What's new

"Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Status
Not open for further replies.

Sokolll

Active User
Joined
Apr 4, 2010
Messages
120
Reaction score
1
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!


Wracam ponownie do gry w Tibi? i chcia?bym si? Was poradzi? na jakim ?wiecie polecaliby?cie mi gra?.

Musi by? to ?wiat nPVP. Powinna tam by? ?rednia ilo?? noob?w. Nie musi by? przewa?aj?ca cz??? polak?w. Chcia?bym tak, aby nie gra?o tam, ani za du?o, ani za ma?o ludzi. Tak jak wejdziesz na rookgaard i napiszesz, np. "buy mace" to aby nie by?o ciszy grobowej.

zgadzam si? z panem @up . Takiego ?wiata nie ma :> Ja polecam w?a?ciwie world Arcania poniewa? teraz ma?o pk jest , du?o os?b wykonuj? na tym ?wiecie quest?w , mo?na bardzo du?o znale?? tam i szybko przyjaci?? oraz gdyby? chcia? tam zagra? pisz na PW to co? ci kopsn? na start ;>
 

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Gra?em na rl ale dawno du?o si? zmieni?o, szukam servera na kt?rym jest du?o polak?w, s? niskie ceny gra ma?o ludzi i nie ma pk, jest taki server? I co powiecie mi o serverze "isara"
 

Lyvnis

New User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata

Jako i? wracam do gry na realu to chcia?bym si? was poradzi? na jakim by?cie mi proponowali gra? ?wiecie.
Chcia?bym, aby:


1. By?y niskie ceny
2.Nie by?o za du?ej ilo?ci bot?w
3.?rednia ilo?? PL i BR
4.Server nPVP
5.Przyzwoite skillowanie
 

Lyvnis

New User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Gra?em na rl ale dawno du?o si? zmieni?o, szukam servera na kt?rym jest du?o polak?w, s? niskie ceny gra ma?o ludzi i nie ma pk, jest taki server? I co powiecie mi o serverze "isara"

Polecam Tobie ?wiat Guardia. Gra si? tam przyzwoicie, lecz ceny s? troch? zawy?one. Jednak i tak polecam Tobie tam gra?.
Mam nadziej?, ?e Ci pomog?em.
 

OsaBDG

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
38
Reaction score
2
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata
Jako i? wracam do gry na realu to chcia?bym si? was poradzi? na jakim by?cie mi proponowali gra? ?wiecie.
Chcia?bym, aby:
1. By?y niskie ceny
2.Nie by?o za du?ej ilo?ci bot?w
3.?rednia ilo?? PL i BR
4.Server nPVP
5.Przyzwoite skillowanie

Jesli chcesz tylko N-pvp polecam Candia niskie ceny srednia ilosc polakow malo BR botow za duzo tez nie ma a jesli pvp Cie interesuje to polecam Nebule :p
 

PatulecxD

Advanced User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Age
29
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Up# Je?eli uwa?asz, ?e na candi jest ma?o polak?w to tam po prostu nie gra?e?. Bot?w nie za du?o ? pierwsze s?ysz? -, - Chyba na rookardzie nie ma :|. Nie polecam tego servera. Polak polakowi ksuje. Nie ma ?wiata bez bot?w. Tibia to nie ta sama tibia co kiedy? najlepiej odinstalowa? t? gr? i mie? spok?j. O skillowaniu to nie op?aca sie tam m?wi?.
Btw#Topic#
Jedynym server nPvp kt?ry mog? poleci? to Harmonia chocia? na ma?ym lvl (8-20) nie ma gdzie expi?.
Cya
 

Lyvnis

New User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Up# Je?eli uwa?asz, ?e na candi jest ma?o polak?w to tam po prostu nie gra?e?. Bot?w nie za du?o ? pierwsze s?ysz? -, - Chyba na rookardzie nie ma :|. Nie polecam tego servera. Polak polakowi ksuje. Nie ma ?wiata bez bot?w. Tibia to nie ta sama tibia co kiedy? najlepiej odinstalowa? t? gr? i mie? spok?j. O skillowaniu to nie op?aca sie tam m?wi?.
Btw#Topic#
Jedynym server nPvp kt?ry mog? poleci? to Harmonia chocia? na ma?ym lvl (8-20) nie ma gdzie expi?.
Cya

Dzi?ki za rad?, to zagram na ?wiecie Harmonia. Pozdrawiam i dzi?kuj? =]
 

Azeram

User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
29
Reaction score
2
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam spokojnego ?wiata PVP,gdzie bez problemu mo?na pu?ci? bota w znanych miejscach,jest taki ?
 

japi55

Active User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
55
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​
Szukam ?wiata najlepiej open-PvP, na kt?rym b?dzie najwi?cej polak?w, i oczywi?cie najmniej noob?w. Wola?bym raczej taki, gdzie ceny nie s? zbyt wysokie, ale tak?e serwer nie jest zapchany, bo PACC kupi? na wy?szym lvlu. Jakby kto? m?g? mi pom?c w grze jako? zacz?? przygod? na mainie, to by?bym wdzi?czny
 

Timek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
89
Reaction score
6
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Jedyny serwer, kt?ry przychodzi mi do g?owy to... Malvera - niestety - spotkanie polaka to prawie rzadko?? ale sa tego zalety - bo to Brazole tam urz?duj? - a z czego wiadomo oni nie pkuj? zbyt mocno - wi?c masz spok?j z graniem od godzin 8 - 15 i od 20 - do 2.
Nikt ci nie bije twoich mobow - nie ma random pk - sam tam gram i siedze w winiarni i tam mi nikt nie zagladal w tych godzinach przez 3 dni(!!!!) - awiec spokoj masz z skillowaniem i expieniem na poszczegolnych poziomach :D - ceny nie s? wysokie np. vampirka 18k bohy 30k - ale wysokopoziomowe itemki np softy to juz po 350 k chodza itp - wiec takie slabe eq tanie - ale te "exclusive" drogie troche.
 

Paralox

User
Joined
Aug 3, 2010
Messages
20
Reaction score
1
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Poszukuje Zgranego Team na Selenie. aktualny poziom 35 ED pacc. (36mlvl) w Razie pytan pisac gg . 19696507. Jezeli oczywiscie jest taki Team prosze o Info z gory THX ;D
 

Mefiks

Advanced User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
190
Reaction score
34
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​
Szukam ?wiatu na kt?rym jest du?o polak?w oraz ?eby server by? PVP.
?eby gra? kto? z t.n.pl ;p
 

Virczekk

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
61
Reaction score
8
Age
29
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Quepasa napisa? "...a na Valorii praktycznie nie ma Polak?w, za to ca?y serwer jest opanowany przez Brazylijczyk?w.

Nie wiem, kt?ry z tych serwer?w jest lepszy, nie polecam ci ?adnego z nich."
Na valorii graj? prawie tylko i wy??cznie polacy ..br.. s? <byli tam gn?bieni> ale doszli do guilds too late. w kt?rej si? wi?kszo?? przenios?a z kyry typu solanix, Don Gurallesko, Gibon etc.. jest tego tam wi?cej.. ;d
Valoria to prawie sami polacy z wyj?tkiem guildi impulse.
S? na tym ?wiecie 2 fronty. Domination i Too late. Obydwie guildie s? porozbijane na drobniejsze innee.. ; d
Og?lnie polecam ten serwer dla neutrali bo obydwie strony z ka?dej guilds boj? si? expi?.
Domination to g?ownie dzieci po 14 lat.
Wi?c trzymac odrazu z too late. ?e wi?kszo?? tam rozmawia po angielsku to nie znaczy ?e graj? tam brazole. Skr?ci?em co? o valorii i polecam ;d.
Te Qiuero Fluppy... :> XD

//Za czas?w bitwy Apitova z Huch'netem kilka lat temu, by?o wi?cej Brazylijczyk?w ni? Polak?w ; ) /Speeder

Odmieni?o si? dlatego.. napisa?em, Ja ju? ko?cz? z rl Tibi?.. musz? opchna? gdzie? swojego 80 ED; d. na Valori.. ;pp
 
Last edited:

Smeerf

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
125
Reaction score
8
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​

Witam,
Poszukuje nie obci??onego playerami, ?wiata PVP. Zale?y mi na dobrej atmosferze, minimum. 50% PL. Te? niecha?bym si? spotka? z chamstwem w stylu "8 lvl vs 120 lvl", "pay or die", etc.
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​
Witam,
Poszukuje nie obci??onego playerami, ?wiata PVP. Zale?y mi na dobrej atmosferze, minimum. 50% PL. Te? niecha?bym si? spotka? z chamstwem w stylu "8 lvl vs 120 lvl", "pay or die", etc.


Omg da?em podzi?kuj zamiast cytuj xD.
Polecam Ci Aurea 85% to Polacy. J?zykiem "urz?dowym" te? jest nasz j?zyk. Raczej na serwerze dobrze b?dzie Ci si? gra?, gra par? os?b z tnp.pl.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​
Witam,
Poszukuje nie obci??onego playerami, ?wiata PVP. Zale?y mi na dobrej atmosferze, minimum. 50% PL. Te? niecha?bym si? spotka? z chamstwem w stylu "8 lvl vs 120 lvl", "pay or die", etc.

To ja polecam Galan? bo chyba tylko ze dwie osoby poza mn? graj? z tnetu a i tak nie mam kontaktu z nimi ;d na serwie du?o polak?w znajdziesz, tylko trzeba uwa?a? na ab jak si? chce tam mieszka? - mn?stwo lamus?w tam jest - g??wnie polacy, jak na ironi?.

Poza tym jest sporo wolnych expowisk i mo?na na lajcie gra? sobie i expi?. Pk teamy oczywi?cie si? zdarzaj?, ale nie non stop :)
 

genialnyzulf

Active User
Joined
Sep 17, 2010
Messages
54
Reaction score
5
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​
Witam,
Poszukuje nie obci??onego playerami, ?wiata PVP. Zale?y mi na dobrej atmosferze, minimum. 50% PL. Te? niecha?bym si? spotka? z chamstwem w stylu "8 lvl vs 120 lvl", "pay or die", etc.

Niewiem czy u?ytkownik otrzyma? odpowied? ale odpowiem teraz ja :] :
?wiaty zalane tzw. "polaczkami" - to takie na kt?ryc nie pograsz godzinki - be? gro??cego ci polaczka - "ktura ma kumpli i bratuf w tibi" - niestety to prwada - wi?kszo?? na serwerac pvp to wybocone starsze konta (ca?e zawalone 50 lvlami) - kt?re s?u?? do PK - wi?c nie nale?y takiemu grozi? - ale si? z nim zaprzyja?ni? - osobi?ci? polecam Malver? - ?wiat czysto BR - zero polak?w = zero chamstwa.
Je?eli non pvp - to Olympa (te? ma?o polak?w - du?o germa?c?w, szwed?w)
Podpowiem : lepszy obcy ni? rodak - o zna ten j?zyk co ty - i b?dzie mu ?atwiej zrobi? ci? w ch**a
 

Santi1551

Active User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
137
Reaction score
2
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata PVP
1. Uprzejmi gracze, najlepiej zebym spokojnie bez ded?w wbil 20- 30lvl
2. Zeby bylo sporo polak?w, tak abym mia? z kim pogadac i pojsc do gildi z polakami
3. Ceny s? mi oboj?tne lecz niech nie b?d? tragicznie wysokie
4. JAK NAJMNIEJSZE LAGI!!!

Wcze?niej gra?em na trimerze ale lagi tam by?y straszne.
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

@Santi1551
Idealnym serwerem dla Cb b?dzie Azura b?d? Arcania

@Cezarski
1. Nie wiem
2. ?rednio
 

wezyk122p

Advanced User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
277
Reaction score
20
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

@Santi
Ja bym gra? na Secura, sporo Polak?w nawet, spokojnie wbijesz lvl ;)
To na tyle odemnie.
 
Status
Not open for further replies.
Top