What's new

Unforgoten-Nowa praca!!!-Zima!

Status
Not open for further replies.

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Tym razem przedstawiam wam najnowsz? moj? prace kt?r? bardzo dopracowywa?em.Dzi?ki takim komentarzom w drugiej pracy nabra?em motywacji do stworzenia czego? wi?kszego a o to efekty mojej pracy.

Zapraszam do komentowania.


Zdj 1.


Wie?a i Mur do tkz "obozu" zadba?em o detale "zimowe"





Zdj?cie 2.

Bordery,detale, i szczeg??y.


Zdj?cie 3.


Ob?z (dwa domki i ma?y skrawek obowzu )

Nie wstawi?em ca?ego obozu bo by?o by z 5-6 fotek ;p


Kto? napisa? w pracy drugiej ?e mam talent by? mo?e ta praca to potwierdza.



P.S Jak zawsze dachy -mieszane :) niewiem czy wam si? podobaj?.

Zapraszam do oceny.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Unforgoten-Nowa praca!!!-Zima!

Wygl?da ca?kiem obiecuj?co. G?ry wydaj? mi si? za bardzo prostok?tne (spr?buj nieco innych kszta?t?w) i niekt?re miejsc?wki s? zbyt puste. Brakuje mi takiego wype?nienia w naturze. Mo?naby te? popracowa? nieco nad architektur?, bo wygl?da to troch? sztucznie. Poza tym jest ca?kiem fajnie - par? element?w zosta?o ca?kiem nie?le wkomponowanych.

Jak na pocz?tek jest nie?le, ale dopracuj te puste miejsca i kszta?ty - b?dzie miodzio, bo wiem, ?e klimat zimowy nale?y do trudniejszych.

Regards,
Sey~
 

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Unforgoten-Nowa praca!!!-Zima!

Dzi?ki za porady napewno wezm? je do siebie tak jak inne porady z wcze?niejszych prac,mo?esz tak?e zobacz moj? drug? prace gdy? ta jest moj? trzeci? prac?.

My?l? ?e przy kolejnej pracy poprostu zrobie galeri? :)


Zapraszam do komentowania! :)
 

Infernal97

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Unforgoten-Nowa praca!!!-Zima!

Szczerze to praca ca?kiem ?adna:p Jak na zim? przypada to ju? mi si? zimno zrobi?o xD. Seylit m?wi?, ?e prostok?tna xD. Szczerze to ca?kiem tego nie wida? ale chyba jednak ona jest:) Bordery fajnie zmiesza?e? z powierzchnia:) Detali nie jest zbyt du?o no ale w ko?cu to zima kt?ra przykry?a warstw? brudu:) Nie podobaj? mi si? te beczki na zdj 1 na tej przyczepie. Wygl?da to tak jakby dziury po bokach w ?cianie by?y dopasowane do tych beczuniek. Og?lnie to ?adna praca, zawsze mo?na si? jakiego? dziadostwa doczepi? ale to tylko dlatego, ?e ka?dy ma inny gust. Jedno mnie interesuje ile czasu Ci to zaj??o? Powodzenia i ?ycze dalszych sukces?w
 

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Unforgoten-Nowa praca!!!-Zima!

Powiem szczerze z 30-40 minut nie b?d? m?wi? ?e 5 minut i udawa? pana pro bo tak nie jest.Mape robi?em z niezwyk?? staranno?ci? dopasowuj?c zimowe detale,jak wiesz to moja trzecia praca i pierwsza praca "zimowa" dlatego nie robie niczego na odwal staram si? wszystko dopasowa?.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Unforgoten-Nowa praca!!!-Zima!

Nie wiem czemu, ale mam takie dziwne odczucie, ?e mniej wi?cej co? podobnego ju? widzia?em, oczywi?cie nie wyzywam Ci? od ripper?w czy co?, bo nie mam dowod?w, lecz tylko tak przypuszczam.

Na pewno jest to najlepiej zrobiona mapka spo?r?d wszystkich Twoich dzie?, dobrze dobrane detale, cho? jest ich troche za ma?o. Troszke nie w m?j gust jest ta zlodowacona palisada.

Za??? w?asn? galerie, a nie zak?adasz co chwil? nowy temat.
Pozdrawiam!
 

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Unforgoten-Nowa praca!!!-Zima!

Fluos by?bym najwi?kszym idiot? gdybym nie wystawia? w?asnych prac.

Ta praca jest pod tematyk? "Zimowy Ob?z Uchod?c?w" w MOTM by? taki temat wygra?a Nya.

Chcia?em stworzy? co? swojego na ten sam temat :)
 
Status
Not open for further replies.
Top