What's new

-Inne Pokemon Infinity

Status
Not open for further replies.

White Fang PI

New User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
2
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Oj kolego Arkam Shadow, a? si? zarejestrowa?em ?eby obali? twoje k?amstwa ;]
Zaczynamy:
-Shiny pokemon- Ten system chcieli?my ju? wprowadzi? ponad rok temu, kiedy w?asnie odbywa?y si? pierwsze przymiarki do stworzenia Pokemon Infinity. Z tego co wiem to w PO podczas tamtego okresu jeszcze nie by?o shiny.
-Dark pokemon. Nie wiem co przez to rozumiesz, ale jest to w 100% m?j pomys? oraz grafiki s? r?wnie? wykonane wy??cznie przez nasz team, Z ch?ci? zobacz?, oczywi?cie je?li mo?esz poda? jaki? link do spirit?w dark pokemona.
-System tylko wygl?da jak ten z PO, jest napisany od zera oraz grafiki te? s? wykonane przez nas.
-Ta?sze oraz wi?cej rodzaj?w pokeballi- tutaj si? nie wypowiem bo nawet nie ma jak?
-System PC (depo na pokemony- polecam zagra? w kt?re? pokemon na gb/gbc/gba/nds
-Zwyk?e depo na przedmioty- Tutaj te? si? mylisz drogi kolego.
-Wi?ksza ilo?? item?w- Zagrasz zobaczysz, ciekawe po co mia? bym robi? spiryty, ?eby potem ich nie wgrywa??
-Boosty do poszczeg?lnych rodzaj?w atak?w - Jako? nie widzia?em tego systemu na BR ;d
-Wielka oraz unikalna mapa utrzymana w stylu pokemon?w- Tak, nic nie robimy ca?y dzie? tylko biegamy z trackerem po PO czekaj?c 10 godzin ?eby wbi? do gry :]
Teraz co? od siebie.
Polecam nast?pnym razem zabezpieczy? si? w konkretne argumenty utrzymuj?ce twoj? tez?, bo jak na razie to wszystko co napisa?e? jest jednym wielkim k?amstwem.
Shiny pokemony mamy z br? z tego co wiem to u nich jeszcze nie ma 2,3,4 gen?
Z tego co widz?, Patryku jeste? fanboyem PMO mo?e jeste? kim? w ich ekipie, szczerze m?wi?c mnie to zupe?nie wali ale jest jedna sprawa kt?ra mnie do?? mocno zirytowa?a. Tak jak wcze?niej napisa?em zachowujesz si? jak typowy fanboy, kt?ry za wszelk? cen? pragnie zniszczy? lub zmiesza? z b?otem projekty kt?re mog? zagrozi? twojemu "wybranemu" otsowi.
To chyba tyle z mojej strony.
Pozdrawiam.

@NW
by?e? szybszy ;d
 
Last edited:

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Pokemon Infinity

-Shiny pokemon- Ten system chcieli?my ju? wprowadzi? ponad rok temu, kiedy w?asnie odbywa?y si? pierwsze przymiarki do stworzenia Pokemon Infinity.

Jeste? w 100% pewien, ?e wasz projekt trwa ponad rok??
Z tego co wiem to w PO podczas tamtego okresu jeszcze nie by?o shiny.

A no bo wtedy dopiero otwierali projekt (a z tego co pami?tam gdzie? pod koniec/pocz?tek pa?dziernika/listopada)
Wielka oraz unikalna mapa utrzymana w stylu pokemon?w
Humpf?? Mnie to nie przypomina gba
screenshot2010102203015.jpg


--Trackowanie mapy nie mia?y by sensu, poniewaz mapa jest robiona od 0, co moge wam zapewnic

--Tak, nic nie robimy ca?y dzie? tylko biegamy z trackerem po PO czekaj?c 10 godzin ?eby wbi? do gry :]

+ Dla was, ?e robicie w?asn? map?


@Down
pod koniec wakacji zaczeli?my go kontynuowa?

No w?a?nie o tym rozpocz?ciu my?la?em, to ?e tak dano pracowali?cie i przerwali?cie to nie mia?em poj?cia ;)
 
Last edited:

Night Wolf

User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Jeste? w 100% pewien, ?e wasz projekt trwa ponad rok??
A no bo wtedy dopiero otwierali projekt (a z tego co pami?tam gdzie? pod koniec/pocz?tek pa?dziernika/listopada)
Tak jako? rok temu (listopad/grudzien) zaczeli?my projekt, robili?my 2 miesi?ce, potem przerwe zrobili?my i pod koniec wakacji zaczeli?my go kontynuowa?
 

tomo7999

User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Pokemon Infinity

Na pewno nie zrobimy czego? jak PMO.
Ka?dy ma sw?j gust a nam nie podoba grafika z GBA.
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Pokemon Infinity

Nie mialem na my?li grafiki z gba, tylko mapy, a to przeciesz to innego:p
Chodzi o to, pisali?cie ?e mapa jest wzorowana na grze, a tu wida? ca?kiem co innego, jedynie miasta si? zgadzaj?.


Co do up.
"Fajnom mape"??
Ja pierdole... Co za burak...
?ycz? szybkiego bana!!

@down
No w?a?nie, trzeba czyta? i to ze zrozumieniem...
NIE CHODZI MI O GRAFIK? TYLKO O MAP?!!

Czy ja tak nie wyra?nie pisz??
 
Last edited:
Joined
Aug 5, 2009
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Pokemon Infinity

Powiem tak BR nie zrobili sami grafiki tylko maj? j? z jakiej? tam stronki, wi?c nie oskar?a? prosz? innych, ?e maj? graf? od brazoli co jest w 100% nieprawd? bo BR nie zrobili jej...

Trzeba czyta? ;)

@Topic

Mam nadziej?, ?e co? wyjdzie ch?tnie zagram. Co do ewolucji to chodzi o to, ?e pok dostaje do?wiadczenie i ewolucja? I czy w takim wypadku mo?na zobaczy? ile ma D?w?
 

Drenn

Active User
Joined
Oct 1, 2008
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

A przybli?ony start serwera gdzie ? Mo?esz poda? ? Bo ciekaw jestem ile wam zejdzie z odpaleniem :) A co do mapki to mi si? podoba je?eli jest tworzona od 0 :)
 

Night Wolf

User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

@Topic
Mam nadziej?, ?e co? wyjdzie ch?tnie zagram. Co do ewolucji to chodzi o to, ?e pok dostaje do?wiadczenie i ewolucja? I czy w takim wypadku mo?na zobaczy? ile ma D?w?
Tak, bedzie mozna to zobaczyc. Chcemy wprowadzic to bardziej realnie i zobaczyc bedzie mozna to w pokedexie i jego lvl tez
 

tjusjes91

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Pokemon Infinity

Ja widz? od razu ?e to nie ma przysz?o?ci chocia? wg mnie :D. Osobi?cie nie podoba mi si? ani jeden filmik z tego co pokaza?e? na pierwszej stronie. Grafika jest ca?a z tibii, wszystkie kontury, dywany, schody etc. s? z tibii, wi?c wg mnie nie napracowali?cie si? jako? du?o w przeciwie?stwie do PU. Powklejali?cie pokemony i jest niby git?

Anyway ?ycz? szcz??cia :]

Pozdrawiam,
Tjusjes.
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Pokemon Infinity

A stworzy?e? chocia? jeden skrypt do tibii??

Wiesz ile to pracy aby napisa? skrypty do pokemon otsa??

A poza ty czego ty chcesz od grafiki tibijskiej??
Sie nie znasz to nie komentuj!!
 

tjusjes91

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Pokemon Infinity

PU jak i PO maj? w?asn? grafik? i jako? to dobrze wygl?da. Tylko tutaj musi by? grafika z tibii ;D Jak nie potrafi? za to dobrze si? wzi?? to niech si? nie bior?!
Lipa i tragedia o ;D
 

tomo7999

User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Pokemon Infinity

Cz?owieku czy ty masz co? w tym pustym ?bie?
Serwer ma 2 miesi?ce a ty oczekujesz nie wiadomo czego.
Grafiki item?w zostawili?my na koniec a nie zamierzamy robi? czego? takiego jak PU jak ju? wcze?niej wspomnia?em.
 

Night Wolf

User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Ja widz? od razu ?e to nie ma przysz?o?ci chocia? wg mnie :D. Osobi?cie nie podoba mi si? ani jeden filmik z tego co pokaza?e? na pierwszej stronie. Grafika jest ca?a z tibii, wszystkie kontury, dywany, schody etc. s? z tibii, wi?c wg mnie nie napracowali?cie si? jako? du?o w przeciwie?stwie do PU. Powklejali?cie pokemony i jest niby git?
Anyway ?ycz? szcz??cia :]
Pozdrawiam,
Tjusjes.
P?ki co nie skupiamy si? na dodatkowej grafice, b?dziemy j? wprowadza? stopniowo
 

tjusjes91

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Pokemon Infinity

@Up Ok, to zmienia posta? rzeczy :]

@2Up I tak mam na wasz projekt wyje****. Bo to b?dzie shit tak jak PMO.

GL ANYWAY !
 
Last edited:

osa68

Active User
Joined
Jun 16, 2008
Messages
90
Reaction score
4
Odp: Pokemon Infinity

to na jaki huj spamojesz dzieciaku ;] mam nadzieje ze sie uda wam :)
 

tjusjes91

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Pokemon Infinity

?eby wkurw** takich idiot?w i bez m?zg?w jak ty ^^ To i tak nawet jak wystartuje b?dzie jeden wielki ch?am bAUHbUHAB
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Pokemon Infinity

@2Up I tak mam na wasz projekt wyje****. Bo to b?dzie shit tak jak PMO.
? PMO shitem? ten wasz projekt nie umywa sie do niego ;p
42840982.png
82662348.png
to uwazasz shitem? klient pisany ca?kiem od 0 i tak samo silnik? nie rozsmieszaj mnie.

@Topic: Aby wyrazic swoje zdanie na temat tego ots to powiem ze ots nie ma szans. Systemy nie beda gotowe na start jesli wogole kiedys sie pojawia. Spolszczone ataki? no napewno duzo osob zagra ;/ Tandetne grafy z tibi w pokemon?.. To juz koniec tyle na ten temat. Wedlug mnie ots nie wypali.

@Down: mapka jest robiona od 0, ta co jest na pokazie skryptow zajmuje 50 kb i sluzy tylko do testow skryptu ;o.
 
Last edited:

tomo7999

User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Pokemon Infinity

Tandetne grafy z tibi w pokemon?..
82662348.png

Acha : /
A poza tym systemy s? ju? gotowe, a zapowied? ma 2 miesi?ce~ jak ju? pisa?em wcze?niej.
Nast?pnym razem b?d? ?askaw zainteresowa? si? tym o czym piszesz.
Pozdrawiam.
 

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Infinity

@up powiem tak nigdy nie widzia?e? tej mapy na oczy ? to jest zwyczajna mapa stworzona przez team Tfsa. Tak client mamy ca?kiem pisany od 0 nie zmieniaj?cego tego z Tibia, Mamy do niego pe?ny source itp. Je?li chodzi ci o grafiki to "Jeszcze" u?ywamy z tibi z czasem si? to zmieni i b?dziemy mie? wszystkie w?asne w??cznie z pokemonami. nie chc? si? tu k??ci? i radz? wam te? przesta? bo moderatorzy lubi? takich ludzi kara? :). pozdrawiam Fabian

@temat
Aff zofftopowa?em :p co na temat tego tematu to hmm mo?e wam wypali powodzenia :)
 
Last edited:

Domeneq

New User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Pokemon Infinity

kiedy to b?dzie dzia?a?o ? jak co? pisa? gg 4985968
 
Status
Not open for further replies.
Top