What's new

Koniec Wakacji ! :(

Status
Not open for further replies.

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
A wi?c to ju? niestety koniec "laby" . Dla jednych mo?e wakacji by?y sp?dzone dobrze , dla innych mo?e nie . Dlatego kieruje te? do Was pytanie : Jak podoba?y wam sie tegoroczne Wakacje ? Gdzie je sp?dzili?cie ?
 

mR koRn

User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
15
Reaction score
1
Odp: Koniec Wakacji ! :(

ziom303 said:
Jak podoba?y wam sie tegoroczne Wakacje ? Gdzie je sp?dzili?cie ?

W domu. Tamte rok temu by?y jednak lepsze. Te wakacje tylko lipiec upa?y a sierpie? zjebany, ciagle deszcz i zryta pogoda
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Ja wakacje g??wnie sp?dzi?em w domu, ale by?em par? dni w Czechach, og?lnie mog? je uzna? za udane, w sumie to szkoda, ?e mi tak szybko zlecia?y :p.
 

Firentis

Advanced User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
174
Reaction score
26
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Ja tam si? nawet troch? ciesz?, bo zacz??em si? nudzi? ju? a tak to b?d? mia? co robi? xDD Cho? na 100% jak tylko zaczn? si? jakie? sprawdziany etc. to od razu b?d? m?wi? "Ja ju? chce wakacje!!" xD

pzdr.
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Moje wakacje sp?dzi?am w "wielu" miejscach. Pierwsze dwa tygodnie by?y w domu, nast?pne dwa w Niemczech, potem znowu? dwa tygodnie przerwy i ko?c?wk? miesi?ca zaj?? mi ob?z ornitologiczny. Wakacje uwa?am za jak najbardziej udane. Szkoda tylko, ?e w planach nie wypali? mi wyjazd do L?borka, ale c??.
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Dwa tygodnie na zajebistej kolonii, pozna?em tam zajebistych ludzi, o 3 w nocy si? spa? nie da?o, bo takie ?miechy by?y :D, bardzo ?a?owa?em jak si? ko?czy?a, ch?tnie bym j? powt?rzy? z tymi samymi osobami :). P??niej tydzie? u kuzyna, nast?pnie wyjazd z kuzynem na Hel, na skimboard <3. Nast?pnie powr?t do domu i czekanie, a? si? sko?cz? wakacje i p?jd? w ko?cu do tej pierdolonej szko?y.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Koniec Wakacji ! :(

No i si? zacz??o ... Ten cudowny dzie? 1 wsze?cnia . A lepiej nic na ten temat nie gada? .
Ale to nie zmienia faktu , ?e nadal czekam na wasze przezycia z wakacji . Pozdrawiam !
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Wakacje do?c udane prawie ca?e w domu tylko dwa zajebiste tygodnie u brata w niemczech... o boziu co tam sie dzia?o xD

i u mnie w domu te? moze nie by?o pogody za cz?sto nie wszystkie plany wypali? ale nie narzekam bo zawsze mog?a by byc gorzej ; )
 

kierek11

User
Joined
Mar 17, 2009
Messages
35
Reaction score
2
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Wakacje byly bardzo udane . Sp?dzi?em je w domu i byl tak?e na obozie. Szkoda ze na koniec wakacji byla zrypana pogada;/ . Moze za rok bedzie lepiej ! :lol:
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Wakacje nawet mog?y by?.Wi?kszo?? w domu,i 1 dzie? nad jeziorem(deszcz by?,wiatr itd. ale i tak 2 razy si? k?pa?em,woda ciep?a!Jakby kto? by? w Lubuskim,to koniecznie niech pojedzie do Pszczewa!) gra?em w nog?,w koszyk?wk? itd.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Dwa tygodnie w pi?knym 5-gwiazdkowym hotelu w Turcji :) Opr?cz tego ca?e wakacje przez komputerem.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Miesi?c w domu, miesi?c poza domem. Troch? na zadupiu niedaleko Czempiona, troch? nad morzem, troch? w Krakowie. By?o okej, chocia? mog?o by? lepiej.
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Ja tam nic nieodczuwam. Siedzialem na kompie i siedziec bede, ale rzadziej i krucej.

Z tym, ze uczy? musze sie
bo za 3 lata matura o nie
nie umiem rymowa? kurde
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Wakacje sp?dzi?em cz??ciowo z kolegami, a cz??ciowo na komputerze :D
(nie licz?c wyjazd?w)
Og??em by?y udane, szkoda, ?e takie kr?tkie.
 

fifa2161

User
Joined
Aug 19, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Age
32
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Ja mia?em bardzo udane wakacje koledzy , kole?anki , imprezy i wypady na miasto na kompie tylko pod wiecz?r bo szkoda mi by?o wakacji na komputer xD
 

GoD Liver

Active User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
53
Reaction score
2
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Ja niestetz ca?e wakacj? sp?dzi?em w domu przed kompem (tibia) tak tego ?a?uje takie ??dne wakacje by?y na pocz?tku pojecha?em na kolonie 4 tygonie przed szko?? wruci??m 2 tygodnie potem i zerwa?em z gra w tibi? i chcia?em i?? np na basne to by?? brzydka pogoda nie grajcie w tibie nigdy w wakacj? odradzam .-.-
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Ja wakacje g??wnie sp?dzi?em na budowie. Znalaz?em sobie prace na sezon w postaci "przynie? podaj od???" har?wa jak w?? codziennie po 12h, w wolne je?dzi?em na dzia?k? do Chrztowa niedaleko Ko?cierzyny. Ale przyznam ?e op?aca?o si?. Przez te 2 miesi?ce zarobi?em 3700z?.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Temat ju? chyba jest nie wa?ny . Wi?c prosz? o zamkni?cie :)
 

Keryot

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
30
Reaction score
6
Odp: Koniec Wakacji ! :(

Jak podoba?y wam sie tegoroczne Wakacje ? Gdzie je sp?dzili?cie ?
Takie pytanie widnieje w pierwszym po?cie. Fakt, ?e zbli?a si? pa?dziernik nie oznacza, ?e wszyscy zd??yli zapomnie? co dzia?o si? miesi?c/dwa miesi?ce temu ; d Chyba nie ma sensu go zamyka?.

A skoro ju? si? wypowiadam - nic specjalnego. Troch? nad morzem, troch? w domu. Jedyny sukces to fakt, ?e nie gra?em w tibi? ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top