What's new

Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Sprawdzi?em wszystkie pomys?y, teorie, domys?y i propozycje.

Spike mimo to dalej le?y na kamieniu a nie w moim bp.
Jak narazie mam jeszcze cichutk? nadziej? ?e uda si? go zdoby? :)

Ale nadzieja nadziej?, uwa?am ?e mo?na tylko i wy??cznie dosta? go od samych tw?rc?w za specjalne zas?ugi dla gry.
 

rafiziom666

New User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
4
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

To jest tylko legenda i nie ma nic z real tibi wog?le to pewnie tylko plotka i nic cip-soft o tym nie wie !!
 

sisiek123

Advanced User
Joined
Aug 6, 2009
Messages
169
Reaction score
5
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

A ja s?ysza?em, ?eby? st?d wyszed?. Pow?d? Bo nie umiesz czyta? i pierdolisz brednie. Polecam czyta? moje posty w tym temacie lub innych autor?w, kt?rzy wspominaj? nick Slythia.

Po?owa jego postu to jakby prawda Spike sword na roku znalaz? si? przez CM/GM czyta?em o tym zreszta See you in OTS! XD
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Robi si? tu za du?y burdel, do tematu od d?u?szego czasu nikt nic nie wnosi, a i tak to wszystko to fake.

Zamknijcie ten temat!!!
 

Karkam

Active User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
107
Reaction score
6
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@rafiziom666
Teraz to pojecha?e?... Jak Cip-Soft mo?e nie wiedzie? jak zdoby? Spike Sworda (o ile si? da). Przecie? to oni stworzyli Tibi?, o czym wie ka?dy noob.

@topic
Spike nie damy rady znale?? bez wskaz?wek. Dop?ki ich nie znajdziemy to mo?emy sobie tak gdyba? do ?mierci.
 
Last edited:

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up, wlasnie wrzuciles na siebie ^^... podkreslam slowo kazdy.:D

Temat do zamkniecia!

Dyskusje prowadza tylko do wiekszej dyskusji z czego jest wiekszy spam...


Wytlumaczenie:
Nie ma questu na spike sworda! Ludzie ogladajcie filmiki do konca!

Dlaczego Potty of Harmonia mial spike sworda?
Dala mu go Slythia, ktora przeniesiono na maina gdy miala 4 lvl przez tutorow. Tam dostala eq i zatrzymala spike sworda wracajac na rooka. Wychodzac z niego [normalnie na osmym lvl'u] oddala go Potty of Harmonia ktory chwalac sie nim, stracil go. Gm'owie mu go zabrali i zostal skasowany przez Cipsoft.

To na tyle.
Koniec tematu, dowidzenia. :)
 

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Mo?e i mit o spike swordzie jest prawdziwy ale teraz ju? go na pewno nie mo?na otrzyma?. ja z kumplami przesiedzieli?my na rooku 2 lata i nic nie znale?li?my jeste?my zawiedzeni..
 

SorWar

User
Joined
Jul 5, 2009
Messages
15
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Zrubcie se ots i luknijcie co i jak Rl map jest pe?no ;]
A nie jak dzieci siedzicie na rl i czekacie na cud.
Pozdro dla neo itd.
Tanaka Arkino
 

macgates

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
69
Reaction score
4
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@upSorWar
Sam jestes dziecko neo i radze Ci isc najpierw do ksiegarni i kup sobie slownik ortograficzny... Pomy?l na ots'ie sa pelno mapy z RL ale zastanow sie czy oni maja takie same skrypty co na ots? NIE. tylko kopia z mapy RL i nic poza tym.

Nigdy o tym nie wiadomo moze to mit albo legenda... Albo Cipsoft lubi aby Rookstayerzy tracili pacc i szukajac dalsza zagadke.

Powtarzam ze na rooku nigdy nie da sie zdobyc to tylko ozdoba.
Aaa jest podziemia kolo Mino Mage jest taki zepsuty tunel to chyba Cipsoft wie ze gracze uzywaja bota i moga zobaczyc co jest podziemia oczywiscie ze ustawili sprytny kawalek drogi zeby gracze dlugo zastanawiali i wypowiadaja kolejne bzdury ze Spike Sword istnieje wejscie do Mintwallin... To tylko legenda... Wiekszosc z nas jest dzieci a Cipsoft musi brac od nas kasy aby splacac wszystkie serwery i reszta dla siebie. Zobaczcie od 2003 r. Rook caly czas istnial takze spike sword nawet Crisne czy Wesoly Rookstayer czy Ferumbras itd. sa bardzo doswiadczeni na rook i nie zdobyli jeszcze. Dlaczego? Bo nie ma zadnej drogi do Spike Sworda ani Key nawet triki wejscia do Mino Mage.. Sa 4 ozdoby Ghoul, Tarantula, Mino Mage i jakas Mewa tam nie ma nic wspolnego... Spike Sword lezy na rooku zeby gracze zobaczyli jaka jest najsilniejsza dostepna ale nie do zdobycia bron na rooku ale to przeszlosc... Na mainie jest wiele questow i zagadek a rook to dla nowociuszy taka mala wyspa zeby gracze juz umieli obslugiwac sie z klientem to przenosza zaawansowany swiat Mainland... Zastanowcie sie dobrze.

Pozdrawiam, Macgates.
 
Last edited:

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@Do admin?w - sry za tego posta, ale kto? to musi napisa?, inaczej stworzy si? spam i polec? nie potrzebne WARNy.

Autorem tego tematu jestem ja i nikt poza mn? nie ma prawa go zamyka? [poza moderatorami]. Dlatego nie piszcie (ZAMKN?? DO CHOLERY TEN TEMAT) bo p?ki co nie ma dowodu ani na mo?liwo?? zdobycia sworda of fury na roku, ani na to, ?e go na pewno 100% nie da si? zdoby?. Dzia? ten "mity i legendy" zosta? stworzony po to, by si? martwi?, rozmy?la? i pisa? nad takimi w?a?nie sprawami.

Pozdrawiam - Areal.
 
Joined
Dec 13, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Jak wspomnia? m?j przedm?wca ten dzia? s?u?y do rozmowy na taki temat jak Spike Sword czy te? Ghoul, albo Tarantula..
Par? os?b przede mn? m?wi?o ?e ten temat to SPAM.. A ja powiem ?e to nie wasze zmartwienie tylko Moderator?w..
I teraz wypowiem si? na temat tego, ?e tu snujemy domys?y.. A jak inaczej mo?na odkry? jak?? tajemnic?.. Najlepszym sposobem jest snucie domys??w i ich sprawdzanie.. Mnie jako? osobi?cie nie rusza czy Spike Sword na rooku jest czy go niema.. Ja wole mainland, a ?e oni Spike'a szukaj? to ich sprawa.. Wi?c prosz? was zachowajcie ten sw?j SPAM, ?e Moderatorzy powinni ten temat zamkn??, bo jak najbardziej kiedy? gracze mog? tutaj znale?? rozwi?zanie.. Dzi?kuje i powodzenia w rozwi?zywaniu tej tajemnicy..
 
Last edited by a moderator:

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@@@@@@@UWAGA!@@@@@@@
Temat zosta? chwil? tematu otwarty przez Vrael'a - za co mu serdecznie dzi?kuj?.
Ex-pr?bny moderator zablokowa? temat, poniewa? sypa?y si? w nim ma?o warto?ciowe posty.

Zakazuje :
1) Powtarza? post?w poprzednika typu : no no, trzeba to sprawdzi? !!
2) Pisa? o zamkni?cie tematu (prawo do tego mam ja i moderatorowie)
3) Pisa? bzdety, spamy nie zwi?zane z tematem, oraz :
4) ZAKAZUJ? SI? K??CI? Z INNYMI U?YTKOWNIKAMI! (ZA?ATWIAMY TO NA PW)

Prosz? przestrzega? powy?szych 4 zasad.
-------------------------------------------------------------

- Od?wie?am.
 

krause1000

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Quest Istnieje Ss Nie Mam Bo Kompa Mam Nowego...

1)Trzeba usunac Spike Sworda Ze Skalek... 15 min. Pozniej Pojawi Sie Appretice Shenng (jakos tak) z Niego Lootnac Light Wand...
2)Odszukac Npc Ktory kiedys uciekl i przyszedl w przebraniu..a On ci da book of ...(cos tam)
3)z tym bookiem idziesz do toma od ci otwiera gorny pokoj i wciskasz dzwignie...Dostajesz Vial of Blood...musisz to wylac przed drzwi do mino maga...
4)Lurujesz Mino tak aby tam stanol...znika minomag...wracasz do Toma pokoju i tam w skrzyni masz spike sword.....tamten na skalkach lezy dla ozdoby.

myslisz ze to fake ?? to na chuj to czytasz ??
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Wi?c tak.

Ka?dy post, kt?ry b?dzie ?ama? regulamin forum, lub mini regulamin napisany przez Areal'a, b?dzie surowo karany. Nie chce widzie? tutaj ?adnego spamu, niepotrzebnych post?w. Od teraz w tym dziale b?dzie czysto. :)

Pozdrawiam,
Czempion.
 

krzysiek0097

New User
Joined
Oct 7, 2010
Messages
1
Reaction score
1
Odp: Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Drzwi z minotaurem magiem na 100% da sie otworzyc, poniewaz gdy gralem na Kyrze i bylem na rooku poszedlem na mino hell i wtedy zobaczylem okolo 5 minotaurow i mino maga przy schodach. Screena nie zrobilem bo od razu mnie ubil.
 

Gwel Lyco

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Drzwi z minotaurem magiem na 100% da sie otworzyc, poniewaz gdy gralem na Kyrze i bylem na rooku poszedlem na mino hell i wtedy zobaczylem okolo 5 minotaurow i mino maga przy schodach. Screena nie zrobilem bo od razu mnie ubil.
Tak? a mo?esz poda? sw?j nick to zobaczymy na tibia.com czy masz deda przez mino maga :)
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

@Up
Nie spam

@Up 2
We? nie graj w tibie najlepiej jak nie potrafisz rozr??ni? boos'a shanga od mino maga, jak kto? si? przemieni w niego te? go zaatakujesz? A pozatym trzeba by?o zrobi? ss z napisu You are death.... lub skopiowa? z tibia.com przez kogo pad?e?.

@Topic
Uwa?am i? ten temat brnie tylko do spamu, offotpu, i noopstwa. Golden Keya nikt nie zdoby? wi?c go niema, a jedyna prawdopodobna wersja jak zdoby? ten klucz jest ta z cia?ami. A pozatym do krause1000 shang pojawia si? na najazdach a nie jak kto? usunie spike sworda. Za pewne ta zagadka nigdy niezostanie odkryta ale stara? si? zawsze mo?na :d
 

szakers

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

zal spike sword naroku niema takie czegos cipsoft niedl by zeczy wartosciowej
 

maximus249

New User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

:D s?uhajcie mnie niemo?na si? dosta? do minotaura maga trzeba mie? konto premium:lol:
 

xDman

User
Joined
Jun 4, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Uwa?am, ?e jest mo?liwo?? zdobycia tego sworda na rooku... Niby po co ta wyspa ze spike swordem? ?eby sobie popatrze??
 
Top