What's new

Tibia.net.pl - temat rzeka!

Status
Not open for further replies.

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

R?b co chcesz, my?l co chcesz. Mo?esz pomy?le?, ?e nie mam argument?w, ?e Jogi da? mi kas?, cokolwiek. Nie b?d? Ci odpisywa? bo to i tak nic nie zmieni. Ja dobrze wiem jak by?o, sprawdzi?em wszystko i wiem swoje. Je?li Ty natomiast uwa?asz inaczej to ok, Twoja sprawa, jebie mnie to, natomiast je?li znowu zaczniesz zak?ada? bezsensowne tematy- po?egnasz si? z forum.
Dla mnie sprawa jest jasna i zako?czona, co z Tym zrobicie to ju? nie moja broszka.
 

EthernalTrax

New User
Joined
Sep 19, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Taki brak argument?w, ?e jedyne co przedstawi?e? to swoje tezy. Jeste? zak?amany i wbrew sobie po prostu ok?amujesz nas wszystkich. Dobrze wiem jak by?o, co sta?o si? aby Jogi wr?ci? na swoj? pozycj?, a ty dalej przy swoim. My?lisz, ?e to co? zmieni? Wi?kszo?? ju? ma ci? za dupka, oszusta i g??ba co oczywi?cie nie jest obraz?, a przypuszczeniem w jakim ?wietle widz? ci? u?ytkownicy.
A w?a?nie, ten podpis pod nickiem to twoje motto? Sko?cz z magi?, zacznij my?le? racjonalnie.
Prawie ka?dy my?li jak ty i dlatego nic z tego nigdy nie wyniknie dop?ki nie z??czymy si?. Wypada?oby na prawd? w ko?cu zako?czy? ten cyrk.
#edit
W sumie Ognisty, jeste? ich marionetk? bo oni siedz? cicho na dupie i pozostawiaj? spraw? w twoich r?kach. No wielka szkoda, ale przypomnijmy sobie o diamonciku, on tylko bierze kas? z reklam, poza tym nic nie robi. Nie b?d? pod ich wp?ywem, sko?cz z k?amstwem skoro wi?kszo?? wie jak jest i jak by?o.
To mo?e przeanalizuj raz jeszcze wszystkie dowody, pierdolnij si? w ?eb i pomy?l kto sobie co? wymy?la, ten filmik i foty m?wi? same za siebie. Ty jednak trzymasz stron? oszusta, ja tego nie rozumiem. On wbi?by ci n?? w plecy gdyby tylko m?g? dla tej rangi, ty nadstawiasz za niego dup?. Dobrego ma kumpla ale mnie ju? by sumienie ze?ar?o.
Pierdolnij pan si? w ?ep. Cytuj? tu og?? twoich wypowiedzi a nie t? jedyn?. Archi, Michalekk i Don to psiapsiu?y, rajt? Archi razem z Michallkiem te? si? w to bawili ale niestety Archi zosta? wya?towany. Co zrobili panowie? Za?o?yli sojusz kurwicy demokratycznej, zacz?li wpierdala? jogiego w to w co sami go wci?gn?li, bo przecie? jak to ?eby on mia? wy?sze stanowisko od nich. W dodatku nie wiem jak mo?na uwierzy? w pierdo?y archiego po jego zachowaniu w temacie na FM, kiedy przyszed? nowy admin. Uwierzenie temu hipokrycie a w dodatku wrzucenie go do kadry by?o istnym kretynizmem. A teraz ma?y bonus ode mnie.
archipodmieniamy.jpg

Tak wi?c ko?cz?c "Nie dam ci prztyczka ani klapsa, nie powiem ci nawet pies ci? jeba?, bo to mezalians by?by dla psa. I w gwoli ?cis?o?ci jogi nie zap?aci? za technika.
 
Last edited:

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

W ka?dej chwili mog? zrobi? takie okienko jak ty podpisuj?c to twoim nickiem wi?c wsad? sobie to pan w dup?. Je?li masz dalej prawi? takie g?upoty, to proponuj? zwr?ci? si? do psychologa bo jak na razie to widz? tylko napinanie si? przez internet, ca?kowicie zb?dne. Je?li dalej masz ochot? wbija? temat z takim czym? to lepiej sobie odpu?? i przejd? no nie wiem, do starostwa swojego powiatu i tam udzielaj takich informacji o spiskowaniu. Mo?e kto? w?a?nie planuje zamach na twoje osiedle?! Do dzie?a.
 

Buka Virus

User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
11
Reaction score
7
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Dobra na koniec dzisiejszego posiedzenia chcia?bym wszem i wobec og?osi?, ?e nie mam zamiaru ci?gn?? tego sporu dalej. Wszystko by?oby idealnie obja?nione gdyby nie bajeczka Ognistego, kt?ra jak zwykle ze?ar?a wi?kszo?ci umys? i ju? ka?dy mu pewnie uwierzy?. Ja wiem jak by?o i jak b?dzie, nie zdziwcie si? kiedy wchodz?c na swoj? posta? zobaczycie j? bez item?w, ze zmienionym has?em i wszystko czego si? dorobili?cie w jakiejkolwiek grze wkr?tce mo?e pa?? ofiar? kradzie?y. Bo chyba nag?e znikni?cie item?w z niekt?rych kont user?w tnp nie by?o przypadkiem, prawda Jogi?
Jedni wiedz? swoje, drudzy wiedz? swoje, trzeci snuj? tezy o kt?rych tak na prawd? najstarsi m?drcy nie wiedz?. Ja po prostu dowiod?em tego, ?e nie by?em zwyk?ym mi?czakiem kt?ry po jednym skrytykowaniu odpu?ci?, chcia?em to poci?gn?? dalej. C??, administracjo uda?o wam si? po raz kolejny zachowa? co? w tajemnicy ale obiecuj?, ?e przy najbli?szej okazji wszystko to wykorzystam raz jeszcze przeciwko wam w do?? nietypowy spos?b bo to nie pierwszy i ostatni bunt ze strony u?ytkownik?w. Dlatego te? zapewniam, ?e zawsz? jestem got?w pom?c tym kt?rzy b?d? chcieli zniszczy? t? nikczemn? kadr? ; d.
Gratuluj? wam raz jeszcze, przede wszystkim tego, ?e znakomicie zatuszowali?cie spraw? namawiaj?c wszystkich admin?w do k?amstw. Nast?pnym razem obmy?lcie jaki? lepszy plan bo jakby nie by?o wielu u?ytkownik?w jak i pr?bnych mod?w uwierzy?o mi, nie wam kradzieje. Tymczasem mam cich? nadzieje, aby baza tnp posz?a si? jeba? i wszystkie jej kopi?.
;)

Czego by?my nie napisali, Wy i tak w to nie uwierzycie, wi?c po co si? wysila?? ; ( //Ognisty
 
Last edited:

EthernalTrax

New User
Joined
Sep 19, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

W ka?dej chwili mog? zrobi? takie okienko jak ty podpisuj?c to twoim nickiem wi?c wsad? sobie to pan w dup?. Je?li masz dalej prawi? takie g?upoty, to proponuj? zwr?ci? si? do psychologa bo jak na razie to widz? tylko napinanie si? przez internet, ca?kowicie zb?dne. Je?li dalej masz ochot? wbija? temat z takim czym? to lepiej sobie odpu?? i przejd? no nie wiem, do starostwa swojego powiatu i tam udzielaj takich informacji o spiskowaniu. Mo?e kto? w?a?nie planuje zamach na twoje osiedle?! Do dzie?a.
Mog? nagra? demko wrzuci? na YT whatever. Zale?y mi tylko na anonimowo?ci ?
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Ja wiem jak by?o i jak b?dzie, nie zdziwcie si? kiedy wchodz?c na swoj? posta? zobaczycie j? bez item?w, ze zmienionym has?em i wszystko czego si? dorobili?cie w jakiejkolwiek grze wkr?tce mo?e pa?? ofiar? kradzie?y. Bo chyba nag?e znikni?cie item?w z niekt?rych kont user?w tnp nie by?o przypadkiem, prawda Jogi?
Bindowany keylogger pod np. 8.5 nie dzia?a na obecn? Tibi?. ;)
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Pierdolnij pan si? w ?ep. Cytuj? tu og?? twoich wypowiedzi a nie t? jedyn?. Archi, Michalekk i Don to psiapsiu?y, rajt? Archi razem z Michallkiem te? si? w to bawili ale niestety Archi zosta? wya?towany. Co zrobili panowie? Za?o?yli sojusz kurwicy demokratycznej, zacz?li wpierdala? jogiego w to w co sami go wci?gn?li, bo przecie? jak to ?eby on mia? wy?sze stanowisko od nich. W dodatku nie wiem jak mo?na uwierzy? w pierdo?y archiego po jego zachowaniu w temacie na FM, kiedy przyszed? nowy admin. Uwierzenie temu hipokrycie a w dodatku wrzucenie go do kadry by?o istnym kretynizmem. A teraz ma?y bonus ode mnie.

Tak wi?c ko?cz?c "Nie dam ci prztyczka ani klapsa, nie powiem ci nawet pies ci? jeba?, bo to mezalians by?by dla psa. I w gwoli ?cis?o?ci jogi nie zap?aci? za technika.
Nie wiem synku dlaczego ty pierdolisz co? na m?j temat Drarku? obro?co uci?nionych, kt?ry kupowa? po 80gr cc od Jogieggo i si? podnieca?, ?e ma w chuj tego z hack?w. I chuj ?e tak napisa?em? Ty, Faith, Xarid i chuj wie kto jeszcze kiedy dowiedzieli?cie si? o podmianie plik?w i innych pierdo?ach ode mnie to jarali?cie si? jak idioci i twoim jedynym celem na tenecie by?o osi?gni?cie globala i podmiana plik?w. To ?e ja do ciebie tak napisa?em nie oznacza, ?e tak robi?em, bo nawet nie ma ?adnych link?w od emnie. Co do relacji ja, a Michalekkk to przyznam, ?e on mi powiedzia? jak si? robi keyloggera za pomoc? projektu, lecz nigdy tego nie wykorzysta?em; ), a je?eli nawet to mi tego nie udowodnisz, a co do Jogieggo to przecie? wyra?nie s? linki i by?y dop?ki Speeder ich nie usun??. Chcesz wyci?ga? niby brudy ze mnie? to ja mog? zaraz ca?? ksi??k? napisa? o tobie i zaraz twoja wiarygodno?? spadnie do 0 dlatego te? wracaj sk?d przyby?e? i nie odzywaj si? na temat ci nie znany, w kt?rym jeste? pionkiem oraz 3 osob?, kt?ra tylko mo?e sobie po obserwowa?, a nie co? powiedzie?, a i hipokryt? to ty jeste? udowadniaj?c to wyborem forum.; )
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Ognisty, skoro rozpatrzyli?cie to, ?e Jogi nie jest winny, to mo?e poka?cie nam dowody przeciwko nim? Ich s? wystarczaj?ce, a Waszych nie jako? nie wida?. I nie m?w, ?e Jogi nie wp?aci? na portal, bo wp?aci?. I dlaczego Ty si? tylko tutaj wypowiadasz? Gdzie jest Jogi, Mi?osz, Speeder, Diamond?
 

Buka Virus

User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
11
Reaction score
7
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Ognisty, skoro rozpatrzyli?cie to, ?e Jogi nie jest winny, to mo?e poka?cie nam dowody przeciwko nim? Ich s? wystarczaj?ce, a Waszych nie jako? nie wida?. I nie m?w, ?e Jogi nie wp?aci? na portal, bo wp?aci?. I dlaczego Ty si? tylko tutaj wypowiadasz? Gdzie jest Jogi, Mi?osz, Speeder, Diamond?
Dok?adnie.

Zamiast wywod?w Ogniaka, wola?bym nas?ucha? si? tego co napisze diamencik. Kt?ry od czasu otworzenia tego portalu, zatrudni? sobie tylko jakie? pionki do pomocy kiedy on zbija ca?? ?mietank?. Zamiast stawa? po stronie tej szumowiny, powiniene? dla dobra forum napisa? ca?? prawd?. Sko?cz z tym fa?szem, kurwa Ognisty! Nie b?d? kolejnym frajerem i pionkiem tego niedosz?ego admina Eldiamonda. Zreszt?, on ka?e wam odwala? wszystko za niego, a kiedy przyjdzie decyduj?cy moment kt?ry mo?e zawa?y? o losach forum on ?askawie wbije na 5 sekund ?eby zrobi? kopi? bazy. Steruje wami jak marionetkami.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Dok?adnie.
Zamiast wywod?w Ogniaka, wola?bym nas?ucha? si? tego co napisze diamencik. Kt?ry od czasu otworzenia tego portalu, zatrudni? sobie tylko jakie? pionki do pomocy kiedy on zbija ca?? ?mietank?. Zamiast stawa? po stronie tej szumowiny, powiniene? dla dobra forum napisa? ca?? prawd?. Sko?cz z tym fa?szem, kurwa Ognisty! Nie b?d? kolejnym frajerem i pionkiem tego niedosz?ego admina Eldiamonda. Zreszt?, on ka?e wam odwala? wszystko za niego, a kiedy przyjdzie decyduj?cy moment kt?ry mo?e zawa?y? o losach forum on ?askawie wbije na 5 sekund ?eby zrobi? kopi? bazy. Steruje wami jak marionetkami.

Niedosz?ego admina ElDiamonda? Wiesz co oznacza s?owo "niedosz?y"? Sprawd? sobie definicj? tego s?owa . Jak chcesz wojowa? i wyra?a? swoj? opini?, to u?ywaj przynajmniej s??w, kt?re s? Ci znane, a nie tych us?yszanych gdzie? przelotem. W og?le, to Twoja polszczyzna jest na poziomie imigranta wietnamskiego, kt?ry sprzedaje jeansy na bazarze.

Wracaj?c do tematu, Jogi zosta? oczyszczony z zarzut?w, po tym jak wyt?umaczy? si? Speederowi. To, ?e ma admina, to inna bajka. Czemu? To ju? nie do mnie to pytanie.

Peace and love.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Jogi zosta? oczyszczony z zarzut?w, po tym jak wyt?umaczy? si? Speederowi.
M?g? si? t?umaczy? nawet pani Kazi spod dziesi?tki, u?ytkownik?w g?wno to obchodzi. Na Jogim ci??y zarzut hackowania kont i jego niewinno?? ma opiera? si? na s?owach jakiego? Ognistego?

Udziela?em si? ju? na kilku forach internetowych, ale tak ?le prowadzonego jeszcze nie widzia?em. Administratorzy ?yj? w przekonaniu, ?e jak oni powiedz? to tak ma by? a u?ytkownicy mog? ?y? w b?ogiej nie?wiadomo?ci... Tutaj bardzo wyra?nie wida? t? tendencj?. A ja si? pytam co wam szkodzi przedstawi? dowody na niewinno?? Jogiego? A mo?e takich nie ma?

Dla administratora u?ytkownik powinien by? najwa?niejszy a tutaj jest on olewany i spychany na odleglejszy plan. Forum a co za tym idzie kadra istnieje dla u?ytkownik?w, wi?c powinni mie? oni do niej zaufanie. Ale jak tu do cholery mie? zaufanie jak na osobie, kt?ra jest na do?? wysokiej pozycji w kadrze ci??y zarzut hackowania a reszta ?yje w konspiracji?

Zmie?cie si? bo to na razie jest cyrk a nie forum dyskusyjne. Tyle...
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Pierdolicie jak pot?uczeni, a tak naprawd?, jedynymi osobami, kt?re mog?yby si? w tej sprawie wypowiada? s? Don, Archi, Michalekk, Jogi i ewentualnie ja - bo dosta?em screeny jako pierwszy, ca?a sytuacja, kiedy wpierdala si? w to jaki? burak bez argument?w, kt?ry narzeka, bo w naborze na moderatorow nie dosta? moderatora - mimo, ?e nawet nie widzia?em jego podania, jest tak pojebana, jak i owy u?ytkownik - Szara Eminencja. Pierdolenie o jakim? kupowaniu admina przez Jogiego - nie wiem, sk?d bierzecie te bzdury, ale jest to g?wno prawda - nikt tu niczego nie kupi?, nie obci?gn?? nam lachy za admina i nic w ten dese? - ma technika, ?eby ogarnia? b??dy na forum, nie jest typowym administratorem, kt?ry siedzi na dupie i jedyne co robi, to wpierdala swoje bezsensowne 5 groszy w spraw?, o kt?rej nie ma poj?cia.

Chrzanicie co? o jakich? hackach - Archi z Donem podes?ali zdj?cia, owszem, ale przepraszam bardzo, rozmowa o tym, ?e Jogi hackowa? z Michalkkiem nie jest dowodem, ?e to robi? - dlaczego w takim razie Michalekk jest na tyle g?upi, ?e sam podmienia? linki, a nie da? t? robot? dla Jogiego? Dodajmy fakt, ?e dzia?o si? to w czerwcu, czemu ?wczesna administracja nie zareagowa?a? Ivellios pono? o tym wiedzia?, wi?c dlaczego linki nie posz?y si? jeba?. Teraz raptem, kiedy Jogi mia? jaki? zatarg z Archim i Donem, dosta?em screeny, kt?re s? w tej sytuacji g?wno warte, bo: Jogi mia? moda, globala - dost?p do ca?ego forum, z kt?rym nic nie zrobil, a m?g? wypierdoli? kt?rej? nocy wszystkie posty, nawet bior?c pod uwag?, ?e elD i tak zrobi backup - dlaczego tego nie zrobil? Bo nie jest skurwysynem, za kt?rego go uwa?acie. Dlaczego naje?d?acie na Ognistego, kt?ry nie ma z t? spraw? nic wsp?lnego? Po co przypierdalacie si? do elDiamonda, kt?ry ma w?a?nie nas od tego, by zapierdala? - i uwa?ajcie nas za pionki, frajer?w czy innych - co Wam do tego? Siedz? tutaj, bo mi si? podoba i nawet, je?eli elD siedzi i zbija na tym kas? nie robi?c nic - g?wno mnie to obchodzi, nikt mnie do tego nie zmusza?, nie mam lufy pistoletu przy skroni i nie s?ysz?: "Zapierdalaj, bo dostaniesz kulk?". Sko?czcie swoje zb?dne pierdolenie i zajmijcie si? czym? po?ytecznym, a skoro tak nie pasuje Wam Jogi, to popatrzcie na to, co robi?em kiedy? ja - i dlaczego nie narzekacie, ?e mam wylecie?? Paczka z OT nie jest wcale lepsza, podpierdalaj?c baz? TNET-u i stawiaj?c na jego podstawie nowe forum, kt?re mimo tego fundamentu stan??o w miejscu. Standardowo, rzucacie si? do tych os?b, kt?re z dan? spraw? maj? najmniej zwi?zane. Chcecie wywo?ywa? burze, bunt, czy chuj wie co tam jeszcze - a kt?? Wam broni, tyle ?e nic Wam to nie da. Zwa?cie na to, ?e pierdolenie go?cia, kt?ry nic o danej sprawie nie wie, jest chore. Jak wpierdalacie si? w takie sprawy, to id?cie jeszcze rozwik?a? spraw? Olewnika, wielcy detektywi.

Czekam na Wasze niesamowicie wyjebane komentarze i kolejne rzucanie si? z brakiem argument?w, tylko nie zapomnijcie pocisn?? elDiamonda i Ognistego, bo to Wam dobrze wychodzi.

Jak Wam nie pasuje tak bardzo sytuacja na forum, to prosz? pisa? mi na pw, kt?ry z Was, wielkich krzykaczy, jest lepszy od danego moderatora w kadrze, ch?tnie dam Wam, kurwa, szans? pokaza?, jacy to jeste?cie zajebi?ci - i naprawd?, bardzo ch?tnie wypierdol? Was p??niej z kresk?, bo i tak uznam, ?e na pierdoleniu tylko potraficie poprzesta?.

Cze?? krzykacze.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Niech kto? mi powie, ?e li?e. To mu osobi?cie urw? chuja...

Kurwa, ze tak ?adnie pozwol? sobie zacz?c. Po co wpierniczacie si? w nie swoje sprawy? To jest sprawa mi?dzy Jogim, a Administracj?. Mo?e Jogi faktycznie hackowa?, ale przecie? to co robi? na forum jest nieocenione.. Nikt z nas nie jest doskona?y i ka?dy pr?buje jako? przetrwa? w dzisiejszym ?wiecie w kt?rym g??wnym celem s? pieni?dze. Jak myslicie, po co mu by?a ta kasa w Tibii, ?eby grac na ka?dym ?wiecie? Przecie? to jest oczywiste, ?e wystawi?by na allegro, a zyskami pewnie podzielili si? po po?owie.

Nawet je?li macie niezbite dowody, ?e Jogi hackowa? to i tak nie oddacie item?w tym, kt?rzy je stracili.
Wi?kszo?c z Was gada, ?e Jogi powinien poleciec. On pracowa? na tym forum zanim wy znale?li?cie ten "pr0 elo elo silniczek pod 8.1 z mapk? evo". By?by to samob?j ze strony kadry zarz?dzaj?cej, poniewa? w?tpi? w to, ?e znale?liby szybko jego zast?pce.
Jestem na forum d?ugo i sporo widzia?em(za 4 dni dwa lata \o/), oczywi?cie jest spora grupa ludzi, kt?rzy s? d?u?ej ode mnie i zaraz mnie zlinczuj?, ale dosc moich ?al?w. Kadra wymaga usprawnie?, kt?re w?a?nie dokonuje.

Elo
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Mam to za przeproszeniem w nosie, wa?ne, ?e ja nic nie straci?em, a jak s? jelenie co pobieraj? hacki, c??...
Life is brutal.
Nie ma jeleni, kt?rzy pobieraj? keye. S? ludzie (nieraz bardziej inteligentni od tych, kt?rzy siedz? w kadrze), kt?rzy przychodz? na forum po to, aby pobra? czysty program. Czysty, bo sprawdzony przez kadr?, kt?ra jest wykwalifikowana w tego typu akcjach. Niestety tylko pozornie czysty.

Jak my?lisz, czemu banowani s? ci, kt?rzy na forum rzucaj? hack-linkami? Przecie?, wed?ug ciebie, je?eli kto? ma ?eb na karku, to i tak nie pobierze ?adnego keya, right?

Ca?a kwestia sprowadza si? do ponownego przeanalizowania ruch?w Jogiego. Dla mnie dowody s? niezbite, ale fajnie by by?o, gdyby opr?cz cieloka (Ognisty) jeszcze jaki? admin zainteresowa? si? ca?? spraw?.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Jak my?lisz, czemu banowani s? ci, kt?rzy na forum rzucaj? hack-linkami?

Tylko pomy?l co dla forum zrobi? kole? z 2 postami(w dodatku hack-linkami), a kto? z kadry. Nie chce tutaj w ?aden spos?b bronic Jogiego, ale chc? si? postawic w jego sytuacji.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

ale chc? si? postawic w jego sytuacji.
Jakbym ja mia? si? stawia? na miejscu ka?dego losera, to chyba bym wykitowa?.

Chc? napisa? co? jeszcze, bo przy wcze?niejszym po?cie zaci??a mi si? przegl?darka i nie widzia?em zawarto?ci ?smej strony.

Bindowany keylogger pod np. 8.5 nie dzia?a na obecn? Tibi?. ;)
Cze??.
M?g? si? t?umaczy? nawet pani Kazi spod dziesi?tki
Kazia w?a?ciwie ma tu co? do gadania, tylko nie wiem po co ta dziesi?tka.

Jedno mnie zastanawia, a zarazem bawi. Pomijaj?c u?ytkownik?w (kt?rzy zawsze maj? jakie? ?ale), wielu cz?onk?w kadry w tej chwili ci?nie admin?w, bo im co? ewidentnie nie pasuje. Skoro sytuacja na tym forum jest chujowa (a wed?ug was jest), to najlepiej zrezygnujcie z pracy tutaj. Zdajcie sobie spraw? z tego, ?e (jakby nie by?o) ci?niecie pracodawc?w, za co w normalnych warunkach pewnie polecieliby?cie z hukiem.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Jakby nie by?o, wi?kszo?? chce dobra forum, a tak naprawd? swoimi postami ukazuj? swoj? hipokryzj? - skoro jest tu tak ?le, to czemu nie zrobicie w?asnego forum, na kt?rym swoimi rz?dami b?dziecie tworzy? idyll?? Tyczy si? to i u?ytkownik?w, i kadrowicz?w. Czepiacie si? Jogiego, kt?ry nawet je?li hackowa? - bo i tak nigdy si? do tego nie przyzna, to robi? to 4 miesi?ce temu, a teraz nie zrobi? ?adnej g?upiej rzeczy, przez kt?r? mieliby?my skaza? go na tu?aczk? po krainie ludzi z kresk?. Po co Wam to wszystko? Chcecie udowodni? nam, ?e wyjebanie kogo?, kto co? robi jest dobr? decyzj?? To mo?e niech wszyscy administratorzy odejd? - tylko zastanawiam si?, co wtedy b?dzie si? tu dzia?o : )
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

No to kurwa tak jakby? powiedzia?, ?e kto? kogo? zabi? i okrad? ale za to naprawi? dom i most.. dobra robi? cos dobrego dla forum i po to tu by? i go nie bro? bo to, ?e hackowa?.. podobno ju? sam nie wiem.. a to, ?e pracowa? i pomaga? nie uniewinnia go.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Nie por?wnuj morderstwa do opierdalania kont w Tibii, bo to dwie zupe?nie inne sprawy ^^ Wi?zie? te? ma szans? odpokutowa? swoje z?e czyny - to, ?e kogo? okrad? sprowadza si? do tego, ?e trzeba go skaza? na kar? ?mierci?; )
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

To mo?e niech wszyscy administratorzy odejd?

Good think :D

@Que

Tak, wielu kadrowicz?w ma wady, ale skoro s? kolorowi to spe?niaj? swoje zadania dobrze?
Fakt w pracy by? polecia?, ale to zupe?nie inna bajka ; ) Ju? o tym kiedy? gada?em.. Nie chce mi si? powtarzac.
 
Status
Not open for further replies.
Top