What's new

Siedem i sze?? Seya

Status
Not open for further replies.

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Siedem i sze?? Seya

O stary, nie wiedzia?em, ?e mo?na tak zaje***cie przerobi? Cafe. Jeste? boski, a twoje mapy jeszcze lepsze. Teraz tylko czeka?, a? postawisz serwer. Brawo Sey ; )
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Siedem i sze?? Seya

Po paru d?ugich i m?cz?cych godzinach, sko?czy?em przerabia? ca?y Demon tower na p??noc od miasta. Wierzy? si? nie chce, ?e to tak na prawd? jest takie wielkie i zajmuje tyle czasu. Tak czy inaczej, daj? Wam tylko trzy zdj?cia (reszt? mo?na b?dzie zobaczy? na serwerze):

2cwvs68.png


30upu1j.png


______________

148j1at.png


2h2p7ok.png


______________

15f0ilx.png


1huqdd.png

Regards,
Sey~
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Siedem i sze?? Seya

Brawo dla tego pana !, znowu kolejna a zarazem wy?mienita porcja zdj??. Wszystko odpowiednio dobrane i nie przesadzone. Liczymy ?e stworzysz server jak najszybciej no i oczywicie czekamy.

Regard's
~Edi
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Siedem i sze?? Seya

No c??, zacz??em mappowa? i tak si? rozp?dzi?em, ?e dzisiaj wpad?y mi jeszcze dwa dodatkowe zdj?cia. Tym razem bez por?wna?, bo zmieni?em nieco koncept miejsc?wek. Tak czy inaczej, enjoy (tak, pierwsze zdj?cie jest celowo takie ciemne):

Zrujnowana Kapliczka (zej?cie do podziemnego respawnu)
169q62b.png


Wej?cie do po?udniowej krypty
6jfyvs.png

Regards,
Sey~
 
Last edited:

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: Siedem i sze?? Seya

Pi?knie Sey. Mappuj dalej, i r?b troch? ja?niej bo s?abo wida?.
9.99/10 bo nikt nie jest perfekcyjny =D
Czekam na wi?cej map.

Pozdro,
Grzonas
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Siedem i sze?? Seya

S?ita?nie mistrzu, s?ita?nie.
Podziwiam Ci? za wytrwa?o??, jeste? dla mnie wzorcem bosie. Mam nadzieje, ?e uko?czysz ten projekt i wszyscy razem b?dziemy na nim gra? niczym wielka, patologiczna rodzina.
Pozdrawiam!
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: Siedem i sze?? Seya

Naprawd? kolejne fotki potwierdzaj?,i? ty masz to co? w sobie co nie ka?dy ma b?d?c mapperem. Po prostu czujesz to gdzie b?dzie najlepiej ustawi? kamyczek itp.Mapping 7.6 jest my?l? trudnym ,poniewa? ci??ko jest zrobi? pi?kne lokacje tobie widz? nie robi to problemu ,po prostu kompletny mapper :)
You are amazing..:O

Regards,May~
 

Devil Buka

User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
17
Reaction score
2
Odp: Siedem i sze?? Seya

S?ita?nie mistrzu, s?ita?nie.
Podziwiam Ci? za wytrwa?o??, jeste? dla mnie wzorcem bosie. Mam nadzieje, ?e uko?czysz ten projekt i wszyscy razem b?dziemy na nim gra? niczym wielka, patologiczna rodzina.
Pozdrawiam!
Ty lepiej mappujesz na 7.6, przypomnij sobie. :3

No, mapy jak najbardziej trzymaj? poziom. Szkoda tylko, ?e ten klient nie daje wielkiego pola do popisu ale tak czy owak na prawd? s? one dobre no i in-game jak zwykle dodaje efektu. Mam tylko nadziej?, ?e serw wypali i wszyscy b?dziemy mogli na nim gra?. ?eby tylko nie by?o du?o noob?w.
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Siedem i sze?? Seya

Przepi?kne poprawki, wida? jak ?atwo i szybko mo?e zmieni? si? ponury, ma?o zdetalizowy ?wiat Tibii, na bardzo profesjonalny projekt. Oczywi?cie du?o plus za samo to, ?e podj??e? si? takiej pracy, czasoch?onny i wymagaj?cy projekt. Kolejny plus za to, ?e te wszystkie rewolucj? dziej? si? pod protoko?em 7.6 (chyba). Za prac? dostaniesz punkt reputacji :) Jeden, bo wi?cej nie mog? da?.​
 

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Siedem i sze?? Seya

Przywracasz klimat tym miejscom, ogromnie mi si? podoba.Czekamy na kolejne prace.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Siedem i sze?? Seya

Prace bardzo ?adne, idealnie odzwierciedlaj? klimat RPG, dodatkowego uroku dodaje im screen zrobiony in game i wersja tibii, bo 7.6 to moja ulubiona.
B??d?w nie dostrzegam, ale w nikt?rych pracach brakuje szczeg???w, poza tym jest naprawd? dobrze.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Siedem i sze?? Seya

Dzi?ki wszystkim za komentarze i mi?e s?owa. Od jakiego? czasu postanowili?my z Fluosem (i reszt? teamu), ?e po??czymy jednak si?y i wsp?lnie postawimy ten serwer. Tym samym zamykam ten temat, a moje nowe prace od tej pory b?dzie mo?na znale?? w oficjalnym temacie projektu Riflevala (tak, to jest nazwa robocza).

Do mi?ego!

Regards,
Sey~
 
Last edited:

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Siedem i sze?? Seya

Jednak sprawy potoczy?y si? nieco inaczej ni? si? spodziewa?em. Fluos i Batis postanowili stworzy? w?asnego klienta, wrzuci? do niego sprity z p??nijszych wersji itp. Wed?ug mnie, to w?a?nie psuje ca?? t? atmosfer? starego klimatu 7.6 i dlatego postanowi?em od??czy? si? od projektu Riflevali wznawiaj?c tym samym prace nad swoim remakiem CafeOTS. Nie, nie b?dzie u mnie ?adnego nowego klienta, czy niepotrzebnych sprit?w: czysty OldSchool.

Mam nadziej?, ?e si? st?sknili?cie (ach, ta moja skromno??) i b?dziecie z przyjemno?ci? nadal obdarowywa? mnie komentarzami. Na dobry pocz?tek przer?bka mostu po?udniowego.

2v1awyq.png


I teraz pytanie do Was, drodzy potencjalni gracze:
Czy wolicie mapki mocno wydetalowane, czy proste, utrzymane w czysto?ci?

Regards,
Sey~
 

Rysia

Active User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
73
Reaction score
4
Odp: Siedem i sze?? Seya

dla mnie bomba. wole mapki tak wydetalowane jak te ktore robisz teraz. nei maja malo i nie maja za duzo szczegulow : ) szkoda ze nie zostalem testerem :| chetnie wytestowal bym ta sliczna mapke :/
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Siedem i sze?? Seya

No naprawd? ogromne gratulacje i owacje na stoj?co dla Ciebie ! Twoje mapy mimo brak?w szczeg???w , urozmaice? itd. s? wr?cz doskona?e . Po prostu nic doda? nic uj?? . Czekam tylko na doko?czenie projektu i wystartowanie takiego serwa !
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Siedem i sze?? Seya

Dzi?ki.

Tymczasem, dzisiaj bawi?em si? nieco z samym miastem i przerabia?em g??wne budynki, w tym depo. Przypuszczam, ?e jak znajomy sko?czy przerabia? Account Maker, puszcz? serwer (mapa nie jest jeszcze w pe?ni przerobiona, ale tyle os?b pisze do mnie, ?e chcia?oby ju? zagra?, ?e wydaje mi si? lepszym rozwi?zaniem udost?pnienie serwera i udoskonalanie go ju? w biegu). No i jedno zdj?tko na dzi?:

Przer?bka p??nocnego depo:
29ndwn7.png

Regards,
Sey~
 

Curtiis

User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
21
Reaction score
5
Odp: Siedem i sze?? Seya

hyh szkoda ?e Ty zaczales caly ten sza? z przerobka potem do??czy? Fluos i wszystko pierdyklo....i On teraz robi Furore tym jego zblizaj?cym sie servem..;sss

Wole Twoja mapke..dlaczego?Bo ma klimat 7.6 a nie jak niektorzy dodawaja grafiki z Tibi 8.~Najlepszy to jest ten most:p A depo ma?e ale pi?kne:)

Nie mia?em na celu nikogo obrazi? albo co?..poprostu napisa?em jak jest:d

Pzd~
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Siedem i sze?? Seya

hyh szkoda ?e Ty zaczales caly ten sza? z przerobka potem do??czy? Fluos i wszystko pierdyklo....i On teraz robi Furore tym jego zblizaj?cym sie servem..;sss
Wole Twoja mapke..dlaczego?Bo ma klimat 7.6 a nie jak niektorzy dodawaja grafiki z Tibi 8.~Najlepszy to jest ten most:p A depo ma?e ale pi?kne:)
Dzi?kuj? bardzo za mi?e s?owa. Depo pokazane na zdj?ciu to depo na p??nocy - g??wne jest o wiele wi?ksze ; )

I z dzisiaj: Zacz??em w?a?nie przerabia? kolejne miasto, zaczynaj?c od portu. Jaki efekt? Oce?cie sami:

Port​
2jfdkix.png


102l6pe.png

Moja przer?bka jest ju? gotowa. Czekam tylko na Account Maker i mo?na startowa? - reszt? b?d? najwy?ej dorabia? w trakcie.

Regards,
Sey~
 

Curtiis

User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
21
Reaction score
5
Odp: Siedem i sze?? Seya

Bardzo ?adne:) Ale zmieni?bym co? w 2 zdj?ciu a mianowicie doda?bym troche trawki;d

No i dobrze ?e startujesz xd Nie trzeba mie? ca?ej mapki gotowej na "piku? glancu?"xD
hehe jak bedziesz w trakcie zmienia? co? to ludzie nie bed? marudzi? ze nie zajmujesz si? serverem :)

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy:)
 

Mr Kacper

Active User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
82
Reaction score
8
Odp: Siedem i sze?? Seya

Lepjej zajrzyj do s?ownika ; )

?wietne prace mistrzu, zajebisty klimat i w og?le super.Nie wiedzia?em, ?e w 7.6 mo?na tak ?adnie mappowa?, czekam na start OTS'a(je?li w og?le wystartuje ;p(szczeg??)).
 
Status
Not open for further replies.
Top