What's new

Nies?uszne ostrze?enie.

Status
Not open for further replies.

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Od razu zaznaczam ?e temat za?o?y?em tu celowo. Chc? zna? opini? u?ytkownik?w i je?li umieszczenie go w z?ym dziale nie pomo?e mi pozby? si? warna - trudno.

Zacznijmy od tre?ci mojego posta:
1. Czy nazwa tematu jest ironiczna czy jeste? chora na punkcie bycia fajnym?

Zada?em pytanie dla Kazi, pytanie kt?re okaza?o si? "g?upim postem".

---
Czempion said:
Drogi u?ytkowniku!
Otrzyma?e? ostrze?enie.
Pow?d: G?upi post
-------
-------
Liczba punkt?w otrzymana za ostrze?enie: 2
Otrzymanie ostrze?enia mo?e wi?za? si? z czasowym ograniczeniem dost?pu do forum.
Powa?ne naruszenia zasad mo?e by? r?wnoznaczne ze zbanowaniem konta.
Prosimy w przysz?o?ci przestrzega? regulaminu, aby unikn?? podobnych sytuacji.
Oryginalny post:
http://tibia.net.pl/prezentacje/416...picki-temat-kazi-post1087012.html#post1087012
1. Czy nazwa tematu jest ironiczna czy jeste? chora na punkcie bycia fajnym?
Pami?taj, ?e w ci?gu trzech dni mo?esz odwo?a? si? od ostrze?enia w dziale Odwo?ania.
Pozdrawiamy,
Administracja Tibia.net.pl
---

Nie wiem dlaczego m?j post zosta? mianowany g?upim. Nie jestem w stanie poj?? toku rozumowania tego "moderatora" od kt?rego dosta?em ostrze?enie. Tego moderatora kt?ry sam nie potrafi z?o?y? 5 zda? do regulaminu a zajmuje si? selekcjonowaniem "m?drych" i "g?upich" post?w. Co to kurwa w og?le jest g?upi post?

Mniemam ?e m?j post ?amie ten punkt regulaminu:
1. Wszelkie pytania maj? by? na poziomie, nie mog? obra?a? osob? odpowiadaj?c? lub prowokowa? do k??tni, je?li otwieraj?c temat mia?e? taki zamiar, najlepiej nie zadawaj pytania.

UWAGA~!

Czy nazwa tematu jest ironiczna czy jeste? chora na punkcie bycia fajnym?

Niech mi kto? poka?e w kt?rym miejscu m?j post nie jest na poziomie, obra?a osob? odpowiadaj?ca albo prowokuj? do k??tni. Gdybym chcia? j? obrazi? to napisa?bym jej ?e jest forumow? oportunistk?, idiotk? itd.

Dlaczego nie mog? spyta? tak dos?ownie i oczekiwa? odpowiedzi? Czy zawsze post tego typu b?dzie traktowany jako "g?upi"?

Na dodatek, Kazia odpowiedziala na mojego posta, czy zrobi?aby to gdybym na prawde j? obrazi??
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: Nies?uszne ostrze?enie.

Masz racje, tym razem moderator pope?ni? b??d. Ostrze?enie zosta?o cofni?te.
 
Status
Not open for further replies.
Top