What's new

Ci?g?e Debugi!

harold

User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
20
Reaction score
0
Witam!
Zachcia?o mi si? dzisiaj zagra? na vexoria ots. Mam taki problem ?e ?ci?gno?em z otf*ns.net ip changer bo nigdzie indziej nie ma pod 8.6 i jak sie loguje i wchodze na hcraa to mnie ciagle debuguje. Asprate ip changer mi nie dziala!
Pomocy i pozdrawiam!
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Ci?g?e Debugi!

Mo?e masz co? z klientem :< Sprawd? czy to napewno 8.6 bo jak by by?o np 8.54 to jest mo?liwo??, ?e by Ci? debugowa?o po tym.
+ Sprawd? czy ots napewno jest online lub nadal dzia?a.
@down
Nie wiem czego nie rozumiesz w mojej odpowiedzi. M?wi? tylko ,?eby sprawdzi? czy ots jest online... OmFg, mo?e by?y b??dy i musieli zamkn?? go na jaki? czas.. :<
 
Last edited:

zaglada90

Active User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
148
Reaction score
6
Odp: Ci?g?e Debugi!

Aaviq twoja odpowiedz jest bez sensu
,,+ Sprawd? czy ots napewno jest online lub nadal dzia?a."
Bzdura totalna, przeinstaluj po prostu klienta to nie jest nic zwi?zane z IP CHANGEREM.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ci?g?e Debugi!

Stad ?ci?gnij sobie Klienta tibi 8.6 : Klienty - Tibia.net.pl a stad ip changera :

Nie widze tam clienta 8.6 wogole... Taki spis nie aktualizowany na takim forum jest do dupy za przeproszeniem.
Najlepsza strona z clientami to:
Bardzo szybkie update przy aktualizacjach real tibi. Wszystkie wersje zaczynajac od 3.0. Clienty dzialaja. Downloady licza przy niektorych wersjach po 300k.


Ip changer tutaj. Co do wersji to sciagnij nawet do tibi 3.0 i jak wlaczysz to ci wyskoczy aktualizacja do najnowszej... Sciagasz na szybko aktualizacje i ci dziala na 8.61 i starszych.
 

harold

User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Ci?g?e Debugi!

@up ?ci?gno?em to i bardzo dzi?kuj? bo kurwa mnie hacknelki na realu! 83 Palladyn!
 
Top