What's new

[sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Status
Not open for further replies.

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Witam. B?d? tutaj przesy?a? moje prace w gimpie. G??wnie sygnaturki. B?d? te? userbary , ale to ju? mniej. Mam nadziej? ?e b?dziecie komentowa? i mi to pomo?e udoskonali? swoje umiej?tno?ci.

1. To jest najnowsza
2.
3.
4.
5.
6.
7.

Prace 2. i 3. To moje pierwsze prace , wi?c prosz? si? nie przera?a? napisami... ;].
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

1. Praca ca?kiem ca?kiem, ale napis zniszczy? jej ca?t urok
2. Tutorial na Ntv logo. Ca?kiem fajnie wykorzystany.
3 i 4. Brushe + render. Typowa praca dla pocz?tkuj?cych. Nic do komentowania.
5. ?adne, podoba mi si?. Szkoda, ?e 100% z tuta.
6 i 7. Miecz ?wietlny ^^ Podstawa w grafice

Je?eli korzystasz z tuta to staraj dodawa? si? co? od siebie. Radz? poczyta? tutoriale o smudge i c4d.

Pozdrawiam.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Pierwsza praca jest ca?kiem niez?a, ale jak kolega wy?ej powiedzia? napis do wywalenia. Poza tym brakuje mi tutaj jakiego? ?adnego ?wiat?a, kt?re wprowadzi?oby w t? prac? odrobin? g??bi. Render jest w og?le nie wtopiony i tu kolejny minus... Na szcz??cie ostatni ^^ Kolory s? nawet fajne, ale ja bym da? tzw. "mgie?k?". T?o jest rozpikselowane, ale w?a?nie to nadaje tej pracy takiego fajnego klimatu. Pomimo wad praca nie jest najgorsza, ?ap 5/10.

Co do reszty grafik to stoj? one na bardzo niskim poziomie i wida?, ?e robi?a je osoba, kt?ra dopiero zaczyna przygod? z grafik?.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

No prace naprawd? bardzo ?adne , ale szczerze musz? przyzna? , ?e najbardziej podoba mi si? praca numer 6 ... ?adnie dopasowane , nie wida? ?adnych b??d?w , a co do pracy numer jeden to jestem tego samego zdania co kolega powy?ej :0 Napis wszystko zeps?? :)
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

8.
9.
10.
11.
Wszystkie prace , opr?cz pierwszego napisu i 8. s? stare.
8. Mia?em te? z ?adniej wtopionym ?wiat?em ale nie mog? znale??.
 
Last edited:

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Szczerze m?wi?c to zaskoczy? mnie , oczywi?cie pozytywnie twoja pierwsza nowa praca . Bardzo ?adnie dobra?e? kolorystyk? ! I jeszcze te "promienie" albo "lasery" wychodz?ce z poszczeg?lnych liter. No naprawd? du?e gratulacj? . Powoli zaczyna mnie to bardziej interesowa? :)
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Sorka ?e dopiero teraz , ale nie mia?em zbytnio czasu.
12.
13.
14.
15. ]

@Drags: W?a?nie nie wiem czemu taka jako?? z?a 13. i 14. Mo?e z?y format albo co? W ka?dym b?d? razie nie spierniczy?em :)
 
Last edited:

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

12. Troch? zbyt pokratkowana. A reszta w sumie ?adnie wykonana zgodnie z tutem.
13 i 14. Brzydkie jak noc. Nie wiem czy s? one w takiej s?abej jako?ci czy po prostu spierniczy?e? efekt.
14. Znany do?? tutek. ?adnie wysz?o ale ten napis wygl?da strasznie brzydko.

Powodzenia w dalszych pracach.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Jedyne co mo?e si? tu podoba? to ten logotyp, czyli nr.2, co do reszty to wida?, ?e sygnaturki ci jeszcze nie za bardzo wychodz?. Poczytaj tutoriale i b?dzie dobrze.

W?a?nie nie wiem czemu taka jako?? z?a 13. i 14. Mo?e z?y format albo co? W ka?dym b?d? razie nie spierniczy?em

A przy zapisywaniu nie masz nic do ustawiania? Najprawdopodobniej co? ?le ustawione, na gimpie za bardzo si? nie znam.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Prace bardzo ?adne, wszystko dopracowane i estetyczne, nie mam ?adnych zastrze?e?, ale to mo?e dla tego, ?e si? nie znam.
Dla mnie jeste? profesjonalist?, te? chcia?bym tak "w?adac" gimpem, bo zar?bi?cie Ci to wychodzi, r?b wi?cej prac!

Powodzenia!
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Witam ponownie. Znalaz?em jeszcze kilka starych prac. Oto one:

16.

17.

17. Jest zrobiona jako plik icon wi?c jest ma?a i przeznaczona do wstawiania jako ikonki.(To co da?em na upload by?o w formacie .png ale oryginalnie jest w icon)

@Sanix Master: Hahaha...! I co ty niby wiesz o ?wietle? Twoje prace ze ?wiat?em to kompletne zero i nawet nie wiesz co znaczy wykorzystanie ?wiat?a. Akurat mi chodzi o jego brak... Nigdy go nie u?ywam.
 
Last edited:

Sanix Master

Banned
Joined
Aug 22, 2010
Messages
14
Reaction score
4
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Prace bardzo s?abe, monotonne i brak ?WIAT?A w dodatku te przekombinowane t?a og??em 3/10
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Witam. Sory ?e z tak d?ugim op??nieniem, ale teraz b?d? tworzy? moje prace w PhotoShopie, a dok?adniej PS CS3.

Moje pierwsze prace w tym programie:
1.

2.

3.

4. Ta jest moj? ostatni? prac? w Gimpie, kt?r? ostatnio wykona?em.
 

Remoq

Active User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
121
Reaction score
2
Odp: [sSlasheRs] Galeria prac - GIMP

Nie jestem profesjonalist? ale ostatnie prace bardzo mi si? podobaj? 10/10
 
Status
Not open for further replies.
Top