What's new

Pacc 30dni za sms 20zl

Status
Not open for further replies.

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Witam Mam do sprzedania jednego pacca na 30dni za sms 20zl chetni pisac na gg 5064856
 
Joined
Sep 28, 2010
Messages
0
Reaction score
11
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Witam Mam do sprzedania jednego pacca na 30dni za sms 20zl chetni pisac na gg 5064856


U?ytkownik powy?ej to z?odziej dowiod? tego i postaram si? o bana dla tego u?ytkownika.

Pisz? do niego w sprawie PACC:
Ja 23:09:56
jestes?
5064856 23:15:42
tak

Ja 23:15:51
Chcia?bym kupi? Pacc
Ja 23:15:56
zap?ac? 30z? / allegro
Ja 23:15:58
jest opcja?
5064856 23:16:07
niemam allegro
5064856 23:16:09
; /

Ja 23:17:13
No to z czym do ludzi przychodzisz.

A teraz ma?y ownedzik z jego strony, wystarczy poszuka? jakie posty te dziecko napisa?o i wynik mamy jasny!

Link do tematu: http://tibia.net.pl/real-tibia/427082-kupie-premium-account-30-days.html
Odp: Kupi? Premium Account [30 days]
Ja ci Sprzedam Mozliwo?? nawet Allegro Pisz na gg 5064856

Xanosta wyczu? spraw?, ?e jest z?odziejem i nie kupi? od niego PACC! Nalegam aby zosta? on zbanowany 4ever. Takich dzieciak?w tylko pod karabin wysy?a?.

Z?odziej! Wynocha!
 
Last edited:

slawomirek1515

New User
Joined
Jan 26, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Znalaz?em jakie? serwisy :D ale link?w nie mog? podawa? wi?c jak co? to piszcie na pw albo dam ssa :D to chyba dozwolone xD??

 

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

KOlego allegro niemam a tamt? aukcje mial mi kolega wystawic :) nie kupywales odemnie pacca wienc nie gadaj ze jestem Z?odziejem :) a starac to sie mozesz zeby ci ktos kiedys ryja nie obil :)

Pozdrawiam ! I POLECAM SIE NA PRZYSZ?O?? !:****
 

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

a jak ktos chce ssy PACCA TO MOGE DAC ZE GO MAM ! a sprzedac moge go przez allegro Dopiero za 3dni jak kumpel bd.


REFRESZ !XD
 
Joined
Sep 28, 2010
Messages
0
Reaction score
11
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Dobra ch?opcze spali?e? si? na panewce. Mo?esz ju? opu?ci? ten temat jeste? zwyk?ym z?odziejem. Boli, ?e kto? Cie wychaczy?? Jak si? pyta?em na GG czy sprzedasz mi przez allegro to nie bo nie mam to czemu nie napisa?e? OK. za par? dni. Screena to ja Ci mog? te? pokaza? jak mam na swoim koncie 317 dni PACCa, mog? Ci nawet filmik nagra?. Wszystko kupione z GP. Tak?e sorry ale wida?, ?e jeste? noobem. Jeszcze najlepiej za??? nowe konto lub kolega Tw?j niech wbije i napisz?, ?e PACC kupiony. Piona stary.
 

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Kolego chlopcze to se mow do kolegow :) co mnie ma bolec bana moge dostac niezalerzy mi,z?odziejem nie jestem bo nawet ci nie probowalem oszukac i niezrobilem tego.a nie pisalem ze za pare dni bo niewiedzialem czy mi kumpel wystawi znowu :) mozesz juz tu niewchodzic bo tobie napewno nie sprzedam pozdro narazie;***
 
Joined
Sep 28, 2010
Messages
0
Reaction score
11
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Nie m?w mi synku co mam robi?, najpierw naucz si? pisa?. B?d? tutaj przychodzi? poniewa? b?d? informowa? ka?dego, ?e jeste? zwyk?ym noobkiem, kt?ry ?eruje na naiwno?ci innych. Masz racj? nie oszuka?e? mnie ale wida? od razu, ?e jeste? naci?gaczem.
 

Milutki Zlomiarz

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
65
Reaction score
0
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Byakuin- Polecam ci s?ownik ortograficzny.
@topic
Te? mia?em tak? sytuacje ale z postaciami i admini nic nie zrobili wi?c pewnie go tez nie zbanuj?. ;x!
 

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

no cuz mam ortografie zlom bo do szkoly sie nie chodzilo. wiem ze mie nie zbanuja bo nic mu nie zrobilem to poprostu jkis kretyn heh.
 
Joined
Sep 28, 2010
Messages
0
Reaction score
11
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Za obraz? ju? leci pierwszy warn. Odpu?? ju? ten temat ka?dy ju? wie jaki z Ciebie thief i scam. Teraz troch? o Twojej wypowiedzi "Kretyn"

kretynizm lub mato?ectwo) – termin oznaczaj?cy niedorozw?j umys?owy ci??kiego stopnia powsta?y w wyniku wrodzonej pierwotnej niedoczynno?ci tarczycy.

Jakby co to mo?e masz wrodzon? g?upot? i nigdy nie nauczysz si? poprawnej pisowni. Na przysz?o?? staraj si? u?ywa? s??w, kt?rych definicje znasz i kt?re pasuj? do Twojej wypowiedzi.
 

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Ch?opcze Gdyby nie google ja niewiem jak by? sobie w ?yciu Poradzi? :(
 
Joined
Sep 28, 2010
Messages
0
Reaction score
11
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Dlatego jest taka wyszukiwarka dla tych, kt?rzy chc? si? uczy?. A ty szkolniaku nie korzystasz i g?upi jeste?, b?dziesz i zostaniesz.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Pacc 30dni za sms 20zl

Tak? lu?n? dyskusj?, to sobie prowad?cie na gadu-gadu, bo forum od tego nie jest. P?ki co nie ma ?adnych dowod?w na to, ?e autor jest z?odziejem, nie ma tez na to, i? nie chce kogo? okra??, wi?c jest czysty. Dyskusja do niczego nie prowadzi, a autor dop?ki nie odnajdzie mo?liwo?ci udowodnienia swojej transakcji, nie b?dzie mia? mo?liwo?ci sprzeda? swojego pacca.

Temat zamykam, a Wy cieszcie si?, ?e ko?czy si? bez masy ostrze?e?.
 
Status
Not open for further replies.
Top