What's new

Pomys?y

Status
Not open for further replies.

HoRdeS

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Nowy poddzia? w OpenTibia w kt?rym by?yby pomys?y i propozycje co mo?na by by?o zrobi?, doda? do serwera...
Dzia?a?o by to tak: kto? ma fajny pomys? na skrypt i zak?ada tam temat, potem kto? kto nie ma ju? pomys??w wchodzi w taki temat i znajduje bardzo fajny koncepcj?. :hah:
Ja mam ju? pierwszy pomys? i nie wiem gdzie go napisa?.
Pozdrawiam [USER]HoRdeS[/USER] :lol:
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Pomys?y

Wed?ug mnie wystarczy odpowiedni temat w dziale Dyskusja Og?lna OT. W?tpi? czy gdyby powsta? oddzielny dzia? to by?oby w nim wiele warto?ciowych odpowiedzi.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Pomys?y

Najpierw kup sobie s?ownik, potem pomy?l nad sensem propozycji a potem pisz.

Pomys? zupe?nie bez sensu. Nowy dzia? jest zupe?nie niepotrzebny. Temat jeszcze ujdzie, je?li b?d? tam na prawd? jakie? sensowne propozycje.
W innym przypadku b?dzie ?wieci? pustkami.
 

adamsa1

User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
17
Reaction score
2
Odp: Pomys?y

Najpierw kup sobie s?ownik, potem pomy?l nad sensem propozycji a potem pisz.
Pomys? zupe?nie bez sensu. Nowy dzia? jest zupe?nie niepotrzebny. Temat jeszcze ujdzie, je?li b?d? tam na prawd? jakie? sensowne propozycje.
W innym przypadku b?dzie ?wieci? pustkami.
Odezwa? si? kr?l ortografii i gramatyki...
Co do tematu, mi to jest oboj?tne.
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Pomys?y

Najpierw kup sobie s?ownik, potem pomy?l nad sensem propozycji a potem pisz.
Pomys? zupe?nie bez sensu. Nowy dzia? jest zupe?nie niepotrzebny. Temat jeszcze ujdzie, je?li b?d? tam na prawd? jakie? sensowne propozycje.
W innym przypadku b?dzie ?wieci? pustkami.

Zrobi? dwa, trzy b??dy i ju? go tak oceniasz? Tak to mo?esz m?wi?, tym wszystkim dzieciom "neo", kt?rzy w ka?dym wyrazie maj? jaki? b??d. By?y mod i my?li ?e jest "pro elo".

@Topic
Je?eli kto? poszukuje takich rzeczy jak skrypty czy mapy, ma do tego specjalne dzia?y. Ty z tego co widz? proponujesz po prostu spis ich wszystkich. Wed?ug mnie takie co? jest niepotrzebne na forum, aczkolwiek ciesz? si? ?e kto? tu jeszcze my?li nad urozmaiceniem forum :)
Pozdrawiam!
 

HoRdeS

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Pomys?y

Dzi?ki Punisher :)

Mi bardziej chodzi o co? takiego, ?e masz pomys? a nie masz ch?ci lub ?rodk?w by go zrealizowa?, ale zawsze mo?esz podda? pomys? innym... Ale widz? po komentach, ?e raczej to potrzebne nie jest...

Pozdro i prosz? o zamki?cie... :/
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Pomys?y

Ej no, bez przesady, ?e zrezygnujesz z w?asnej koncepcji tylko dlatego, i? kto? skrytykowa? r?wno Tw?j pomys?. Wypali?by, ale jedynie w postaci tematu, gdy? dzia? dotycz?cy tylko jednego szczeg??u nie m?g?by istnie?. Jestem za, lecz w przedstawionej przeze mnie ods?onie.

I pami?taj, zawsze walcz o swoje, si? nie poddawaj. xd
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top