What's new

Talkactions [8.x] Transform System

Status
Not open for further replies.

mateusz2010

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
124
Reaction score
10
Odp: [8.x] Transform System

Pomoze ktos? Albo pod jaki dokladnie silnik ten skrypt robiony byl ;P
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: [8.x] Transform System

Wklejasz to do pliku transform.lua w talkactions na samym ko?cu.
 

mateusz2010

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
124
Reaction score
10
Odp: [8.x] Transform System

Ok. Wszystko ladnie pieknie tylko gdy relogam porfesja zostaje, a outfit zmienia sie na ten co byl przed transem. I w silniku wyskakuje takie cos:
[16/08/2010 22:54:00] data/creaturescripts/scripts/transform.lua:24: attempt to index global 'Transform_config' (a nil value)
[16/08/2010 22:54:00] stack traceback:
[16/08/2010 22:54:00] data/creaturescripts/scripts/transform.lua:24: in function <data/creaturescripts/scripts/transform.lua:23>
 

loedi

Active User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Odp: [8.x] Transform System

[-]JA mam taki problem jak pierwszy raz wpisa?em /transform nic si? nie dzia?o potem zobaczy?em spam<b??d?w> w konsoli o takiej tre?ci
[30/08/2010 10:50:44] [Error - CreatureScript Interface]
[30/08/2010 10:50:44] data/creaturescripts/scripts/transform.lua:eek:nThink
[30/08/2010 10:50:44] Description:
[30/08/2010 10:50:44] data/creaturescripts/scripts/transform.lua:24: attempt to index global 'Transform_config' (a nil value)
[30/08/2010 10:50:44] stack traceback:
[30/08/2010 10:50:44] data/creaturescripts/scripts/transform.lua:24: in function <data/creaturescripts/scripts/transform.lua:23>
[30/08/2010 10:50:44] Rook Sample has logged out.[/-]

Ok ju? zczai?em si? gdzie zrobi?em b??d Painkiller ty te? musisz zrobi? to co ja bo mamy ten sam b??d tzn. skopjuj konfiguracje do transform.lua w creature na sam d?? tak samo w talkactions u mnie zadzia?a?o :]


@edit 2
Mam taki problem gdy? jak mana si? ko?czy transformacja nadal dzia?a lecz gdy minie czas transformacji odejmuje hp do 1 i gdy potworek nas uwali to deda si? ci?gle :/
 
Last edited:

Sokou

Advanced User
Joined
Jun 25, 2010
Messages
379
Reaction score
25
Odp: [8.x] Transform System

mateusz2010
ten skrypt jest pod silnik TFS

ty nawet nie wiesz co si? do Ciebie pisze wi?c mysle ?e te twoje plany zwi?zane z robienie silnika DB 8.54 spe?zn? na niczym niee
________________________________________________________________
hmm a mo?e kto? mi podac tylko funkcje na zabieranie many co kilka sec ?
 
Last edited:

mateusz2010

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
124
Reaction score
10
Odp: [8.x] Transform System

Sokou
Po 1 - ten skrypt wczesniej probowalem odpalic na wodbo ale ze to zje*any silnik to pobralem tfs 0.3.6 i na nim go znowu wlaczalem. Dziala ale nie zostaje profesja po relogu i to chyba ty nie wiesz co sie do cb mowi
dokladnie gdzie mam to wkleic? Mam silnik TFS 0.3.6, myslalem ze w global.lua trzeba wkleic ale ja tego pliku u siebie nie widze? ;o Pierwszy raz bawie sie TFS pod 8.54 a ten skrypt jest mi potrzebny.
Chyba wyraznie napisalem
Rahim sam mi napisal ze musi zmienic ten skrypt.

Po 2 - wodbo pod 8.54 wystartuje i o to sie nie martw
Pozdro
 
Last edited:

loedi

Active User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Odp: [8.x] Transform System

Sokou
Po 1 - ten skrypt wczesniej probowalem odpalic na wodbo ale ze to zje*any silnik to pobralem tfs 0.3.6 i na nim go znowu wlaczalem. Dziala ale nie zostaje profesja po relogu i to chyba ty nie wiesz co sie do cb mowi
Chyba wyraznie napisalem
Rahim sam mi napisal ze musi zmienic ten skrypt.
Po 2 - wodbo pod 8.54 wystartuje i o to sie nie martw
Pozdro

To? startuje Wodbo Season 3 To po co si? trudzisz i to jest pod 8.50+ wiem bo Squall i DJ mi m?wili a ty ?e nawet pod tfsa nie dasz rady tego skrypta w?o?y? to lepiej nie r?b :D a jak co? to z wodbo zer?nij skrypt z wodbo By arkam shadow a dok?adnie transforms.lua i przer?b :D
 

mateusz2010

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
124
Reaction score
10
Odp: [8.x] Transform System

A co ty kurwa sie mna przejmujesz..nie masz gdzie nabijac postow?To wypierdalaj z forum. Taki jestes pro elo komar to zrob se db pod TFS . I jeszcze raz kurwa mowie ze ten skrypt mam juz w silniku.

@@DOWN Ty jestes jakis nienormalny? Nie wyzyty? Albo cb w domu bija bo juz nie wiem. Nie dociera do cb to co pisze? To napisze ostatni raz
I jeszcze raz kurwa mowie ze ten skrypt mam juz w silniku.
Gdzie ja napisalem ze chce zrobic lepszy niz jakies dj'je? Tak sie przejeles ze napisales ze robisz z nimi db, a naprawde lizesz im dupy liczac na tuta. Chyba dlugo myslales nad swoim postem ale nie wymysliles nic. S?dzac po nim widac ze masz nie wiecej niz 6 lat. Nie bd rozmawial z kims, kogo maltretuja w domu i kogo IQ jest mniejsze niz przecietnej marchewki. Ja skryptow nie umiem pisac ale jakos kombinuje i cos mi sie udaje w przeciwienstwie do cb, bo ty nawet nie wiesz jak napisac nomalny skrypt. Taki Antonio Banderas w skryptach jestes i nie wiesz jak naprawic prosty blad? Aha i znowu nabijasz posty.
 
Last edited:

loedi

Active User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Odp: [8.x] Transform System

Po 1 ja te? sam robi? i nie jestem taki jak o mnie napisa?e? :/ tylko chcia?em Ci doradzi?.
Po 2 Mam dla ciebie pomocne pliki
Pliki przetestowa?em pod tfesem 8,54 oboj?tnie czy gui czy konsola. Z reszt? sam si? domy?lisz.
Po 3 sorki jak Ci? urazi?em a i trans nie powinien znika? no chyba ?e nie doda?e? w login lua czy jak tam linijk? z rejestracj? transa.

@topic
Co do skryptu to naprawcie ten bug z hp malej?cym do 1 i potem ci?g?e dedy s?.
 
Last edited:

t06

User
Joined
Jun 30, 2008
Messages
33
Reaction score
1
Odp: [8.x] Transform System

Wszystko zrobi?em tak jak by?o opisane, a nie ?aduje mi skryptu, czemu ? "[Warning - Event::loadScript] Event onSay not found (data/talkactions/scripts/transform.lua)" prosz? o pomoc, pozdrawiam !
 

The Evil

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
74
Reaction score
1
Odp: [8.x] Transform System

Mi nie dzia?a na silniku 8.6, mo?e kto?by?by ch?tny pom?c? Pisac PM.
Pozdrawiam,
Blade
 

t06

User
Joined
Jun 30, 2008
Messages
33
Reaction score
1
Odp: [8.x] Transform System

Pomo?e kto? ????!!! Prosz?.
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: [8.x] Transform System

Nie zawracajcie se kitary :D Troche kiepski. Bo niby dzia?a. Po chwili trans znika pojawia sie nie ten outfit i nie ten voc. I na ko?cu debug :D przynajmniej tak u mnie.
 

BartexXx28

User
Joined
Mar 15, 2010
Messages
44
Reaction score
0
Odp: [8.x] Transform System

Jednej zeczy nie rozumiem :(
No i teraz najwa?niejsze - konfiguracja. Wklep to na sam d??:
Kod:
transforms =
{
[5] = {outfit = {lookType = 59, lookTypeEx = 0, lookHead = 0, lookBody = 0, lookLegs = 0, lookFeet = 0, lookAddons = 0}, firstManaCost = 1000, text = "Yo yeah men, I'm evoluting#@#!", textSayType = TALKTYPE_SAY, manaCost = 20, level = 40, gainMana = 1000, gainHealth = 1000, firstSoulCost = 1, soulCost = 0, time = 20, newVocation = 9, effect = CONST_ME_MAGIC_RED, firstEffect = nil},
[6] = {outfit = {lookType = 12, lookTypeEx = 0, lookHead = 0, lookBody = 0, lookLegs = 0, lookFeet = 0, lookAddons = 0}, firstManaCost = 1000, text = "Ha yoh ! I'm have superpowers!", textSayType = TALKTYPE_MONSTER, manaCost = 30, level = 40, gainMana = 1000, gainHealth = 1000, firstSoulCost = 1, soulCost = 0, time = 25, newVocation = 10, effect = CONST_ME_MAGIC_GREEN, firstEffect = CONST_ME_HOLYDAMAGE}
}
Transform_config =
{
checkingLevel = true,
checkingMana = true,
timeSaveStorage = 9750,
storageSaveOutfit = 9751, -- this storage value and six more must been unused.
storageSaveOldVocation = 9758,
healTransformedPlayer = true,
messages =
{
["wrong_vocation"] = "Your vocation hasn't any transformations.",
["low_level"] = "You need level %i at least to transformation.",
["not_have_mana"] = "You need %i manapoints to transformation."
}
}

Ale do jakiego pliku to wklejamy?? :>
 

elo1989

Advanced User
Joined
Feb 12, 2009
Messages
211
Reaction score
6
Odp: [8.x] Transform System

a pytanie jak zrobic revert do tego ?? aha i dlaczego zrobily mi sie stale transy i po wylogowywaniu nie wracaja do swojej pierwotnej formy ::(((


@up
wklejamy to do talkaction/scripts/transform.lua na sam dol...
 
Last edited:

Groben10

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
20
Reaction score
2
Odp: [8.x] Transform System

Fajna rzecz szuka?em takiego czego? ?eby ulepszy? sw?j Ots DZi?ks ;)
 

xXiveRx

Active User
Joined
Nov 9, 2010
Messages
105
Reaction score
4
Odp: [8.x] Transform System

skrypt s?aby pami?cio ?erny :)

sam wykona?bym dwukrotnie lepszy :)
co do tematu chyba nalezy go zamkn?c bo rahim dost?? bana i nikt w temacie nie supportuje :)
 
Status
Not open for further replies.
Top