What's new

-Tibia 7.92 Elementalots.pl - low rate dla prawdziwych wyjadaczy !!!

Status
Not open for further replies.

Toco Tronic

Active User
Joined
Jul 31, 2010
Messages
105
Reaction score
3
Odp: Elementalots.pl - low rate dla prawdziwych wyjadaczy !!!

Ja wbilem na server i mam 4 zastrzezenia.
1.Wbilem 10 lvl wyszedlem z rooka, i nie moglem zmienic outfitu. Napotkalem w temple gm'a ktory kazal sie relognac aby problemu nie bylo. Po relogowaniu sie zdziwilem poniewaz moja postac zostala zrookowana, bez itemow (mialem spellcarda nad ktorego utrata ubolewalem ;P 5sek).
2.Po wydarzenie zrelacjonowalem incydent gmowi ktory powiedzial "dobra, oddam ci ten 5lvl" po czym z gmem nie udalo mi sie zkontaktowac. Po znalezieniu drugiego gm'a dowiedzialem sie ze taki bug jest i narazie nic i nie pomoze na to ze stracilem lvl.
3.Potworki poruszaja sie wrecz anemiczne gdy na servie gosci wiecej niz 30 osob.
4.Grajac ekiem podczas podbijania do potworkow pierwszy hit nalezal do potwora, nie do mnie, co troche wkurza jesli masz do czynienia z tarantula + beholderem (od ktorych padlem xD)
Jesli te bledy zostaly naprawione to zwaracam wam honor. Wedlug mnie server dosyc klimatyczny Ocena 7/10
 

nathlos

User
Joined
Jan 31, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Elementalots.pl - low rate dla prawdziwych wyjadaczy !!!

Ots zapowaida sie fajnie lecz niektore mapy sa skopiowane z inych ots wygladaja jak by jest ktos pierwszy raz robi?. A co do klijenta ma buga np jak bije z visa to bije przed siebie a nie w potowrka,tak sie nie da expic
 
Status
Not open for further replies.
Top