What's new

Bum, bum! - YourMaker Gallery

Status
Not open for further replies.

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Let's Play

Podziemia
screenshot201011218218.png

Bagna
bagnavol2.png


bagna.png


Edit
Ma?a edycja podziemi:
undergroundedited860.png

Pozdrawiam,
YourMaker
 

Foesh

User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Mi sie bardzo podoba, niemam zadnych zastrze?e?, wszystko do siebie pasuje itd. ; d
8.5/10
 

flexfit1

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
127
Reaction score
4
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Mi sie nie podoba gdyz:

Jakosc screenow - fatalna (wylacz ta siatke i naucz sie robic normalne screeny jest poradnik...)
Itemy nawalone - bezmyslnie
No i dopatrzylem sie buga na ostatni ssie zle uzyte bordery , uzyles bordery podziemne do dirta ; o
Jak na amatora to najs!

5/10
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

R, r, r, Refresh! Nie widz? koment?w ;<
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Troszk? dziwnie robisz te screeny. S? za blisko robione i tak jakby nie pokazujesz zbyt wiele nimi... Musisz to poprawi?. Og?lnie opr?cz tego nie jest tak ?le. U?ywasz du?o szczeg???w, detali, urozmaicen mapki co mi si? bardzo podoba w takich pracach. R?wnie? w niekt?rych miejscach nie podoba mi si? to, ze rozrzucasz krzew obok krzewu, albo drzewo obok drzewa. Zast?p to czym? innym a nie tym samym elementem. Pomijaja? reszte drobniutkich b??d?w to wszystko w porz?dku. Pracuj dalej! Pozdrawiam!
 

Ralaa

Advanced User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
185
Reaction score
26
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Zdj?cia robisz w za du?ym przybli?eniu, musi ono by? ostre. Wy??cz autoborder, bo to wida? na pierwszy rzut oka. Za du?o syfu na ziemi. Czytaj du?o poradnik?w i ogl?daj prace bardziej do?wiadczonych mapper?w. Pozdrawiam i czekam na jak?? now? prac?.
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

@Ralaa
Wy??cz autoborder, bo to wida? na pierwszy rzut oka.
yyy...gdzie Ty tu widzisz autoborder, skoro go nie u?ywam ;o
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Od?wie?am. . . Ludzie komentowa?, nied?ugo dodam nowe prace.
 

e46

User
Joined
Nov 6, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

dobre, jednak troch? za du?o tego nawali?e?. podziemia troch? niedok?adne - m?wi? o lewym g?rnym rogu screena, bli?ej ?rodka. w bagnach tak jak m?wi?em - za du?o szczeg???w. 7.5/10, poka? co? wi?cej.
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Czas na ma?y refresh!
Praca pojedynkowa (przegrana), tematem pracy by?a *"Siedziba Seniora Elf?w".
siedzibasenioraelfwvol1.png

siedzibasenioraelfwvol2.png

siedzibasenioraelfwvol3.png

* Senior - jeden z cz?onk?w starszyzny wioski/miasta.
Komentowa?! ; D
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Mimo, ?e pojedynek przegra?e? to i tak uwa?am, ?e Twoja mapa jest du?o lepsza ni? konkurenta. Tak sobi? my?l?, ?e w obu tych pracach nie by?o takiego prawdziwego elfickiego klimatu, brak wysokich drzew, poro?ni?tych ?cian i bujnie rozwini?tej natury, kt?ra jest priorytetem w klimacie elf?w.
Pozdrawiam!
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Mimo, ?e pojedynek przegra?e? to i tak uwa?am, ?e Twoja mapa jest du?o lepsza ni? konkurenta

To dlaczego nie zag?osowa?e? na Yourmaker'a? taa, teraz mu mo?esz wmawia?, ?e jest lepsza tylko jak trzeba by?o to nie g?osowa?e?...

Tak sobi? my?l?, ?e w obu tych pracach nie by?o takiego prawdziwego elfickiego klimatu, brak wysokich drzew, poro?ni?tych ?cian i bujnie rozwini?tej natury, kt?ra jest priorytetem w klimacie elf?w.

W moim temacie prosi?em o pomoc, jakich ?cian u?y? do tego klimatu co doda? itp. - nie odpisa?e? a tu napisa?e?.. Skoro jeste? tutaj moderatorem mappignu powiniene? pomaga?

@tem
Prace fajne nie wiem jak to powiedzie?.. s? ?rednie, nie za dobre nie za s?abe. Podziemia widz? zgapione z poradnika Fluosa, zgapione i to dos?ownie. Fajnie, ?e korzystasz z poradnika, ale by?o lepiej, jakby? co? samemu wykombinowa?, chodzi mi tu o nie zgapianie u?o?enia ?cian itd. Tylko samemu ich roz?o?enie.
Bagna do?? s?abe, wida? robot? auto-bordera. Albo ?le je sam na?o?y?e?, bordery si? ?le na siebie nak?adaj?. Wracaj?c do podziemi, u?y?e? z?ego groundu i z?ego bordera - przyjrzyj si? ;d Ja bardzo nie lubi? tych ?mieci w podziemiach, bardziej wol? ro?linki czy cu?

To tyle, Powodzenia!! ;]
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

@Pogromca Budyniu
@tem
Prace fajne nie wiem jak to powiedzie?.. s? ?rednie, nie za dobre nie za s?abe. Podziemia widz? zgapione z poradnika Fluosa, zgapione i to dos?ownie. Fajnie, ?e korzystasz z poradnika, ale by?o lepiej, jakby? co? samemu wykombinowa?, chodzi mi tu o nie zgapianie u?o?enia ?cian itd. Tylko samemu ich roz?o?enie.
Bagna do?? s?abe, wida? robot? auto-bordera. Albo ?le je sam na?o?y?e?, bordery si? ?le na siebie nak?adaj?. Wracaj?c do podziemi, u?y?e? z?ego groundu i z?ego bordera - przyjrzyj si? ;d Ja bardzo nie lubi? tych ?mieci w podziemiach, bardziej wol? ro?linki czy cu?

Po 1. Podziemia nie s? zgapione, ja po prostu si? wzorowa?em na tamtym poradniku, o czym wspomnia?em w innym temacie.
Po 2. Auto-Borderowi m?wie "NIE!". AB nigdy nie u?ywa?em i nie mam zamiaru go u?ywa?, a fakt ?e korzystam z RME nie zmieni tego.

Pozdrawiam,
YourMaker
 

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Ja bym chcia? si? odnie?? do tych bagien :

-Nie podoba mi si? ?e drzewa s? na tym bia?ym piasku bo to jako? szpeci .
-Nie podoba mi si? ?e jak robisz bagna to wrzucasz tak jakby do ?rodka wszystkie ro?li a chyba powiniene? robi? je dooko?a i by?y lepszy efekt ale to jest moje zdanie .

A reszta mi si? w miar? podoba , moja ocena to 7/10 ..
 

Gazeciarz

User
Joined
May 30, 2009
Messages
15
Reaction score
6
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

14:09 Your Maker [63]: Ej jakmoglbys to odswiez mi temat na TNP... Moja galerie xd
Fajne, bo sam lepszych nie zrobi? : )
Pozdrawiam!
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Ma?e od?wie?enie tematu now? prac?. Jest to moj? pierwsza skromna praca "snow". Z g?ry przepraszam za s?ab? jako?? zdj?cia, spowodowane jest to s?abymi mo?liwo?ciami mego komputera.

Chatka Eskimosa
zcxc.png

Pozdrawiam,
Your~
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Opr?cz autobordera nic tu szczeg?lnego nie wida?, iglo bo iglo, ba?wan bo ba?wan... Pracuj nad pohamowywaniem si? z u?ywaniem autobordera bo to wida? czy si? bedziesz wyk??ca? czy nie. Poradniki, nauka i praktyka.

Regards,
Xaviz.
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Ma?a wyspa, na kt?rej znajduj? si? pos?g ku cz?i boga "Azerusa".

maawyspa860.png

Pozdrawiam,
Your~
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Drzewo nie przypad?o mi do gustu, jest wykonane do?? nowatorsko i bez ?adnego pomys?u. Dodatkowo nie lubi? je?eli mapper u?ywa tych border?w g?r <g?rne>, nie podobaj? mi si?, a Tobie zgubi? si? jeszcze jeden, naro?ny border.
Je?eli chodzi o natur? to jest ca?kiem w porz?dku, lecz ten zbiornik z wod? mi nie pasuj?, z kamienia nie wyleci tyle wody.
Pozdrawiam!
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Bum, bum! - YourMaker Gallery

Drzewo nie przypad?o mi do gustu, jest wykonane do?? nowatorsko i bez ?adnego pomys?u.
Tak, wiem gdy zobaczy? efekt ko?cowy tego drzewa r?wnie? uwa?a?em, ?e jest do dupy. No, ale to by?o moje pierwsze, wi?c my?le ?e wysz?o ca?kiem nie?le.

KOMENTOWA?! B?dzie wi?cej koment?w, b?dzie wi?cej prac.

Edit

Nowa praca - "Natura"
naturavol1.png


naturavol2.png
*Tak wiem drzewo kiepsko mi wysz?o, ale raz si? ?yje!

Pozdrawiam,
Your~
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top