What's new

-Tibia 7.60 Furi Serwer RPG!

Status
Not open for further replies.

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Dzie?: 25 Miesi?c: Wrzesie? Rok:2010 Startuje 2 ju? edycja serwera kt?ry przeistoczy? si? w serwer RPG.!

Dla tych co nie chc? czyta?:

Ip: furiserver.no-ip.biz (do ip changera)
Ip Acc : furiserver.no-ip.biz:8080 (jak chcemy wbic na ACC!)


Prolog

Gdy niebo chyli?o si? ku zachodowi, Przyp?yw wyrzuca? muszl? na brzeg pewien wojownik strudzony bardzo dniem usiad? na pla?y
i w pewniej chwili zobaczy?...
Butelk?.Podszed? do niej nieufnie w ?rodku by?a kartka a na niej napisane:
Wojownicy ?wiat tibi evoluowa? na zupe?nie nowy poziom, Gorszy poziom. Potwory zacz??y szale? coraz
bardziej. Zacze?y mutowa? si? odmiany demon?w, Orshabaali i innych boss?w. Wojownicy zaczeli zdobywa? te?
Coraz wi?ksze do?wiadczenie. Z dalekiej p??nocy przyby?a masa ludzi, kt?ra zacz??a zachowywa? si? gorzej ni? ma?e dzieci
i oszukiwa? b?stwa tibi u?ywaj?c tak zwanych bot?w. Je?eli kto? odczyta ten list niech rozpocznie misj?,
Misj? szukania starego klimatu ?wiata tibi, gdzie cz??? potwor?w ?y?a w zgodzie z lud?mi, gdzie potwor?w nie by?o wiele
prosz? i jednocze?nie nak?adam kl?twe pos?uszno?ci!
Z kartki zacz?? unosi? si? proch wojownik upad? na ziemi? nie ruchomo...
Zapad? w ?pi?czk?.
Kiedy nazajutrz zbudzi?y go fal? morza wsta? i zaczarowany zaczo? szuka? sposobu na przywr?cenie klimatu ?wiata tibi.
Szuka? szuka? studiowa? mas? ksi?g poczynaj?c od biblioteki Semyoura ko?cz?c na ksi??kach podr??nik?w i minotaur?w.
Pewnego dnia dozna? o?wiecenia czemu by tak nie poprosi? boga o pomoc w stworzeniu drugiego ?wiata? ?wiata w kt?rym ci?gle
panowa?by ten sam klimat?.Zwr?ci? si? wi?c do stworzyciela ?wiata tibi i rzek?:
-Witaj o pot??ny przyby?em aby? udost?pni? mi m... przerwa? mu stw?rca
-Wiem po co przyby?e? dop?ki ?yjesz w ?wiecie tibi wiem co robisz, co my?lisz wiem nawet to co zrobisz za kilkana?cie dni!.
-Tak wi?c spe?nisz moj? pro?b??
-Szczerze m?wi?c sam t?sknie za klimatem starej tibi chcia?bym utrzyma? ten klimat ale nie mog?. Zdromadzenie bog?w zwi?zuj? mi r?ce.
tak wi?c prosz? masz tu moc aby? m?g? za?o?y? nowy ?wiat, ?wiat w kt?rym nie b?dzie zmutowanych potwor?w,gdzie cz??? zwierz?t ?yje zgodnie z lud?mi,
gdzie ... m?wi? i w pewnym mom?cie ugodzony mieczem w pi?te achillesa upad?. Zd??y? tylko wykrztusi?:
-Uciekaj bogowie dowiedzieli si? co planujemy UCIEKAJ oni nie wiedz? co zrobisz jeste? z nimi na r?wni!. i skona?....
Przera?ony rycerz zaczo? ucieka? ze wszystkich si? gdy? wiedzia? ?e bogowie go ?cigaj?, nie chc? dopu?ci? aby za?o?y? nowy ?wiat.
Kiedy otrz?sn?? si? przypomnia? sobie ?e jest na r?wni z bogami. Stworzy? magiczny teleport i przeszed? do innego wymiaru.
Zaczo? tworzy? trawy budynki na ko?cu miasta potowory i na ko?cu ludzi!.
Wtem oznaimi? im "Witajcie w ?wiecie Furiego" ludzie, czujci? si? jak u siebie. Osiedlcie si? w domach i zdobywajcie do?wiadczenie.
Ludzie ucieszeni ?e s? w starych czasach zaczeli przychodzi? do innego wymiaru w du?ych ilo?ciach. Wojownik Furi (tak mu by?o na imi?) musia?
dorabia? osady dla ludzi gdy? nie wystarczy?a tylko 1. Dzi? ten ?wiat znany jest jako Furi World polski "?wiat Furiego".

Zapraszamy Ci? wymiaru RPG drogi graczu. Je?eli szukasz ostoi na miesi??,rok to dobrze trafi?e?!.Nie jest to miejsce dla takich kt?rzy wyjd? po 5 minutach i nie wr?c?.


Oto Dane na temat OT

Sprz?t:
Internet 54 mb/s
Procesor : Intel Celeron 3,06 3,07 GHZ
Ram : 1 GB

Dane Serwera
Exp rate : 2
Drop rate 2
Skill Rate 2

Strona serwera furiserver.no-ip.biz:8080 Prosz? pami?ta? o 8080!. Je?eli chcemy zagra? w ip changerze nie wpisujemy 8080!
Oto jego zalety:

OTS Queen i inne moby maj? zmiejszony EXP!
Serwer jest utrzymywany w realiach RPG
Cz?ste konkursy
Cz?ste eventy (spuszczanie event mob?w Miko?aj zaj?c wielkanocny itp)!
Ogarni?ty team!
OTS jest nowy i ty mo?esz by? najlepszy!
U Peraca mo?na kupi? power bolty 500 gp for 100 i burst arrowsy 350 za 100! Od razu m?wi? ?e naboje si? ko?cz?!
Zosta? dodany Rare Seller kt?rego trzeba szuka? w mie?cie ewentualnie poza nim niedaleko i mo?na u niego kupi? :

Soft Bootsy: 60 CC
Mpa : 55 CC
Golden Helmet 45 CC
Bohy 10 CC
Eleven Legs 50 CC
ITP.

Serwer b?dzie oczywi?cie uaktualniany regularnie! Zapraszamy do gry! Team serwera:
Hoster [GA]Furi (Weteran)
Mapper [GA]Furi (?rednio Zaawansowany)
Skrypter [GA]Furi (Podstawy)

Dochodz? SS'y!










Sory ?e na ss'ach jest pozdro dla mpcforum ale na tym forum te? jest. GODFuri (autor tematu) to ja. Nie wierzycie? mog? potwierdzi?. Pozatym jestem GOD'em co wida? na ss'ach mam w??czony silnik!
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Furi Serwer RPG!

~~RESFRESH~~ Serwer zmieni? nieco rozbieg:
*Do teamu doszed? Extazy.
*Ceny u rare sellera zdro?a?y:
Softy : 60 cc
Golden Helmet :80 cc
Eleven legsy : 70 cc
Bohy :20 cc
MPA: 75cc!

?pieszcie si? zaczynaj? przychodzi? coraz wi?ksze lvl'e
 

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: Furi Serwer RPG!

Serwer zajebisty fajnie sie gra super ludzie mila atmosfera ;] Nic tylko grac serdecznie zaprasam na serwerek ;D Dobry exp wyjebany balans mily Support super mapka czego chciec wiecej?
 
Last edited:

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Furi Serwer RPG!

@Refresh@

Zapraszam do gry!
 

Maniekkq

New User
Joined
Apr 7, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Furi Serwer RPG!

Polecam OTS super atmosfera BARDZO mi?a ekipa
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Furi Serwer RPG!

@Refresh!
Serwer zosta? wy??czony do Soboty!. Pow?d?:
*Zostaje robiona mapa od 0!
*Poprawiam bugi z mapki
*B?dzie reset char?w z powodu graczy kt?rzy bugowali serwer i nie zg?aszali bug?w GM!
*Zostanie poprawiony LOT na x2
*Jak serwer ruszy dam zna?!
 

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: Furi Serwer RPG!

Kurde a chcialem sobie teraz pograc a tu off ;/ Proponuje zrobic nowa nazwe i nowa zapowiedz w czwartek zeby troche ludzi przeczytalo temat i wtedy na start wejdzie wiecej ludzi ;d W Sobote nie bede mogl zagrac bo ide na urodziny ;p Ale wejde w niedziele ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top