What's new

-Inne Pokemon Infinity

Status
Not open for further replies.

Marfi

Advanced User
Joined
Jun 13, 2008
Messages
183
Reaction score
8
Odp: Pokemon Infinity

ja tylko dodam, ?e ?ycz? wszystkim powodzenia kt?rzy zabieraj? si? za YATC : )

co do projektu, ju? gdzie? wspomnia?em. nie macie p?ki co czym nas zaskoczy?, wszystko to i nawet lepsze systemy widzimy w Unleashed wi?c nie wiem na co traci? czas, skoro i tak konkurencja jest ogromna.

powodzenia
 

Night Wolf

User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Je?li wszystko p?jdzie po planie - alpha testy odb?d? si? 15-17 pazdziernik od okolo godziny 19


Po wi?cej info zapraszam na forum
 

DraxY

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
182
Reaction score
14
Age
29
Odp: Pokemon Infinity

Uwierz, wiemy co to YATC
Taa, pewnie :) To zrob w YATC takiego klienta, calkiem inny uklad klienta i wogole nie podobny ;o a pozatym mysl co chcesz ten wasz PI to i tak nie wypal :).
 

Night Wolf

User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Taa, pewnie :) To zrob w YATC takiego klienta, calkiem inny uklad klienta i wogole nie podobny ;o a pozatym mysl co chcesz ten wasz PI to i tak nie wypal :).
Tak to sobie t?umaczcie ;D
 

Deveno

Advanced User
Joined
Jan 22, 2010
Messages
215
Reaction score
3
Odp: Pokemon Infinity

Moim zdaniem projekt nie wypali, pow?d jest jasny:
"Projekt zosta? za?o?ony rok temu, pracowali nad nim 2 miesi?ce i go olali, pod koniec wakacji wr?ci? im s?omiany zapa? i bior? si? do roboty na 30 dni po czym wszystko rzuc?"

Serwer nawet gdyby powsta? to i tak si? nie wybije, niby BR to shit ale tam wszystko jest robione na tip top, a u was tego nie wida? pierw zabiera si? za systemy, a p??niej za map?.

My?lisz, ?e kto? wejdzie i zostanie?
Raczej w?tpi? pewnie b?dzie tak, ?e wejdzie o nie ma tego co na BR, nie ma tego co na PMO wi?c id? tam bo jest ju? gotowe, a nie b?d? czeka? na syzyfow? prac? ambitnych tw?rc?w.

Radz? wam z krytyki wyci?ga? wnioski, a nie czepia? si?.
 

White Fang PI

New User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
2
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Witam, zaraz z przyjemno?ci? odpowiem Ci na twoje s?owa krytyki ;]

"Projekt zosta? za?o?ony rok temu, pracowali nad nim 2 miesi?ce i go olali, pod koniec wakacji wr?ci? im s?omiany zapa? i bior? si? do roboty na 30 dni po czym wszystko rzuc?"

Ta sprawa ma si? ca?kowicie inaczej. W tamtym czasie byli?my w teamie innego otsa, jakim by?a Olimpia. Nie starcza?o czas na zajmowanie si? 2 otsami na raz, wi?c zrobili?my sobie ma?? przerw? ;]

"Serwer nawet gdyby powsta? to i tak si? nie wybije, niby BR to shit ale tam wszystko jest robione na tip top, a u was tego nie wida? pierw zabiera si? za systemy, a p??niej za map?."

U nas w teamie ka?dy ma swoj? ustalon? prac?. Jedna osoba robi to druga ju? co? innego.

"My?lisz, ?e kto? wejdzie i zostanie?
Raczej w?tpi? pewnie b?dzie tak, ?e wejdzie o nie ma tego co na BR, nie ma tego co na PMO wi?c id? tam bo jest ju? gotowe, a nie b?d? czeka? na syzyfow? prac? ambitnych tw?rc?w."

Wyr??niamy si? do?? spor? mas? rzeczy od serwer?w, kt?re poda?e?. Po wi?cej inforamcji zapraszamy na
Pozdrawiam.
 

Night Wolf

User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Ta, wiem ?e s? b??dy w s?ownictwie jak i grafikach niekt?rych atak?w. Par? z atak?w zostan? jeszcze poprawione pod wzgl?dem g??wnie estetycznym.

Zapraszam na forum projektu:
;s
 

d8r8k

Active User
Joined
Jan 3, 2009
Messages
59
Reaction score
4
Odp: Pokemon Infinity


Ta, wiem ?e s? b??dy w s?ownictwie jak i grafikach niekt?rych atak?w. Par? z atak?w zostan? jeszcze poprawione pod wzgl?dem g??wnie estetycznym.
Zapraszam na forum projektu:
;s​


Co do filmiku-1 czar jest ?le przet?umaczony.
Water Gun to nie wodna armatka,tylko wodna bro?.
A tak to wk?adam w was nadziej?,cho? gra?em ju? w 3 otsy pokemon-Unleashed,Br,oraz maniac online.Tak wi?c mam nadzieje ze sie uda-a i jeszcze w 1 ots pokemon gralem(ale tam sa takie lagi ze nie wiem) Pokemon Fire ots.Brazylijski​
 
Last edited by a moderator:

Deveno

Advanced User
Joined
Jan 22, 2010
Messages
215
Reaction score
3
Odp: Pokemon Infinity

@d8r8k

Lagi na serwerze brazylijskim s? bardzo istotnym problemem dla polak?w, poniewa? ich kraj jest na drugiej p??kuli ziemskiej i pewnie tam by? hostowany ich serwer, wi?c nie dziw si?, ?e mia?e? lagi.

@Night Wolf

"Ta, wiem, ale s?dz? ?e tak lepiej brzmi"

Ty s?dzisz?
Ty se kpisz, chyba lepiej jak b?dzie poprawnie napisane, a nie taki gracz wejdzie i si? uchicha.

Od kiedy Pidgey posiada wodny atak?
Niby piszesz podmuch ale wychodzi wodny atak, fail!

@White Fang PI

Co takiego macie w swoim projekcie co nie maj? inne?
Aaa, chyba ju? wiem, macie braki w systemach, potworkach i mapie.

BRAVO teraz to jest ?miech na sali, a nie profesjonalny project podw?rkowych berbeci.
 

Night Wolf

User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

@d8r8k
Od kiedy Pidgey posiada wodny atak?
Niby piszesz podmuch ale wychodzi wodny atak, fail!
Ta, wiem ?e s? b??dy w s?ownictwie jak i grafikach niekt?rych atak?w. Par? z atak?w zostan? jeszcze poprawione pod wzgl?dem g??wnie estetycznym.
Zapraszam na forum projektu:
;s
?lepy?
 

Deveno

Advanced User
Joined
Jan 22, 2010
Messages
215
Reaction score
3
Odp: Pokemon Infinity

Wida?, ?e robicie wszystko na odwal, na szybkiego!

Jak ju? robili?cie ten czar, trzeba by?o zrobi? go poprawnie.
To nie by?oby do czego si? przyczepi?.
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Pokemon Infinity

Daveo rv8 itp...
Jeste?cie troszeczk? przytempawi.

Po co maj? kombinowa? z dodatkami do silnika skoro nie maj? podstawy??

Najpierw robi si? to co najwa?niejsze, a potem ulepsza pierdo?ami, a na ko?cu testuje.

Co do atak?w, na czym? musz? testowa?!! Nie b?d? co atak zmienia? poka i sprawdza?czy skrypt dzia?a...

Wida? ?e si? znacie tyle co nic, bezsensu komentujecie i jedynie co, to ich denerwujecie.

Poczekajcie kilka tygodni i si? zobaczy co wymy?l?.
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Pokemon Infinity

Pierdoln?? ?miechem to ma?o...

Arkam sko?cz liza? dup? fabianowi bo to ?a?osne, serwer zfailowa? ju? 3 raz bodaj?e a ty si? nim podniecasz na prawo i lewo a powiedzie? ci w oczy ?e PMO to failed to zagryz?by?... na razie p?ki jest on w ruinach sied? z ?aski swojej cicho...

I co z tego ?e nie maj? takich bajer?w jak PMO czy PU?
Wed?ug mnie jak i wielu innych graczy jest tak lepiej, te okienka w niczym nie pomagaj? pr?cz tego ?e fajnie wygl?daj?...

Co do projektu - zapowiada si? ciekawe - w?asne grafiki efekt?w to wielki +, ale mapka za bardzo nie zachwyca, chocia? to najmniejszy problem bo zawsze mo?na zrobi? nowa b?d? star? przerobi?.

Og?lnie projekt zapowiada si? bdb i nie zdziwi? si? jak b?dzie mia? wi?cej graczy ni? PU czy PMO ;>

Aha, kto? tu wyjeb*? ?e projekt PO zosta? za?o?ony rok temu, my?la?em ?e z krzes?a spadn?... rok temu to wystartowa? OTS, a projekt mia? ze 2 lata.
 

DraxY

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
182
Reaction score
14
Age
29
Odp: Pokemon Infinity

@UP: taa? wiem wiem, placzesz i tak sobie t?umaczysz ;( odda?e? cz??? forum PU a okaza?o si? ?e wielki zbugowany Fail i teraz placzesz na innych eh ;/. Dobrze widzisz ze ots to tragedia ale napisales posta 1. aby mi dopiec ;o i do tego klamstawi ;P, 2.Wyplakac sie o Nie wypale ;.. to tyle na ten temat

Notka moderatorska:
PU - Niewypal PI - Niewypal no i jebac to ;P //Fluos
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Pokemon Infinity

Poka? mi post b?d? co? na dow?d ?e napisa?em i? PU to klapa, nie chc? ci dopiec tylko stwierdzam fakt ?e li?esz dup? fabianowi ?e a? si? p?aka? chc?... PU to nie wypa? to dlaczego gra tam po 500-600 typa a na PMO mo?e 100 zagra?o? Ogar
 

Mervix

Active User
Joined
Mar 8, 2010
Messages
95
Reaction score
9
Odp: Pokemon Infinity

Omg ... Przesta?cie pierdoli? g?upoty na tym forum.Ots si? zapowiada ciekawie ... Nawet je?eli ma b??dy to wida? ze si? staraj? je naprawi? wi?c dajcie im szanse...

Gra?em na br pokemon i fajny jest ots ale niestety s? lagi ... Wi?c ju? tam nie gram...
Musimy czeka? na nasz polski serwer pokemon ;]
 

DraxY

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
182
Reaction score
14
Age
29
Odp: Pokemon Infinity

@2 UP: Bo by? limit 100 osob zeby nie bylo na testach tak jak na pu ze lag co sekunda , crash i od new ;s

Notka moderatorska:
Anastazjo Noobem?! //Speeder
 

Flaash

User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Pokemon Infinity

Ludzie nie k???cie si? tylko cieszcie bo wreszcie jacy? ludzie wzi?li si? do roboty. Oni je poprawi?. A wy ich tylko krytykujecie to nie takie proste a jak my?licie ?e proste to jeste?cie w b??dzie i zr?bcie lepszy to si? zgodz?. Mi si? to podoba i nie mog? si? doczeka? i zagram. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top