What's new

Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Status
Not open for further replies.

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Witajcie!
Pracuj? nad projektem mapy RPG. B?d? na bie??co dodawa? nowe zdj?cia z przebiegu mojej pracy. Chcia?bym aby?cie sprawiedliwie wszystko oceniali. Przewiduj?, ?e g??wny kontynent z tego projektu, b?dzie mia? rozmiary 5000sqm x 4000sqm i inny kontynent 2000sqm x 2000sqm, a tak?e kilka ma?ych wysepek. Wydaje mi si?, ?e poziom mapy jest bardzo wysoki i ?e Wam si? spodoba. B?d? dodawa? po jednym lub po dwa zdj?cia. Tyle ode mnie, ogl?dajcie i komentujcie:
G?rskie tereny:
1.
k1e9fd.jpg
#Jak s?usznie na otlandzie zauwa?ono, nie doko?czy?em tam na dole przy g?rze jednego grounda. Z g?ry za to przepraszam, ale ci??ko to zauwa?y? jak si? o tym nie wie ;D
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Na prawd? dobra robota!
Super mapka, idealne po??czenie border?w, bardzo du?o detali no i oczywi?cie zero b??d?w!
Bardzo podoba mi si? og?lne wykonanie mapy, ?wietnie Ci idzie, widac, ?e jeste? profesjonalnym mapperem, nie mam ?adnych zastrze?e?.

Pozdro!
 

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Mapka wygl?da bardzo zaawansowanie. Wida?, ?e znasz si? na tym co robisz a tak?e umiesz umieszcza? tak detale aby wszystko ?adnie si? zlewa?o co tworzy pi?kn? ca?o??.

Pozdrawiam xKrysteKx!
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Pi?knie to wygl?da! Mo?e to jedno zdj?cie, ale jest poprostu przepi?kne. Natura w twoim wyk. jest poprostu zajebista.

Pozdrawiam!
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Tak zajebi?cie, ale za spamowane. Rozumiem, je?eli jest to praca in-game, ale do cholery to ma by? totlnie i i?cie zajebi?cie playable, nie wiem jak po takim czym? gracz ma porusza? si? swobodnie.
Og?lnie natura jest na bardzo dobrym poziomie, wiele rzeczy ze sob? wsp??gra, wygl?da bosko, ale mimo to, jest unplayable.
Pozdrawiam!
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Tak zajebi?cie, ale za spamowane. Rozumiem, je?eli jest to praca in-game, ale do cholery to ma by? totlnie i i?cie zajebi?cie playable, nie wiem jak po takim czym? gracz ma porusza? si? swobodnie.
Jest ca?kowicie playable i ch?tnie by? zagra? :p Dla Ciebie RPG to znaczy przej?cia o szeroko?ci 10kratek?
 

tracymc

User
Joined
Oct 19, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Mapa na naprawde wysokim poziomie. Specjalnie zrobi?e?, ?e nie da si? przej?? tam w prawym dolnym rogu? Jak b?dziesz mia? wolny czas to poduczysz mnie troch??? ;d
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Bardzo przepraszam za drobne op??nienie, ale to z powodu mojego chwilowego braku weny.
2.
vdpm3l.png


3.
s1m8v7.png
Od dzi? ju? takich przerw raczej nie b?dzie ;p

Mo?na komentowa?.
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Bardzo, bardzo ?adnie, ale wszystko jest prawi? takie same jak w zdj?ciu pierwszym. Nie podoba mi si? ta linia g?r obok wielkiego drzewa na pierwszym zdj?ciu, reszta ciekawa.
Pozdrawiam!
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Selfburg:
4.
2u8cxgp.png

Zacznijcie co? komentowa? ;p

Notka moderatorska:
Fluosowate domki...

*Fluos nie wcinaj si? do czyjego? posta, bo mnie zaczynasz z tym wkurwia?. Je?li my?lisz, ?e ka?dy zachwyca si? twoimi mapami i si? na nich wzoruje to si? mylisz. Najlepiej ju? nie wchod? do tego tematu jak masz pierdoli? g?upoty. Nie jeste? gwiazd? i nie stworzy?e? wszystkiego ty.
 
Last edited:

seabis

Active User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
139
Reaction score
19
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Prace jak zawsze u ciebie na najwy?szym poziomie, bardzo pomys?owe ociekaj?ce wr?cz klimatem rpg;
Chcia?bym kiedy? robi? mapy na takim poziomie :)
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Jestem pod wielkim wrazeniem! Naprawde idealnie rpgowa mapa, cos zadko spotykanego. Jedynie te kamienne mury w wiosce mi niezbyt pasuja, takto jest wysmienicie.
Pozdrawiam i zycze wiele sukcesow!
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

<><><>resferh<><><>
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Jestem pod wielkim wrazeniem!

A ja nie!!! To ma by? praca a nie sygnaturka, kwadrat 7x7 te? umiem zape?ni? -.- Domek jak domek, g?ra jak g?ra, nic ciekawego, nie zaskoczy?e? mnie Adek. Poka? ca?o?? na pewno b?dzie wszystko cacy git majonez, jak dla mnie nie ma co ocenia? ;[

Naprawde idealnie rpgowa mapa, cos zadko spotykanego

Mo?e i si? nadaje, ale ja bym wola? zobaczy? mapke w rme ni? z gry. W grze wszystko ?adniej wygl?da...

@Quark
Za w?skie przej?cia, zbyt wiele drzewek

Przy moich hydrach czepia?e? si?, ?e s? za w?skie przej?cia i nasrane bagiennymi ro?linami.. Robisz to samo, dzi?kuje...
 
Last edited:

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

1.Przy twoich hydrach przypomn? Ci przej?cia mia?y jedn? kratk?
2.Tej mapy nie robi? na pokaz z ME tylko do gry, dlatego zdj?cia s? in-game
3.To nie jest 7x7 tylko 15x11
4.To nie s? sygnaturki tylko dodaj? ramk? i tyle
5.Jak nie wiesz co to sygnatura poczytaj sobie na wikipedii
6.Nie m?w do mnie Adek
7.Mapa RPG to dla mnie mapa, na kt?rej jest du?o szczeg???w, ale wszystko jest przejrzyste
8.Jak nie chcesz ogl?da? zdj?? in-game to po co tu wchodzisz i to piszesz?

@down
Mateuszku sko?cz, ponad po?owa twojego posta nie zgadza si? z rzeczywisto?ci? ^.-
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

ad1.
Hydry mia?y jedno kratkowe przej?cie na mostkach, reszta by?a normalnie

ad2.
n/c ok

ad3.
Strzela?em mniej wi?cej i to od ?rodka, czyli tam gdzie stoi posta?

ad4.
To s? sygnaturki, bynajmniej tak wi?kszo?? ludzi s?dzi na tym forum, je?li nie, srry

ad5.
przeczyta?em czyli uznaje, ?e jest to sygnatura ;d

ad6.
Dlaczego? Przecie? masz na imi? Adrian

ad7.
Jest przejrzy?cie - u mnie te? by?o przejrzy?cie a si? czepiasz -.-

ad8.
Bo lubi?

To tyle, dzi?kuje

@Adrianku
Jak to si? nie zgadza??!!! Co? Ty powiedzia??? Kocham si? z tob? k??ci? ;p;p
 
Last edited:

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

@up Ja z tob? te?, wpadn? w sobot? do Ciebie to powalczymy twoimi plastikowymi broniami xDD Ja zamawiam miecz.

Tak wi?c nowe screeny z Selfburgu:
5.
2ezpxls.png


6.
351a9hh.png
Nied?ugo poka?? wam kopalni? kamienia, kt?rej pocz?tek wida? na drugim zdj?ciu. Ta du?a ilo?? tor?w jest tam specjalnie.

Komentujcie.
 

kloc

Advanced User
Joined
May 13, 2008
Messages
172
Reaction score
13
Age
11
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Mapa szkaradna, mam du?o zastrze?e?. Jeste? dla mnie nikim w tej dziedzinie i spokojnie mog? powiedzie?, ?e jeste? najgorszym mapperem na tym forum. Cudnie, trzymaj tak dalej.

Regards
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

#up
M?wi to kole? z przecudn? Wenecj?. :)

Nie ma co, mapy na prawd? ociekaj? klimatem, przerywaj? czarno-bia?? monotnonie tnetowskiej galerii, wko?cu zobaczy?em prac? na konkretnym poziomie i to mi si? podoba. Mam zastrze?enia do tych tor?w, imo jest ich znacznie najebane, cho? wiem, ?e to cz??? fabu?y.
Pozdrawiam!
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: Projekt mapy - "Ancient Kingdom"

Bardzo ?adnie! podobaj? mi si? te kolejki ,tak ich du?o mmm, drogi te? s? interesuj?ce ,szerokie maj? detale :), ciekawa architektura, czekam na kopalnie
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top