What's new

Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Status
Not open for further replies.

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Witam, cwicz? ju? od paru miesi?cy, mo?e nawet wi?cej...
Je?eli chodzi o od?ywki, to bra?em tylko HMB, a to jest na mas?, teraz chcia?bym spr?bowa? czego? mocniejszego.
Ale w?a?nie tu jest problem...troch? si? boj?, bo nie wiem co i jak stosowac, aby nie przesadzi?.
Paru kumpli w szkole bra?o "strza?y" w ?ap?, m?wili, ?e efekt jest zajebisty, ale jak si? przesadzi, to grozi to nawet ?mierci?, zreszt? w telewizji widzia?em, ?e komu? ?y?y rozepcha?o.
Chcia?bym te? wzi??c co? mocniejszego od HMB, ale si? boj?, poniewa? gdy by?em ma?y by?em bardzo chory i teraz nawet mam du?e problemy z sercem, co oznacza, ?e nie mog? si? za bardzo przem?czac, pic kawy i tak dalej, og?lnie chodzi o oszcz?dzanie mojego serca.
I tu nasuwa si? pytanie...Czy takie od?ywki b?d? dla mnie bezpieczne, czy nic mi si? nie stanie?

Prosz? o odpowiedzi tych, kt?rzy co? o tym wiedz?...

Notka moderatorska:
Temat zostawiam do swobodnej wymiany zda? na temat koks?w etc, wszystkie posty promuj?ce czy w jakim? sensie namawiaj?ce do za?ywania steryd?w b?d? odpowiednio nagradzane. ; )
 

Xon

Advanced User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
192
Reaction score
11
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Ch?opaku! Ty masz tylko 15-16 lat! W twoim wieku to ja bra?em jedynie jakie? bia?ko i to w ma?ych ilo?ciach. HMB to i tak dla ciebie za du?o a ty chcesz strza?y bra?! Po strza?ach to woda, a nie mi??nie, s?abiej Ci pracuje organizm i szybciej si? m?czysz. Zwi?ksz mas? bia?kiem a potem ci??ko wyrze?b si? trenuj?c na si?owni, je?li chcesz jako? wygl?da?.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Krzysieq dam Ci dobr? rade od serca w tym wieku nie baw si? w takie co?, ani nigdy w ?yciu. Najlepiej spokojnie po?wiczy? osi?gn?? jak?? mas? i rze?b? i ?y? sobie spokojnie bez problem?w:/
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

W?a?nie sterydy anga?uj? si? w prac? serca, nie ci?nij deki w bica, b?dzie masa - b?dzie si?a, ale nie usatysfakcjonuje ci? to wystarczaj?co - cierpliwie do celu, nie od razu Rzym zbudowano, no nie? ; )

Poza tym koksy powinno bra? si? po d?u?szym* sta?u ?wiczenia, gdy dopada nas stagnacja, je?eli to ta pierwsza stagnacja - to idealny b?dzie monohydrant kreatyny, nie meta czy deka.

d?u?szym* - nie chodzi tu o miesi?ce, czy rok.


@Inspired.

Tu mowa o sterydach, a Krzysieq pyta o od?ywki, a to zupe?nie co innego cho? podobne efekty.

Od kiedy to od?ywki ci?nie si? w ?ap?? Chodzi o sterydy, nie wprowadzaj w b??d.
 
Last edited:

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

na pocz?tku najwa?niejsza jest dieta z nadwy?ka kalorii i odpowiednim sk?adem (stosunek w?gli, bia?ka i t?uszczy) w po??czeniu z odpowiednim planem treningowym... nawet hmb na pocz?tek nie by? dobrym wyborem. Najpierw trzeba da? szans? organizmowi na "rozrost" bez wspomagaczy. Cz?sto ludzie w szkole/pracy nie jedz? odpowiednich ilo?ci po?ywienia, je?li do takich nale?ysz to lepiej kup sobie np. jakiego? gainera. Mimo to z twoim schorzeniem nie licz na osza?amiaj?ce efekty bo nawet sterydy bez odpowiedniej ilo?ci ?wicze? nie sprawi?, ?e uro?niesz.

ps. pozdr?w koleg?w i spytaj si? czy wiedz? o tym, ?e od steryd?w zmniejszaj? si? jaja
 

Inspired

Active User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
50
Reaction score
6
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

na pocz?tku najwa?niejsza jest dieta z nadwy?ka kalorii i odpowiednim sk?adem (stosunek w?gli, bia?ka i t?uszczy) w po??czeniu z odpowiednim planem treningowym... nawet hmb na pocz?tek nie by? dobrym wyborem. Najpierw trzeba da? szans? organizmowi na "rozrost" bez wspomagaczy. Cz?sto ludzie w szkole/pracy nie jedz? odpowiednich ilo?ci po?ywienia, je?li do takich nale?ysz to lepiej kup sobie np. jakiego? gainera. Mimo to z twoim schorzeniem nie licz na osza?amiaj?ce efekty bo nawet sterydy bez odpowiedniej ilo?ci ?wicze? nie sprawi?, ?e uro?niesz.
ps. pozdr?w koleg?w i spytaj si? czy wiedz? o tym, ?e od steryd?w zmniejszaj? si? jaja

Je?eli ?wiczysz, to po chuja przechodzi? na diete skoro i tak spali zb?dne kalorie?

#Temat
Je?eli chodzi o branie, to jajniki si? kurcz?, w najgorszym wypadku mo?e nam dolega? bezp?odno??, dop?ki tego nie odstawimy. Tu mowa o sterydach, a Krzysieq pyta o od?ywki, a to zupe?nie co innego cho? podobne efekty. Od?ywki powoduj? u co sto czterdzie?ci dziewi?tego za?ywacza, ?e jego efektem nie s? musku?y i masa, ale szpital lub poradnia. Co? co b?dzie dla ciebie zbawieniem odemnie, jest dokment, polecam go przed p?j?ciem spa?, bo trwa on jak normalny film i lepiej nie marnowa? czasu w dzie?.
 

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

nie s?uchaj kolesia up

Je?eli ?wiczysz, to po chuja przechodzi? na diete skoro i tak spali zb?dne kalorie?

no comment:O

editne potem bo nie mam czasu teraz
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Je?eli ?wiczysz, to po chuja przechodzi? na diete skoro i tak spali zb?dne kalorie?

Hahahahahaha
Rozwali?e? mnie tym.
Tak dla wszystkich je?eli kto? nie wie to zapami?ta?.
Si?ownia daje 30% mi??ni
Dieta daje 65% mi??ni
A reszta 5 % to spos?b w jaki ?yjemy, stres itp.

Tak na wst?pie ci powiem je?eli chcesz ?wiczy? i bra? od?ywki musisz i?? do lekarza ?eby ci? przebada? i powiedzia? czy mo?esz.

Przechodz?c do tematu. Krzysieq odradzam ci brania tego za przeproszeniem g?wna. Skoro ?wiczysz ju? rok to wst?p masz ju? z g?owy. Proponuj? Ci p?j?cie do doktora niech ci zbada grup? krwi. Nast?pnie wchodzisz w google i piszesz
"Dieta dla (i twoja grupa krwi). Dieta, bia?ka to najlepszy przyrost mi??ni. Je?eli musisz ju? bra? te od?ywki to id? do vitaminshop i powiedz go?ciowi co i jak a on ci poleci od?ywki, tak ci nikt nie powie, gdy? nie wszyscy mog? bra? jakiekolwiek od?ywki. Ale ja tak ci proponuje kreatynke.
Aha jak jedziesz na rze?b? r?b ?wiczenia w szybszym t?pie i przerwy mi?dzy ?wiczeniami musz? by? jednominutowe.

Tak jeszcze ci powiem je?eli chcesz ?wiczy? i bra? od?ywki musisz i?? do lekarza ?eby ci? przebada? i powiedzia? czy mo?esz.
 
Last edited:

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Jebnij si? w czo?o, przyda si? tak?e ruszenie pupy z fotela, odpoczniesz od komputera, b?dziesz jad? ma?o a cz?sto i zaczniesz ?wiczy?. Nie bierz si? za jakie? koksy, bo wcze?niej czy p??niej odbije si? to na twoim zdrowiu. Jak chcesz kopn?? w kalendarz, zrzu? si? z jakiego? budynku, b?dzie przynajmniej efektywniej a nie jakie? ciche wpieprzanie jaki? proszk?w.
 

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Mia?em zedytwa? wy?szy post ale skoro juz za niego dosta?em ostrze?enie to napisze tu

#Temat
Je?eli chodzi o branie, to jajniki si? kurcz?, w najgorszym wypadku mo?e nam dolega? bezp?odno??.

sam jeste? jak jajnik xD sterydy to testosteron, kt?ry jest produkowany przez j?dra, kiedy si? je bierze to nasze narz?dy (jaja xd) przestaja produkowa? ten hormon i si? przez to pomniejszaj?. Nie wiem co maj? do tego jajniki. U kobiet testosteron powoduje tylko to, ?e ich wygl?d zaczyna przypomina? m?ski wygl?d (np. lekkoatletki z nrd lub zsrr).

co do dalszej cz??ci wypowiedzi to od?ywki, kt?re bierzesz przez strzykawki s? tylko witaminami np. b12 innych nie znam, bo z regu?y od?ywki to tylko suplementy diety i nie aplikuje si? ich w taki spos?b. Ewentualnie jego koledzy mogli bra? heroine wtedy mia?by? racj?... ale czy od tego ro?nie bic to nie wiem :lol:
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Archi, on zawsze gada jak jaki? najebany typ to z pewno?ci? codziennie jara marihuane, na pewno wie co ona powoduje, shash xd.
A tak w og?le to daj sobie spok?j i wyjeb najlepiej wszystko co do tej pory pr?bowa?e? sobie dawkowa? dla mi??ni przez okno, bo taki lans przed kumplami to nic innego
jak pr?ba dowarto?ciowania si?, poczekaj troch? i jed? du?o bia?ka + si?ownia, bez ?adnych od?ywek, a ju? na pewno podawanych przez strzykawk?. : P
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Ja odpowiem ci kolego spokojnie.Proponuj? ci bra? nadal te od?ywki poniewa? go?ciu nam m?wi? od PO (Wf te? uczy i jest przypakowany nawet) ?e wszyscy co brali sterydy wiesz umi??nieni w chuj byli i zna? ponad 1000 takich i ?aden z nich ju? taki nie jest.

Polecam Nitrobolon dobre efekty s? po tym oczywi?cie w proszku (nie wiem czy w kapsu?kach jest)
 

Inspired

Active User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
50
Reaction score
6
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Mia?em zedytwa? wy?szy post ale skoro juz za niego dosta?em ostrze?enie to napisze tu
sam jeste? jak jajnik xD sterydy to testosteron, kt?ry jest produkowany przez j?dra, kiedy si? je bierze to nasze narz?dy (jaja xd) przestaja produkowa? ten hormon i si? przez to pomniejszaj?. Nie wiem co maj? do tego jajniki. U kobiet testosteron powoduje tylko to, ?e ich wygl?d zaczyna przypomina? m?ski wygl?d (np. lekkoatletki z nrd lub zsrr).
co do dalszej cz??ci wypowiedzi to od?ywki, kt?re bierzesz przez strzykawki s? tylko witaminami np. b12 innych nie znam, bo z regu?y od?ywki to tylko suplementy diety i nie aplikuje si? ich w taki spos?b. Ewentualnie jego koledzy mogli bra? heroine wtedy mia?by? racj?... ale czy od tego ro?nie bic to nie wiem :lol:

Dosta?e? upomnienie, wysoko ustatuowany intelektualnie u?ytkowniku. Poinformuje ci? te?, ?e sterydy to silny ?rodek anaboliczny - to ?rodek kt?ry powoduje kilkakrotny przyrost wyznaczonych kom?rek, i tworz? zwi?zki z?o?one, czyli poprostu grup? kom?rek. Powoduje on, ?e nasze kom?rki odpowiedzialne za wyznaczone narz?dy dziel? si? kilkakrotnie szybciej. Sterydy nie s? testosteronem, testosteron odpowiada za nasze ow?osienie i te podobne m?skie sprawy m?odziaku, je?eli sterydy odpowiada?y by za testosteron, to Pudzianowski wygl?da? by jak ma?pa. Sterydy powoduj?, ?e przybieramy na masie mi??ni, nie na ich wielko?ci.

Hahahahahaha
Rozwali?e? mnie tym.
Tak dla wszystkich je?eli kto? nie wie to zapami?ta?.
Si?ownia daje 30% mi??ni
Dieta daje 65% mi??ni
A reszta 5 % to spos?b w jaki ?yjemy, stres itp.
Tak na wst?pie ci powiem je?eli chcesz ?wiczy? i bra? od?ywki musisz i?? do lekarza ?eby ci? przebada? i powiedzia? czy mo?esz.
Przechodz?c do tematu. Krzysieq odradzam ci brania tego za przeproszeniem g?wna. Skoro ?wiczysz ju? rok to wst?p masz ju? z g?owy. Proponuj? Ci p?j?cie do doktora niech ci zbada grup? krwi. Nast?pnie wchodzisz w google i piszesz
"Dieta dla (i twoja grupa krwi). Dieta, bia?ka to najlepszy przyrost mi??ni. Je?eli musisz ju? bra? te od?ywki to id? do vitaminshop i powiedz go?ciowi co i jak a on ci poleci od?ywki, tak ci nikt nie powie, gdy? nie wszyscy mog? bra? jakiekolwiek od?ywki. Ale ja tak ci proponuje kreatynke.
Aha jak jedziesz na rze?b? r?b ?wiczenia w szybszym t?pie i przerwy mi?dzy ?wiczeniami musz? by? jednominutowe.
Tak jeszcze ci powiem je?eli chcesz ?wiczy? i bra? od?ywki musisz i?? do lekarza ?eby ci? przebada? i powiedzia? czy mo?esz.

Tak dla twojej informacji kretynie, od?ywki czy sterydy powoduj? zwi?kszony apetyt i nie tylko. Je?eli przejdziesz na diete, zaczniesz bra? sterydy i b?dziesz ?wiczy? to si? zag?odzisz. Wiemy, ?e pokarm to energia, a energia to motywacja do dalszego d??enia do celu. Jeszcze jedno, bia?ka nie odpowiadaj? za przyrost mie?ni, ani figury. Bia?ko posiada cukry, a jak wiadomo dzi?ku s?odkiemu czujemy si? lepiej i jeste?my pobudzeni, oraz metale kt?re osiadaj? r?wnie? na ko?ciach, dzi?ki bia?ku ro?niemy.
 
Last edited:

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Dosta?e? upomnienie, wysoko ustatuowany intelektualnie u?ytkowniku.
po lewej stronie jest ilo?? otrzymanych ostrze?e? wi?c co za r??nica baranie czy nazwe to ostrze?eniem czy upomnieniem? o_O to ?e jestem wysoko usytuowany intelektualnie to akurat wiem:)

Poinformuje ci? te?, ?e sterydy to silny ?rodek anaboliczny - to ?rodek kt?ry powoduje kilkakrotny przyrost wyznaczonych kom?rek, i tworz? zwi?zki z?o?one, czyli poprostu grup? kom?rek. Powoduje on, ?e nasze kom?rki odpowiedzialne za wyznaczone narz?dy dziel? si? kilkakrotnie szybciej.

nie m?wi?em nic co mog?oby by? z tym sprzeczne
Sterydy nie s? testosteronem, testosteron odpowiada za nasze ow?osienie i te podobne m?skie sprawy m?odziaku
i w tym momencie znowu pierdolisz bzdury tak jak wy?ej o diecie :)
. Jednym z najbardziej znanych naturalnych steryd?w anabolicznych jest testosteron, kt?ry pe?ni te? rol? m?skiego hormonu p?ciowego. wikipedia, has?o sterydy anaboliczne
je?eli sterydy odpowiada?y by za testosteron, to Pudzianowski wygl?da? by jak ma?pa. Sterydy powoduj?, ?e przybieramy na masie mi??ni, nie na ich wielko?ci.
testosteron to steryd (przeczytaj np. ten wycinek z wiki mo?e wko?cu wpadniesz o co tam chodzi ... chocia? w to w?tpi?
wi?ksze mi??nie = wi?ksz masa
chuj mnie obchodzi wygl?d pudziana
Tak dla twojej informacji kretynie
kto tu jest kretynem?
od?ywki czy sterydy powoduj? zwi?kszony apetyt i nie tylko.
no nie tylko haha
Je?eli przejdziesz na diete, zaczniesz bra? sterydy i b?dziesz ?wiczy? to si? zag?odzisz.
ty my?lisz ?e s?owo dieta wi??e si? tylko z odchudzaniem? czemu mia?by sie zaglodzic? omg
Bia?ko posiada cukry, a jak wiadomo dzi?ku s?odkiemu czujemy si? lepiej i jeste?my pobudzeni, oraz metale kt?re osiadaj? r?wnie? na ko?ciach, dzi?ki bia?ku ro?niemy.
bia?ko to bia?ko! cukry to w?glowodany!

=========


nie udzielaj si? cz?owieku na drugi raz albo my?l o czym piszesz i z tymi wyzwiskami to te? nie przesadzaj bo na kretyna to tylko ty wychodzisz a nie kosmos2

pozdro
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Czemu wszyscy uwa?aj?, ?e Pudzian bierze sterydy? Czy te? bra?.
Wi?kszo?? tak pisz?c?, nawet nie wie czym s? sterydy czy dieta, u?wiadomi? Was, w zawodowej kulturystyce nie ma miejsca na go?ci, kt?rzy spompowali si? na koksach - w tej dyscyplinie g??wn? rol? gra genetyka, dieta oraz trening, Pudzian ma tyle hajsu w portfelu, ?e zatrudni? jednych z lepszych trener?w trudno mu nie jest.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Baambaam ju? mi tu ?adnie podsumowa? wypowied? Inspired, wi?c mog? jeszcze do tego tylko doda? i? bior?c sterydy pompujemy mi??nie nie si??, je?eli we?miecie jakie? g?wniane sterydy wasze mi??nie mog? nie przybra? takiego kszta?tu jaki by?my chcieli, mog? przybra? tak odra?aj?cy kszta?t ?e szok, natomiast bior?c od?ywki np. kreatyn? dostajemy kopa dzi?ki kt?remu szybciej, efektywniej ?wiczymy, czy bierzemy wi?cej obci??enia.

Odnosz?c si? do pudziana ka?dy m?wi ?e bierze sterydy, ?e w naturalny spos?b nie da si? tego osi?gn??, ot?? si? mylicie. Ka?dy tak m?wi bo z?era go zazdro??, bo to jest nie mo?liwe. Mog? wam tylko powiedzie? i? co najwy?ej pudzian bra? od?ywki. Po 4 latach z dobrymi od?ywkami, z bardzo dobr? diet?, z bardzo dobrze u?o?onym treningiem mo?ecie mie? nawet 60 w bicepse.
 

Inspired

Active User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
50
Reaction score
6
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Czemu wszyscy uwa?aj?, ?e Pudzian bierze sterydy? Czy te? bra?.
Wi?kszo?? tak pisz?c?, nawet nie wie czym s? sterydy czy dieta, u?wiadomi? Was, w zawodowej kulturystyce nie ma miejsca na go?ci, kt?rzy spompowali si? na koksach - w tej dyscyplinie g??wn? rol? gra genetyka, dieta oraz trening, Pudzian ma tyle hajsu w portfelu, ?e zatrudni? jednych z lepszych trener?w trudno mu nie jest.

Wszyscy kt?rzy bior? si? za kulturystyke, bior? sterydy. To nie bajka, i ?wiat nie jest kolorowy, film to te? nie jest. Pudzian ca?y czas ?yka sterydy, zreszt? jak reszta kulturyst?w.

#Baambaam
Na margines czasu nie b?d? traci?, za wszelk? cen? chcesz pokaza? ?e jeste? m?drzejszy. Zupe?nie jak dziesi?cio latek, kt?ry pr?buje udowodni? ?e ma klocki lego.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

@up

Przedszkolaki pr?buj? udowodni? to, ?e maj? klocki lego? Inne cywilizacje najwyra?niej zamieszkujemy.


Dok?adnie, w stu procentach popieram wiadomo?? kosmosa.

A ty Inspired zapewne nigdy nie by?e? na si?owni a pr?bujesz si? wykaza? jak?? wiedz?, tylko jeszcze nikt ci? tu nie u?wiadomi?, ?e tej wiedzy nie posiadasz.

Wszyscy kt?rzy bior? si? za kulturystyke, bior? sterydy.

M?dry z ciebie go??, a w?a??. m?dry t?pak, m?w za siebie, nikt nie ma obowi?zku bra? steryd?w wraz z zacz?ciem dzia?ania w kulturystyce - jest to zakazane, s? testy antydopingowe, zazdro?? ci? z?era, bo wiesz ?e ty nigdy takiego czego? nie osi?gniesz, to twierdzisz ?e sterydy im to u?atwi?y i ?e to nic wielkiego.
Warto te? wspomnie?, ?e same sterydy nic nie dadz?, je?eli nie ?wiczysz - sterydy nic ci nie dadz?.
 

Xon

Advanced User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
192
Reaction score
11
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Won do trenera od si?owni, a nie pytacie ludzi na forum o Tibii, czy w wieku 12 lat mo?na bra? strza?y...
 

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Mocniejsze od?ywki, czyli droga na skr?ty...

Wszyscy kt?rzy bior? si? za kulturystyke, bior? sterydy. To nie bajka, i ?wiat nie jest kolorowy, film to te? nie jest. Pudzian ca?y czas ?yka sterydy, zreszt? jak reszta kulturyst?w.

g?wno prawda sam znam kolesia (jest instruktorem na si?owni na kt?ra chodz?)
mia? startowa? na MP w kulturystyce. og?lnie podobno by? bardzo dobrze zapowiadaj?cym si? kulturyst? ale po wypadku samochodowym co? mu si? sta?o z praw? r?k? i nie m?g? jej ju? tak bardzo anga?owa? w ?wiczeniach jak do tej pory. Kole? nigdy nie bra? steryd?w bo nawet na to nie mia? kasy to samo z od?ywkami... te? z nimi nie przesadza?. Przed wypadkiem wygl?da? na prawd? imponuj?co (je?li chodzi o kryteria kulturystyki), widzia?em jego zdj?cia z tamtego okresu. wszystko to osi?gn? mimo, ?e nie bra? steryd?w.

#Baambaam
Na margines czasu nie b?d? traci?, za wszelk? cen? chcesz pokaza? ?e jeste? m?drzejszy. Zupe?nie jak dziesi?cio latek, kt?ry pr?buje udowodni? ?e ma klocki lego.

nie chc? po prostu, ?eby kto? pomy?la? ?e m?wisz prawd? i poza tym wiem, ?e z nas 2 to ja mam racj?
 
Status
Not open for further replies.
Top