {main} thrown in D:\Programy\Xampp 1.7.3\xampp\htdocs\sellcharlist.php on line 4

pomoze ktos?
 
Last edited:

Aqvis

User
Joined
May 19, 2008
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

There is no character for sale.
Pisze, ?e nie ma postaci na sprzeda?, a powinny by?, bo na serwerze s? postacie z wi?kszym ni? 100lvl nie u?ywane przez wi?cej ni? 1 dzie?. Prosz? o pomoc! Gdzie mog? robi? b??d?

$config['site']['points_to_sell'] = 300; // how much points you need to have to buy character
$config['site']['level_to_sell'] = 100; // lvl needed to sell character
$config['site']['days_to_sell'] = 1; // after the end of how many days
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Skrypt bardzo ?adny ;p i co najwa?niejsze interesuj?cy ;p Oceniam go na 10/10
PS: D?ugo go robi?e??
 

noobson1

Advanced User
Joined
Nov 2, 2008
Messages
479
Reaction score
13
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

sorry ale to nie dzia?a
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in C:\xampp\htdocs\buychar.php on line 5
zrobi?em poprawie bo sprawdza?em 2 razy;/
 

Mefisto94

Senior User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
656
Reaction score
24
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

kurcze mi tez cos nie dziala biore mam tam niektywne hary biore buy i wyswietla mi Witryna sieci Web nie mo?e wy?wietli? strony a przekierowywuje mnie na ?subtopic=buychar&id=14 i niewiem ocb
 

Esio1991

Advanced User
Joined
Oct 31, 2008
Messages
426
Reaction score
8
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Nie lepiej by by?o, aby skrypt przypisywa? posta? do konta, kt?ry kupuje ow? posta?, a nie daje passy oraz login do konta? Troch? to ?a?osne...
 

Szpaku17

Advanced User
Joined
Aug 14, 2008
Messages
313
Reaction score
5
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Nie lepiej by by?o, aby skrypt przypisywa? posta? do konta, kt?ry kupuje ow? posta?, a nie daje passy oraz login do konta? Troch? to ?a?osne...

Nie wydaje mi si?, ?eby by?o lepiej.. Czasami kto? mo?e chce kupi? t? posta? i sprzeda? w grze.:)
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Ta wersja by?a robiona dawno, mam r?wnie? inn?, ale nie udost?pniam jej.
 

adriian104

Advanced User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
472
Reaction score
27
Age
39
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

A co zmieni?o si? w nowej wersji czy ta wersja ma jakie? b??dy czy tylko w nowej wersji jest wi?cej funkcji ? :)
 

BuRcZyK

Senior User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
834
Reaction score
35
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

ej ale to przenosi chara z xxx acc na tego co kupi?
 

Kawen

User
Joined
Nov 6, 2010
Messages
14
Reaction score
3
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

Ehhh...
This character is not for sell.

System created by Kowol.

No c?? na TFS 0.4 panowie nie pr?bujcie poniewaz nie smiga.
Sam pomysl jest boski !


Czekam na jakies nowe wiesci.

Pozdrawiam
 

furiateam

User
Joined
Sep 23, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Automatyczny system sprzeda?y postaci

PHP:
Fatal error: Call to a member function fetchAll() on a non-object in C:\xampplite\htdocs\sellcharlist.php on line 10

Co moze byc w tym ?le ?

Nie wiem co jest grane, bardzo prosi?bym o pomoc.
Pozdrawiam
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top