What's new

Informacje o banach

Status
Not open for further replies.

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Na pewnym forum widzia?em dzia? o nazwie bany. Gdy moderator kogo? banowa? tworzy? tam temat, pisa? pow?d i dat? wyga?ni?cia bana. Mo?na by w ?atwy spos?b unikn?? za?ale? dotycz?cych otrzymanego bana. U?ytkownicy mogliby si? ?atwiej odwo?a? znaj?c pow?d swojego bana.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Informacje o banach

Przecie? otrzymuj?c bana masz dat? jego wyga?ni?cia i pow?d r?wnie? podany.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: Informacje o banach

Przecie? otrzymuj?c bana masz dat? jego wyga?ni?cia i pow?d r?wnie? podany.
Ale jemu pewnie chodzi o to, aby moderator si? bardziej rozpisa? itp. oraz poda? dow?d.

Osobi?cie dosta?em bana od Archiego za destruktywne zachowanie, a w rzeczywisto?ci nic takiego nie mia?o miejsca. Taka opcja utrudni moderatorom robienie na z?o??, a poza tym dow?d b?dzie og?lnodost?pny ;)

Jestem za tym pomys?em.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Informacje o banach

Przecie? otrzymuj?c bana masz dat? jego wyga?ni?cia i pow?d r?wnie? podany.
To nie jest do ko?ca prawd?, bo czasami jest tak, ?e kiedy otrzymamy bana wy?wietla si?, ?e powodem jest przekroczenie limitu ostrze?e?. No w?a?nie...Nie wiemy za co otrzymali?my ostatniego warna, wi?c od czego si? odwo?ywac?

Oczywi?cie jestem za i uwa?am, ?e to bardzo dobry pomys?.
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Informacje o banach

Wtedy mo?na zapyta? moderatora o pow?d ostrze?enia. No i nie ka?dy chce, ?eby pow?d jego bana by? publiczny : )
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Informacje o banach

No i nie ka?dy chce, ?eby pow?d jego bana by? publiczny : )

bo b?dzie sie wstydzil i na ulice nie wyjdzie? o.o

pomys? by uszed?, tylko trzeba by by?o go troche udoskonali? xddd
 

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Odp: Informacje o banach

To ju? lepiej zrobi? tak jak by?o na starej stronie (na poprzednim silniku PunBB), ?e by? nag??wek Banlist i tam byli wszyscy zbanowani, chyba to nie problem :) Wtedy nie by?o by z tym tyle roboty.

Pozdrawiam,
vBio.
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Informacje o banach

Pomys? jest dobry. My?l? , ?e mo?na to wprowadzi?.
Xemronn ma racj?.
 

Yarech

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
117
Reaction score
10
Odp: Informacje o banach

Cze??,
pomys? dobry i tak jak tak m?wi? chyba Admin.

Je?eli dostajesz ostrze?enie to masz:

Pow?d
Dat? wyga?ni?cia
Dat? otrzymania (chyba)

------------------------

Pozdrawiam,
VortiS
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Informacje o banach

No w?a?nie g??wnie o to mi chodzi?o, zwykle pow?d to przekroczenie limitu ostrze?e?. Zwykle jak kto? dostanie takiego bana wbija na inne konto i si? ?ali na SB, ?e dali mu bana, jaki on nieszcz??liwy itp.
No i nie ka?dy chce, ?eby pow?d jego bana by? publiczny : )
Przecie? przy ka?dym zwarnowanym po?cie i tak mo?na zobaczy? za co kto? dosta? warna.
Je?li kto? si? a? tak bardzo wstydzi swoich ban?w to mo?e zrobi?, tak, ?e zbanowany mo?e zobaczy? w swoim profilu list? ostrze?e?? Z innego konta tego nie mo?e zrobi?, bo nie ma uprawnie?.

@Ognisty:

Tak, ale je?li masz zablokowany dost?p do forum to jak odczytasz PW?
 
Last edited:

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Informacje o banach

Moim zdaniem ten pomys? jest bez sensu. Tak jak napisa? Speeder- dostaj?c ostrze?enie, dostajesz pw od moderatora, kt?ry Ci go wlepi? z informacjami, za co zosta?e? ukarany (link z odno?nikiem do posta), pow?d oraz dat? wyga?ni?cia. Je?li kto? dostaje bana a w powodzie pisze "Przekroczenie limitu ostrze?e?", wtedy mo?na wej?? w histori? swoich post?w z drugiego konta i sprawdzi? za co otrzymali?my ostatniego warna lub napisa? do kt?rego? z Globali aby dowiedzie? si? czego? wi?cej lub odwo?a? si? od tego ostrze?enia. Jest taki fajny dzia?- Odwo?ania i pytania, w kt?rym Global Moderatorzy na pewno udziel? Wam odpowiedzi.
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Informacje o banach

Moim zdaniem ten pomys? jest bez sensu. Tak jak napisa? Speeder- dostaj?c ostrze?enie, dostajesz pw od moderatora, kt?ry Ci go wlepi? z informacjami, za co zosta?e? ukarany (link z odno?nikiem do posta), pow?d oraz dat? wyga?ni?cia. Je?li kto? dostaje bana a w powodzie pisze "Przekroczenie limitu ostrze?e?", wtedy mo?na wej?? w histori? swoich post?w z drugiego konta i sprawdzi? za co otrzymali?my ostatniego warna. Je?li chcemy dowiedzie? si? czego? wi?cej lub odwo?a? si? od tego ostrze?enia, jest taki fajny dzia?- Odwo?ania i pytania, w kt?rym Global Moderatorzy udziel? Wam odpowiedzi.

Ty to jeste? jednak t?py....
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Informacje o banach

Z tego co mi wiadomo gdy konto osi?gnie maksymaln? liczb? ostrze?e? to moderator wpisuje pow?d bana, kt?ry wy?wietla si? u?ytkownikowi przy zalogowaniu. Po co wi?c jeszcze jeden dodatkowy dzia?. Wystarczy, ?e moderatorzy b?d? podawa? sensowne i zgodne z prawd? powody ban?w i wszystko powinno by? w porz?dku.

Ja za to mam inn? spraw? te? zwi?zan? z banami. Ten problem wyst?puje na forach opartych na skrypcie vBulletin, nie wiem czy tutaj zosta? on naprawiony bo nigdy bana nie mia?em. Mianowicie gdy kto? otrzyma bana i ma ustawion? opcj? automatycznego logowania to w ?aden spos?b nie idzie si? wylogowa?. Pozostaje jedynie usuwanie ciasteczek a to troch? k?opotliwe.
 
Last edited:

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Informacje o banach

Przecie? otrzymuj?c bana masz dat? jego wyga?ni?cia i pow?d r?wnie? podany.
Ale tylko przez jaki? czas...

Jestem zdecydowanie za. Polepszy?o by to mniemanie o forum pod wzgl?dem opinii o banach. Wiele u?ytkownik?w obwinia ka?dego kogo popadnie ?e zostali zbanowani za to i za to. Niestety jest pewna cz??? ludzi kt?rzy zostali zbanowani , przez niedoci?gni?cia regulamin?w oraz tego ?e pewny Mod itp. chcia? zobaczy? jak dzia?a zbanowanie. Ale to ju? nie o tym mowa.
Je?eli by to wesz?o w ?ycie to by?by to najlepszy pomys? od ?adnych paru lat. Naprawd? si? sprawdzi i b?dzie w codziennym u?yciu(Cho? mam nadziej? ?e nie b?dzie du?o ban?w).
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Informacje o banach

Wystarczy, aby moderator poda? konkretny pow?d w dodatkowej wiadomo?ci - dostajecie to tez na maila, o ile macie w profilu zgod? na otrzymywanie maili. Je?eli moderator doda dopisek, ?e otrzymali?cie bana, bo przekroczyli?cie limit ostrze?e?, a Wasze ostatnie przewinienie to "ma?owartosciowy post", to b?dziecie wiedzieli o co chodzi.

#up
C?z, nie dotar?o do mnie jeszcze nigdy, ?e jaki? mod chce zobaczy? jak dzia?a banowanie xd
 

Buka Virus

User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
11
Reaction score
7
Odp: Informacje o banach

Mo?na by?oby w sumie co? takiego zrobi? tyle, ?e podobnie jak z waszym systemem warn?w oraz raport?w temat tworzy?by si? automatycznie w specjalnym dziale i moderator musia?by si? rozpisa? bo jakby nie by?o spotkali?my si? par? razy z modami co rozdawali bany tym za kt?rymi nie przepadali, p??niej wielkie sprzeczki. ; )
 

Squidy

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
293
Reaction score
22
Age
29
Odp: Informacje o banach

Wi?kszo?? ban?w dostaje si? za idiotyzm, tak wi?c nie wydaje mi si? ?eby taki potencjalny idiota by?by ciekawy swojego wewn?trznego idiotyzmu, kt?ry spowodowa?, ?e znowu udowodni? sw?j idiotyzm.
Tak ?em to uj??!
A tak upraszczaj?c, to imho niepotrzebna robota :p
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Informacje o banach

Wi?kszo?? ban?w dostaje si? za idiotyzm, tak wi?c nie wydaje mi si? ?eby taki potencjalny idiota by?by ciekawy swojego wewn?trznego idiotyzmu, kt?ry spowodowa?, ?e znowu udowodni? sw?j idiotyzm.
Tak ?em to uj??!
A tak upraszczaj?c, to imho niepotrzebna robota :p
Powied? mi, skoro bany dostaje si? w wi?kszo?ci za sw?j idiotyzm, czemu ty jeszcze nie masz kreski na nicku? : o. No spoko, my?la?em, ?e zanim napiszesz co? tak g?upiego to zastanowisz si? i domy?lisz, ?e kto? ci? pojedzie a? ci w majty p?jdzie. ; )

Wydaje mi si?, ?e to nie jest koniecznie ale to zale?y od mod?w i od ich ch?ci, czy chcia?oby im si? za ka?dym razem dodawa? taki pow?d, jakby nie by?o to nie ma sensu bo wiadomo, ?e du?o os?b rejestruje si? od razu jaki? wirus na forum wrzuca i taki mod musi si? fatygowa?, daj?c kresk?.
 

Ziom4ek

Active User
Joined
Sep 29, 2009
Messages
70
Reaction score
3
Odp: Informacje o banach

Ja za to mam inn? spraw? te? zwi?zan? z banami. Ten problem wyst?puje na forach opartych na skrypcie vBulletin, nie wiem czy tutaj zosta? on naprawiony bo nigdy bana nie mia?em. Mianowicie gdy kto? otrzyma bana i ma ustawion? opcj? automatycznego logowania to w ?aden spos?b nie idzie si? wylogowa?. Pozostaje jedynie usuwanie ciasteczek a to troch? k?opotliwe.
U do?u po prawej stronie masz zmian? sk?rki, zmieniasz na inn?, w kt?rej jest opcja-wyloguj.
Top, jestem za.
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Informacje o banach

To bardzo dobry pomys?.
Na tym forum nawet 10% ban?w nie jest sprawiedliwa. Teraz ka?dy by wiedzia?, kto? zaco? poco? naco? za ile?

Taki dzia? wielce by si? przyda? i jestem ZA.
 
Status
Not open for further replies.
Top