What's new

[8.5] Wyspa.

Status
Not open for further replies.

Agent Pepe

Active User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
140
Reaction score
7
Pewnego dnia gdy niewinny mieszkaniec Thais postanowil poplynac na inna wyspe do przyjaciol.. Mialbyc to zwykly rejs statkiem - jak kazdy inny. Jednakze tym razem, na jego nieszczescie statek zostal przechwycony przez piratow. Pozabijali wszystkich, a on jedyny schowal sie w luku bagazowym po czym uciekl. Trafil na bezludna wyspe. Osiedlal sie tam powoli - poczatkowo bylo mu bardzo trudno ale z czasem zbudowal sobie skromne mieszkanie lodke. Nauczyl sie lowic ryby, a nastepnie piekl je na ognisku. I tym sposobem walczyl o przetrwanie..
25653598.png

86128208.png


59725506.png
 

daroswiebo

User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
17
Reaction score
1
Odp: [8.5] Wyspa.

Hm moim zdaniem troch? za du?o tych ?mieci na dachu no i te ognisko takie krzywe xd
og?lnie to fajnie Ci to wysz?o 8/10 ;)
 

Oem

Ninja
Joined
Jul 20, 2010
Messages
161
Reaction score
28
Odp: [8.5] Wyspa.

Yo

Weee! Kto? w ko?cu napisa? opowiadanie-komentarz do swojej pracy - za to wielki +

Mapka przyzwoita, mog?oby by? troch? wi?cej pla?y i element?w z ni? zwi?zanych. Zastanawiam si? tylko sk?d tyle drewna wytrzasn?? :p

Regards Oem
 

Agent Pepe

Active User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
140
Reaction score
7
Odp: [8.5] Wyspa.

Ehe tu mnie masz ale widzisz powalona palme? To z tamtad ostatnio czerpal drewno, a ma przeciez lodke takze mogl poplynac na inna wyspe :D
 

Eztaz

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
120
Reaction score
1
Odp: [8.5] Wyspa.

Wi?c mi si? wyspa podoba fajnie j? zrobi?e? ch?tnie bym j? umie?ci? na serwie i wcale nie ma tak du?o ?mieci a poza tym od przybytku g?owa nie boli xD
Ocenka:8.5/10

Pozdrawiam Eztaz
 

Nixodin

Advanced User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
197
Reaction score
10
Odp: [8.5] Wyspa.

Chyba jakbym wchodzi? na g?r? to bym wyr?nol o te drzewo przewalone
Ba?bym si? wej?? do domku, bo dach wygl?da na s?aby a na nim jest du?o ?mieci i ci??kich kamieni

Sam chyba si? domy?lisz co musisz poprawi?
 

Agent Pepe

Active User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
140
Reaction score
7
Odp: [8.5] Wyspa.

Sam chyba wiesz, ze to mapa na pokaz, a nie robiona pod realia czy gre -.-'
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [8.5] Wyspa.

Bardzo bardzo przyjemna dla oka mapa. Jest mn?stwo detali, co nadaj? mapie sp?jno?ci, troch? nie podoba mi si? kszta?t wyspy oraz detalizacja g?r. Reszta jest w jaknajlepszym porz?dku, czekam na kolejne prace.
Pozdrawiam!
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: [8.5] Wyspa.

Zastan?w si? gdzie dajesz kamienie, bo dach to na pewno nie miejsce dla takich kamieni. Natura ssie i u?ywany w du?ej ilo?ci autoborder. Jak kto? robi autoborderem jest dla mnie zerem.
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: [8.5] Wyspa.

Kr?tko, zwi??le i na temat (jak m?j post)

Nawet dobrze. moja ocena 7/10
 

Agent Pepe

Active User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
140
Reaction score
7
Odp: [8.5] Wyspa.

Quark nie skomentuje twojego posta bo sam wystarczajaco sie zblazniles.
@Topic
Dzisiaj dodam jakas pracke z wieczora jak znajde chwile na mapowanie wiadomo nauka goni ^^
 

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: [8.5] Wyspa.

Wypsa jest ?adna. Niemam nic do zastrzygni?cie jak u?ywasz detali, poniewa? s? one bardzo dobre. Og??em to dobrze pos?ugujesz si? map editorem, lecz s? gdzie niegdzie ma?e nie doci?gni?cia.
Ocena: 8/10

Pozdrawiam xKrysteKx!
 

Foesh

User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: [8.5] Wyspa.

Ogolnie ladnie, ale ta sciezka mi sie nie podoba ;p
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: [8.5] Wyspa.

ha praca fajna ;p na wyzszym poziomie widze ze jest zejscie w dol ale w dole gory;p troszke z?y pomysl z tym.
a co do opowiadania,jak nauczyl sie ryby lowic?rekami?:d nie ma tam sieci wedki itd.hehe
 

tracymc

User
Joined
Oct 19, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: [8.5] Wyspa.

Ca?kiem nie?le, troche nawalone na tym dachu ale ok. Troche ma?a ta wyspa wi?c za du?o niema co ocenia?. 8,5/10
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: [8.5] Wyspa.

No ?adnie, ?adnie. Fajnie, ?e da?e? opis, mini opowiadanko do swojej mapki. Mapka jest bardzo ?adna. Ma?a, skromna ale oddaje ten sw?j urok. Fajnie, ?e u?ywasz szczeg??y do mapek, to naprawd? upi?ksza Twoj? prac?. Powodzenia w dalszym mapperowaniu :)
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [8.5] Wyspa.

Mo?e i nie u?ywa?e? autobordera, ale moim zdaniem, to za dobrze i tak nie jest, wygl?da na to, ?e si? spieszy?e?, poniewa? wszystko jest bezmy?lnie porozrzucane, nie podobaj? mi si? te? za bardzo bordery g?rskie, mog?e? u?y? lepszych i troszk? je czym? urozmaicic, ale pracuj dalej, bo jak na pocz?tkuj?cego jest ok.
 

GoD Wielki II

Advanced User
Joined
Aug 28, 2010
Messages
155
Reaction score
7
Odp: [8.5] Wyspa.

Brdzo ladna praca tylko moja uwaga za duzo smieci na dachu ;/

Oraz to ognisko ;/ {krzywe}

Reszta pasuje jak nalezy
Ocena
8/10
 
Status
Not open for further replies.
Top