What's new

Ko?ci

Juchus

User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
25
Reaction score
0
Moja 4 praca.

zajebiste.png
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: Ko?ci

To tak , zacznijmy od tego ?e na pocz?tek daj? si? 2 -3 fotki , tak jest w regulaminie ,

Co do twojej pracy :
- ma?o szczeg???w , wszystko tak jako? porozwalane ;/ za?amka ;/ daje 2/10 oi pracuj dalej ;/

Pozdrawiam , Nivek
 

blad

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
111
Reaction score
2
Odp: Ko?ci

Dzie? dobry.
No wi?c nie powiem ?le, ale nie powiem dobrze. Tak jak powiedzia? kolega UP, troszk? porozwalane, ale jak na pocz?tek to nie?le,dopiero 4 praca. Dla zach?ty 5/10
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Ko?ci

To tak , zacznijmy od tego ?e na pocz?tek daj? si? 2 -3 fotki , tak jest w regulaminie ,
Co do twojej pracy :
- ma?o szczeg???w , wszystko tak jako? porozwalane ;/ za?amka ;/ daje 2/10 oi pracuj dalej ;/
Pozdrawiam , Nivek
ja mia?em regulaminowe 2 a i tak dosta?em upomnienie -:>

5/10
* za ma?o detali na ziemi(brak ogniska, ma?o k?pek trawy, kamyczk?w)
* brak zr??nicowania pod?o?a(tylko trawa)
* ma?a sp?jno?? mapy - po lewej jaja hydr, zaraz obok jaki? ob?z ze szkieletem przykutym do namiotu, uzbrojona sosna...
My?l, zanim zaczniesz budowa? jakie? miejsce.

lepiej szybko dodaj drugie zdj?cie.

Pozdrawiam
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Ko?ci

bleee.. za duzo wszystkiego czego tu nie powinno byc...niekt?re rzeeczy nie powinny tutaj byc... 5/10 nie dam bo to bedzie za duzo.Popieram Nivek.Sam nie jestem dobrym mapperem ale wiec co gdzie dac...da bron i tarcza wgl nie pasuje do tego drzewa,niektore rosliny nie powinny sie tu znalezc,zreszta jak te flagi.ale Postaraj sie to dopracowac.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Ko?ci

Praca s?aba, a nawet bardzo s?aba.
Brakuje tu mniejszych urozmaice?, doda?e? tylko wi?ksze, a one i tak wszystko psuj?, bo nic do siebie nie pasuje.
Wszystko porozwala?e?, mapa robiona chaotycznie, nie podoba mi si?.
 
Top