What's new

[Fluos2] K?cik mappera!

Status
Not open for further replies.

Hilary

Active User
Joined
Aug 13, 2010
Messages
99
Reaction score
9
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Yyyy, wszystko nadzwyczajne: )
Jedynie podoba mi si? most.
Ciekawie dopasowany jest z innymi budynkami.
Reszta?
Widziana...


Pozdrawiam
 
Joined
Sep 19, 2010
Messages
38
Reaction score
4
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Uuuu, m?j mistrzu. To co tu pokaza?e? wygl?da badziewnie, ale to pewnie dlatego i? nie lubi? miast gdzie w okienku ME mie?ci si? 50 budynk?w z czego ani jeden nie przekracza wielko?ci 4x4. Ju? nie wspomn? o zbugowanym mostku. Zr?b ten naturalny most, o kt?rym Ci m?wi?em, bo jak nie to ja go zajmuje XD
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

@up
Popatrz na m?j avatar. Tyle mam Ci do powiedzenia :****
@up
B?dziesz bi? powietrze? ^^
@up
No widzisz przynajmniej jestem niezniszczalny i niewidzialny. Wystarczy, ?e uciekn? i si? udusisz :)
@up
Teraz chcesz mnie rozjecha?? ^.-
@up
A teraz chyba chcesz si? umy? xD
Uwa?aj, bo si? od ziemi oderwiesz.

@topic
Ta ostatnia mapka jest zno?na, gdyby nie ten bug na mostku. Domki mog?yby by? nieco wi?ksze, bo do trzykratkowego to a? ???ka szkoda wstawia?. We? t? traw? z dachu, bo wystawiasz s?siadom nie najlepsz? opini? ; )

Poprzednie prace nie s? z?e, ale wydaj? mi si? ciut przekombinowane. Za du?o tego wszystkiego - przestaje mi to przypomina? Tibi?. Tera?niejszy showoff zaczyna by? przegi?ciem - nie wiadomo ju? czy to oryginalna brama, czy rozklekotany wylot.

Zima za to najlepsza.

@edit
Popraw bugi borderowe i usu? traw? z tego w?zka!

Regards,
Sey~
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Podoba mi si? ka?da twoja mapka, Dawid. Dlatego gratuluj? zn?w dobrzej zrobionej mapki, nic do pozazdroszczenia. Najbardziej ta ala brama mi si? podoba :)
Czekam na nast?pne mapki ;D

Pozdrawiam.
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

O a jednak sko?czy?e?, je?eli tutaj nie ogarniasz miast, chce zobaczy? jak ogarniasz o_O!
Praca nadzwyczajna, ?adnie dobrane budynki, ?wietne dachy (<3.) ?adny most; )

Pozdrawiam!
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Znowu ten most xd Jak ja bym chcia? tak nie ogarnia? jak ty to sobie sprawy nie zdajesz ;)
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Tak, znowu.
Prosz? o wi?cej komentarzy!

Notka moderatorska:
Mam nadzieje, ze ten post by? pisany na potrzeby poradnika :D


#dok?adnie.
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Post zosta? napisany na potrzeby autora tematu. W najbli?szym czasie zostanie on zedytowany.

Pozdrawiam.

@edit.
@down photo

Ju? wiedzia?em t? map?. Nic doda?, nic uj??, dobra robota. Czekam na nast?pn? prac?, tym razem troszk? wi?ksz? :)
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

2q30oep.png
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Ta jaskinia jest mega, wszystko na swoim miejscu, szczeg??y ze sob? wsp??graj?, zajebista praca. Co ja mog? wi?cej doda? - mistrz w swoim fachu.
 
Joined
Sep 19, 2010
Messages
38
Reaction score
4
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Ujdzie. Powiedzmy i? nawalasz zdecydowanie za du?o. Powoli mi si? zaczyna to nie podoba?! Z ka?d? now? prac? ssiesz coraz bardziej. Architektura ?adna lecz reszta wali ?mietniskiem. Ale jaskinia cudowna :D
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Podziemia s? jedn? z Twoich najlepszych prac. ?licznie wszystko wkomponowane i pomimo tego, ?e jednak wlepi?e? tam t? szar? g?r? (dziwnie jedna strona wygl?da), praca prezentuje si? rewelacyjnie. Mo?e spasowa?a mi w?a?nie dlatego, ?e nie wklepa?e? tam miliarda border?w na ziemi jak to masz w zwyczaju robi??

Ostatnia wioska jest zno?na, ale za du?o tego wszystkiego i wolnej przestrzeni za ma?o. Przez to, ?e wszystkiego jest pe?no, mapa daje wra?enie strasznie przespamowanej i nie do ko?ca przyjaznej. Powiedz mi tylko, co ten ?uk robi wbity w ?cian? na wie?y? To bug, prawda?

@down
Czyli tak jak my?la?em ^^

Regards,
Sey~
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

#up
Mia?oby?, ?e ?uk le?y.

Stare :
j7g511.png
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Jak zwykle , pi?kne mapki Fluosa.
No , bardzo ?adne 10/10.

Tylko ta wie?a z ?ukiem w ?cianie hah.. :D rozbroi?a mnie.
Podziemia wychodz? Ci ?wietnie.
 
Joined
Sep 19, 2010
Messages
38
Reaction score
4
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

NIE NIE NIE NIE NIE!!! Nie wal tylu element?w. Robisz totalny spam ile razy mam Ci jeszcze powtarza?! Ohydne to co?.

@down A za??? si?, ?e podobn? map? mo?na wykona? lepiej z 2x mniejsz? ilo?ci? szczeg???w ;* No mo?e nie 2x mniejsz? ale troch? mniejsz?.
 
Last edited:

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

NIE NIE NIE NIE NIE!!! Nie wal tylu element?w. Robisz totalny spam ile razy mam Ci jeszcze powtarza?! Ohydne to co?.
Twierdzisz, ?e lepiej mie? wyjebane i po prostu stawia? pojedynczo ka?d? z ro?linek i wtedy nie uzna?by? tego za spam na mapce? gratuluje toku my?lenia, ale przykro mi - taka mapa jest zajebista, a zmienianie w niej czegokolwiek poza klimatem b?d? udoskonaleniem by?oby do dupy.

Tak trzymaj, Fluos zajefajnie, ?e ci?gle si? rozwijasz i brniesz do przodu z tymi mapami zamiast bezmy?lnie sta? w miejscu, aczkolwiek od pewnego czasu wydaje mi si?, ?e nie robisz ?adnych post?p?w, ale pomy?la?em, ?e jeste? ju? na tyle dobrym mapperem, ?e pewnie nie masz czego udoskonala? opr?cz zimowych klimat?w tak?e czy? swoj? powinno??. :d
 

Hilary

Active User
Joined
Aug 13, 2010
Messages
99
Reaction score
9
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Nooo, ostatnie 2x prace, bardzo mi si? podobaj?.
Fajnie Ci wychodz? wszystkie mapy zwi?zane z jak?? architektur?.
Potrafisz dobrze rozmie?ci? ka?dy szczeg??.

No c?? 9/10.
My?l? ze nie jeste? jeszcze w 100% formie.

Pozdrawiam,
Hilary
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

Dawid jak m?wi?em popracuj nad map? i do?? ciekawie wysz?a ta brama, kt?r? mi pokazywa?e? na samym pocz?tku. Tw?j poziom mapperski na tyle jest wysoki, ?e z czasem mo?e staniesz si? profesjonalist?. Kiedy? ka?dy uwa?a? Ciebie za kopiark? od cudzych pomys??w. Dzisiaj ka?dy patrzy na to z innej strony. Brnij dalej, a zajdziesz jeszcze dalej.
Nikt nie jest idealny po mino, ?e twoje prace staj? si? coraz bardziej rozpoznawalne, nawet od samego Ethan'a stajesz si? do?? popularny. Tw?j temat na Otlandzie staje si? te? popularny, tak jak tutaj. Niekt?re twoje wypociny znajdziesz na mapie Warlona ;D

Z rozmachem czekam na nast?pne prace.
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: [Fluos2] K?cik mappera!

To co robisz jest naprawd? pi?kne nie zawaham nazwa? cie jednym z najlepszych mapper?w w ?wiecie Open Tibi.
Natura jest po prostu wyjebana,a? milo popatrze?. Architektura budynk?w wr?cz boska.Masz bardzo kreatywne pomys?y na swoje mapy.
Ocena:10/10
Gratuluje talentu :)
Regards,May~
 
Status
Not open for further replies.
Top