What's new

Wywiad z Fluosem [U?ytkownik]

Status
Not open for further replies.

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Cze??, na pocz?tku chcia?bym powiedzie?, ?e ten wywiad nie mia? na celu ujawnienia wam jakiego koloru bielizn? nosi Fluos, czy tego jak ma na imi? jego wujek, babcia, dziadek, brat, ciocia wi?c darujcie sobie wypowiedzi, ?e za ma?o szczeg???w pami?taj?c, ?e to forum jest o Tibii.
Wywiad:​

Anthony: Cze??, Fluos. Jeste? znanym na szerok? skal? "artyst?" kt?ry aby sta? si? lepszym pokona? wiele barier i udoskonali? to co m?g? krocz?c do profesjonalizmu do?? ci??k?, aczkolwiek s?uszn? drog? wzoruj?c si? na najlepszych. Z tego powodu chcia?bym przeprowadzi? z Tob? wywiad kt?ry nie zajmie Ci du?o czasu, got?w?

Fluos: Oczywi?cie.

Anthony: B?d? tak mi?y i przedstaw si? naszym drogim czytelnikom wyjawiaj?c im swoje imi? oraz wiek.

Fluos: Mam na imi? Dawid, ale to chyba ju? wie wi?kszo?? os?b, kt?ra utrzymuje ze mn? cho? minimalny kontakt. Urodzi?em si? 21 lutego 1994 roku, czyli jak ?atwo policzy? mam za sob? ju? 16 zim, ju? nie d?ugo kolejna.

Anthony: No dobra, skoro ju? si? przedstawi?e? i poznali?my podstawowe informacj? o Twojej osobie powinni?my nawi?za? do tematu kt?ry dotyczy strony Tibia.net.pl, powied? jak si? tutaj znalaz?e? i co by?o przyczyn?, a raczej ch?ci? postowania na tym forum?

Fluos: Znalaz?em si? na Tym forum w do?? nieoczekiwanych okoliczno?ciach. Za?o?y?em konto o nicku Fluos, tylko po to, by wysy?a? spam poprzez prywatne wiadomo?ci do u?ytkownik?w dost?pnych. Reklamowa?em moje forum o mappingu wsz?dzie gdzie si? da?o, p??niej powsta?y reklamy nt. "Uniwersytetu Mapper?w". Konto Fluos2 musia?em za?o?y? p??niej, poniewa? me pierwotne konto zosta?o zbanowane z przyczyn wy?ej podanych <pokerface>, Postanowi?em pomaga? innym u?ytkownikom i sam sobie, jestem na Tym forum ju? 2 lata.

Anthony: Bardzo ciekawe, musz? przyzna?, ?e nie spodziewa?em si? tak d?ugiego okresu bytu na tym forum jednak to ju? ca?kiem inna sprawa, wracaj?c do wywiadu, chcia?bym spyta? o bardzo istotn? rzecz mianowicie mapping, czy to w?a?nie dla niego przesiadujesz na Tnecie, mi?dzy innymi by nie?? pomoc tym s?abszym, niedosz?ym mapperom?

Fluos: Tak, jest to g??wnym powodem moich odwiedzin tej strony. Podr??uje tylko przewa?nie po strefie mappingu oraz Pomoc OT, reszta jest dla mnie nie wa?na.

Anthony: W takim razie wi?kszo?? os?b mog?aby Ci? nazwa? dobr? dusz? tego forum na kt?r? mo?na liczy?. Nie zapominaj?c r?wnie? o Twoich poradnikach kt?re sw? zawarto?ci? przekazuj? czytelnikowi bardzo wiele, mi?dzy innymi przez ich szczeg??owo??, powied? czemu za bezcen, ot tak przeznaczasz sw?j czas na pomoc dla innych?

Fluos: Jakby to powiedzie?, poprostu si? starzeje, ju? nie d?ugo nie b?de traci? czasu na mapping/tibie, dlatego "wiedze", kt?r? posiadam chce przekaza? m?odemu pokoleniu. Robie to z pasj? i zadowoleniem samego siebie, nie tworze tych poradnik?w na przek?r memu ego. Tak, jestem dobr? dusz? tego forum, wi?c jak kto? ma problem, a znam odpowied? - pomog? mu.

Anthony: Dowiedzieli?my si? bardzo wiele na temat Twoich map oraz poradnik?w, ko?cz?c ten temat chcia?bym dowiedzie? si? czy te pokolenie mapper?w niesie za sob? dobre cechy, czy raczej lenistwo i niech?? do stworzenia czego? co zapar?oby dech w piersiach? Nie zapominaj?c o Twoim autorytecie, powied? kto nim by?.

Fluos: B?de to powtarza? wszem i wobec, ?e program Remere zepsu? totalnie przysz?o?? mappingu. Wi?kszo?? teraz stawia na prostote, dlatego u?ywaj? auto-bordera, dlatego uwa?am, ?e nowe pokolenie jest leniwe. Dawno ju? nie widzia?em mapy, przy kt?rej ?mia?o m?g?bym powiedzie? "O KURWA:D " z wielkim zadowoleniem, ?e mog?em to zobaczy?. Autorytet, hmm ka?dy jakiego? ma, ale w moim wypadku by? to raczej wz?r do na?ladowania. Zawsze wielbi?em div'a99, jego pomys?y i urozmaicenia sprawia?y, ?e m?j m?ski organ unosi? si? w g?re rozchylaj?c skrzyd?a niczym anio?. Nie mog? zapomnie? o ABC1993, Blackqu, Surojadzie, Xardunie czy Siwku bez kt?rych nie osi?gn?? bym tego wszystkiego.

Anthony: Mamy za sob? temat kt?ry dotyczy? mappingu, u?ytkownicy poza forumowymi sprawami chcieli by pewnie og?lnego zarysu tego co robisz, czym si? kierujesz oraz co lubisz, na pocz?tek warto by?oby zapyta? o to jakiego typu muzyki s?uchasz?

Fluos: Hm, muzyka przer??na. Najcz??ciej s?ucham Polskiego rapu, m?wie tutaj o DonGuraLesku czy Eldo. Bardzo podoba mi si? najnowsza p?yta "Gurala", kt?ra powala. Podr??e po amplitudzie czyli p?yta Rahima, leci u mnie bardzo cz?sto na g?o?nikach. Nie, nie jestem dzieckiem hip-hopu, s?ucham r?wnie? takich kawa?k?w jak Bilionaire czy Waka waka.

Anthony: Bardzo ciekawe, bo ja r?wnie? lubi? nowy album Donguralesko jak i jego ca?okszta?t artystyczny, no dobra dosy? o muzyce. Powied? czym kierujesz si? w swoim ?yciu, czego chcia?by? dokona? oraz w jakim kierunku si? kszta?cisz?

Fluos: Jak wi?kszo?? nastolatk?w borykam si? z wyborem przysz?ego zawodu, wyborem czego? co b?de robi? przez ca?e ?ycie. Obecnie ucz?strzam do 4 Liceum w Zabrzu o profilu humanistycznym. W tej chwilii nie jestem w stanie odpowiedzie? Tobie czym si? b?d? kierowa? przy wyborze, lecz przyjdzie czas kiedy podejm? decyzje i powiadomie Ci? o niej. W ?yciu kieruje si? sob?, nie udaj? kogo? kim nie jestem i ciesz? si? ?yciem. Mam dziewczyne, przyjaci??, ziomali i to oni daj? mi si??, z nimi przejd? przez ka?dy problem... i przez ka?dy monopolowy :)

Anthony: Jak ka?dy m?ody cz?owiek cieszysz si? ?yciem, to na prawd? co? wspania?ego, dlatego te? warto wspomnie? czy zajmujesz si? jakim? sportem kt?ry Ci? fascynuje i s? z nim powi?zane Twoje marzenia?

Fluos: Tak, uprawiam pi?ke no?n?. Od 4 lat gram na pozycji bramkarza, nie chce si? chwali?, ale posiadam mas? statuetek najlepszego bramkarza w turniejach po ca?ej Polsce. Obecnie gram w miastecznym klubie, lecz dosta?em propozycje z G?rnika Zabrze my?l?, ?e ju? nie d?ugo w?a?nie tam b?d? broni?.

Anthony: Taka propozycja, gdyby? j? zmarnowa? to na pewno w przysz?o?ci by? tego ?a?owa? osobi?cie gratuluj? i ?ycz? Ci wielkich sukces?w powi?zanych z kup? kasy. No dobra zbli?amy si? do ko?ca proponuj? gr? w skojarzenia, co Ty na to?

Fluos: Nie b?d?my materialistami, gram w to bo to jest moja pasja, hobby. Pewnie, zagrajmy.

Anthony: W takim razie zaczynamy gr?. Xadrian?

Fluos: Adrian :).

Anthony: Tibia.net.pl?

Fluos: Nieogarni?ta kadra :>.

Anthony: Pi?ka no?na?

Fluos: Pasja.

Anthony: Mapping?

Fluos: Sztuka, wyobra?nia.

Anthony: Na koniec naszej gry chcia?bym zada? Ci pytanie jako najzwyczajniejszemu u?ytkownikowi, co s?dzisz o nowym posiadaczu Tibia.net.pl?

Fluos: Hmm... kto nim jest? :)

Anthony: Koniec wywiadu zbli?a si? wielkimi krokami, wypada?oby pozdrowi? swoich znajomych, wi?c do dzie?a!

Fluos: No my?l?, ?e musz? si? tutaj troch? rozpisa?. Pozdrawiam : Alanova, Blackqa, Fasiego, Rintha, Xadriana, ABC1993, Xarduna, Fragsa, Surojada, Siwka, Speedera, Syska, Xana, Xayana oraz Ciebie... i kochan? Beoske <3.

Anthony: Dzi?kuje za po?wi?cony czas kt?ry przeznaczy?e? na ten wywiad, oraz odsy?am pozdrowienia! Cze??.

Fluos: Narka.

Pozdrawiam.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Przekozacki, ale mog?e? oddzieli? kolorami.
~refresh~

Pozdrawiam!
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Powiem w prost nie przeczyta?em ca?ego wywiadu mo?e max 3 pytania, dlaczego? Pytania powinny by? kr?tkie i zwi?z?e, a odpowiedzi d?ugie i konkretne, je?eli osoba, kt?ra jest pytana ma co? w g?owie czyli jest inteligentna wystarczaj?co to samo wie o danym fakcie i zrobi to co powinna. Druga sprawa to samo pierwsze pytanie to zazwyczaj daje si? jakby wst?p do wywiadu nie pisze si? w pytaniu. Nie czytam dalej, bo z powodu d?ugich pyta?, kt?re mo?na skr?ci? do paru prostych s??w zniech?caj? mnie do czytania - dlatego zadaje si? kr?tkie pytania - tego nawet w gimnazjum ucz?. :/ Ju? nie m?wi?c o jak?e dziwnej modzie na tym forum dotycz?c? tych kr?tkich pyta?, poka?cie mi to w jakiej? gazecie to normalnie odetn? sobie r?k? za kar?.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Powiem w prost nie przeczyta?em ca?ego wywiadu mo?e max 3 pytania, dlaczego? Pytania powinny by? kr?tkie i zwi?z?e, a odpowiedzi d?ugie i konkretne, je?eli osoba, kt?ra jest pytana ma co? w g?owie czyli jest inteligentna wystarczaj?co to samo wie o danym fakcie i zrobi to co powinna. Druga sprawa to samo pierwsze pytanie to zazwyczaj daje si? jakby wst?p do wywiadu nie pisze si? w pytaniu. Nie czytam dalej, bo z powodu d?ugich pyta?, kt?re mo?na skr?ci? do paru prostych s??w zniech?caj? mnie do czytania - dlatego zadaje si? kr?tkie pytania - tego nawet w gimnazjum ucz?. :/ Ju? nie m?wi?c o jak?e dziwnej modzie na tym forum dotycz?c? tych kr?tkich pyta?, poka?cie mi to w jakiej? gazecie to normalnie odetn? sobie r?k? za kar?.
Spodziewa?em si? takiego komentarzu, od razu chcia?em napisa?, ?e te pytania mia?y takie by?, czemu? Mam dosy? czytania tych pierd?? nazywanych "wywiadami" kt?re zawieraj? 2-3 pytania w dodatku nie na temat, tu dzi?ki rozwini?tym pytani? jak i odpowiedzi? mo?na na prawd? dowiedzie? si? czego? o osobie z kt?r? taki wywiad jest przeprowadzany.
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Powiem w prost nie przeczyta?em ca?ego wywiadu mo?e max 3 pytania, dlaczego? Pytania powinny by? kr?tkie i zwi?z?e, a odpowiedzi d?ugie i konkretne, je?eli osoba, kt?ra jest pytana ma co? w g?owie czyli jest inteligentna wystarczaj?co to samo wie o danym fakcie i zrobi to co powinna. Druga sprawa to samo pierwsze pytanie to zazwyczaj daje si? jakby wst?p do wywiadu nie pisze si? w pytaniu. Nie czytam dalej, bo z powodu d?ugich pyta?, kt?re mo?na skr?ci? do paru prostych s??w zniech?caj? mnie do czytania - dlatego zadaje si? kr?tkie pytania - tego nawet w gimnazjum ucz?. :/ Ju? nie m?wi?c o jak?e dziwnej modzie na tym forum dotycz?c? tych kr?tkich pyta?, poka?cie mi to w jakiej? gazecie to normalnie odetn? sobie r?k? za kar?.

Co do tego pana, ten wywiad mia? by? bdb i nie uwa?ano na twoje wymagania ...Odpowiedzi nie musz? by? kr?tkie, zwi?z?e, poniewa? je?li nie chce ci si? dalej czyta?, to nie czytaj ani si? nie przyznawaj : )

TOPIC: Podoba mi si? ;] Jest teoretycznie bez b??dny i zaciekawi? mnie na tyle, ?e chce r?wnie? zrobi? teraz podobny ; ]]]]

Dla pisz?cego ten wywiad : Masz potencja?, oby tak dalej, nie zapominaj o wizji OTS, bo lepiej, ?e da?e? pytania dotycz?ce jego tw?rczo?ci/hobby a nie np. czy lubi placki xD

Moim zdaniem 9/10, bo czytelniejszy by? by, gdyby? oddzieli? kolorami ;]

Pozdrawiam, Lee Parkour
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Wywiad mi si? podoba. Ale pan nawet nie wa?y? mnie pozdrowi?, no dobra wybaczam Ci.
Wywiad wydaje si? dla czytelnika ciekawy i godni do przeczytania. Nie zauwa?y?em jakichkolwiek b??d?w. Ciekawie si? go czyta, jak wspomina?em. Nic wi?cej nie mam do zarzucenia.


Pozdrawiam.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Nie mog?em przez jaki? czas wbi? na forum, teraz jestem i prosz? ?eby?cie wypowiadali si? na temat tego wywiadu. Dlaczego? Wkr?tce zamierzam napisa? par? kolejnych ze s?awami polskiego mappingu czy skrypt?w wszystko w zale?no?ci od tego z kim b?dzie okazja si? dogada?. Mo?liwe te?, ?e trafi si? par? z tutejszymi moderatorami.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

No no, wywiad bardzo dobry niekt?rzy pisali i? pytania s? d?ugie to chyba jedyna ma?a wada tego wywiadu lecz s? to pytania bardzo dobrze sformu?owane i na temat. Og?lnie brak b??d?w w pisowni na szcz??cie, tylko odpowiedzi Fluos'a powiniene? da? na jaki? kolor ?eby si? bardziej wyr??nia?y ale to ju? tw?j wyb?r. Czekam na kolejne wywiady 9,7/10.
 

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

No wywiad bardzo mi si? spodoba?. Troch? si? dowiedzia?em o Fluos'ie. Og?lna ocena to 8/10 :) Mam pytanie gdzie przeprowadza? taki wywiad??
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

No wywiad bardzo mi si? spodoba?. Troch? si? dowiedzia?em o Fluos'ie. Og?lna ocena to 8/10 :) Mam pytanie gdzie przeprowadza? taki wywiad??
Tam gdzie Ci najwygodniej, ja ten akurat przeprowadza?em przy u?yciu gg.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Nie spodoba? mi si? wywiad, ze wzgl?du na pytania no i na zamulon? form?, za d?ugie pytania i co za tym idzie odpowiedzi.
Mi?o jednak pozna? koleg? z forum, wiec og?lnie nawet nawet..
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Mi wywiad bardzo si? podoba?, pytania by?y dobrze sformu?owane, tak samo jak i wypowiedzi fluosa.
Du?o si? o nim dowiedzia?em.B??d?w nie dostrzegam, og?lnie bardzo mi si? podoba?.
 

Sexbastian

Advanced User
Joined
Sep 13, 2008
Messages
151
Reaction score
8
Age
30
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Dobra to ile ten wywiad pisa?e?? jest z 94 i chodzi ju? do 4 liceum?

Anthony: B?d? tak mi?y i przedstaw si? naszym drogim czytelnikom wyjawiaj?c im swoje imi? oraz wiek.
Fluos: Mam na imi? Dawid, ale to chyba ju? wie wi?kszo?? os?b, kt?ra utrzymuje ze mn? cho? minimalny kontakt. Urodzi?em si? 21 lutego 1994 roku



Anthony: Bardzo ciekawe, bo ja r?wnie? lubi? nowy album Donguralesko jak i jego ca?okszta?t artystyczny, no dobra dosy? o muzyce. Powied? czym kierujesz si? w swoim ?yciu, czego chcia?by? dokona? oraz w jakim kierunku si? kszta?cisz?
Fluos: Jak wi?kszo?? nastolatk?w borykam si? z wyborem przysz?ego zawodu, wyborem czego? co b?de robi? przez ca?e ?ycie. Obecnie ucz?strzam do 4 Liceum w Zabrzu o profilu humanistycznym. W tej chwilii nie jestem w stanie odpowiedzie? Tobie czym si? b?d? kierowa? przy wyborze, lecz przyjdzie czas kiedy podejm? decyzje i powiadomie Ci? o niej. W ?yciu kieruje si? sob?, nie udaj? kogo? kim nie jestem i ciesz? si? ?yciem. Mam dziewczyne, przyjaci??, ziomali i to oni daj? mi si??, z nimi przejd? przez ka?dy problem... i przez ka?dy monopolowy :)

Og?lnie wywiad fajny przyjemnie si? go czyta?o jak i du?o si? dowiedzia?em o tym u?ytkowniku.
 

Eneida

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
46
Reaction score
8
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Wywiad s?aby - g??wnie z powodu prowadz?cego, kt?ry, z bli?ej nieznanych mi powod?w, posiada rang? redaktora (pozostaj? mie? tylko nadziej?, ?e redaguje Pan pismo obrazkowe, ew. jak?? kolorowank?). O co mi chodzi; czego si? czepiam? Ano tej masy b??d?w interpunkcyjnych, sk?adniowych i gramatycznych. Ponadto apelowa?bym o nieuto?samianie si? z postaci? Ma?gorzaty Foremniak i niem?czenie nas bezsensownymi metaforami ("krocz?c do profesjonalizmu do?? ci??k?, aczkolwiek s?uszn? drog? wzoruj?c si? na najlepszych"). O ile mog? to znie?? w postaci wy?ej wymienionej, notabene, kt?rej to zadaniem jest ocenianie postaci, to o tyle nie znios? tego w zachowaniu redaktora (dziennikarza), kt?ry to z za?o?enia ma by? osob? obiektywn?, nie - subiektywnym, pieprzonym lizodupem.
Podsumowuj?c - czytanie tego, to strata czasu (i nerw?w). Osobi?cie uwa?am, ?e poni?ej zamieszczony Meksyka?sko-?ydowski festyn kulturowy jest stokro? ciekawszy.
 

Thseim

User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
35
Reaction score
1
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Popieram koleg? na g?rze, wywiad jest BEZNADZIEJNY, kompletnie ?le napisany i ?a?osny.
Kto przyj?? pana Anthonego na redaktora, pytam si??!
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Wywiad z Fluosem.

Odp: Wywiad z Fluosem.

Po prostu krew mnie zalewa, kiedy widz? komentarze tych "pro ogar?w"...
Kto przyj?? pana Anthonego na redaktora, pytam si??!
A kto kurwa mia? przyj??? Mo?e to by?, Tw?j j?bniety m?otkiem stary, kt?ry przez przypadek zapomnia? w?o?y? pewnego narz?dzia, kt?re zapobieg?o by porodzie, pewnego, debilnego postera.
Warn, czy nie... Prawda jest taka.
Piszecie tu o b??dach interpunkcyjnych, a w nie kt?rych waszych postach widz?, tak oczywiste b??dy, ?e to kura pazurem by lepiej napisa?a - pomimo tego, ?e mia?aby u?ywac klawiatury.
Do paru rzeczy si? zgodze...
Dobre pytania = dobre odpowiedzi.
Tutaj bardziej by pasowa? "Nudne pytania = nudne odpowiedzi".
Czytaj?c to, wyobra?a?em sobie w tej chwili wojne w Afganistanie... ;-)

Regards,
Aaviq
 
Status
Not open for further replies.
Top