What's new

Karokendo vs Nixodin

Status
Not open for further replies.

Karokendo

Active User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Karokendo vs Nixodin

~~REFRESH~~
Zapraszam do g?osowania
 

Atukam72

Advanced User
Joined
May 22, 2008
Messages
174
Reaction score
22
Odp: Karokendo vs Nixodin

Praca nr.2 gdy? autor pracy nr.1 nie ma godno?ci i rozumu, by zamiast co? kra?? to swoje zrobi?.
 

Nixodin

Advanced User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
197
Reaction score
10
Odp: Karokendo vs Nixodin

G?osujemy dalej
G?osowanie nie mo?e si? zako?czy? poniewa? brak wiarygodnego dowodu plagiatu/z?odziejstwa

Mi si? obydwie prace podobaj? i s?dz?, ?e trzymaj? mniej wi?cej r?wny poziom ^^
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Karokendo vs Nixodin

Prac? te mog?y zosta? powi?kszone i wtedy dodane, ale w ka?dym razie s? na niskim poziomie, nie wyr??niaj? si? jako?, nie przyci?ga nawet wzroku. No, ale c?? g?os musz? odda?, oddam go na prac? numer jeden, gdy? ciut lepsza jest od dw?jki.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Karokendo vs Nixodin

Dobra, my?la?em z 10 min na kt?ry zag?osowa?. Obie prace s? robione przez amator?w wida? to od razu no ale ok ka?dy kiedy? zaczyna? xD, m?j g?os idzie na prac? 1 poniewa? ma ju? jakie? efekty itd.
 

Nixodin

Advanced User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
197
Reaction score
10
Odp: Karokendo vs Nixodin

Uwaga
Wykryto i potwierdzono plagiat/kradziejstwo ^^ w pracy nr1 (praca Karokenda)
images

Po prawej...

Sk?d dok?adnie ma t? prac?? Nie wiem. Ale dosta?em screen (screen kiedy? widzia?em i jest bardzo stary) od Atukama (dzi?kuj?) sprawdzi?em i jednak s? to takiego samego kszta?tu helmety. Sk?d ma orgina?, kt?ry zosta? przemalowany nie wiemy...

Niech Karokendo si? wypowie, bo wida? na to, ?e ja wygrywam :)
 

Karokendo

Active User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Karokendo vs Nixodin

Nie b?d? si? wykr?ca?. Napisa?e? ?e nie wiesz sk?d mam orgina?, wi?c ci powiem. Na pocz?tku jak zacz??em si? kr?ci? w pixelartach kumpel ze szko?y da? mi ten set. Sam nie wiem sk?d go mia?, ale ca?y czas przetrwa? na moim dysku i trzyma? si? tak do dzisiaj przez oko?o 2 lata. Niedawno zaj??em si? ponownym odnawianiem tego setu i poprawianiu detali, po czym wrzuci?em na neta. Wspominam, ?e musia?em usuwa? i m?czy? si? z tym, aby nigdzie wi?cej tego nie plagiatowano. Jak wida? obrazek przedstawiony przez Nixodina jest jedynym wiarygodnym ?r?d?em prawdziwego pochodzenia. Ale jak wida? obraz jest przedstawiony w formacie JPG i ?aden cz?owiek o zdrowych zmys?ach nie bawi?by si? w ponowne odnawianie tych grafik?w. Owszem jestem winny plagiatowi, ale jak kto? m?g?by troch? popatrze? to specjalnie z tych powod?w nie zamieszczam tego setu w swoim profilu z grafikami. Jak kto? ma ch?ci to mo?e szuka? 2 takiego samego podobnego setu i m?czy? si?, bo raczej nie znajdzie..

Jeszcze jakie? pytania? My?l?, ?e wszystko wyt?umaczy?em. A jak nie to pisa? na PW.
Pozdrawiam
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Karokendo vs Nixodin

R?wnie? g?osuj? na prac? nr 2 ka?dy wie z jakiego powodu ;)
Nie lubi? plagiat?w :)
 
Status
Not open for further replies.
Top