What's new

Minimalna ilo?c znak? w notkach.

Status
Not open for further replies.

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Minimalna ilo?c znak? w notkach.

Mog?, ale po co.
Po co, po co...kurwa!
Po to, ?eby w ko?cu kto? ruszy? dupe i co? zrobi?, jestem pewien, ?e to nie jest trudne, a skoro kto? jest administratorem, to chyba si? na tym zna, je?li nie, to widocznie byc nim nie powinien.
Poza tym po co co? zmienia?, co nie wiele przeszkadza, chcesz swobodnej rozmowy, popro? o gg.
Dobra, mo?esz si? ju? schowa?.

Potraktujmy to jako refresh, bo temat odszed? w niepamiec.
~~Mo?e wypowie si? kto? z kadry? Global mod+?
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Minimalna ilo?c znak? w notkach.

To tak jak ze zmywaniem z suszark?, kt?ra stoi na drugim ko?cu kuchni. Za ka?dym razem musisz tam podej?? by od?o?y? czyste naczynie.
U?atwmy ?ycie! Zr?bmy przemeblowanie w kuchni! Usu?my limit! Uwolnijmy ork?!
Huehueheuehue xd

Po co, po co...kurwa!

Tak za przeproszeniem zamknij ryj ty forumowy trollu, chcesz swobodnej rozmowy bez pisania <znaczkii> to popros o gg, chyba ze chcesz po prostu nabijac sobie notki w profilu? Bo po tobie mozna sie wszystkiego spodziewac.
Ja na przyklad nie mam z tym problemu, wysle notke, jest za krotka to dopisze <znaczkii> i tyle, zajmie mi to 5 sekund, wiec nie widze problemu.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Minimalna ilo?c znak? w notkach.

Po co, po co...kurwa!
Po to, ?eby w ko?cu kto? ruszy? dupe i co? zrobi?, jestem pewien, ?e to nie jest trudne, a skoro kto? jest administratorem, to chyba si? na tym zna, je?li nie, to widocznie byc nim nie powinien.
Dobra, mo?esz si? ju? schowa?.
Potraktujmy to jako refresh, bo temat odszed? w niepamiec.
~~Mo?e wypowie si? kto? z kadry? Global mod+?
Zamknij ten sw?j dzi?b bo pierdolisz g?upoty kt?re nie maj? ?adnego sensu trollu, pr?bujesz w ?ycie wcieli? plan kt?ry najwyra?niej zosta? skre?lony, mi natomiast dopisek taki jak przedstawi?e? wcale, a wcale nie przeszkadza najlepiej zamkn?? temat i z g?owy.

nie warnowa?. : s
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Minimalna ilo?c znak? w notkach.

Zamknij ten sw?j dzi?b bo pierdolisz g?upoty kt?re nie maj? ?adnego sensu trollu, pr?bujesz w ?ycie wcieli? plan kt?ry najwyra?niej zosta? skre?lony, mi natomiast dopisek taki jak przedstawi?e? wcale, a wcale nie przeszkadza najlepiej zamkn?? temat i z g?owy.
nie warnowa?. : s
Huehueheuehue xd
Tak za przeproszeniem zamknij ryj ty forumowy trollu, chcesz swobodnej rozmowy bez pisania <znaczkii> to popros o gg, chyba ze chcesz po prostu nabijac sobie notki w profilu? Bo po tobie mozna sie wszystkiego spodziewac.
Ja na przyklad nie mam z tym problemu, wysle notke, jest za krotka to dopisze <znaczkii> i tyle, zajmie mi to 5 sekund, wiec nie widze problemu.
Czy to wy nie pokazujecie waszej g?upoty i nie zaczynacie k??tni?
Nazywacie go trollem, a on poprostu chce wyrazi? swoj? opini?. A to, ?e opinia jest troch? ostra, to wynik tego, ?e admini tutaj od chyba pocz?tku forum nie wprowadzili zadnej przydatnej zmiany, o kt?ra prosi? jaki? u?ytkownik.

Ja jestem za. Forum ma s?u?y? ludziom, a nie denerwowa? ich. Te znaki w notkach to tylko uci??liwe utrudnianie ludziom korespondencji.
 

Fizio95

Advanced User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
317
Reaction score
3
Age
31
Odp: Minimalna ilo?c znak? w notkach.

chcesz swobodnej rozmowy, popro? o gg.
To od czego jest forum ;x

Propozycja nie do odrzucenia, jestem za tym aby usun?? ten limit.
Mi tam przeszkadza jak chce od?wie?y? temat....
zamiast:
Od?wie?am
musz? pisa?:
~~~~Od?wie?am~~~~

Wiem, ?e to tylko klawiatura i tylko wystarczy kilka razy przycisn?? palcem o g?upi klawisz... No ale po pewnym czasie to denerwuje a ci??ko u nich nie jest wej?? w jaki? config.lau i zmieni? 15 na np. 3

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top