Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
Wątek: Gra na faccu Druidem - Co i jak?
    Czeladnik
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1
    Podziękował(a)
    1
    Podziękowań 0 w 0 postach

Gra na faccu Druidem - Co i jak?

Hej, mam zamiar zacząć grać od nowa w Tibie na rl'u, eq nie byłoby problem aczkolwiek tutaj nasuwa się moje pytanie do Was. Czy jest jakaś szansa na wbicie 100 poziomu Druidem bez pacca ? słyszałem wiele opinii aczkolwiek było to dawno temu, że postaciami magicznymi jest mega ciężko grając bez pacca. Jestem po prostu ciekaw Waszej opinii czy jest w ogóle sens zaczynać, aha no i bot nie wchodzi w grę. Czekam na Wasze opinie odnośnie gry Druidem na faccu, dzięki i pozdrawiam.

Mistrz Pióra Awatar Placek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2502
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    200
    Podziękowań 516 w 441 postach

Domyślnie Odp: Gra na faccu Druidem - Co i jak?

Kazda postacia na faccu sie gra chujowo. 1/10 czarow, 1/10 terenow...
    Chodzisz i walisz z wanda, czasem z jakiegos jednego spela, jedynego ktorego mozesz uzywac, lub run, ktore sa slabsze i drozsze w wielu przypadkach.
    Najlepsze expy na dany level daja ci 5x mniej expa niz srednie expy na paccu... Bo resp jest chujowy i jest malo potworow...
    Na poziomy powyzej 40 czy 50 sensowne expy mozna policzyc na palcach jednej reki... A dla pacc masz ich mase.
    Nie ma sensu grac na faccu...
    @edit
    W sumie na paccu tez nie bo ta gra jest tak ograniczona, ze to jest az smieszne. Tyle kontentu to jest co miesiac dodawane w kazdej sensownej grze, co tutaj zajelo 15 lat na stworzenie calej gry... Znajdz cos lepszego do grania xd
    Ostatnio edytowane przez Placek ; 13-11-13 o 22:22

Czeladnik
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1
    Podziękował(a)
    1

Odp: Gra na faccu Druidem - Co i jak?

Wiesz w sumie w tibii jest ten klimat więc dlatego chciałem zagrać, nie grałem 5 lat więc sporo zapomniałem i mimo wszystko zmienilo się bardzo wiele, czyli mówisz. że granie od 50 w zwyż na faccu mija sie z celem...może ktoś jeszcze się wypowie.

Mistrz Pióra Awatar Placek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2502
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    200
    Podziękowań 516 w 441 postach

Podam ci konkretny przyklad, bo sam jakis miesiac temu czy cos postanowilem zagrac chwile...
    Wszedlem, gralem na facc do jakos 30 lvl bo nie mialem kasy na pacc. Exp jaki wyciagalem max, wastujac wszystko na najlepszych w miare bezpiecznych expach to bylo jakies 15k... Wbilem jakiegos 40, dostalem delete za bota i zaczalem od nowa na nowym koncie z pacc od 1 lvl i co? I na tym 30 poszedlem na tomby i zamiast 15k exp/h mialem na staminie nawet do 120k/h... Poszedlem na luzny exp z taskami na tarantule i mialem 90k/h... Poszedlem na mutated raty po jednym zabijac i mialem exp 150k/h... Poziomy wbijalem w 15-20 minut... A na faccu, w kilka godzin. Wiec jest roznica.
    Poza tym, jak mowie, nawet z paccem wbijesz dosc szybko bo w miesiac max ten 100, porobisz 10 questow sensownych w ciagu tygodnia i nie masz nic dalej do roboty prawie. Expienie w kolko tego samego? Przeciez na 130 poziomie masz dostep chyba do kazdej czesci mapy, wiec po co wbijac wiecej niz ten 135 czy nawet 150 poziom? Tylko po to zeby byc top w statystykach po 6 latach gry? Ale te 6 lat to kompletna nuda, bo niby tych expow tez troche jest, no ale bez przesady po 20 respach biegac w kolko tez sie moze znudzic. Jedynie moze jakies wojny moga ratowac ta gre, bo wtedy cos sie dzieje i za kazdym razem moze byc inna sytuacja. Eventy tez, ale tego jest troche malo, bo czekac 3 miesiace po to, zeby ze 3 latarnie jakas pochodnia podpalic w ciagu paru dni? Bez sens...
    Mozesz pograc na paccu z miesiac czy dwa i sobie odpuscic. Takie jest moje zdanie, sam wlasnie tak gralem i nigdy nie wysiedzialem na rl dluzej meczac jedna postac i nie mialem wiekszego niz ten 135 lvl... w zasadzie to 137 xd

Rzemieślnik Awatar happyman
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2
    Podziękował(a)
    0

Nie ma żadnego sensu taka gra. Facc to jest tak jak byś grał w wersje demo jakiejś gry. Wbicie 100 lvl będzie bardzo monotonne, nudne i czasochłonne że nie warto, brak dostępu do ciekawych zadań, brak czarów co chcesz tym 100 lvl bić gsy? cyklopy? jednego dragona? facc respy są przeważnie wypełnione po brzegi.
    A co do samego druida to czym ty chcesz expić taki lvl jak na sd nie zarobisz czy tam inne runy a czarów brak :D
    Pomogłem? Reput :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)