What's new

List + co?

Status
Not open for further replies.

Sir Menos

User
Joined
Oct 15, 2010
Messages
36
Reaction score
1
Witam ja mam takie pytanie. Czy do zwyk?ego listu w kopercie mo?emy dorzuci? np. medal ? Czy ?eby go wys?a? musi by? ju? paczka ? :>
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: List + co?

Radzi?abym jednak nie wysy?a? tego zwyk?? przesy?k?, a poleconym, bo mo?e znikn??.
 

Xaronek

New User
Joined
Aug 29, 2010
Messages
5
Reaction score
1
Odp: List + co?

Listami mo?na wysy?a? i du?o wi?ksze przedmioty ni? medal, wi?c z tym problemu nie ma. No chyba, ?e przekroczy wymiary i wag?. Aaa... zapomnia?bym. Obowi?zkowo zapakuj w kopert? b?belkow?. R??ne rzeczy dziej? si? na poczcie ;)
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: List + co?

Nom, ja np. kiedy? wys?a?em cielaka listem, zapakowa?em w foli? b?belkow?, ale wypstrykan?, okaza?o si?, ?e dosz?y same kopyta.

?lij poleconym, zapakuj medal jak Ci? mama uczy?a 17 razy izolacj? dooko?a, i super glue na rogach, wtedy nic nie zginie.
 

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: List + co?

Nom, ja np. kiedy? wys?a?em cielaka listem, zapakowa?em w foli? b?belkow?, ale wypstrykan?, okaza?o si?, ?e dosz?y same kopyta.

?lij poleconym, zapakuj medal jak Ci? mama uczy?a 17 razy izolacj? dooko?a, i super glue na rogach, wtedy nic nie zginie
Masz co? do mamy? Mama zawsze wie najlepiej, o!

@topic
Tak, jak poprzednicy, wy?lij list poleconym, obklej list 17 razy izolacj?.
 

Veex

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
90
Reaction score
20
Odp: List + co?

Mo?esz dorzuci? ten medal, mo?na du?o rzeczy wsadzi?, ale nie mo?e przekracza? tam wagi itp. A i radz? Ci dobrze zapakowa? i wys?a? priorytetowy. Np. w foli? b?belkow? czy co?. Ja raz wys?a?em dla kumpla klucze, bo potrzebowa? znalaz?y si? na poczcie dopiero tydzie? po tym jak wys?a?em i to na dodatek otwarta koperta...
 

Sir Menos

User
Joined
Oct 15, 2010
Messages
36
Reaction score
1
Odp: List + co?

ok wielkie dzi?ki za pomoc :) love was <3 ;*;*;*;*;*;*


mo?na zamkn?? ! :)
 
Status
Not open for further replies.
Top